Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#86351) RangerFox válasza Bencus88 (#86348) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Zelda, Mario Odyssey, Fire Emblem. Ha csak az egyik érdekel, már megéri Switchet venni, kihagyhatatlan címek a generációból.

(#86352) .LnB válasza Bencus88 (#86350) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha ennyire várod a Dio-t, akkor miért nem próbálod ki inkább a Path of Exile-t? Simán a stílus királya jelenleg.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#86353) Peace válasza .LnB (#86349) üzenetére


Peace
nagyúr

Undorító, ami ott megy, de a Diablo 4-et várom, mint a messiást!!! Remélem elkészül és lesz jó pár év support-ja! :K

(#86354) Bencus88 válasza RangerFox (#86351) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Már felírtam a listát:
Zelda, zelda links, mario odyssey, luigi, metroid,mario kart, donkey kong jelenleg ezek lehet kihagytam 1-2őt.

LnB: kipróbáltam és toltam is vele, de sokkal nehezebb mint a dio. Lehet adok neki egy újabb esélyt ha jól tudom plusba már benne volt és akkor bezsákoltam

(#86355) RangerFox válasza .LnB (#86352) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Lehet csak én nem voltam kellőképp nyitott, amikor próbáltam, de nekem nagyon mellé ment az a játék. Inkább új karit húzok Dio2-ben, vagy akcióban megveszem újra a Dio3-at.

(#86356) .LnB válasza Bencus88 (#86354) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Astral Chain (Switch). Nekem az kimaradt, azt bánom.

Van topikja, segítenek. De sokkal jobban megéri abba beletenni a játékidőt, mint ilyen Dio 2 remasterekbe. Nehéz ez tény. Első kari az próba. Aztán a második, már nekem is elég jól sikerült. Ott legalább érzed magadon a fejlődést, és az előrehaladást. Az a baj, hogy konzolon a trade bajos. De mire az számítana, már több időt beletettél, mint akármelyik Dio-ba. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#86357) kigyi_23 válasza Bencus88 (#86354) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem kell hozzá plus, mert ingyenes.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#86358) Bencus88 válasza .LnB (#86356) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Okés köszi, nézek róla pár kedvcsináló videót! :R

Kigyi: még jobb :C

[ Szerkesztve ]

(#86359) .LnB válasza RangerFox (#86355) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A dió egy "kétklikkes" casual game a PoE-hoz képest.
PoE-hoz kell magadnak egy mentor. Akár egy ismerős, a topikja, vagy rengeteget kell olvasni róla. De első karira teljesen mindegy. Mert úgy se érted a tanácsokat. Szép lassan fedezed fel a játékot, és úgy érted meg a buildeket, a mechanikákat.
A talentfa olyan nagy, hogy kb GPS-szel kell navigálni rajta. :)

Ráadásul minden liga egyenlő a reset-tel, új karakterrel, és egy teljesen más meta-val. Folyamatosan alakul a meta. Új játékmechanikák jönnek be.
Számomra, elsőre, nagyon ijesztő volt az a tartalom, ami a PoE-ban van. Aztán szép lassan elkezdtem kapizsgálni. És nagyon élveztem. Bár még így sem foglalkoztam, és tanultam meg a játék kb egy harmadát se. :D Idő és odafigyelés igényes.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#86360) Tyler Durden válasza Bencus88 (#86347) üzenetére

WoW engem anno nagyon beszippantott, closed bétával kezdtem és szerintem a drogfüggők sehol nem voltak hozzám képest (: Viszont jelenleg nem tudom elképzelni pl, hogy mmo-val játszak, erre a most megjelent new world-re is ránéztem, de ez a hozz 3 rókafület meg 4 vaddisznócombot, nahh ebből már kinőttem..

.LnB: ezt már nem is akartam írni, hogy játéktechnikailag is változtatni kell, pont az olyan játékok miatt amik közbe megjelentek pl PoE. Ez kanyarban nem volt, akkor mikor a Dio ment, szal kérdés, hogy egy outdated game, mint a Dio mennyi játékost lenne képes bevonzani, illetve, hogy meddig.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#86361) axlfsi válasza Tyler Durden (#86360) üzenetére


axlfsi
veterán

Apropo, New World port erkezik konzolokra? ... en egyelore nem lattam ennek hiret (sajnos... vagy nem).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#86362) RangerFox válasza .LnB (#86359) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mondjuk a Dio2 egy egész punishing régivonalas arpg, nem kétklikkes casual vonal. A Dio3 már más dolog. Mondom, csak rosszkor nyitottam meg a játékot, majd ránézek később, csak két arpg között kell valami változatosabb dolog is. Talán a Kenát végigjátszom addig.

(#86363) Tyler Durden válasza axlfsi (#86361) üzenetére

Anno azt mondták nem terveznek konzolos portot.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#86364) .LnB válasza Tyler Durden (#86360) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Évekkel ezelőtt, a Blizzard fejéből kipattant, hogy a casual játékosokat kell megszólítaniuk. Ezért lett a Dio3 is olyan, amilyen. A WoW-nál is talán Cata idején jött ez el. Le is lépett a játékosok nagy része. Azóta meg meg lehet nézni, hogy hol tart a WoW. A HoTS is ennek a szemléletnek a jegyében készült. Olyan is lett. Mobilos Dio ötlete, szintúgy innen eredeztethető.

Eddig, amit tudni lehet a Dio4-ről, az megint csak azt vetíti előre, hogy nem a PoE példáját követik, hanem egy egyszerű ARPG-t adnak majd ki.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#86365) Tyler Durden válasza .LnB (#86364) üzenetére

A casualról nekem a HS jut eszembe, akkora potenciál lett volna benne, de maradt a kétbites szinten semmit nem akartak változtatni + baromi drága, onnan is lépett nem kevés ember. Amúgy egyet értek, még ami eszembe jut Overwatchnál a profi ligát kukázták, szal van/volt baj gazdagon.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#86366) .LnB válasza Tyler Durden (#86365) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Overwatchnál már az a több millió dolláros belépési díj se volt semmi, amit a csapatoktól kértek. Az nagyon szokatlan volt kompetitív szinten. Nem is lett hosszú életű a dolog. Az OW2 meg a bejelentés óta vergődik valahol a tervezőasztalon. Amit második résznek, már alapjában is nagyon túlzás hívni.

Nem látom a Blizz jövőjét. A pereket valószínűleg majd peren kívüli megegyezés keretein belül kifizetik. De a cég ázsiója, a szakemberállomány, már rég a béka segge alatt van. Képesek voltak kinyírni egy WoW-ot.. Ami szinte elképzelhetetlennek tűnt.
Majd lassan kapnak az Activision-tól ők is egy email-t, hogy lehet szépen Call of Duty-t fejleszteni, aztán csá. ;]

Kiváncsi leszek, hogy a Dio4, mennyire lesz tele fizetős tartalommal. Mert lassan csak az a játékuk fog megjelenni, abból fognak megpróbálni minnél több pénzt kiszedni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#86367) hackeeeee válasza .LnB (#86366) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Amióta hozzájuk került az Activision, fvagyis, főként azóta, csak a baj van. :(

Véleményem szubjektív...

(#86368) Tyler Durden válasza .LnB (#86366) üzenetére

Kb ez maradt nekik, amúgy kuka céggé sikerült visszaavanzsálni, azért ehhez is tehetség kell. Mondjuk nekem anno az Activisionnel való összeborulás se tetszett, nemtudom miért nem maradtak a maguk urai. /bocsi tudom, a sok pénznél jobb a mégtöbb/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#86369) Gabesz77 válasza Tatyla (#86272) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Hello!

Sikerült jutnod valamire a refund-dal kapcsolatban?

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#86370) Bencus88 válasza Tyler Durden (#86360) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is mikor közép sulis voltam, akkor volt a bc, mivel nem volt más dolgom, toltam egész nap. Többszőr tettem próbálkozást, de már nem ugyan az a wow, és elmúltak azok az idők is, hogy a gép elött üljek egész nap. Inkább az életet választom. Szoktam nézni twitchen embereket akik heti 50-60 órákat bele raknak, szerintem nem normális ez. Nem tudom mi számÍt egészséges időnek, ha lehet ilyenről egyáltalán beszélni, de én szeretem hasznosabban eltölteni a szabad időmet, mint hogy egész nap gép elött üljek. Ettől függetlenül imádok játszani, de napi 1-2-3 óránál többet nem szivesen töltök. Kicsit rosszul és kellemetlenül érzem magam, hogy ennyi időt elb@sztam virtuális világra. Helyette mehettem volna kirándulni a kutyámmal, felfedezni helyeket, párommal gyujteni az emlékeket, élményeket, stb. Nem akarok nagyon elkanyarodni, és megbántani se senkit, de akinek ennyi ideje van játszani valami nem stimmel az életével.Magánéleti gondok, rossz házasság, vagy nincs is párkapcsolat, és ide menekül. Persze az se egészséges ha a tévébe bámuljuk a való világokat, akkor már én is inkább játszanék, de próbálom meghúzni azt az időt ami még jól esik, kikapcsol, és mellette van idő élni is.

New world nekem is nagyon tetszik, szivesen kipróbálnám, de már most sajnálnám rá azt a sok időt, és tényleg nem szól másról csak amit leÍrtál. Teljesen manipulálják az embert ezzel a jutalmazási rendszerrel, és totálisan beleragad ebben a világban. Ki van ez találva :)

(#86371) melega válasza Szilágyi84 (#86282) üzenetére


melega
őstag

Köszi

(#86372) axlfsi válasza Bencus88 (#86370) üzenetére


axlfsi
veterán

Értem amit írsz, teljesen így gondolom én is; sajnáltam minden szinten magamtól az időt erre, napi több órában ...és úgy "oldottam meg", hogy napközben valójában soha nem játszottam, éltem egy normálisnak mondott életet, de éjjel fent voltam (20-21-től, hajnali 2-3 -ig is akár, reggel meg kelés, meló. Ez ment 1-2 hétig, aztán egyik hétvegen délig alvás, mert szétestem már) ... majd az lett a vége, hogy felborult a bioritmusom, a cirkádián és a kutyafasza is, aminek még mindig iszom a levét.. de már legalabb nem játszom hajnalig (csak nagy ritkán :U:DDD)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#86373) Woodslave válasza axlfsi (#86372) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ezt felnőtt élettel nem lehet összeegyeztetni :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#86374) Bencus88 válasza axlfsi (#86372) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen sajnos ez totálisan egészségtelen. Nekem este nagyon ingerem sincs a játékra, elfekszünk nézünk valami sorozatot filmet és éjfél előtt elalszom. Ébresztőre sincs szükségem, teljesen beállt a szervezetem erre a 6-7-8 óra alvásra. Ettől függetlenül szeretnék már valami jó játékot amibe minőségi időt tudok rakni, és hosszú ideig kitart, de most semmi nincs amivel tolnám. Codot fogom kipróbálni novemberben, decemberben remélem jön egy witcher 60fps, január elden ring, aztán majd horizon és természetesen lego star wars :DDD

Little Devil Insideról semmi hír? Júliusra volt bejelentve azóta csönd van

[ Szerkesztve ]

(#86375) axlfsi válasza Woodslave (#86373) üzenetére


axlfsi
veterán

...mindent lehet, csak akarás kérdése (46 éves vagyok idén, asszony, két gyerek, két macska, ház, kutyafasza minden).

Az már más kérdés, hogy nem egészséges amit írtam!

((Meg aztán a laminált szegő lerakása is már egy jó ideje vár, hogy egyéb példával is jöjjek 😎))

Na, de ezért volt nálam ez az éjjeli játék, hogy kvázi, ne menjen a munka és a szociális kapcsolatok rovására... De nem lehet éjjel sem csinálni hosszútávon, mert a kevés alvásra meg rámegy az egészséged.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#86376) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Most akciós a Greak Memories of Azur. Valaki játszott már vele? Egész jónak tűnik

(#86377) Tatyla válasza Gabesz77 (#86369) üzenetére


Tatyla
őstag

Ma próbálom vpn-el de US idő miatt csak este hat után lehet

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#86378) Tyler Durden válasza Bencus88 (#86370) üzenetére

Nekem is ez az álláspontom, lehet gamelni de család mellett már a 0-24et el kell engedni. Én is szerintem míg élek gamer leszek, de módjával tolom. Mellette megy sport, családdal/gyerekeimmel való időtöltés hja meg ugye a meló (: Ráadásul most már beszorultam az irodámba is, ritkán tudok csak a tv-n játszani, pedig teljesen más a nagyképernyős oled, mint a 27es lcd monitor :U
Tudnék mesélni az olyan kollegákról ill barátról is akinek emiatt futott a kapcsolata zátonyra. Sőt most, hogy így visszaemlékszem wowban volt egy srác /vanilla időszak/, aki folyamatosan raidelt velünk, volt vagy 40 éves két gyermekes elvált és mikor a gyerekek nála voltak, akkor is wowozott :D

Én is néztem mondom az NW-t, de thx but no thx..

Woodslave: egyetemisták előnyben (:

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#86379) axlfsi válasza Tyler Durden (#86378) üzenetére


axlfsi
veterán

Ja, hogy Ti PC-n is toljátok, hogy ennyire NW-ztek? :F
(Először nem értettem, hogy miért beszélünk itt erről, talán jön konzolra?:Y).

UI.: Ja, hogy te az "irodába beszorultan" munkaidőben, monitorról (is) tolod neki? Úgy könnyű!:DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#86380) Tyler Durden válasza axlfsi (#86379) üzenetére

PC-n is gameltam, de leraktam 1 ideje, multiplayer gamékat toltam főleg /Escape from Tarkov/, de végtelen időt lehet rá elpazarolni, úgyhogy most a hatalmas konzolos backlogomat dolgozom lefele (:
HO van, meló előtt ill után szoktam vmennyi gamelni az extra idő ha vmi olyasmi meetingre keveredem be, amihez nem sok közöm van, nahh akkor ott is csippan a ps :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#86381) Bencus88 válasza Tyler Durden (#86378) üzenetére


Bencus88
nagyúr

A legrosszabb mikor fiatal pároknál látom, hogy a srác 0-24 gép előtt ül. Na, de mások vagyunk, nekem ez nem fér bele. De mennyivel jobban is érzed magad, ha a családoddal töltötted a minőségi időt.

Ma pl asszony elment kozmetikushoz több óra volt és kiganyéztam a lakást fullra, sokkal jobban is esett utána leülni játszani, plusz mindig ő csinálja, megleptem vele :)
Pedig asszony nem szólna felőle egész nap gép elött is ülhetnék. Szóval ha megvannak ezek a kötelezettségek a játék is jobban esik.

De én is bárki szól program van, menjünk el focizni teniszezni azonnal megyek is a gép elöl.

Na de magamat se szeretném szentnek beállítani sok hibám van, csak a véleményemet mondtam el, remélem senki nem veszi magára, mások vagyunk

Szerk: én is eladtam a pct, 1 évig volt nálam ps 5 után be semmkapcsoltam

[ Szerkesztve ]

(#86382) Woodslave válasza axlfsi (#86375) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Úgy értem persze. Szintén egykét (43) évvel meg egy macskával kevesebb :R :D ha elszalad a dolog és mondjuk befut két három hajnalig fennmaradás akkor végem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#86383) axlfsi válasza Woodslave (#86382) üzenetére


axlfsi
veterán

...én (látszólag), jól bírom, de valójában tudom (és idővel a tények is azt igazolják), hogy nem egészséges. Hát ez van... Majd iszom rá gyógypálinkát és megyünk tovább :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#86384) Bencus88 válasza Woodslave (#86382) üzenetére


Bencus88
nagyúr

én az italozással vagyok így pedig “csak” 33 vagyok. Régen minden nap berúgtam a balatonon nyáron, ma már meg kell gondolni, mert akkor másnap hulla vagyok.
Természetesen egy jó pálinkának nehéz nemet mondani :DDD

(#86385) Rowen


Rowen
csendes tag

Anno én is pörgettem kifelé napi szinten a játékokat, Max Payne 2 - nek nekimentem, valami 7-9 óra alatt túl is estem rajta... talán egyszer mentem el enni :( de ez volt 12 éves koromban. Ma már viszonylag ritka ha letudok ülni egy kellemeset játszani, fontosabb dolgok lettek mint a kockulás. Bár egy ideje ki vagyok éhezve egy egész hétvégés gaming maratonra, anno szabit vettem ki a GoW miatt, szerintem ezt jövőre is megjátszom!

(#86386) Tyler Durden válasza Woodslave (#86382) üzenetére

Ugyanennyi vagyok 3 gyerek kutya macska nyúl. Este az asszonyé, videofilek vagyunk és vagy film vagy sorozat. Amúgy ugyanígy vagyok már megvisel az éjszaka, pedig nekem munkából kifolyólag vagy 2 évtizede az életem resze.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#86387) Woodslave válasza Tyler Durden (#86386) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mondjuk ha időben fekszem 5-kor kelek magamtól az mondjuk hétvégén jelent jópár óra nyugodt játékidőt. :D

Na mindegy megoldjuk :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#86388) vg válasza Bencus88 (#86381) üzenetére


vg
addikt

Én nem megyek sehová, munka után jövök haza gépezni. Már utálok emberek közé menni, az értékes pihenő időm nem töltöm hegyekben kínszenvedés közepette mászkálni, nem sportolok. ;] Csipszet eszem vacsira, vagy reggelire csokit ha éppen arra van kedvem, filmezek és játszom amikor akarok és amit akarok. Ez az élet. :C

(#86389) Bencus88 válasza vg (#86388) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Egészségedre :DDD én se megyek emberek közé, szerencsére itt a balaton felvidéken sok lehetőség van, hogy elkerüljem őket. Amúgy a csipsz csoki kombó itt is játszik esténként :D

(#86390) Tatyla


Tatyla
őstag

Vpn-en keresztül sikerült a US Store Battlefield refund már vissza is csengették a walletra a 70$-át

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#86391) Elderath válasza Tatyla (#86390) üzenetére


Elderath
őstag

Minek rendelted elő? :D

Már az gyanús volt, hogy nagyon dugdosták a játékot. Aztán jött a beta...

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#86392) ProEvoFan válasza Tatyla (#86390) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kíváncsi lennék, hogy mennyien próbálják meg refundolni a Diablo 2 Resurrectedet. Négy napja több órán keresztül játszhatatlan a játék, mert állnak a szerverek.... :W

(#86393) Xaels


Xaels
félisten

Lepörgött a Kena stáblista.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#86394) Tatyla válasza Elderath (#86391) üzenetére


Tatyla
őstag

Balgaság volt béta előtt rányomni a preorderre,de ebből tanultunk...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#86395) ProEvoFan válasza Xaels (#86393) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor jöhet a teszt. :K

(#86396) Iparmágnás válasza ProEvoFan (#86392) üzenetére


Iparmágnás
tag

Én nagyon élvezem a játékot, teljesen nosztalgikus, amikor megy :D.

(#86397) ProEvoFan válasza Iparmágnás (#86396) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Imádom én is.
1000+ óra bele fog menni...csakhát' ha már megvettem, akkor jó lenne ha játszani is tudnék vele :D
Vegyél fel PS friend listába: ProEvoFan_hun

[ Szerkesztve ]

(#86398) 3L1T3 válasza Tatyla (#86394) üzenetére


3L1T3
addikt

Jót nevetek ezeken a hozzászólásokon! Béta alapján véleményt formálni. 😩 Majd csatlakozol pát hónap múpva! 🤷‍♂️

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#86399) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Sziasztok! Van itt olyan aki játszott a Back 4 Blood játékkal béta alatt és folyamatosan kidobálta a szerverről, és most megvette és jó lett? :)

[ Szerkesztve ]

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

(#86400) WhiteWalker válasza 3L1T3 (#86398) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én meg az előrendeléseken :DD nem tanulnak ... Sosem rendelünk elő semmit

link

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.