Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#85501) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Próbálta már valaki valaki a ps5 Ghost of Tsushima trófeákat átlehet vinni ps4re? Ugye ps4--->ps5 működik. Visszafele is? Kiváncsi lennék rá, de feleslegesen nem tölteném le a ps4es verziót.

[ Szerkesztve ]

(#85502) -=Jam=- válasza ProEvoFan (#85501) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ugyan nem próbáltam, de szerintem visszafele nem működik, mert úgy szokott lenne, hogy a pS4-es verzióban tudod feltölteni a mentést, a PS5-ösben meg letölteni. Fordítva még egyik játékban sem láttam erre opciót.

(#85503) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ghost Recon Wildlands-hoz most ingyenes a Fallen Ghost dlc.
Nemtom' meddig.

(#85504) tboy93 válasza ProEvoFan (#85503) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem nem engedi behúzni.

(#85505) Frod válasza ProEvoFan (#85503) üzenetére


Frod
addikt

Engem ez fogad mobilos appról: "Nem vásárolható meg"

Bár hozzáteszem megint valami licenc gebasz van, mert anno három éve nyomtam a trial-t belőle, ehhez képest a mobilos app a Standard verzióra azt jelzi, hogy Letöltés konzolra, megvenni nem is tudom... Holott a játék nincs meg digitálisan... !?

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#85506) ProEvoFan válasza tboy93 (#85504) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ps5ön húztam be.
A játék store felületén alul vannak a dlck, stb... Ott rámész a Fallen Ghostra az ár mellett van az "options" jel, arra kattintva választható a fizetős vagy free vásárlási lehetőség.

Ford
Azért tudod letölteni, mert még nem járt le a 10(?) órás trial.

[ Szerkesztve ]

(#85507) tboy93 válasza ProEvoFan (#85506) üzenetére


tboy93
nagyúr

Weben és appból nem megy :( Ha nem felejtem, majd otthon megpróbálom én is a PS-ről.

[ Szerkesztve ]

(#85508) CptAdamica válasza tboy93 (#85499) üzenetére


CptAdamica
veterán

A Ubifos megérdemelné a legötlettelenebb játékfejlesztő cég díjat minden egyes fosnál, amit kinyomnak. Szóval jön egy CS:GO copy, most meg egy Warzone copy, fantasztikus, komolyan mondom ez a cég mindig bizonyítja, hogy mindig van lejjebb. :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#85509) highness válasza HELLAFLUSH (#85474) üzenetére


highness
tag

[link] Én ezt találtam Alin, ahonnan fekete borítást EU- stockból lehet rendelni. Még nem rendeltem, mert a gépem még meg sem érkezett. :DD

(#85510) BusinessGuy válasza CptAdamica (#85508) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Azt a díjat évek óta az Activision bitorolja az évenként kifosott reskin COD-al ami alatt még motort sem hajlandóak cserélni.

(#85511) CptAdamica válasza BusinessGuy (#85510) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jó, elismerem, szoros a verseny. :D

Megyen!

(#85512) Jakesz válasza BusinessGuy (#85510) üzenetére


Jakesz
őstag

Inkább a FIFA. A CoD ahhoz képest forradalmi játék minden évben.

(#85513) kecsu10


kecsu10
aktív tag

Mitől érezhetem csúnyábbnak a Thief ps4 játék, mint volt PS4-en? Rajta van az accomon, szerettem annó nagyon, most ismét letöltöttem, de sokkal csúnyább mint amire emlékeztem? Olyan furán is fut, mintha droppolna néha? Lehetséges, hogy a bc miatt fut így?

[ Szerkesztve ]

(#85514) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Akciós a Hellblade (-80%, ha van ps+), ehhez van magyar felirat?

(#85515) RangerFox válasza Sanyi.mTs (#85514) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nincs magyar felirat hozzá.

(#85516) KoNZoLik@ válasza kecsu10 (#85513) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szerintem az emlékek fakultak csak meg😅 Soha sem volt egy szép játék a Thief, és már ps4-en sem futott tökéletesen, tehát a hiba nem a gépedben van...

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#85517) toompa válasza Ghard (#85472) üzenetére


toompa
őstag

Megint lehet leadni előrendelést az oldalon.

(#85518) HELLAFLUSH válasza highness (#85509) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Köszi. :R :C
Tegnap én is kerestem Alin, de ezek szerint nem voltam elég figyelmes mert nem találtam EU raktárból.:DDD

(#85519) proly01


proly01
őstag

Durva kérdés....
Sosem játszottam a Far Cry szériával. Angolom középfok írás ,szöveg utáni értés egyaránt. 6 ot érdemess megvennem PS5-re? :U :R

....Pr:)ly....

(#85520) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Tegnap kipróbáltam a Sackboy-t, bitang jó, nagyon tetszik. :D

Most pár kimondott PS5-ös címet beszerzek lemezesen, aztán elleszek egy ideig. :)

Más: Kimondottan monitorra van valami extra beállítás, amit érdemes használni? Annyit tettem, h 4K és HDR off, deep color engedélyezve, RGB teljes, és 120 engedélyezve. Van még valami extra titok, esetleg? :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#85521) Wolfy33 válasza proly01 (#85519) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Igen, mert nem kapcsolódik. Én is az első után, az 5- New down-4-primal jött "sorba". Holnap meg asszony pajtás szülinapi ajándéka gyanánt a 6-os előrendelésben. 😃

Az 5- és New down kapcsolódó.

(#85522) proly01 válasza Wolfy33 (#85521) üzenetére


proly01
őstag

Köszönöm! Ezek aátékok (Far Cry) csak FPS? :F

....Pr:)ly....

(#85523) KoNZoLik@ válasza proly01 (#85522) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#85524) Wesder válasza Wolfy33 (#85521) üzenetére


Wesder
félisten

Istenem... Mikor tanuljàtok màr meg hogy az nem down? :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85525) Zoleee83 válasza Wesder (#85524) üzenetére


Zoleee83
addikt

Elég megosztó játék lett szóval igazából a New Down is helytálló az "Új hajnal" mellett!!! ;]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#85526) tboy93 válasza Wesder (#85524) üzenetére


tboy93
nagyúr

amikor azt, hogy a horizon zero down se az :P

(#85527) Szabi® válasza proly01 (#85519) üzenetére


Szabi®
addikt

Ha semmilyen nyelvet nem beszélsz/tudsz akkor is neki állhatsz a Far Cry-oknak, amennyi történetük van ...Általában vagy oda keveredsz egy szigetre ahol egy diktátor él/uralkodik, vagy oda keveredsz egy szigetre ahol egy diktátor él/uralkodik, ezzel az összes spoilert lelőttem ;]

[ Szerkesztve ]

(#85528) kecsu10 válasza KoNZoLik@ (#85516) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Valószínűleg így van, köszönöm. :) Biztosan az is hozzátesz, hogy 1080p 30 frame, nem áll a helyzet magaslatán na, pedig szeretem ezt a játékot. :( Lehet inkább majd pc-n fogok vele játszani, ott ugye tudom kalibrálni a dolgokat. Egyébként szinte minden multi platform játékot gépen játszok amúgyis, play station-ön az exkluzívokat. :B

(#85529) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Konzolom meg nincs,de a + kontroller mar megerkezett :D :C

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#85530) Adee_91


Adee_91
aktív tag

Ti be tudtok jelentkezni BF2042 beta-ba?
Fél órája próbálkozok sikertelenül. Van EAPlay-em.

(#85531) vg válasza Adee_91 (#85530) üzenetére


vg
addikt

Most érnek haza a népek suliból/melóból, várj türelemmel.

(#85532) Adee_91 válasza vg (#85531) üzenetére


Adee_91
aktív tag

Sajnos a türelem nem az erősségem,hihetetlen,hogy nem bírtak elég szervert indítani.
Aki esetleg szeretne retry-t nyomkodni egész este,itt egy béta kulcs:

XP9H-PCN7-9XTJ

(#85533) centrino


centrino
aktív tag

Üdv! Találni valahol információt arról, hogy Farcry6 ps5 ön kap-e egér billentyűzet támogatást? (Ac Valhalla kapott)

Demons souls, Horizon, DS3, GoW már megy kontrollerrel de fps-ben nem vagyok hajlandó a húsz éves berögzült irányítást újratanulni.

[ Szerkesztve ]

(#85534) keIdor válasza Wesder (#85524) üzenetére


keIdor
titán

Nekem a kedvencem a “fan” helyett “fun”. :DDD
Azt is a mai napig olvasni…

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#85535) Griff55


Griff55
senior tag

Ha csak simán letöltöm a bétát akkor nem tudok játszani? Mindenképp kell kód is a BF-hez?

Másik: Tudom senki se látnok, de szerintetek lesz vmi leárazás így karácsony táján a tsushima dc-hez? :D
Sokallom kicsit még mindig így full áron.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#85536) gyuromoj válasza Adee_91 (#85532) üzenetére


gyuromoj
veterán

Valaki vitte, remélem megköszönte az illető... :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#85537) balazs025 válasza Griff55 (#85535) üzenetére


balazs025
senior tag

Ha van ea play előfizetésed, akkor már mostantól is játszhatsz, ha nincs, akkor 8-ától.

[ Szerkesztve ]

(#85538) Macccy válasza Sanyi.mTs (#85514) üzenetére


Macccy
senior tag

Hmm hmmmmm hmmm, 2 ezer Ft ..... régóta wanted - listán van nálam a Hellblade, de most néhány dolog elbizonytalanított.

A Store -ban egyrészt ezt írja :



Másrészt szomorúan olvasom, hogy - talán a Microsoft buziskodására - a Hellblade nem kapott és valószínűleg nem is kap PS5 update -et, hiába volt kiemelt cím a PS4 -en annak idején. Harmadszor pedig a backwards-compatible.com is megjegyzi, hogy van valami PS5 glitch és hogy a PS Pro féle Quality mode nem tud 30 FPS fölé menni. :W

(#85539) Sanyi.mTs válasza Macccy (#85538) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

PS5-ön store-ban nem adta ki keresésnél.
A fentiek alapján akkor elengedem a játékot :(((

(#85540) stilo18 válasza balazs025 (#85537) üzenetére


stilo18
addikt

Érdekes nekem nem engedi, pedig van Ea előfizum..

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#85541) Griff55 válasza balazs025 (#85537) üzenetére


Griff55
senior tag

:R Értem köszi.
Eléggé szűkmarkú az EA, hogy kemény 2 nap az open beta a sima halandóknak...
Na mindegy, legalább elő van töltve.

[ Szerkesztve ]

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#85542) Wesder válasza Macccy (#85538) üzenetére


Wesder
félisten

Majd akkor lesz Hellblade PS5-re, mikor Sunset Overdrive Series X-re.
Ez nem "buziskodàs" hanem a sajàt stúdióval nem fognak màsik platformra dolgozni, ha nem köti őket szerződés. Hogy hogy nem tud 60fps-t a Hellblade? Màr One X-re is volt performance mode, akkor gondolom a PS4 Pro is kapott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85543) Wesder válasza Wesder (#85542) üzenetére


Wesder
félisten

Szerk.
Egyébként gyanítom hogy a NT nem akarta megcsinàlni a PS5 kiadàst, mert ezügyben szabad kezet kaptak. (làsd Moon Studios és Ori esete az Switch-csel) Na meg nincs is nàluk DevKit, anélkül meg elég nehéz lenne megoldani a fejlesztést.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85544) Macccy válasza Wesder (#85542) üzenetére


Macccy
senior tag

Nem azt mondtam, hogy nem tud 60 fps-t, hanem hogy a Quality mode nem tud 60 fps-t. Igen, ahogy olvasom a Ninja Theory-t letiltotta a Microsoft erről a vonalról. A játék PS Pro szinten fut csak, de előfordult néhányaknál crash, tehát nem teljesen frankó.

Magán véleményem, ezt továbbra is buziskodásnak tartom, mert egy olyan játék frissítését tiltotta le az új tulaj, ami egy évvel a stúdió felvásárlása előtt kijött a Sony gépre is, ennyi support még elfért volna. Nem az érdekel, hogy ott basz ki az MS a Sonyval, ahol tud, engem az érdekel, hogy velem mint játékossal ne buziskodjon. Márpedig ezt csinálja.

(#85545) Macccy válasza Wesder (#85543) üzenetére


Macccy
senior tag

De a széria boxokra nagyon meg "akarta" ;] .... köhhh buziMSköhh köhh

Na hát így lehet elvásárolni a supportot a másik elöl, ehhez értenek.

(#85546) Wesder válasza Macccy (#85545) üzenetére


Wesder
félisten

Miutàn minde X|S egy devkit is, így persze hogy megtudtàk és akartàk is csinàlni. Mondhattak volna arra is nemet egész nyugodtan.

Szerk.
Felvàsàrlàsukkor kikötötték hogy csak abban az esetben hajlandóak elfogadni az ajànlatot, ha szabad kezet kapnak.

Szerk.2
Az làtom elkerülte a figyelmedet, hogy nincs PS5 DevKitje a csapatnak.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85547) Szabi® válasza Macccy (#85544) üzenetére


Szabi®
addikt

Valahol igazad van, de próbáld meg úgy elképzelni a Microsoftot, mint aki most építi ki a brand arculatát. Sztem ez olyan 10 éven belül fog beérni, amikor az xboxot már a Skyrimmal egyeztetik, Hellblade-el stb. És kellett is ez már, elég "mostoha" állapotok uralkodhattak ott, és az is körvonalazódhatott a box fejeseinél, hogy egy Gears of War, vagy Halo, már nem képes népszerűsíteni a konzolt.
Úgy kellettek oda ezek a stúdiók, mint egy falat kenyér...

(#85548) Wesder válasza Szabi® (#85547) üzenetére


Wesder
félisten

Szintén téves, vagy legalàbbis csak félig igaz. Majd a kultúràltban kifejtem késöbb.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85549) Szabi® válasza Wesder (#85548) üzenetére


Szabi®
addikt

Oksa.

(#85550) Ramoskaa


Ramoskaa
senior tag

Sziasztok! Van olyan aki ps4en elkezdte a Borderlands 3at ,de ps5-ön folytatja? A trófea gyűjtés külön rakja ps4 és 5 szerint? vagy amit mondjuk szerzek ps5ön azt adja ps4-re is?

Más: A watchdogs legionhoz kapható watchdogs 1 complete magyar feliratos? köszönöm

Ha elolvastad az üzenetem, kérlek vedd a fáradságot és válaszolj!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.