Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#85401) Frod válasza KaitouP (#85400) üzenetére


Frod
addikt

Ezt milyen módon kell majd aktiválni?
Pl sima alap Open Beta-t leszedve, annak a kezdőképernyőjen be lehet írni a kódot, és akkor engedni fog holnaptól játszani már!?

Do you see the white shadow?

(#85402) highness


highness
tag

Sziasztok! A ps plusz-hoz járó PS4-es játékokat is be tudom húzni PS5-re, ha már nincs meg a PS4-em? Mert amikor PS4-en játszottam, a PS5 címeket csatolta a fiókomhoz, de játszani nem lehetett velük, mert nem volt még PS5-öm.
(Ma viszik el a régi gépemet, és még nem érkezett meg a PS5 amit rendeltem) :)

[ Szerkesztve ]

(#85403) RangerFox válasza Frod (#85401) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Store-on a redeem codes részbe kell beírni.

(#85404) RangerFox válasza highness (#85402) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Persze, megkapod a PS4 és PS5 játékokat is, mindegyikkel tudsz játszani PS5-ön.

(#85405) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik, hogy Frontline címmel jön a következő Ghost Recon játék.

[link]

Live-Die-Respawn

(#85406) marinea2 válasza highness (#85402) üzenetére


marinea2
addikt

Igen, raadasul a gep tok korrektul kiirja a jatek ala meg a storeba is kulon van szedve hogy ps4 vagy ps5 game eppen.

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#85407) KoNZoLik@ válasza sirarcheer (#85393) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Tavaly volt aki annyiért vett gépet, hogy abból még egy gépet kapott volna, ilyen ez a popszakma,nem vagyunk egyformák,van aki nem tud vagy akar várni 1 napot sem, nem, hogy egy hónapot, ennyi👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#85408) KaitouP válasza Frod (#85401) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Ahogy írta Fox, csak aktivald a PS Store kódbeváltó opciójánál. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#85409) Peace


Peace
nagyúr

Dejó, fémtok!!! :))

(#85410) 3L1T3 válasza Peace (#85409) üzenetére


3L1T3
addikt

És milyen menő! ;) :P

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#85411) Peace válasza 3L1T3 (#85410) üzenetére


Peace
nagyúr

Jajj nagyon várom!!! Egy kis szabadság megint befigyel! :DDD

(#85412) WhiteWalker válasza oriic (#85405) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Már azt hittem Medal of Honor Frontline remaster jön ;]

(#85413) oriic válasza WhiteWalker (#85412) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha Medal of Honor játékot akarsz tolni tessék PC-t venni vagy Oculus Quest2-t, ott VR-ban tolható a legutóbbi VR exkluzív rész. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#85414) keIdor válasza WhiteWalker (#85412) üzenetére


keIdor
titán

Egy Allied Assault Remake-nek de tudnék örülni.
Meg az első kettőnek, ami PS1-re jött ki annó.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#85415) tboy93 válasza oriic (#85405) üzenetére


tboy93
nagyúr

Breakpointnak sem álltam még neki :D Túl gyorsan jönnek a címek egymás után, kinek van ennyi ideje játszani.

(#85416) oriic válasza tboy93 (#85415) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ubisoft megint egyszerre sokat akar egyébként. XDefiant sem jelent még meg. Plusz ugye valszeg már készül az új AC.

Live-Die-Respawn

(#85417) tboy93 válasza oriic (#85416) üzenetére


tboy93
nagyúr

+ far cry :))

(#85418) oriic válasza tboy93 (#85417) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja igen. Plusz pletykaként ott van, hogy valami free-to-play Far Cry is készül titokban.

Live-Die-Respawn

(#85419) Bencus88 válasza keIdor (#85414) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Régi álmom már, remélem egyszer beteljesül

(#85420) tboy93 válasza oriic (#85418) üzenetére


tboy93
nagyúr

Remélem valami battle royale lesz az is :D

De biztos dolgoznak már amúgy az új division-on is...

[ Szerkesztve ]

(#85421) Frod válasza RangerFox (#85403) üzenetére


Frod
addikt

Végülis logikus, csak már elkezdtem tölteni a sima Open Beta-t.
Remélem felismeri, és nem kezd el megint tölteni egy másik klienst miatt.

#85408 KaitouP: köszi!

#85409 Peace: épp a hétvégén néztem én is, alapvetően nem vagyok egy steelbook fan, de ez nagyon állatul néz ki. Lehet csak emiatt rámegyek, pedig alapvetően az "érdekel, de majd 5k-ért" csoportba soroltam :D

#85420tboy93: Nagyon még csak nem is titkolják :) (Egyébként nyári hír)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#85422) Peace válasza tboy93 (#85415) üzenetére


Peace
nagyúr

Én megvettem, amikor valami botrányosan olcsón adták, de valahol nagyon az elején elhalt a lelkesedésem. Azóta se volt elindítva. :(

(#85423) oriic válasza tboy93 (#85420) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy Frod írja, az új Division már rég be van jelentve. A Far Cry témában meg, most jött egy videó, hogy valamit mintha teaselnének az új részben. [link]

Live-Die-Respawn

(#85424) Peace válasza Frod (#85421) üzenetére


Peace
nagyúr

Én megláttam a bejelentő trailert és már rendeltem is elő KV-nál! :C Imádom a Guardians-t, remélem jó móka lesz tele sok ökörséggel! :P

(#85425) Macccy válasza keIdor (#85399) üzenetére


Macccy
senior tag

Jáájájj ne is mondjátok már, itt húzzátok az agyam. Imádom, máig az egyik LEGINKÁBB megkapó, egyik legjobb hangulatú és élményt nyújtó játék nekem az Alan Wake volt, még X360 -on, háromszor játszottam végig, az achievement-ek miatt is persze, de sosem éreztem grind tehernek. Ráadásul még most is 11 és fél év múltán is itt van a polcon a Collector's Edition a vastag könyvkötéses tokkal, benne igazi könyv, audio cd (!) .... Jézus, de régen volt. Áhh..

Mostanáig hezitáltam, hogy ááá még picit várok, kibírom én, erős vagyok, majd megveszem karácsonyra. De megnéztem a review-kat, olvaslak itt titeket és eddig bírtam. Megrendeltem a PS5 lemezes kiadást, remélem a Platinumshop gyorsan csomagol :Y

(#85426) S@c@ válasza aDtG (#85305) üzenetére


S@c@
őstag

Jelentem azt használom!

(#85427) Wolfy33 válasza sirarcheer (#85385) üzenetére


Wolfy33
senior tag

Hívd őket, telefonos listájuk van és nagyon gyorsan megy mostanában. Pár nap alatt van gép.

(#85428) Kendek válasza Macccy (#85425) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amúgy érdekesség, hogy kivételesen az Alan Wake esetén digitálisan olcsóbb, mint lemezen.

<-ƘƘ->

(#85429) Tekmen válasza Kendek (#85428) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Így kéne legyen mindennel. Elvégre nem kell legyártani hozzá a lemezt, tokot, fizetni a szállítást, stb...

[ Szerkesztve ]

Tekmen

(#85430) RangerFox válasza Kendek (#85428) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Sőt, magyar fiókkal olcsóbb, mint US-ből :DDD

(#85431) Frod válasza Kendek (#85428) üzenetére


Frod
addikt

Pontosan, ahogyan Tekmen is írja, ez logikusan mindig is így kellett volna, hogy legyen a kevesebb költség miatt, aztán általában az ellenkezője valósult meg, DE! az utóbbi időben valami történt, mert pl a Hades is hasonló árkülönbséggel (8740/10980) bír a digitális javára.

(De aztán az érkező Guardians-nál már megint marad a fizikai verzió győzelme 23990 vs 20890. Jó lenne mögé látni miért az összevissza árképzés, nincs egy látható minta benne)

Do you see the white shadow?

(#85432) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Ma megjelent a BPM című, Doom-szerű ritmus FPS: [link]

Ha valaki beszerzi, véleményezze bátran, érdekelne. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#85433) KoNZoLik@ válasza RangerFox (#85430) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen kivételesen, csodálkozom is...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#85434) Macccy válasza Kendek (#85428) üzenetére


Macccy
senior tag

Igen, láttam, el is gondolkodtam. De ez az Alan Wake, ott a helye a polcon a Naughty Dögök, a szintén finn Returnal, a Death Stranding és természetesen a szintén Remedy Control Ultimate mellett.


(ajhhh ... a Returnal -t el kellene már kapnom, de annyira hosszú és kemény ez a run, hogy nehezen veszem rá magam) :U

(#85435) stilo18


stilo18
addikt

Na, megpróbálta valaki a Hell let loose-t?
Milyen lett ps5-ön?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#85436) holden72


holden72
tag

Sziasztok, PS5-re is létezik a PC-s világhoz hasonlóan olyan, hogy egyes játékot reedem code-kent veszed meg, s nem a hivatalos PSStore-bol? Majd a felületen beváltva a kódot lesz egy fullos játékot digitalis verzióként.
nagyon köszönöm!

(#85437) KoNZoLik@ válasza holden72 (#85436) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Persze, lehet találni elvétve hirdetve játék kódokat pl játékaim.hun!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#85438) Kendek válasza holden72 (#85436) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Létezik, igen. De nem általános, vagyis teljesen legális kereskedelmi forgalomban nem nagyon találkozhatsz vele.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#85439) JoceeHunt válasza stilo18 (#85435) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Én még tegnap nem is láttam a haviak között.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#85440) stilo18 válasza JoceeHunt (#85439) üzenetére


stilo18
addikt

Ma került fel ;)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#85441) Frod


Frod
addikt

Ha már új havi játékok:
A Mortal X-et a mobilos Store megvenni is engedné, valamint Plus-hoz is csapni, úgy, hogy egyébként megvan az XL. (Előbbit más esetben tiltani szokta, kiírja, hogy "unavailable", utóbbit pedig inkább én nem adom hozzá, mielőtt összeakad valami licenc és meghülyül)

Do you see the white shadow?

(#85442) nagyatt válasza Macccy (#85434) üzenetére


nagyatt
tag

Nekem is ez a gyűjteményem: TLOU2, Death Stranding és most fog jönni az Alan Wake PS5.
Hagy porosodjanak a polcon, mert megérdemlik :) Minden mást el szoktam adni végigjátszás után

(#85443) madkiller válasza Kendek (#85438) üzenetére


madkiller
őstag

Megjött az SSD. Samsung lett elvileg a [kép] [kép] PM9A1. A hütő elvileg holnap jön hozzá.
Hogy jobb a hütés, ha leveszem róla a gyári matricát és úgyrakom rá a thermomatricát vagy mindegy?

(#85444) vaguny válasza stilo18 (#85435) üzenetére


vaguny
tag

Kipróbáltam.
Vannak vele gondok. 2 mapon voltam, az egyiken elég komoly szaggatások voltak. A célzás valami rettenetes, nagyon nehézkes, próbáltam finomhangolni...de egyszerűen nem találtam olyan beállitást, amellyel kényelmes lenne (és aim assist sincs szerintem). Célzás közben gyakran előfordul egy-egy stutter, így szinte lehetetlen pontosan lőni...szóval nekem egyelőre inkább idegesítő volt, mint szórakoztató az egész.

Azt csak mellékesen említem meg, hogy senki sem kommunikál, csak szalad előre...ennek a játéknak pedig a taktikai/HC stílusa egészen más hozzáállást, játékstílust követelne meg...

Vártam, érdekelt, kíváncsi voltam rá, de jelenlegi formájában nekem csalódás...

[ Szerkesztve ]

XBOX GT/PSN ID/EA ID: xVAGUNYx ; STEAM ID: Vaguny

(#85445) Kendek válasza madkiller (#85443) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, ez pont ugyanolyan mint az enyém, vagyis Dell-es OEM. Érdemes lehet frissíteni rajta a firmware-t ha van rá lehetőséged. Windows alatt ezt a fájlt kell futtatni, 36304129 lesz utána a verza.
Ha kipróbáltad és tutira jó az SSD, akkor a matricát azt érdemes lehet leszedni róla a hűtéshez. Mivel csak sima műanyag meg ragasztó, és nem hővezető fólia.

<-ƘƘ->

(#85446) stilo18 válasza vaguny (#85444) üzenetére


stilo18
addikt

Este megpróbáljuk mi is, remélem azért nem pár hét alatt megy süllyesztőbe a játék...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#85447) JoceeHunt válasza madkiller (#85443) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Én is azt mókoltam össze. Először a chippek magassága miatt daraboltam a thermomatrciát, aztán észrevettem a leírásba hogy az egyik a borda egyik felére megy a másik a chipekre, úgyhogy újra össze kellett illesztenem a vágásnál, amikor felraktam a borda minkét felét akkor úgy látszott eléri a thermofólia a picit alacsonyabb chippet is, jónak véltem beraktam úgy.

Fóliát meg ráragasztottam a bordára :)

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#85448) Kendek válasza JoceeHunt (#85447) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Adnak hozzá kettő vastag és kettő vékony, kék színű hővezető lapot. Elvileg az aljára nem ez kell, hanem van még egy vékonyabb, fehér/barnás színű is, és az megy oda. De amúgy én is a vékonyabbik kéket használtam, mert elfér.
Amire figyelni kell. Egyrészt nálam az alsó lemez oldalai nem álltak teljesen merőlegesen, ezért becsavarozás után az alja meggörbült és úgy nem feküdt rá az SSD. Ezt kiigazítottam egy kis befele irányú hajlítással. Másrészt a chipek és a borda közé inkább a vastagabb hővezető lap a nyerő, mert nagyok a magasságbeli különbségek. Összecsavarozásnál kissé lejteni fog a borda, a vezérlő irányába. Vagy esetleg a NAND-okra lehet vágni külön, a vékonyabbik hővezetőből.

<-ƘƘ->

(#85449) Wesder válasza Frod (#85441) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, 2-3 hete màr a +-os jàtékok is megvehetőek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85450) Snike


Snike
aktív tag

Lehet, hogy buta kérdés lesz.
Mi a különbség a Mortal Kombat XL(ami nem rég volt ajándékként) és a mostani Mortal Kombat X között?
(nem, nem töltöttem le, csak a könyvtárba raktam-> nem néztem meg a játékot)

Köszönöm a segítséget!

PS5, mert az jó! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.