Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#86501) .LnB válasza kory24 (#86500) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Transzkód-tól csak rosszabb lesz. :)
4k HDR (leginkább Remux) filmeknél a sima Win10 Plex is képes akadozni. Héten direkt tettem egy Ubuntut is a gépre a Plex miatt. Ott 197Mbps-t (UHD Remux, Dolby Vision kép volt) is akadás nélkül játszott le a tv. Az tűnik a befutónak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#86502) KoNZoLik@ válasza Zoleee83 (#86498) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Arról már hallottam,de soha sem rendelünk ilyen helyekről, mi itthon főzünk👍 Jó buzi nevük lett akkor, a NetPincér jobb volt...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#86503) tboy93 válasza kory24 (#86500) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ja, én is 4K filmmel próbáltam.

(#86504) Peace


Peace
nagyúr

Én még mindig a pendrive-ban hiszek, ha 4K film. :P A tv saját lejátszója tudja a legjobban kezelni ezeket a HDR tartalmakat és nagyjából 3 perc átmásolni és bedugni a tv-be.

[ Szerkesztve ]

(#86505) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Megjött az új PS immár olvasóval, új széria, 17 lapátos(asszem ez a jobb), nem lett halkabb cserébe egy picit hangosabb és recseg a borda szerintem :D Amikor bekapcsolom pár ilyen fémes reccsenő hangot hallok, de később már megszűnik, gondolom felmelegszik a fém?

Na de sebaj, viszont így legalább tudok kicsit spórolni a játékokon

Xbox One: bandymnc

(#86506) Tekmen válasza kory24 (#86458) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Igen, kb naponta használom. Sorozatot nézek, meg 4K HDR filmet. Lokál hálón egy Raspberry-ről semmi probléma nincs vele :)

Tekmen

(#86507) kory24 válasza Tekmen (#86506) üzenetére


kory24
őstag

Azért a 4k film és 4k film között is van különbség..

Ott vannak pl a Netfilxes 4K HDR filmek a maguk 15,25Mbit bitrátával meg hasonlók.
De vannak komolyabbak 60-70 vagy akár 100Mbit körüli bitrátájúak is.
Elöbbiekkel semmi gond, csak utóbbiakkal
Nem is a felbontás a lényeg, hanem a bitráta, illetve kép bitrátájához ugye hozzáadódik még a kiküldött hang mérete is....

Na de ez itt már nagyon off, bocsi

(#86508) Tekmen válasza kory24 (#86507) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Raspiről nem terveztem mozit üzemeltetni, amire nekem kell, azzal megy rendesen minden.

Tekmen

(#86509) .LnB válasza Tekmen (#86508) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, de ő a PS5-ös Plex appról érdeklődött. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#86510) .LnB válasza Peace (#86504) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kipróbáltad már egyáltalán a Plex-et?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#86511) eisento válasza tboy93 (#86503) üzenetére


eisento
addikt

en 1080-al de egy ido utan bufferelt... de a plex forumot elnezve nem egyedi eset sajnos...

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#86512) kriszpontaz válasza ggbuffon1897 (#86489) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én PS4 Pro-n és PS5ön sem láttam ilyet.

(#86513) Gubu0101 válasza Peace (#86504) üzenetére


Gubu0101
veterán

En a serviiot hasznalom mar par eve,siman viszi a 4k filmeket is.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#86514) kecsu10


kecsu10
aktív tag

Tormented Souls. Ha valaki szereti a régi klasszikus horror játékokat, szinte kötelező. Most szereztem be a pc verziót, egy az egyben adja a régi Resi élményt. Van ps-re is, nagyon jó játék, annak aki szereti a zsánert. Nekem sokkal inkább adja a régi érzést mint a Medium, jó lesz, bár csak épp belenéztem. :K

(#86515) Peace válasza .LnB (#86510) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen. És Serviio-t is. Mindkettő felba**ott, csak a baj volt velük. Ez 2019-ben volt. Nem tudom azóta mennyit változott a helyzet, de valahogy nincs is nagyon kedvem újra foglalkozni velük. Rossz emlék mindkettő.

[ Szerkesztve ]

(#86516) jupp008 válasza Gubu0101 (#86513) üzenetére


jupp008
senior tag

Serviio -nál nekem az volt a problémám mindig is, hogy a különböző hangsávokat nem kezeli, csak az alapértelmezettet tudja lejátszani.

(#86517) Bencus88 válasza Bencus88 (#86456) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Megvettem a játékot, mindenkinek szívből ajánlom, aki szereti a hasonló játékokat. Nekem nagyon tetszik.

(#86518) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#86519) hackeeeee válasza WhiteWalker (#86400) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én csak a TombRaider-eket rendeltem elő, semmi mást. :N

Véleményem szubjektív...

(#86520) Scholes9 válasza Wesder (#86518) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Hoppá :C :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#86521) tboy93 válasza Wesder (#86518) üzenetére


tboy93
nagyúr

mi ez az uj nickname? :D

(#86522) Wesder válasza tboy93 (#86521) üzenetére


Wesder
félisten

Új arcképhez lett vàltva, ami lassan egy hónapja kész, csak a cseréje halad valamiért nagyon lassan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#86523) tboy93 válasza Wesder (#86522) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jobb is hogy nem egyszerre történt, mert akkor tutira nem tudtalak volna hova tenni :D

(#86524) d@vee válasza Wesder (#86518) üzenetére


d@vee
őstag

Ez igen. Bár még tavasszal toltam újra végig gépen 144fps-el :DDD, de ha kap valamilyen grafikai tuningot is a 60fps mellé, akkor jöhet a konzolos verzió is.

Ja

(#86525) opr válasza tboy93 (#86523) üzenetére


opr
veterán

Fizzie az Wesder! Wesder az Fizzie!

:DDD ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#86526) Wesder válasza opr (#86525) üzenetére


Wesder
félisten

:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#86527) Tekmen válasza .LnB (#86509) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Tudom, arra írtam, hogy amit én nézek, az megy hibátlanul :K

Tekmen

(#86528) ggbuffon1897 válasza kriszpontaz (#86512) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

Tudtok valami tippet adni hogy mi lehet a gebasz? Akár a ps beallitasainal. Egy mezei 4k-s lg je van amugy, lehet azon kellene valamit pattintani?

Azt nem gondolnám h a memória vagy egyéb cucc melegedne túl az ő modelljén (pedig kicsit arra hajazó a dolog) mert más játéknál nem csinál hasonlót.

(#86529) kevike576


kevike576
senior tag

Megint van Telekomnál spider-man bundle

(#86530) Macccy


Macccy
senior tag

Alan Wake -et platinázgatom éppen, erre ezt találtam ..... nem mai videó, de akinek a nyáron kimaradt esetleg és szerette, tessék :

[Happy Birthday Max Payne]

:R

(#86531) Marky18 válasza ggbuffon1897 (#86528) üzenetére


Marky18
aktív tag

Ha minden mas (nativ PS5) jatek jo, akkor en uborkaekat hibaztatnam. Ellenkezo esetben konzol csere.

(#86532) temes69


temes69
aktív tag

Leírom hogy jártam mások hátha tanulnak belőle:
Múlt héten hétvégén toltam a dio2-t. Felvittem a nekrómat 23. szintig, már az act2 nagy része megvolt. Nem léptem ki a játékból, hanem rest mode-ba tettem a konzolt. Eddig is így volt mindig.
Ma indítom a konzolt, kiír valami hibát ami rendszer frissítés közben történt. Nem is foglalkoztam vele. Indítom a dio2-t. Látom hogy az ac1-ből hozott amazon ott kóricál mellettem, holott már régen meghalt. Nah mondom biztos feltámadt ez is :) Az már gyanús volt, hogy nem tudtam vérgólemet csinálni. Megyek a waypionthoz, látom a fele üres, nézem az invertoryt, nincs meg a cube. Nah itt már sejtettem, hogy gond van. Nézem a karaktert, level 18 :Y Küldik is visszaálltak szépen. Szal sztem rest modban nekiáltt frissíteni a ps aztán a hiba miatt kivágta a dio-t is a francba és mivel nem save and exittel léptem ki a játékból a kari is ment a levesbe...
Most úgy felb*sztam magam, hogy hagyom a fenébe a hétvégére az egészet. Inkább folytatom a tlou2-t másodjára...
Szal ennyit a rest mode-ról. Nálam eddig sosem volt probléma vele már egy ideje. Tavaly amikor megvettem a konzolt akkor párszor egyszerűen kikapcsolt amikor rest-be tettem, de játékkal még nem szívatott meg eddig....

(#86533) highness válasza ggbuffon1897 (#86489) üzenetére


highness
tag

Nemrég adtam el a ps4-et, azon éppen mostanában kezdtem el az Origins-t. Semmi probléma nem volt vele. Most a friss ropogós PS5-ön gy letöltöttem, kipróbáltam a legutóbbi mentéstől, és ugyan olyan mint PS4-en. Ahol kell éles, a füst, köd pedig sima. Nekem a GTA 5 online tűnik életlenebbnek, talán fakóbbnak, mint ps4-en.

(#86534) RangerFox válasza temes69 (#86532) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Dio2-nél működik egyébként a rest mode online karival? Szerintem egy idő után ledob a szerverről.

(#86535) EczkE válasza RangerFox (#86534) üzenetére


EczkE
addikt

Online karinal kidon a serverrol, tapasztalat. Szintet igaz nem vesztettem vele, de mar inkabb save and exitelek.

Asszem mindenféleképpen!

(#86536) temes69 válasza EczkE (#86535) üzenetére


temes69
aktív tag

Offline karakterem van.

(#86537) EczkE válasza temes69 (#86536) üzenetére


EczkE
addikt

Mostanaban voltak server gondol blizzard oldalan es voltak akiknek veszett progresse is. Lehet nalad is ez volt sajnos.

Asszem mindenféleképpen!

(#86538) Xaels válasza temes69 (#86532) üzenetére


Xaels
félisten

Tanulság. A Rest mód nem ilyen 1hetes pihire van...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#86539) temes69 válasza EczkE (#86537) üzenetére


temes69
aktív tag

Most nézem, hogy veszett is gear is rendesen. Amúgy érdekes, mert a térképek felderítettek amúgy (csak elkezdtem játszani vele) de a waypointok inaktívak.
Nekem folyamatosan rest-ben van a konzol, a ps4 is abban volt.

(#86540) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Marvels Guardians of the Galaxy-t veszi valaki mondjuk aki nem is rajongó vagy mi a véleményetek róla ,szerintetek jó lesz vagy csak megint valami ismert címnek összedobott valami ?

(#86541) Elderath válasza Szilágyi84 (#86540) üzenetére


Elderath
őstag

Első reveal után azt mondtam mi ez a hulladék, de miután jött a story trailer, launch trailer meg a preview impressionök azután azt mondom megvárom mit mondanak róla megjelenéskor és lehet behúzom. Azt hittem ez egy 8-10 órás akció játék lesz, de úgy néz ki inkább akció rpg és a 20+ órás kategória

A másik meg hogy ezt az eidos csinálja és állítólag 5+ éve fejlesztik

[ Szerkesztve ]

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#86542) 3L1T3 válasza Szilágyi84 (#86540) üzenetére


3L1T3
addikt

Vettem , de marvel fanboy vagyok 🤷‍♂️

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#86543) Szilágyi84 válasza Elderath (#86541) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Jaja jól hangzik ,de a Deathloop csalódás után inkább jobban utána nézek érdeklődök mivel az csupa 9-10 pontokat kapott megjelenéskor külföldről és nekem egyáltalán nem volt kiemelkedő.
A Kena viszont 16 órás kellemes kaland volt.
Ezt nem tudom eldönteni, érdekel ,de tartok picit.

(#86544) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

A HDR-t hogy használjátok? Mindig be, vagy csak akkor amikor valóban HDR-es a játék?

Véleményem szubjektív...

(#86545) kzolee216 válasza hackeeeee (#86544) üzenetére


kzolee216
aktív tag

Én csak ha HDR-es a játék.

(#86546) KoNZoLik@ válasza hackeeeee (#86544) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Csak ha támogatott az adott tartalom...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#86547) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Én is ihy gondoltam, köszi. :R

Véleményem szubjektív...

(#86548) Farkassacred válasza KoNZoLik@ (#86546) üzenetére


Farkassacred
őstag

A tv beáll általában automatikusan nem?

(#86549) Kendek válasza Farkassacred (#86548) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, ha HDR jelet kap, akkor automatikusan átvált a tévé is, SDR-nél pedig vissza. Így a legjobb, nem az ha mindig minden HDR.

<-ƘƘ->

(#86550) Jim74 válasza Kendek (#86549) üzenetére


Jim74
nagyúr

Állandó HDR-től nekem kiégne a szemem :DDD.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.