Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#85651) madkiller válasza Wesder (#85648) üzenetére


madkiller
őstag

De ez ott volt, csak én egy videót néztem, ott a 80asba volt mikor kinyitotta a srác. Ezt nem tudtam ki lehet venni. Így már ok, volt egy hasonló számítógépház csavarom azt használtam.

[ Szerkesztve ]

(#85652) kecsu10 válasza KoNZoLik@ (#85596) üzenetére


kecsu10
aktív tag

Na belenéztem, hát egynek elmegy. Cinematicból át a másikba, ha jól értem a harcrendszer azt takarja, hogy lámpa és tüzelés? Nem túl bizalomgerjesztő azért. Kicsit olyan nekem, mint egy Silent Hill 2 lite, jó tíz évvel későbbről, és minden elemében gyengébb. Na de hátha jobb lesz, reménykedem benne.

(#85653) Macccy válasza madkiller (#85639) üzenetére


Macccy
senior tag

Returnálba segítsen már valaki, nincs rá idegem és/vagy egybefüggő 3 órám, hogy az (pici SPOILER) esős dzsungeltől a portálon át, a havas területen végig, minden kulcsot összekaparva lemerüljek az örvénybe .... :O

Nincs valami örökélet cheat kód? :DDD

A rest mode -dal sem fogok inenntől próbálkozni, a múltkori crash óta felhagytam azzal is.

(#85654) vg válasza -=Jam=- (#85649) üzenetére


vg
addikt

Miért nevetsz, megoldotta, tökéletesen működik. Informatikus gondolkozás, jóazúgy ha tökéletesen müködik.

(#85655) Kendek válasza vg (#85654) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A csavar az oké, még a hűtőbordához is adtak egyet és az is jó hozzá. De a távtartó az tényleg kell, mert anélkül fizikailag sérülhet az SSD.

<-ƘƘ->

(#85656) CptAdamica válasza hadam98 (#85606) üzenetére


CptAdamica
veterán

:D

A Battlefield 1942 volt az első Battlefield játékom még 2002-ben, nekem mindig is arról szólt a Battlefield, hogy van egy nagy map, amin van rengeteg jármű és azzal játszol, amivel akarsz és nagyon sokáig erről is szólt az egész.

Azt kérded:
"magyarázza el nekem valaki, hogy milyen más elem van a nyitott map és jármű harcon kívül amiből látszik, hogy ez egy Battlefield?"

Jelentem neked 8 óra játékidő után, hogy ez egy Battlefield. Megkaptunk egy giga map-ot rengeteg járművel és egy jó gunplay-el. Van körül-belül: 2 littlebird, 2 apache, 3-4 tank, 2 AA és még a transzport járművek. BF4 óta erre várok igazából, mert nekem a BF1 és a BF5 nagyon elkanyarodott a szériától, kevés volt a jármű és inkább a infantry harcra volt kihegyezve az egész, mellé pedig le volt csupaszítva minden testreszabhatóság.

Egyáltalán nem futnak és csúsznak az emberek 200 km/h-s sebességgel, mostanában a COD-hoz szoktam, első benyomás volt, hogy nagyon lassú a sprint és sokkal lassabb a mozgás, csúszás, ugrás és aimozás. A fegyvereknek van recoil-juk, nyilván ha megpakolod mindenféle recoil csökkentő kiegészítővel, akkor már jelentősen csökken az egész.

De kérlek fejtsd ki, hogy miben lett arcade a BF1 után. Igazából ne várj csodát a holnapi bétától, mivel már eltemetted magadban a játékot, így nyilván csak a negatív dolgokat fogod meglátni és nem azt mondom, hogy minden király benne, vannak teljesítmény problémák igen, de stabilan tartja nekem az fps-t és nem omlott össze egyszer sem a játék és biztos vagyok benne, hogy sokat fog ez javulni. Persze lehet sírni, az emberek mást sem tudnak, én addig végre élvezem azt a játékot, amire kb 6 éve várok.

Megyen!

(#85657) Raga


Raga
senior tag

Frissült a rendszer szoftver
Tudja valaki mi változott?

(#85658) polonic válasza Raga (#85657) üzenetére


polonic
félisten

(#85659) oriic válasza Raga (#85657) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi extra, kapott +1 stat pontot a STABLITY. :D

Live-Die-Respawn

(#85660) Macccy válasza oriic (#85659) üzenetére


Macccy
senior tag

Csak nehogy cyberpunkos stat-pont legyen az :U :D

(#85661) hadam98 válasza CptAdamica (#85656) üzenetére


hadam98
senior tag

Nem temettem el a játékot csak én nekem ez jött le a játékmenet videóból. A BF1-ben mit akarsz testre szabni? Az a setting miatt lett korlátozva és jól is tették. Nálam egy Battlefield olyan sandbox játék ami kellően realisztikus és nem ennyire árkád. Nézd meg a régi Battlefield játékokat és nézd meg a tankot pl. az új résznél a torony úgy mozog ahogy az egeret forgatod. A játékmenet videóban nagyon messziről lőtte le egy SMG-vel a csávót aminek fullos a rate of fire és a célkereszt konkrétan meg se mozdult. Megnézem ilyet mikor tudtál megcsinalni egy régebbi részben, egyszerűen az egész brutálisan árkád lett, pont ezért nem volt olyan jó az 5. rész mert már az se hozta azt a hangulatot mint a BC2,BF3 és a BF1.

(#85662) alratar


alratar
addikt

Adtak volna igen, de akkor nem fizetett valamelyik rossz volt most. S gondolom kellett a pénz.
Meg lehet hogy ez a frissítés volt a felvásárlásuk szerződésnek egyik pontja.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#85663) hackeeeee válasza madkiller (#85651) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Lehet, hogy pl. a videóban lévőnél már tett bele ssd-t korábban, és át volt rakva.

Véleményem szubjektív...

(#85664) CptAdamica válasza hadam98 (#85661) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ki kell ábrándítsalak, a BF4-ben sem volt nagy recoil, lehet az idő megszépíti az emlékeket. :D Amúgy a Battlefield-nek világ életében köze nem volt a realisztikussághoz, arra ott van az ARMA, aki arra vágyik, mindig is egy arcade lövölde volt.

"Nézd meg a régi Battlefield játékokat és nézd meg a tankot pl. az új résznél a torony úgy mozog ahogy az egeret forgatod."
Most is van a toronynak forgási ideje, pontosan úgy, mint a BF5-ben.

Megyen!

(#85665) Xaels válasza Macccy (#85653) üzenetére


Xaels
félisten

Ha már egyszer meg volt az összes kulcs akkor nem kell mégegyszer megszerezni őket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#85666) madkiller válasza Kendek (#85655) üzenetére


madkiller
őstag

Átszereltem, köszi mindenkinek a segítséget :))

(#85667) Macccy válasza Xaels (#85665) üzenetére


Macccy
senior tag

Ezaz, hogy nem volt meg, uuccsóig jutottam, ott hóba haraptam, restart, idegösszeroppanás, doboz cigi. :DDD Ennek már vagy 1 hónapja és mivel borzasztó hosszú ez a run így egyben, nem tudtam újra meglépni még ennyit sem.

(#85668) Xaels válasza Macccy (#85667) üzenetére


Xaels
félisten

A dzsungeles részen átszaladhatsz, gyorsan feltápolod ami útba esik azt annyi. Az kb. max 10perc.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#85669) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gran Turismo 7 and Brembo Partnership | Official Partner in Braking Systems

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85670) Macccy válasza Xaels (#85668) üzenetére


Macccy
senior tag

Bárcsak így lenne, örülnék :) De ha átszaladok, akkor méginkább csóri maradok, amúgy sem űzöm egy profi szinten, szükségem van a jeges részhez minden milliméter élet fejlesztésre. Ha átszaladok a dzsumbin, akkor igaz, nyerek bő 40 percet és kevesebb cigit szívok el, de veszítek 20-30 % életerőt és amikor leköpnek a kulcsos mini boss-ok, úgyis cigi lesz belőle.

Már arra is gondoltam feladom és eladom. Néha be kell ismerni, ha valami nem megy. Ohh, ha ne tetszene annyira a hangulata ... ! :))

(#85671) Macccy válasza .LnB (#85669) üzenetére


Macccy
senior tag



:Y

(#85672) .LnB válasza Macccy (#85671) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Biztos csak kicsúszott. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85673) Macccy válasza .LnB (#85672) üzenetére


Macccy
senior tag

Az ki. :D Az egész mezőnnyel együtt. Van ott valami Subaru is talán, az helyén megy, de ezek a Porschék még mindig furán mutatnak egy salakos dimbes-dombos pályán.

De nem panaszkodom! Csak jót nevettem a kommenten, mert igaza van. Én örülök, hogy a GTSport után megint lesz néhány nem tükör aszfalt is, kell. Csak az ilyen reklámmal ne égessék már a "The Real Driving Simulator" -t :U

(#85674) EnterR válasza KaitouP (#85623) üzenetére


EnterR
veterán

Például azt, hogy egy rakás szar, 7k körül jó lesz. Már-már derogál Ubi címekkel játszani. Olcsón persze jöhet. :D

PSN ID: marquuard

(#85675) .LnB válasza EnterR (#85674) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Külföldön élő haverom megrendelte, ma hozták. Felhív, hogy nyomjam. Mondom neki, köszi ingyen se. :)

De amúgy a gamestar.hu-n még a fejléc logo is le lett cserélve valami Yarastar-ra. Tök ciki.. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85676) Gubu0101 válasza Akee92 (#85642) üzenetére


Gubu0101
veterán

En itt vettem aprorol,igy csak 2 nap volt :D Volt egy kis felar,de ez meg nem az a durvan tularazott ,nekem belefert.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#85677) Szabi® válasza KaitouP (#85623) üzenetére


Szabi®
addikt

Sajnos a gamestarnál addig volt objektivitás amíg a régi csapat volt, és Gyu (isten nyugosztalja) Azóta mélyrepülésben vannak, soha nem látott elfogultsággal írnak olyan játékokról szuperlatívuszokban, amikről még a menzán főző Ilonka néni is tudja, hogy sz@rok.

(#85678) polonic


polonic
félisten

Egyébként a FC6 miért ennyire szar?
Fogalmam sincs mostanság az FC-ről, csak az első résszel játszottam. Mi az ami miatt ennyire lehúzzátok?

(#85679) .LnB válasza polonic (#85678) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Egyébként a FC6 miért ennyire szar?"

Mert ilyenre csinálták.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85680) polonic válasza .LnB (#85679) üzenetére


polonic
félisten

Oké, az aztán jó. :DDD
Gondolom a készítőknek nem az a szándékuk, hogy direkt szart csináljanak.

(#85681) Szabi® válasza polonic (#85680) üzenetére


Szabi®
addikt

Háááát.... Nem tudom .... ;] ;]

(#85682) .LnB válasza polonic (#85680) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát, pedig véletlennek ez azért már sokadik lenne. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85683) zkxdn válasza polonic (#85680) üzenetére


zkxdn
őstag

Nem lett szarabb mint a többi Ubi game, de most ez hihetetlenül az arcodba van tolva...
Amúgy jöhetne már valami Ubi Plus Lite mint a sima EA Play konzolokra....

[ Szerkesztve ]

(#85684) Frod válasza EnterR (#85674) üzenetére


Frod
addikt

Akkor te még nem unod eléggé ezek szerint, vagyunk egy páran akinél Plus-os címként is ott rohadna meg a könyvtárban. :DDD

Do you see the white shadow?

(#85685) Wesder válasza .LnB (#85682) üzenetére


Wesder
félisten

Nem mondanàm hogy sz@r, inkàbb csak kevés. Az FC3-ban még jó volt mert újnak hatott, de azóta kijött még 6 FC ugyanarra a sémàra.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85686) Wolfy33 válasza polonic (#85678) üzenetére


Wolfy33
senior tag

A 4-5 nekem nagyon tetszett. (Pedig egy évvel a megjelenés után játszottam velük) Szórakoztató volt és ez érdekelt csak. Az, hogy mind egyforma (X terület, legyőzni a rosszat, kocsi, állat, lövöldözés) engem nem zavart, mert a játékmenet alapból bejön nekem.
Most kaptam kézhez a 6-ot. Én izgatottan várom.

(#85687) N@idia


N@idia
őstag

Én ma kaptam meg az FC6-ot szerintem baromi hangulatos lett a játék. Az FC3 óta nem játszottam jó far cry játékkal ez a rész nagyon ütős lett én abszolút elégedett vagyok ezzel a résszel :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#85688) Szabi® válasza Wolfy33 (#85686) üzenetére


Szabi®
addikt

Nekem az 1, 3 és Primal volt a favorit. A második részben viszont tetszett a napszak változás,fegyver koszosodás/meghibásodás, a fizikai motor, a rombolhatóság, és hogy volt benne ballisztika. :)

(#85689) vonSux válasza N@idia (#85687) üzenetére


vonSux
őstag

Nem akarom ezt hallani, csak és kizárólag egy szemmel jól látható leértékelés alkalmával akarom behúzni :D

(#85690) RangerFox válasza polonic (#85678) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Az egész attól függ, kinek milyen igénye van egy játékkal szemben, milyen élményt szeretne kapni a beleölt pénzért/időért. Szerintem a Ubi játékok a játékipar "langyos húgy" kategóriájába esnek, mindenki pontosan tudja, mit kap a pénzéért, nem éri meglepetés őket. Addig nyomatnak egy formulát, amíg jön belőle bevétel, és igazából nem is hordoznak ezek a játékok semmilyen értéket magukban. Nem is kellenének külön Assassin's Creed/Far Cry/Watch Dogs franchise-ok, csak simán egy összefoglaló "Ubisoft: The Game" cím.

[ Szerkesztve ]

(#85691) Peace válasza Wolfy33 (#85686) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is várom és végig is fogom játszani, amint lesz rá alkalmam! Az első 5 résszel jól elvoltam, a Primal nagyon nem nekem való, azt kukáztam az elején.

(#85692) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Jott uj rendszerszoftver.

(#85693) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kipróbáltam a Hell let Loose-t. Első köröm/halálom történetét, videóban "mondom" el: [link]
Eskü így volt főnök! :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85694) Bencus88 válasza .LnB (#85693) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:DDD :DDD :DDD :C

(#85695) 3L1T3 válasza CptAdamica (#85656) üzenetére


3L1T3
addikt

Maximálisan egyetértek veled. :K

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#85696) .LnB válasza Bencus88 (#85694) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De a következő körben csak "futottam, futottam tovább!" :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85697) penge111 válasza Szabi® (#85677) üzenetére


penge111
addikt

Teljesen egyet értek, Gyu-val volt szerencsém anno kicsit diskurálni, mikor egy nyereményt ő adott át személyesen nekem. Engem sokkolt anno a halálának a híre :(

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#85698) Bencus88 válasza .LnB (#85696) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen egyből nekem is ez jutott eszembe :DDD

Amúgy én 10 percig mentem előre kb lelőttek aztán letöröltem :DDD

(#85699) .LnB válasza Bencus88 (#85698) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Két körre volt időm. Majd adok neki esélyt.
Kipróbáltam BF beta-t, 30 perc után töröltem. Nem az én világom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85700) M_ToMMy


M_ToMMy
csendes tag

Láttam volt a monitor téma így ezzel kapcsolatban tennék fel én is egy kérdést, laikus vagyok a témában sajnos. Melyik lehet a jobb vétel ilyen low budget kategóriában?
[link] LG 24MP59G
[link] LG 27MP59G-P
[link] ASUS VZ279HEG1R
[link] Acer Nitro VG240YSbmiipx

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.