Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#86451) EnterR válasza Toncsi92 (#86446) üzenetére


EnterR
veterán

Shortly-t már július óta halljuk amúgy. :D
Bár ráérünk, mire ebből játszható játék lesz, addigra minden Sony nagyágyú kijön már.

PSN ID: marquuard

(#86452) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nektek megy ps5ön a Diablo 2 Resurrected?
Szombat óta nem tudok vele játszani normálisan. Szarakodnak a szerverek. Délután kettő körül megállnak a szerverek.Később elindul, vagy nem. Általában nem.... Amit a Blizzard művel, arra nincsenek szavak. Panaszkodik a közösség, de semmi érdemleges válasz nem jön tölük, maximum annyi, hogy vizsgálják a hibát...ja, már hat napja... :((
Annyira mérges ill csalódott vagyok, hogy azt elmondani nem tudom. A játék nekem töéletes, de a technikai háttér...az szar, fos, húgylé... :(
Panaszkodni kell és jó lett. Kérdés meddig...

[ Szerkesztve ]

(#86453) Toncsi92 válasza EnterR (#86451) üzenetére


Toncsi92
tag

Ja talán jövő év vége ha egyáltalán lessz belőle valami... :D

Üdv

(#86454) KoNZoLik@ válasza ProEvoFan (#86452) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én ezért hagytam abba múlt hétvégén, most a Death Stranding pörög éjjel nappal, anno abbahagytam (nem tudom már miért) de ez egy mestermű, nekem legalábbis nagyon bejön és élvezem a hordárkodást😂

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#86455) ProEvoFan válasza KoNZoLik@ (#86454) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, az egy mestermű. :K
Platina ps4/ps5ön is.

(#86456) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Valaki játszott esetleg már a Greak: Memories of Azur játékkal? [link]

(#86457) KoNZoLik@ válasza ProEvoFan (#86455) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem is ez a cél, mert ez a játék megérdemli 👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#86458) kory24


kory24
őstag

Használja vki itt ps5-ön a Plexet?

Ha igen, mik a tapasztalatok?
Mennyire használható?

Nincsenek frame kimaradások, akadások?

(#86459) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Majdnem megvettem a Far Cry 6-ot PS-re,még jó,hogy felnéztem most Ubisoft + ra,mert ott már játszaható így Pc-n játszom inkább,szerencsére elő vagyok fizetve,ennyit megér :D :C

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#86460) eisento válasza kory24 (#86458) üzenetére


eisento
addikt

en nem hasznalom mert allandoan bufferel (digi 1000-es net) . kabellel van osszekotve a ps5. a masik szobaban a ps4 pro wifin keresztul semmi gond

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#86461) EnterR válasza Toncsi92 (#86453) üzenetére


EnterR
veterán

Mondjuk úgy, hogy a projekt hű a nevéhez. :D

PSN ID: marquuard

(#86462) balázs1991 válasza EnterR (#86461) üzenetére


balázs1991
csendes tag

Szerinted van még rá remény, hogy ez tényleg Silent Hill, vagy Metal Gear? Vagy mindkettő?😀

(#86463) KaitouP válasza balázs1991 (#86462) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Mindkettő egyszerre! Egy Silent Gear! Vagy Metal Hill! Esetleg egy Silent Metal Hill Gear!

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#86464) Sityu1990 válasza AuraSync (#84609) üzenetére


Sityu1990
csendes tag

Köszi az ajánlást, 2 hét alatt megérkezett nekem is és a minőség ugyanolyan mint írtál.

[ Szerkesztve ]

(#86465) marinea2


marinea2
addikt

Sziasztok!

Ez a Ps plus collegtion mitol fugg? Marmint mindig valtozik a tartalma mit lehet letolteni, vagy "csak" bovul? Es ha igen akkor mikor, mintha mar 2 honapja ugyan azok lennenek benne.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#86466) Bencus88 válasza marinea2 (#86465) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem változik és nem is bővül.

(#86467) EnterR válasza KaitouP (#86463) üzenetére


EnterR
veterán

Az évszázad crossover epizódja készül. :C

PSN ID: marquuard

(#86468) Wesder válasza KaitouP (#86463) üzenetére


Wesder
félisten

A Blue Box szerint a jàték kezdőbetüi S. H.
Serious Hoax.
Egyébként ha kiderül hogy tényleg Kojima van mögötte, annàl szànalmasabbat màr el sem fogok tudni képzelni, mert màr 3. alkalommal jàtszanà el ezt a sumàkolàst, és màr nagyon unalmas. A MGSV-nél még jó volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#86469) Xaels


Xaels
félisten

PlayStation 5 Power Supply (ADP-400DR) Review

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#86470) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Sziasztok, hanegy honapja elorendeltem a keszulekeket alzan, komzolvilagon, stb, akkor kb mire szamitsak, lesz ebbol fa alatt konzol?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#86471) kory24 válasza eisento (#86460) üzenetére


kory24
őstag

Sajnos én is ezt tapasztalom
Kb 20mbit bitrata felett pufferel.
Local gigabites hálózaton vezetéken ditect playben.

Ez így alkalmatlan használatra :(

(#86472) bandi0000 válasza bajnokpityu (#86470) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Digitàlisat rendeltél mi? Én kb 2 hete rendeltem kv-nál a lemezest és tegnap meg is jött, digitet annyira nem nyomják, nem is értem miért, ha ennyire jó ötletnek tartották

Xbox One: bandymnc

(#86473) bexinho23


bexinho23
őstag

Valaki próbálta PS5-ön az AC Syndicate-et? Megvettem triple pack-ben a Black Flag, Unity, Syndicate triót, és miután kivittem a Unity-t, belekezdtem a Syndicate-be. Viszont botrányos PS5-ön. Napfényes időben, nyílt téren szemet zavaróan vibrálnak az árnyékok. De az egész képernyőn, ahogy mozgatom a kamerát. Oké, hogy figyelmeztet játék indításakor, hogy PS5-ön lehetnek problémák, na de egy-egy crash-en, vagy bugon kívül másra nem számítottam. Ez így ebben a formában zavaró és játszhatatlan. Van értelme refund-ot kérni? 2 hete vettem a 3-as csomagot, vásárlást követően le is töltötte. De csak tegnap délután indítottam el 1 órára.

Közben nem egy videót találtam youtube-on. Sajnos nem pár napos felvételek, így gondolom el is engedhetem a bizakodást, hogy itt bármi patchelve lesz...

[ Szerkesztve ]

(#86474) polonic


polonic
félisten

PS5 tápegység teszt: [link]

(#86475) KaitouP válasza EnterR (#86467) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Gém of dö évszázad lesz! :C :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#86476) .LnB válasza KaitouP (#86475) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a Cyberpunk 2077 volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#86477) F-ECT$ válasza bexinho23 (#86473) üzenetére


F-ECT$
titán

Felejtős több óra játék után.

Dive ever, work never.

(#86478) KKaresz45 válasza bexinho23 (#86473) üzenetére


KKaresz45
senior tag

A Syndicate-ről a Ps5 megjelenése előtt jelezte az Ubi hogy nem lesz jó.

(#86479) Gubu0101 válasza polonic (#86474) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ez nem vilagos nekem :D Lehet benne cserelni,mint pl a pc-ben,ugy ertem,hogy szervizben vagy csinald magad?Jelent valami pluszt egy jobb verzios tap?

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#86480) bexinho23 válasza KKaresz45 (#86478) üzenetére


bexinho23
őstag

Akkor viszont felfoghatatlan számomra, hogy tehették elérhetővé ps store-ban. Ha bugokkal lenne tele, vagy crashelne alkalomadtán, még az is elfogadhatóbb lenne, mint az, hogy epilepsziás rohamot kiváltó villódzás kísérje végig a játékban a játékost. Mindenesetre írtam egy rövid, jól megfogalmazott levelet a sony ügyfélszolgálatnak, bár nagy reményt nem fűzök a válaszhoz. De hátha...

#86477F-ECT$
Akkor végigtolom a Black Flag-et. :(

(#86481) Zsinder válasza bexinho23 (#86480) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Úgy tették elérhetővé, hogy PS4-es játék és nem PS5-ös. Eléggé kiábrándító mert korábbi játék meg fut rendesen, de attól még lekommunikálták lehetnek vele problémák.

(#86482) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Kontollert küldtem Triwardennek driftelés miatt futárral dobozban hibaleírással, elérhetőséggel stb...telefont nem vették fel 3 nap alatt sem, úgyhogy nem beszéltem velük.
Ilyenkor hívnak mielőtt küldik vissza, vagy ne várjak semmit egyszer majd csak megjön? Valakinek tapasztalat?

(#86483) ProEvoFan válasza Fox Mulder (#86482) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egyszercsak megjön.
Pontosabban a gépnél így volt, akkor gondolom egy mezei kontrollernél sem erőltetetik meg magukat.

[ Szerkesztve ]

(#86484) KaitouP válasza Fox Mulder (#86482) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

Én azért két hét után kicsit odapörköltem legutóbb egy szép levéllel, hogy "no, illene valamit kommunikálni urambátyám", arra egyből az volt a válasz, hogy már küldik is a kontit.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#86485) tboy93 válasza bexinho23 (#86473) üzenetére


tboy93
nagyúr

Syndicate benne van abban a ~10 játékban ami hivatalosan nem támogatott PS5-ön.

(#86486) Xaels


Xaels
félisten


Bocsi telóról meló közben ennyire futotta

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#86487) F-ECT$ válasza Xaels (#86486) üzenetére


F-ECT$
titán

Ésezmiez :F

Dive ever, work never.

(#86488) polonic válasza Gubu0101 (#86479) üzenetére


polonic
félisten

Elvileg nem lehet külön kapni.
Szerviz gondolom tudja cserélni.
Egyébként a teszt alapján elég jó ez a táp.

(#86489) ggbuffon1897 válasza KKaresz45 (#86478) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

öcsém PS5jén próbáltam a korábban ps4 prora megvett AC origins-t. Tragikus.. vibráló kijelző, a füst/por gyakorlatilag villogó pixel, több tereptárgy minecraft módban stb. egyszóval játszhatatlan és élvezhetetlen. Próbáltuk újrarakni a rendszert, a játékot, egyik sem segített.

Series X-re is megvettem lévén most nincs PS-em, ott gond nélkül megy. Viszont ott is rohadtul elférne a 60fps, pedig korábban érdekes módon nem zavart ps4 pron a 30fps ennél és az odyssey-nél sem (pedig PC-n is toltam őket), most valamiért viszont nagyon bántja a szemet. Mondjuk ez már lehet a Valhalla miatt van, mert ott megszoktam a jóságot.

[ Szerkesztve ]

(#86490) Xaels válasza F-ECT$ (#86487) üzenetére


Xaels
félisten

Galaxis Őrzői játék Drax-e totál olyan színű mint a foodpanda.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#86491) Macccy válasza kory24 (#86458) üzenetére


Macccy
senior tag

Én amikor próbáltam (és a kolléga szervere elérhető is volt, ez más problem), tudtam nézni filmet, nem volt vele gondom Plexen.

(#86492) Mike válasza kory24 (#86458) üzenetére


Mike
veterán

mi az a plex?

(#86493) .LnB válasza Mike (#86492) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]
Egy marha jó kis dolog.
logout cikk róla: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#86494) KoNZoLik@ válasza Xaels (#86490) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

És mi a tököm az a foodpanda?🙄 Amúgy meg a Telekom is ilyen színű és?

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#86495) tboy93 válasza kory24 (#86458) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem valamiert kvara szaggatott. TV-n meg nem szokott. Kabelen volt a ps5.

(#86496) Major Lion válasza kory24 (#86458) üzenetére


Major Lion
senior tag

Több mint fél éve próbáltam, botrányosan szar volt, akadt minden rajta ami TV-n nem.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#86497) .LnB válasza KoNZoLik@ (#86494) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Netpincér. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#86498) Zoleee83 válasza KoNZoLik@ (#86494) üzenetére


Zoleee83
addikt

A Netpincér átnevezve, ha az mond valamit.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#86499) noblem1983 válasza ggbuffon1897 (#86489) üzenetére


noblem1983
senior tag

AC Originst PS5-ön vittem végig kb 120 órát ment, én ilyet nem tapasztaltam.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#86500) kory24 válasza Major Lion (#86496) üzenetére


kory24
őstag

Köszönöm mkinek a Plex tapasztalatokat.

Akkor legalább tudom nem csak nálam működik rosszul, nem nálam van a hiba...

Bár azért annyira nem vészes helyzet 1080p tartalmakkal pl semmi gond, csak a magasabb bitrátájú 4k filmeket nem bírja. Tudom lehetne a Plex szerverrel átkódolni vagy 1080p letölteni, de azok nem opciók számomra :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.