Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Macccy #79293 üzenetére

    Igazából én is ezt érzem. Egyrészt üzlet rontás, másrészt clickbait mert kell valamiről csámcsogni, az embereknek kell a rossz, meg hogy valamit lehessen szídni mert muszáj. Meg persze minél többen nézik meg a YT videódat annál többet kaszálhatsz + követők jöhetnek ami hosszabb távon neked jobb stb. ehhez nem értek. Maga a videó annyiból volt jó, hogy láthattam szétszedés nélkül a hűtőbordákat :) bár hiányolom, hogy nem lett minden szögből levideózva... Viszont annyiból rossz, hogy komolyabban nem támasztották alá semmit sem csak a hőkamerás megoldás volt valóban, ezért is írtam többször is, hogy nem tudjuk jobb kihozatalú, optimalizált processzor is lehet a dologban, módosított venti stb. Ezeket senki sem nézte és senki se vizsgálta meg és nem is tájékoztatták a kedves nézőket ezekről. Ha már szétszedi akkor nézze meg alaposan. Ezért sem értem a fanyalgókat, hogy nem gondolják végig csak egy videó alapján rettegnek a magasabb hőtöl. Úgy gondolom akkor kellene félni, ha a játék közbeni 50-60 fok helyett 100-110 fokon menne a konzol. Na az okozhat már komolyabb problémákat. 3-5 fok eltérés szerintem nem.

    >> Új Samgung Galaxy S21 FE tokok és üvegfóliák adatlapomon <<

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés