Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71751) dnorb46 válasza Mirage (#71739) üzenetére


dnorb46
csendes tag

Köszönöm a választ. :))
Egyébként csak a Cod miatt kellene igen, PS4-en sincs probléma ezzel, csak a PS5 vásárlás miatt érdeklődtem. Előtte persze kontrollerrel játszottam azt is mert amúgy is nagyon rég óta konzolom van csak ( PS3-tól ), de nem rég lett hozzá egér és billentyűzet és azzal valahogy jobban megy, ezért szeretnék egy komolyabb kombót :D Ezen kívül mindenhez kontrollert használok.

PSN: Don11791

(#71752) Televan74 válasza Lackooo84 (#71748) üzenetére


Televan74
nagyúr

Akkor is a kijelölt szakszervízbe kell javítani. De igazad van nem egy életbiztosítás, de nem is sufnigarancia. Ha két éven belül történek valami a géppel akkor a biztosító röhög a markába és köszönöni a befizetett összeget. Mi is csak a végén olvastuk el a szerződést. Ha tudjuk talán mi sem kértük volna, de szerencsére nálunk még él a +3 év amit akkor kötöttünk, mert két éven belül nem történt semmi. Persze ha nem lehet javítani akkor a biztosításunk a cserére is szól. Nem rossz a garancia biztosítás, míg nem történik a garancia idő alatt semmi a készülékkel.

Szerk.: Talán abba a üzletek hibásak hogy nem hívják fel a figyelmet hogy ez csak egy biztosítási alapon működő garancia.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#71753) Raga válasza johnny23 (#71750) üzenetére


Raga
senior tag

Igen nálam is ugyanez…nem a kontroller hibája

(#71754) johnny23 válasza Raga (#71753) üzenetére


johnny23
tag

Oké köszi, akkor megnyugodtam😊
Nem hiába, meg kell még szokni ezeket az új "technológiákat".
Egyébként összességében adja nagyon a feelinget a dualsense.

-- new gamer --

(#71755) Mirage válasza johnny23 (#71754) üzenetére


Mirage
tag

Nagyon várom már én is hogy jövőhéten a kezem közt legyen a dualsense és kipróbáljam milyen ténylegesen, videók és elmesélések alapján el se tudom képzelni :DDD
Kicsit félek is hogy nem fog annyira bejönni nekem... de akkor maximum kikapcsolom ezeket a rezgéseket, gondolom kilehet.

(#71756) 3L1T3 válasza Lackooo84 (#71748) üzenetére


3L1T3
addikt

Baromságot beszélsz! Allianz a biztosító, a szerviz bevizsgálja ha javítható javításra kerül , ha nem akkor vagy a vételi ár jár vissza vagy egy új gép! Mivel ezek a konzolok az esetek nagytöbbségében nem javíthatóak így csere vagy pénz!

Mivel most már 2 év az alap garancia , így ha az első két évben van baja a konzolodnak akkor visszajár a bővített garancia ára. Gondolom ennek se néztél utána csak próbálod jó magyar szokás szerint lejáratni a dolgokat…. Minek? Szítod az embereket feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#71757) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Álmodozzunk egy kicsit a pletykált PSX event-ről, ami elvileg még nyáron meg lesz tartva. Mi lehet a legdurvább event amit lerakhat a Sony?

Bloodborne Remaster
Silent Hill
The Last of Us Remake
The Last of Us Factions 2
Új Uncharted teaser trailer
Horizon Forbidden West új gameplay és idei megjelenési dátum
God of War trailer
Gran Turismo 7 új gameplay
Spider-Man 2 teaser trailer
Deep Down
GTA V Enhanced Edition gameplay
GTA VI........na jó ez már álomnak is túl szép :D
Red Dead Redemption 2 Enhanced Edition trailer
Death Stranding Director's Cut gameplay és megjelenési dátum
Fumito Ueda(Ico, Shadow of the Colossus, The Last Guardian) új játékának teaser trailer-e

Nyilván ezek mind tuti nem lesznek ott, sőt, sanszosan a fele se, de azért na, álmodozni jó. :D

[ Szerkesztve ]

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#71758) RangerFox válasza 3L1T3 (#71756) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mindig ezt szokta. Vagy negatívat ír, vagy semmit.

(#71759) Scholes9 válasza ImACeltic (#71757) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Szép lista :D Silent Hillnek nagyon örülnék :B :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#71760) RangerFox válasza ImACeltic (#71757) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Lógjon még egy kicsit bilibe a kéz, MGS 2-3 Remake by Bluepoint :DDD

(#71761) gjanner válasza Lackooo84 (#71714) üzenetére


gjanner
tag

Ez nem is volt kérdés, azt tudom, hogy semmi köze hozzá, csak gondoltam ha Family member lesz, akkor eleve hozzáférhetők a játékok a fő profilról…
De ha csinálok neki egy zsír új profilt (nem family member), akkor annyi hogy belépek letöltöm amit kell és átlép az új profillal és ennyi, tolja a game-et?
Olyan megoldás nincs, hogy válogat és Ő döntő el mit akar letölteni? Mivel az nem megoldás hogy mindig belép az én accommal ha új játékot akar letölteni a profilomról…

kendek, köszi Neked is, akkor ez lesz a megoldás…

(#71762) Bencus88 válasza 3L1T3 (#71756) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Kíváncsi vagyok meddig megy el az ember ilyenkor, két opció van.
Jön valami megmagyarázó komment, hogy nem úgy értette vagy még most is megpróbálja az igazát kergetni, vagy észre sem veszi és majd idővel jön egy újabb téma amihez, igaz nem ért, de sok a szabadideje és hozzá kell szólni. És ebből áll ez a ps5 topik. 99% szemét.
Jönnek az okostojások, kötekedők, semmi tartalom, nehéz így hasznos infokra bukkanni. Nem lehetne ilyenkor tiltogatni?

(#71763) Madoc válasza Bencus88 (#71762) üzenetére


Madoc
veterán

Xbox topicban van olyan mikor egy tag annyit ír: nem tudom. Pedig nem is őt kérdezték. Hozzászóláskényszer. :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#71764) Bencus88 válasza Madoc (#71763) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Irtó magányosak lehetnek.

(#71765) Kendek válasza gjanner (#71761) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hogy tudjon játszani egy megosztott játékkal, ahhoz a megosztó profillal le kell tölteni az adott konzolra. Ez történhet a konzolon is úgy, hogy átjelentkezik, de el lehet indítani a letöltést távolról is, böngészőből vagy az applikációból. Olyat sajnos nem lehet, hogy a saját account-ja alól böngészi a játékaidat, és úgy töti le.

<-ƘƘ->

(#71766) oriic válasza ImACeltic (#71757) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ebből talán a Forbidden West meg a GOW trailer, esetleg GTAV EE meg a DS: DC ami bejöhet, a többi inkább csak álom. :D És ezt megfejelném egy Metal Gear Legacy Collection PS5 verzióval. :) :B

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#71767) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Gravel-el[link] játszik valaki?
Ha igen, akkor legyen szíves nekem segíteni az online trófeákban, ugyan is az online része kihaltabb, mint a Szahara. :D :R
Kell mennünk 10 online versenyt, kb ennyi a két online trófea.

[ Szerkesztve ]

(#71768) EnterR válasza oriic (#71766) üzenetére


EnterR
veterán

Vagy lesz GTA5 E&E valamilyen Sony eventen, vagy pedig egy jellegtelen, random Twitter posztban ledobja a Rockstar. Egyiken sem lepődnék meg.

PSN ID: marquuard

(#71769) formula01 válasza 3L1T3 (#71756) üzenetére


formula01
aktív tag

Abban az esetben mi az extra garanciával kapcsolatban az eljárás, ha a rendes garanciaidőn belül a gép maga hibátlan, de a géphez járó kontrollert cserélni kell egyszer/többször?

[ Szerkesztve ]

(#71770) Lackooo84 válasza 3L1T3 (#71756) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Miért is beszélek baromságot?? Sony fogja javítani? Nem. Tehát nem értem mi a felháborodásod tárgya. Én azt mondtam, hogy ez nem gyári Sony gari, és nem gyári javítás lesz. Ennyi. Az alap 2 évről szó sem volt a hozzászólásomban... :F Amúgy szerintem minden tudatos fogyasztó ismeri ezeket a műszaki áruházakban plusz jutalékért emberekre tukmált "extra garanciákat", amiről kiderül, hogy biztosítás, aztán ha baj van vagy megoldják, vagy nem.... De mondtam mindenki arra ad ki pénzt, amire akar.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#71771) bandi0000 válasza Lackooo84 (#71770) üzenetére


bandi0000
nagyúr

A biztosító, pl euronicsosnál konkrétan az volt, hogy kaptam egy papírt azzal besétáltam a hivatalos hireltech szervizbe, leadtam, bement a sony szervizbe, kicserélték és mindenki boldog, szóval ennél a biztosítónál tuti nem igaz amit mondasz

Teljesen felesleges a duma, biztosítás azért van, hogyha beszarik, akkor csinálnak vele valamit, hogy jó legyen, innentől fogva igazából mind1 is lehetne, hogy Kalányos Tibike javítja otthon, vagy a sony szerviz, csak legyen jó, tehàt kétlem, hogy elutasítanák, mert akkor már rég befellegzett volna az egész biznisznek

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#71772) saelin válasza ImACeltic (#71757) üzenetére


saelin
veterán

Minek Bloodborne remaster? Inkább új részt adjanak ki belőle...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#71773) #72042496 válasza saelin (#71772) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ha nem is komplett remaster, egy next-gen patch azért nem lenne rossz hozzá, hogy menjen legalább 60 FPS-sel.

(#71774) ImACeltic válasza saelin (#71772) üzenetére


ImACeltic
őstag

Én nem játszottam sokat vele, de azért az egyből feltűnt, hogy elbírna egy remastert a látvány is, nem csak a frame rate.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#71775) Bilux válasza ProEvoFan (#71767) üzenetére


Bilux
veterán

Milyen a játék? Dirt 5 kategória?
Ennyi pénzért nem hagytam ott... :C
Már 2 gombóc fagyit nem kapok ennyiért :U

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#71776) eisento válasza ProEvoFan (#71767) üzenetére


eisento
addikt

hali. megveszem aztan este 10 utan tolhatjuk :)

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#71777) ProEvoFan válasza eisento (#71776) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

...és Bilux.
Kb annyit ér, amennyi az ára. :)
Csodát nem kell várni tőle.Grafika a ps3as időkre emlékeztet.Irányítás sem tökéletes.Ez egy közepes színvonalú játék. Arra jó, amire vettem.Autóverseny játék kedvelő vagyok, szóval nem zavar a teljesen átlagos megvalósítása. A Dirt 5 fényévekkel jobb.
Ma este 10kor nekem nem jó, majd egyeztetünk időpontot. :R

[ Szerkesztve ]

(#71778) Moby válasza ImACeltic (#71757) üzenetére


Moby
addikt

"Deep Down"
Hát ez már elméletben sem. Abból a Panta Rhei-ből nem lett végül semmi.

(#71779) ImACeltic válasza Moby (#71778) üzenetére


ImACeltic
őstag

Hivatalosan még készül, nem?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#71780) Lackooo84 válasza bandi0000 (#71771) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Akkor is ez mindig lutri szerintem. De mint mondtam én nem sajnálom senkitől, vegye aki igényli.

The Truth is out there...

(#71781) ProEvoFan válasza Lackooo84 (#71780) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem tudom a Sonynál hogy megy, de pl ha a Media Marktban veszek (bármilyen) termékhez Gold garanciát, akkor a hivatalos garancia lejárta után lép életbe, és onnan a biztosító intéz mindent, háztól-házig. :K
Ez 1000%, mert (sajnos) volt már problémám garancia lejárta utáni termékkel, de a biztosító mindent intézett, nem volt para.

[ Szerkesztve ]

(#71782) kona005


kona005
senior tag

Retkes Exodusba a hajo az elejen mikor be kell menni a templomba be van ragadva egyszeruen nem mozdul, evez de nem megy semerre, rogton a kikitonel ahol a terkep mutatja :W
Nem talalom yt n se valakinek volt ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#71783) EnterR


EnterR
veterán

[link]

Beteg. :DDD

PSN ID: marquuard

(#71784) hombre[EU] válasza kona005 (#71782) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha újra kezded a Volga chaptert nem segít?
egyébként a másik felén a vonatnak van csónak esetleg azzal lehet át tudsz jutni a templomhoz

Life, Uh, Finds A Way

(#71785) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

DaysGone játék kapcsolatban lenne kérdésem. Jobban pörög ez a topic .
Szóval végig vittem a játékot , a végén az összes hordát kitakarítottam , térkép semmit se mutat.
Már csak a gyüjthető vackok maradtak.
Ezután van még valami ami kell a New Game + hoz?

(#71786) EnterR válasza WhiteWalker (#71785) üzenetére


EnterR
veterán

Volt secret ending is?

PSN ID: marquuard

(#71787) Mike válasza Lackooo84 (#71770) üzenetére


Mike
veterán

Mitől lenne baromság? Neked rossz a tapasztalatod, másnak nem. Az euronics ahogy bandi állítja, teljesen korrekt. Nekem a telefonom is van biztosítás. Eltörik, ellopják, kapok újat.

[ Szerkesztve ]

(#71788) KKaresz45 válasza Mike (#71787) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Attól baromság hogy semmilyen rossz tapasztalata nincsen, csak rosszindulatú feltételezések alapján fikáz. Ha volt olyan konkrét eset amikor valaki nem tudta érvényesíteni a kiterjesztett garanciát pedig jogosult lett volna, akkor írja le.

(#71789) pzstm válasza WhiteWalker (#71785) üzenetére


pzstm
titán

ha már DaysGone.....eddig kimaradt ez valahogy nekem, napokban elkezdtem, kb négyórám van benne de valahogy olyan érzésem van, hogy nem akar beindulni a dolog.....amolyan FarCry és AC keveréket érzek benne több helyen is.....ilyen marad végig vagy lesz valami több is/jobb is? :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#71790) KoNZoLik@ válasza Lackooo84 (#71780) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Mi a lutri??? Az, hogy egy hivatalos több évtizede működő biztosítóval szerződést kötsz egy adott termékre, amiben minden le van írva feketén fehéren??? Gyakorlatilag egy hivatalos kötvényt kapsz, bármi történik a biztosított termékkel, kapsz egy újat vagy javítják a biztosított időn belül! Mi ebben a lutri, magyarázd már el, komolyan kíváncsi vagyok most már😳

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#71791) bandi0000 válasza pzstm (#71789) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Kb én is így voltam vele, aztán egyszer csak beindult és be is szippantott, bár lehet azért mert nekem amúgy bejön az ilyen nyugisabb elmotorozgatás, spiderman nél se használtam a gyorsutazást :D

Xbox One: bandymnc

(#71792) Tomix24 válasza Lackooo84 (#71770) üzenetére


Tomix24
addikt

Én Euronics-ben dolgozom.
A kiterjesztett garanciát ha veszed, akkor ha magától elromlik úgy a Magyar hivatalos szervízbe javítják, csak a cekket az Union biztosító állja.
Ha nem tudják javítani, csereutalvány(bármire levásárolható)
Ha törésre is veszel, akkor van az idő arányában amortizációs díj, és önerő, de csere lesz a vége.(A vásárló törheti csak össze(baleset), és nem lehet kiskorú)

Minden más infó kammer.

MEgéri, mert 2.5 fél év múlva ha meghirdetet, amíg a tiéden még van gari nem is kevés, más használt gépeken 0! Tehát a tiéd fog elsőre és a legjobb használt áron elmenni..

(#71793) WhiteWalker válasza EnterR (#71786) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az összes megvolt , utána lehetett a hordákat takarítani , azt a ~40 db-ot.
Vagy van titkos/rejtett horda amit nem mutat a térkép? :F

pzstm: Én csak ódákat tudok róla mondani , a sztori is jó , a zene hangulat szintén. A fő karakter az elején unszimpatikus volt , aztán ahogy haladt előre a történet egyre jobban megkedveltem ezt a motoros banda tagot.
Főleg ahogy a történet halad előre és amiken keresztül megy a barátjával együtt ...
Mondjuk engem az első pillanattól elkapott a játék és beszippantott. Nálam ez a top3-ba benned van a PS4 játékok közt .

[ Szerkesztve ]

(#71794) Drp81


Drp81
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget :R
:U

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#71795) balazs025 válasza pzstm (#71789) üzenetére


balazs025
senior tag

Általában az a vélemény, hogy a második felében beindul, de nekem valahogy nem igazán jött be. A story-tól nem voltam odáig, a főkarakter pedig végig antipatikus volt. Most a watch dogs 2-vel játszok (eddig valahogy kimaradt), és ez pl jobban tetszik, ha úgy összességében nézem.

(#71796) KaitouP


KaitouP
Topikgazda

Na, a day one vásárolt géphez a DualSense jobb analóg karja elkezdte a driftelést. :U Euronicsban vásárolt gép. Tapasztalat a gariztatással kapcsolatban? Euronicsban nem nagyon vásároltam korábban, gariztatni se gariztattam. Menjen egyből a Triwardenhez?

Legalább volt indok venni egy Cosmic Red pótkontit. :U :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#71797) Deck válasza KaitouP (#71796) üzenetére


Deck
titán

A sok COD... :DDD ;]

PS5

(#71798) KaitouP válasza Deck (#71797) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

:DDD Ez pont párom kontrollere, ő nem Call of Duty-zik, de biztos hogy az én kontrollerem is sorra kerül majd, akkor már a CoD miatt. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#71799) Wolfy33


Wolfy33
senior tag

Na a ps5 egy VR játék után a lemezt nem akarta kiadni. Csak pörgött. Újraindítás se segített. Majd egy kis koppintás a gép tetejére, a lemez magasságában és azonnal kidobta. Februári, végig fektetve tárolva a kis állványon. Azóta többet ki be rakosgattam,most működik.

[ Szerkesztve ]

(#71800) pzstm válasza WhiteWalker (#71793) üzenetére


pzstm
titán

Remelem 10-12 jatekora mulva hasonloan erzek majd :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.