Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71201) tboy93 válasza Mirage (#71200) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha vicces, ha nem, sok más lehetősége nincs jelenleg, ha nem akar többet fizetni 185k-nál :D

(#71202) Mirage válasza tboy93 (#71201) üzenetére


Mirage
tag

Igaz, bár manapság azt írják sokan hogy át kellett venniük mellé egy extra kontrollert, úgyhogy már így is 200 felé rúg a várós is :DDD Persze így is jobb mint a 250k...

[ Szerkesztve ]

(#71203) belan válasza hadam98 (#71116) üzenetére


belan
addikt

😂 :C

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#71204) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nem tudja valaki, hogy az Inside az 60fps-el megy?

Megyen!

(#71205) Lokids válasza Mirage (#71200) üzenetére


Lokids
addikt

Vicces, hogy tényleg ez lenne a helyzet. Más játék nem érdekel PS-en. :P De be kell érnem stream-el és reménykedni, hogy 1 év múlva kiadják pc-re is. :(

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#71206) Frod válasza Lokids (#71205) üzenetére


Frod
addikt

Lehet mire fél év múlva megérkezik majd érdekel más is.
Nehogy úgy járj, hogy mikor eladod rá egy hétre bejelentenek valamit ami tetszik, mert akkor jöhet az újabb fél éves rendelés :D

Do you see the white shadow?

(#71207) Moby válasza stilo18 (#71158) üzenetére


Moby
addikt

Aki örül, az nem annak örül, hogy volt egy jó show (bár én örültem annak is, semmit nem vártam tőle), hanem inkább annak, hogy az MS amúgy jó irányban van végre. Jó játékok készülnek, akarják is, hogy jó játékok készüljenek ott, és van bennük akarat. Ez jó dolog, ennek lehet örülni. Ráadásul mindezt pofátlanul olcsón csinálják, amiből biztos profitál az is, aki nem náluk költi el a pénzét.
Az más kérdés, hogy van, aki csak emiatt már teljesen torz valóságot lát a tényleges helyzetről, főképp a sonyéról.

(#71208) nagyatt válasza ProEvoFan (#71188) üzenetére


nagyatt
tag

Ez érdekes amúgy, nekem az első végigjátszás felénél érkezett a 60 FPS patch.
30-al semmi bajom nem volt. Feltettem az upgradet, utána a 60-nál nem éreztem egetrengető különbséget, viszont mikor visszavettem 30-ra akkor nagyon béna volt az egész.
Olyan mintha a patchless 30 és a patch 30 FPS más eredményt hozna :D

(#71209) Fox Mulder válasza Moby (#71207) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Azoknak üzenném akik ezek után olyan badarságokat mondanak, hogy temetik a Sonyt és ha ez irreális módon tényleg bekövetkezne akkor Phili olyan gyorsan bezárná a Game Pass kapuit és fizetős lenne minden amit tegnap oda soroltak. Persze ez is csak egy gondolat, lehet nincs igazam.

(#71210) Szabi® válasza Fox Mulder (#71209) üzenetére


Szabi®
addikt

Azért így is van ott egy kis "mézesmadzag" effektus sztem :D
Kíváncsi leszek mi valósul meg ebből,mennyi, és mennyiért (nah meg mikor, és milyen minőségben) :)

[ Szerkesztve ]

(#71212) Moby válasza Szabi® (#71210) üzenetére


Moby
addikt

Ha kitömik jó játékokkal, akkor még teljes áron sem rossz deal az. Menni fog nekik. Szerintem a showjukban az volt a legpozitívabb, hogy úgy tudtak érdekes showt csinálni, hogy az ilyen egyszermajd jövő, sehogysemálló nagycímeikkel nem is álltak neki turnézni. Volt persze így is némi bullshitelés conceptekkel, de abszolút a megengedhető mértékig. Na, szal szerintem meg fogják tudni rakni a gp-t.

(#71213) Aciduzzu válasza Szabi® (#70581) üzenetére


Aciduzzu
aktív tag

Aha :) Három különböző karakterrel. :)

..és még fogom tolni.

LG OLED65C9 I PlayStation 5 I PlayStation VR I Xbox Series X I Astro A50

(#71214) Szabi® válasza Moby (#71212) üzenetére


Szabi®
addikt

Ha ezt ebben a formában megtudják valósítani, az nagyon örvendetes lesz, és látszani fog a Micro igyekezete,(10 év alvás után csak kipihenték magukat) és az akarat, hogy elmozdultak egy irányba, és adni akarnak valamit a játékosaiknak.
Én egy új nextgen Alan Wake-el készültem volna, csak az erősebbik konzolokra a helyükben.

#71213 Aciduzzu :R

[ Szerkesztve ]

(#71216) zozika84


zozika84
őstag

Ti le tudtatok szedni a Stranger of Paradise demót?
Letöltöm és rosszul szedi le a Ps5.
Kéri, hogy töltsem le újra (ez már 4x megvolt) :F :F

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#71218) Lackooo84 válasza Szabi® (#71217) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Még mindig jobb, mint elinni nem? :DDD

The Truth is out there...

(#71219) oriic válasza zozika84 (#71216) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt ugyanez, valami központi gond van.

Live-Die-Respawn

(#71220) 3L1T3 válasza Fox Mulder (#71209) üzenetére


3L1T3
addikt

Látom nagyon nehéz megemészteni a dolgot!

Van két desktop konzol. Ebből mind a kettőn marhajó játékokkal tudnak a vásárlók, felhasználók játszani. Az egyik X irányba megy a másik Y iránybe. Az egyik egy utólérhetettlen BRAND lett a másik pedig köszöni jól van.

Nem értem mit vergődtök még mindig ezen a témán.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#71221) RazoR válasza 3L1T3 (#71220) üzenetére


RazoR
veterán

És melyik, melyik? :D

(#71222) zozika84 válasza oriic (#71219) üzenetére


zozika84
őstag

Köszi az infot :R

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#71223) Szabi® válasza RazoR (#71221) üzenetére


Szabi®
addikt

A Nintendo meg a Ps :D

(#71224) 3L1T3 válasza RazoR (#71221) üzenetére


3L1T3
addikt

Gondolom csak ugratsz. De egyértelmű a PlayStation annyira erős BRAND, hogy felesleges összehasonlítani a kettőt. Imádom az XBOX-ot és minimum ugyan annyi élmény köt hozzá, de ez a folyamatos pöcsméregetés amit a fanboyok csinálnak marha uncsi. :D Szerencsére prémiummal megoldom, de néha meg a srác aki pont túltolja khm Szabi ír jó dolgokat is. Szóval melyik kezembe harapjak. xD

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#71225) RazoR válasza 3L1T3 (#71224) üzenetére


RazoR
veterán

Nyilván nem volt komoly a kérdés, ezért is a smiley a végén. Én ezeket a civakodásokat figyelmen kívül hagyom, ehhez prémium sem kell. X360 óta a PS5 az első konzolom, de elgondolkodtam egy XSX-en is év vége fele, csak mert miért ne. Egyik sem különb a másiknál, csak a Sony-nál vannak olyan Ex. címek amik miatt esett erre a választásom.

(#71226) VTom válasza 3L1T3 (#71220) üzenetére


VTom
veterán

A nintendo tulajok már habzó szájjal gépelik a választ erre a hsz-re :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#71227) Szabi® válasza 3L1T3 (#71224) üzenetére


Szabi®
addikt

Én csak jó dolgokat írok, mellszobrot akartak már állítani a lakóhelyemen is, csak mondtam, hogy nem kell ;]

[ Szerkesztve ]

(#71228) saelin válasza .LnB (#71185) üzenetére


saelin
veterán

Ohhhhh! :R

Ne már! :DDD :DDD :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#71229) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

(#71230) 3L1T3 válasza VTom (#71226) üzenetére


3L1T3
addikt

Akár hogy is a Nintendo nem ezzel a két fickóval bandázik. :D Ő a grundon focizik, jól elvan ő ott.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#71231) .LnB válasza 3L1T3 (#71230) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Zelda...khmmm Zelda... :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71232) STC Speed


STC Speed
őstag

Előrendelni a konzolvilág helyett érdemes más cégnél? Gondolok itt arra, hogy egy nem annyira népszerű helyen talán hamarabb sorra kerül az ember?! :U

(#71233) Madoc válasza .LnB (#71231) üzenetére


Madoc
veterán

Jónak emlegeted, streamelt is róla. :)

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#71234) Kendek válasza STC Speed (#71232) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyugodtan előrendelheted több helyen is, aztán onnan lesz ahonnan előbb szólnak, hogy tudják küldeni. De amúgy a Konzolvilágon kívül a többi helyen inkább amolyan azonnali vásárlásos dolog ment és megy, vagyis amit kapnak azt kiteszik és le lehet rá csapni.

<-ƘƘ->

(#71235) Mirage válasza STC Speed (#71232) üzenetére


Mirage
tag

Egy próbát mindenképp megérhet, én is leadtam több helyen is a rendelésem.
Nekem több gép nem fog kelleni egynél, úgyhogy ha valahonnan megkapom a többi rendelést átadom valakinek, vagy lemondom.

(#71236) Elderath


Elderath
őstag

áh kész vagyok ettől a ratchettől. Lassan a vége felé érek, de elképesztő fun a játék. Platina lesz az tuti meg ng+

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#71237) Snike


Snike
aktív tag

FF XVI-ról van valami hír?

PS5, mert az jó! :)

(#71238) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

várjunk, tegnap volt új TeamNinja játék bejelentés is?! :Y
Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin Nioh feat. FF

Life, Uh, Finds A Way

(#71239) Elderath válasza hombre[EU] (#71238) üzenetére


Elderath
őstag

Ja. Jó kis PS3as játék. Nem tudom mit gondoltak ezzel. CHAOOOOS

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#71241) Frod válasza STC Speed (#71232) üzenetére


Frod
addikt

Hát múlt héten írta valaki, hogy ő a Központi Szalonból megkapta egy hónap, két hét alatt - rendeléstől számítva!
Mi meg várunk hónapok óta, dehát 2021..., annyit se ér, hogy morogjak rajta. :DDD

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#71242) oriic válasza Szabi® (#71240) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bakker azt hittem új trailer. :O Amúgy én várom, pedig sokan már most temetik.

Live-Die-Respawn

(#71243) Szabi® válasza oriic (#71242) üzenetére


Szabi®
addikt

Nem sajnos ez még mindig a márciusi kedvcsináló csak. Én is várom, ez az "alien" már külön műfaj, ha minden igaz, ez már összevág a Prometheus-al, legalábbis a "tervezők" már benne lesznek. Remélem nem csak szobor formájában. :)

[ Szerkesztve ]

(#71244) hombre[EU] válasza Elderath (#71239) üzenetére


hombre[EU]
veterán

pöppet lemaradt :DDD de japánban a gameplay az úr és ezek értik a témát

Life, Uh, Finds A Way

(#71245) Bilux


Bilux
veterán

Ki használja soundbarral a ps5-öt?
Kérdésem lenne hogy tv-be vagy a soundbarba köti a gépet?
Illetve a beállítások között linear pcm vagy dolby vagy dts? 5.1 vagy 7.1?
Days gond párbeszéd az halk más effekt az meg nagyon hangos... :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#71246) oriic válasza Szabi® (#71243) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a baj, hogy ez only multiplayer lesz. :(

Live-Die-Respawn

(#71247) Lackooo84 válasza oriic (#71242) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ne sirasd... szerintem ez egy szeméthalom lesz....

The Truth is out there...

(#71248) oriic válasza Lackooo84 (#71247) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó persze értem, de én például a patchek után rövid ideig még a Colonial Marines-szal is elvoltam, pár órácska szerintem ebbe is belemegy a téma miatt. Más kérdés, hogy mint játék szerintem előre bukásra van ítélve, főleg így hogy sztori mód nem lesz benne. :(((

Live-Die-Respawn

(#71249) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv! Érdeklődöm, használja-e valaki Bluray (film)lejátszóként is a PS5-öt?
Kiváltható vele egy asztali lejátszó, vagy arra azért nem alkalmas?
Köszi!

(#71250) Lackooo84 válasza oriic (#71248) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Inkább egy jó kis Isolation folytatás kellene, de hát bilibe lóg a kezem...

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.