Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93151) Piwi válasza tresh (#93150) üzenetére


Piwi
addikt

ezzel egyetértek :C :R

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#93152) KaiotEch válasza K Norbi (#93146) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ezért a szarért 2 millát? A lelke is ki van hajtva.

Júliusban műszakizott. 2 éve hoztam be ausztriából, azóta közel 2millió forintot költöttem átalakításokra.

Who cares?

(#93153) K Norbi válasza KaiotEch (#93152) üzenetére


K Norbi
addikt

Hát igen! sokat kér érte az biztos.
(#93150) tresh falun :C :DDD
Van most egy ezüst metál pusztító VW BORA a környéken, nem tudom kié.
18" mille miglia felnik, porig ültetve! de olyan szinten hogy hátul a gumi alig látszik! lefostam a bokám mikor megláttam! nem láttam soha autót így megültetve! tegnap előttem ment de annak az autónak rugózása nincs! mintha hátul rugó sem lenne benne! a komfort biztos jó lehet. de az autó nagyon szép! akkorát mutat! szemembű folyt a könny...

[ Szerkesztve ]

(#93154) mmdms válasza tresh (#93150) üzenetére


mmdms
addikt

Ez falun is gáz.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#93155) Piwi válasza K Norbi (#93153) üzenetére


Piwi
addikt

Egy nagyobb felnivel még jobban mutatna és akkor az ültetéssel is jobban járna :U

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#93156) Jorus


Jorus
nagyúr

Mindjárt március 15, és még nem jött súlyadós csekk az önkormányzattól egyik autómra sem. Ilyenkor zargatni kell vkit?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#93157) tresh válasza Jorus (#93156) üzenetére


tresh
addikt

Nem, majd küldenek mellé késedelmi díjat is :U ;]

(#93158) K Norbi


K Norbi
addikt

Ennek a valakinek nagyon jó a hátsó zene beépítése! ötletes! használható a csomagtartó! [link] 4-5 ös kép! Még esernyő is van! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#93159) Piwi válasza K Norbi (#93158) üzenetére


Piwi
addikt

Ez nem beépités, csak elrejtés :DD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#93160) #08365312 válasza Mágus2 (#93137) üzenetére


#08365312
törölt tag

Megvan a probléma oka....Központi zár kompresszor....össze van forrasztgatva csatlakozó nincs is benne hanem be van forrasztva a panellre és gondolom rosszul...most levágtam az egészet és küldenek nekem egy másikat csatlakozóval együtt! :)

(#93161) tresh válasza K Norbi (#93158) üzenetére


tresh
addikt

Hát sok energiát nem fektetett bele... 1,5 m2 szőnyeg amit anyu ki akart dobni+ egy kis osb lap :U + evvel a megoldással pótkerék off.. nem tudom van abban a golfban sokkal több jobban kihasználható hely én tuti nem oda tettem volna

(#93162) Mágus2 válasza #08365312 (#93160) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Majd jelentkezz, hogy megoldotta-e. ;)

(#93163) mmdms válasza #08365312 (#93160) üzenetére


mmdms
addikt

Wow, szívesen megnézném ahogy szerelsz. Nem láttam még nőt leírni se hogy Központi zár kompresszor, nem hogy hozzányúlni. :K

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#93164) #08365312 válasza mmdms (#93163) üzenetére


#08365312
törölt tag

A férjemmel szoktam szerelni,de nekem is megy :D

[ Szerkesztve ]

(#93165) Morris


Morris
veterán

No, azt hiszem én is megtaláltam a tartály szivárgásának helyét.
Pont legalul van, ahol hozzányomódik az intercooler-hez.
Nem tudom, hogy a nyomástól vagy a hőmérséklettől, de határozottan ott ereszt!
Most adtam neki egy kis FBS-t, összeraktam és megvárom amíg rendesen megköt a szilikon. Holnap feltöltöm nedvességgel és kiderül, hogy balf*sz voltam e vagy sem. Ha nem válna be, ki mit javasol?

(#93166) Morris


Morris
veterán

Felni:

Még szerencse, hogy elvittem felújíttatni. Az összes felnit görgőzni kell. Sőt, az egyik el is van repedve.
Megkérdezte a csaj, hogy ezeket hogyhogy nem vettem észre. Mondom, csillió lengőkaros autóm van. Hiba jóformán fel sem jut a vezetőülésig! ;] :P

(#93167) TaaT válasza Morris (#93165) üzenetére


TaaT
veterán

Majd rakj valamit a tartály és az ic közé :)

Give them hell Ukraine!

(#93168) kk831228 válasza TaaT (#93167) üzenetére


kk831228
addikt

Jaja kellene valami polifoam a kettő közé hogy ne dörzsölődjön ki... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#93169) Morris válasza TaaT (#93167) üzenetére


Morris
veterán

Raktam. Bepasszíroztam egy 5cm vastag szivacsdarabot. Abból lett kb 1,5cm.
Ez elég ahhoz, hogy távol tartsa a két cuccot. És olyan szorosan van ott a szivacs, hogy az egykönnyen nem jön ki.

[ Szerkesztve ]

(#93170) TaaT válasza Morris (#93169) üzenetére


TaaT
veterán

Akkor jó :)

Give them hell Ukraine!

(#93171) KaiotEch válasza Morris (#93169) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Inkább az a kérdés, hogy mi az ami nem fogja, mert nem hiszem, hogy gyárilag ilyen vagy mégis?

(#93172) tresh válasza Morris (#93169) üzenetére


tresh
addikt

Ott amúgy alapból nincs valami támaszfül a tartályon :F

(#93173) K Norbi válasza tresh (#93172) üzenetére


K Norbi
addikt

Lehet a hőtől vetemedett el egy kicsit. vagy hiányzik onnan tényleg valami. meg kell nézni egy másik ablakmosó tartályt a neten.

[ Szerkesztve ]

(#93174) TaaT


TaaT
veterán

:( [link]

Give them hell Ukraine!

(#93175) K Norbi válasza K Norbi (#93173) üzenetére


K Norbi
addikt

Találtam képet róla [link]

(#93176) rob210 válasza TaaT (#93174) üzenetére


rob210
nagyúr

Még se minden fenékig tejfel?
Pedig, hogy oda voltak a világ legnagyob autógyártója címmel.
Nem kárörvendés, de várható volt, hogy amit csinálnak hosszú távon nem lesz tartható.
:R

Renault power

(#93177) Ace owner válasza Morris (#93166) üzenetére


Ace owner
addikt

Snowflake szettemet is rendbe kene rakni de szerintem I kabb eladom. Repedes mennyire sulyos need? Levegot nem eresztette egyik sem? Enyem ugy szet van mar verve hogy mol kuton elore koszonnek lassan..

Galaxy Fold 4

(#93178) Morris válasza Ace owner (#93177) üzenetére


Morris
veterán

Szerencsére csak egy centi. Azt mondta a csaj, hogy simán javítható.

(#93179) Morris válasza tresh (#93172) üzenetére


Morris
veterán

Semmi. Direkt úgy van meghajlítva a tartály, hogy ott a helye a hűtőnek.

(#93180) tresh válasza Morris (#93179) üzenetére


tresh
addikt

Hmm fura, pedig ha ott lenne egy kis támasz fül akkor nem lenne gond :)

(#93181) TaaT válasza rob210 (#93176) üzenetére


TaaT
veterán

Nincs is min kárörvendeni, ha minden az előrejelzések szerint alakul idén a VW AG lesz a világ első számú autó gyártója, ami tavaly 11milliárd euró tiszta hasznot termelt. Viszont ebből a VW személyautók darabonként csak 610eurót hoztak, ezt akarják feljebb tornázni.

A jelenlegi kínálatból kb a 3ajtós polo tetszik nekem a legjobban, ez a szomorú. :(

Give them hell Ukraine!

(#93182) tresh válasza TaaT (#93181) üzenetére


tresh
addikt

Nem audi árban kell adni a vw-t és lesz profit bőven :U

(#93183) TaaT válasza tresh (#93182) üzenetére


TaaT
veterán

Pont ezaz, ha olcsóbban adják már veszteséget fog termelni.

Give them hell Ukraine!

(#93184) tresh válasza TaaT (#93183) üzenetére


tresh
addikt

Na jó de különbséget kéne tenniük konszernen belül, legalábbis szerintem. Plusz ha ott a skoda ami a jelen kívül nem más és olcsóbban kapom meg mint pl a vw-t akkor szerintem egyértelmű mit vesz a többség. Már akit nem zavar az embléma. Nekem árazás terén kicsit kusza a vw csoport.

(#93185) TaaT válasza tresh (#93184) üzenetére


TaaT
veterán

Hát igen, a skoda kb azt nyújtja mint a VW kicsit régebben, a VW-t meg feljebb pozicionálták csak nem kérnek érte annyival többet mint amennyivel többe kerül.

Give them hell Ukraine!

(#93186) K Norbi válasza TaaT (#93181) üzenetére


K Norbi
addikt

Csak nem cserélni akarnád majd a golfot? :B

(#93187) TaaT válasza K Norbi (#93186) üzenetére


TaaT
veterán

Majd 10év múlva :DDD

Give them hell Ukraine!

(#93188) Ace owner válasza TaaT (#93187) üzenetére


Ace owner
addikt

Amennyit hasznalod meg akkor is boven bejaratos lesz :DD

Galaxy Fold 4

(#93189) K Norbi válasza TaaT (#93187) üzenetére


K Norbi
addikt

he he :R :R

(#93190) tresh válasza TaaT (#93185) üzenetére


tresh
addikt

Passat Trendline BMT 1.4 TSI Benzin 1.4l / 92kW/ 125LE Kézi 6 fokozatú 4 Ajtók 7 448 780 Ft

Octavia Active 1.4 TSI Benzin 1.4l / 103kW/ 140LE Kézi 6 fokozatú 4 Ajtók 5 776 190 Ft

Alap:Golf Start BMT 1.2 TSi Benzin 1.2l / 63kW/ 85LE Kézi 5 fokozatú 4 Ajtók 4 498 570 Ft
Alap:Rapid Spaceback Easy 1.2 MPI Benzin 1.2l / 55kW/ 75LE Kézi 5 fokozatú 4 Ajtók 3 349 220 Ft
Alaptól jobb: Rapid Spaceback Active 1.2 Tsi Benzin 1.2l / 63kW/ 86LE Kézi 5 fokozatú 4 Ajtók 4 197 580 Ft

Na itt látszik miről beszélek :)

(#93191) TaaT válasza tresh (#93190) üzenetére


TaaT
veterán

A passat az oktávia felett van (mindig is felette volt) 1-el, a golf és az oktávia közös padlólemezen van. :)

A rapid meg polo padlólemezen van. :)

Give them hell Ukraine!

(#93192) varsam válasza TaaT (#93191) üzenetére


varsam
őstag

Passattal szemben inkább a SuperB van, nem?

Egy ismerős autó eladó: [link]

(#93193) TaaT válasza varsam (#93192) üzenetére


TaaT
veterán

Végülis igen, csak a superb-t annyira megnyújtották hogy az a passat fölé emeli méretügyileg. :)

Give them hell Ukraine!

(#93194) KaiotEch válasza varsam (#93192) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát ez sem fog ennyiért elkelni. :N

(#93195) tresh válasza TaaT (#93191) üzenetére


tresh
addikt

Lehet polo lemezen van de a rapid nagyságba ugyan ott van mit a golf :) Oktávot és a passatot is azért tettem egymás mellé mert ezek a húzó autóik családi vonalon. Na most az összes vw-s utálni fog de minőségben anyag használatban nincs különbség a skoda vw között ellenben ha beülsz egy audiba lesz difi. Élő példa ülj be egy 5ös golfba egy vele egy korú oktáviába, toledo majd egy a4 be. Minden téren az audi lesz a minőségibb hisz az a préium kategória ebből a 4 es körből. Ezért nem értem a vw elugró árait a seat/skoda fölött értem én hogy elvileg akkor ő lenne a közép mezőny, de simán karcolja az audi belépő árát+ használtan min 5-6 % al drágább mint az audi :D Nem tudom én full úgy vagyok vele hogy új audi-t nem vennék mert megkapom skodába is ugyan azt és felárat meg nem fizetek a vw-re azért mert a Das Auto.

(#93193) TaaT : superB nem csak méretileg nem egy kategória passattal szerintem :) Bár ha árakat nézem megint az lesz hogy a superB olcsóbb mint vele azonos korú passat :))

[ Szerkesztve ]

(#93196) TaaT válasza tresh (#93195) üzenetére


TaaT
veterán

"Na most az összes vw utálni fog de minőségben anyag használatban nincs különbség a skoda vw között"

Ezt mondjuk én is tapasztaltam, facelift előtti octavia mk2 és ötös golf között nem nagyon éreztem sok különbséget minőségben. :)

Give them hell Ukraine!

(#93197) Morris válasza tresh (#93180) üzenetére


Morris
veterán

Én azt nem értem, hogy ez miért történhetett? Ennyire meleg lenne a levegő az IC-ben, hogy megolvasztja a mellette lévő tartályt? :F :F

(#93198) tresh válasza TaaT (#93196) üzenetére


tresh
addikt

Na ,mindegy tényleg csak ezért érzem katyvasznak kicsit ezt de kíváncsi leszek hogy matekóljak majd ezt ki :R

(#93197) Morris:Ha frankón meghúzod a rögzítőcsavarokat és megmozgatod ki tud úgy lengeni hogy neki érjen IC-nek? Mert alapból szerintem elég fixen kéne ott állnia ha már nincs ott semmi támaszfül ect.

[ Szerkesztve ]

(#93199) Morris válasza tresh (#93198) üzenetére


Morris
veterán

Ha faszául meghúzom a csavarokat, akkor ott lent hozzáér. Olyan féloldalas az egész. Most hogy benyomtam oda egy szivacs darabot így már nem ér hozzá.

(#93200) Ace owner válasza KaiotEch (#93194) üzenetére


Ace owner
addikt

Sajnos nem éri meg anyagilag autót építeni.. :(

Galaxy Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.