Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21151) Balupapa válasza Octi (#21150) üzenetére


Balupapa
senior tag

esetleg szerkesztés gomb?

_-=*WheelWhores*=-_

(#21152) VR6-Fan válasza Octi (#21150) üzenetére


VR6-Fan
veterán

akkor a kis ujjnyi tápkábelem vékonyka? :)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#21153) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

ha valakit érdekel: [link]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#21154) Balupapa válasza VR6-Fan (#21153) üzenetére


Balupapa
senior tag

elég mad max-es, 800k :N a belsejét szégyeli hogy nincs kép? :B

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#21155) Manitou válasza VR6-Fan (#21153) üzenetére


Manitou
addikt

Kicsit túl van árazva nem?

(#21156) Balupapa válasza Manitou (#21155) üzenetére


Balupapa
senior tag

biztos meglehet magyarázni, hogy ennyit költött rá ;]

_-=*WheelWhores*=-_

(#21157) VR6-Fan válasza Balupapa (#21154) üzenetére


VR6-Fan
veterán

itt van nalunk a kocsi, mi hasznaljuk mar v negy honapja, egy hatso csapagyat kell cserelni mas gondja nincs, nezzetek meg mi van benne... Realisan 650 korul lenne, de a tulaj ennyiert akarja eladni, de alkudni lehet vele......
Belsejerol meg azert nincs kep mert szar a hahu...

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#21158) VR6-Fan válasza VR6-Fan (#21157) üzenetére


VR6-Fan
veterán

remélem így már megfelel az uraknak :P

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#21159) rob210 válasza VR6-Fan (#21158) üzenetére


rob210
nagyúr

800K ért nem fog elmenni.
Ezért már korszerűbb autót is lehet kapni, hiába sport futó meg 3-as motor.
Szerintem is a 600-650K lenne a reális annyit viszont meg is ér ezekkel az átalakításokkal.
:R

Renault power

(#21160) AMD Power válasza Balupapa (#21154) üzenetére


AMD Power
titán

Nevetséges ez az ár érte. Az meg ,hogy a tulaj mennyit költött rá senkit nem érdekel. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21161) dízelracer válasza VR6-Fan (#21157) üzenetére


dízelracer
senior tag

800k-ért G3-at veszek ugyanilyen motorral abs-el, lufival. :B Bár én kapásból a 8v GTI-t venném a 16v helyett. Az faszán húz alul is.

(#21162) VR6-Fan válasza rob210 (#21159) üzenetére


VR6-Fan
veterán

nézd meg feljebb mit írtam ;)
hát igazából mivel korszerűbb pl egy 3-as, amugy? :)

AMD Power:kettes GTI-k drágabbak itthol mint a 3-asok, kint 2-3 ezer euroval drágábbak a jó állapotú 2-esek a 3-asoktól ;)
természetesen az áran sokkalom én is (nem én döntöttem így, hiába én raktam fel a hírdetést) viszont erről a kocsiról 4 hónap alatt (meg az azt megelőző kb 1évben is) tudom minden hibáját stb, nagyon nem zsákba macska, azért az nem kicsit mindegy, pl ezzel nem fog senki úgy beszopodni mint a tieddel ;)

Andris: áhh felejtsd el, 1200-től olyat húz mint a barom, 2200 főlé nem szoktam forgatni, és akkor nincs nagyon előttem senki... hát fent meg lustább mint az enyém, ez van, cserébe ez tényleg úgy fogyaszt ahogy írtam.

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#21163) AMD Power válasza VR6-Fan (#21162) üzenetére


AMD Power
titán

pl ezzel nem fog senki úgy beszopodni mint a tieddel

Ezt fejtsd már ki légyszives bővebben!?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21164) AMD Power


AMD Power
titán

Itt az elmúlt 6 hónapos hibalista:

- Jobboldali gömbfej + futóműbeállítás 10e
- Km óra motor csere 10e
- Központi javítása 6e
- Klíma töltés + UV bele 13e
- Fojtószelep tisztítás 6e
- Immo kontakt hiba 6e
- Gyújtáskapcsoló 18e

:F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21165) VR6-Fan válasza AMD Power (#21164) üzenetére


VR6-Fan
veterán

pont ezt akartam kérni, meg volt még valami csapágy/gumi gond is.

viszont ha megnézed ezek nem kopó alkatrészek cseréje... potom ~70ezeré és mit kaptál ezért egy fapad polo-t csumpi motorral azt hiszem 450 ért, na most akkor melyik is a jobb vétel, egy gyak elégé felszerelt kocsi, normális motorral, ami kb úgy fogyaszt normális használat mellett mint a polod, vagy egy fapad kocsi, kb ugyan akkora térrel?

szóval lehet itt fikázni meg kajabálni hogy túl van árazva, csak előtte kicsit elkéne gondolkodni hogy mit kap az ember annyi pénzért :U

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#21166) t1 válasza AMD Power (#21164) üzenetére


t1
addikt

Nem gyenge lista 6 hónap alatt, nekem a Swiftre 19 hónap alatt:

- Vezérlés csere (vízpumpával) 15k
- jobb oldali lámpa csere 10k
- hátsó fék csere 10k
- első fék csere 30k
- ültetés 20k
- sötétítés 20k
- 45ös rendszer 60k
- GTi küszöb 20k
- Zene 90k
- Jelnélküli hűtőmaszk 5k
- 3x olaj csere 20k
- Váltóolaj csere 5k
- Futómű állítás 5k

Ebbe csak a lámpa csere ami olyan hiba lista ami cserére érett meg a vízpumpa, a többi az kopóalkatrész illetve hobbi szintű ráköltés volt.

(#21167) AMD Power válasza VR6-Fan (#21165) üzenetére


AMD Power
titán

Teligumit kellett vennem hozza. A csapagy dolog meg meg egyaltalan nem biztos. De maradjunk annyiba,hogy nekem ez az allitolagos "fapados" Polo 100x jobban kene mint egy 2x eves tuning fos Golf 2. Nem mondom,hogy orulok az eddigi hibaknak de szerintem barmelyik 1x eves autonal fuggetlenul a markajatol elojohetnek ilyen problemak.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21168) tomcsi23 válasza t1 (#21166) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nem gyenge ez a vezérlés csere, vízpumpával. Jó sorrendben írtad a számokat? ;]

Mod: írjak én is egy "hibalistát" (mert ez ugye nem mind hiba)? :D

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#21169) Manitou válasza t1 (#21166) üzenetére


Manitou
addikt

Írok én is egy listát miket költöttem az elmúlt 29 hónapban a kocsira amióta megvettem:

Olaj-olajszűrő-légszűrő-pollenszűrő csere: 25k (5W40 olaj)
kb megvétel után 4-5 hónappal 2 téligumi ( volt a kocsihoz 4 , de abból kettő szálszakadásos volt) ~27k szereléssel együtt.
Aztán sokáig semmi
Közben volt egy műszaki vizsga amin gond nélkül átment.
Majd olajcsere megint, illetve egy két dolgot szerettem volna lecserélni benne a biztonság kedvéért, többek között a fékfolyadékot, a hűtővíz folyadékot, a szervókormányban az olajat, hosszbordásszíjjakat, benzinszűrőt. Itt már magam vettem meg a cuccokat hozzá.Ezekből ami szükséges volt, az a hosszbordásszíjj + az olajcsere, a többi már csak bónusz volt:
Mann légszűrő, Mann olajszűrő, Mann benzinszűrő,Japanparts pollenszűrő, 2x0,5 liter Ferrodo DOT 4 fékfolyadék, 1 liter Dexron III hajtóműolaj a szervóhoz, 4 liter Eneos Hyper Premium 5W40 motorolaj, Dayco hoszbordásszíjjak, munkadíjjal együtt 37k
3kg bárdis fagyálló + 3 liter ioncserélt víz a hűtőrendszerhez: 2k körül :F munkadíj nincs, mert magam cseréltem.
Aztán kicsit később volt 4 gyertyacsere ( DENSO ): 8k anyag+munkadíj.
Illetve klímatöltés + a klímacső ki volt lyukadva , meg kellett hegeszteni, összesen 15k
Ablaktörlő lappát: Bosch valami... :D 2k körül

És amikre költöttem még, de nem lett volna muszáj:
4db zsír új nyárigumi 195/50R15: 61k felszereléssel centírozással
Karosszériás téma: bal küszöb + 2 keréjárati ív + teljes alváz és üregvédelem : 92k
Ebből a köszöb volt amit érdemes volt megcsinálni, a két kerékjárati ív az nem volt olyan vészes.

[ Szerkesztve ]

(#21170) VR6-Fan válasza t1 (#21166) üzenetére


VR6-Fan
veterán

neked a 10k-s lámpa csere volt ami nem kopó alkatrész Manitou neked meg a 15k-s klímás móka amióta nálatok a kocsi jól értem?

a többi az vagy kopó vagy saját megnyugvás miatt...

a kettő együtt még 70 ezer fele sincs, asszem :U

AMD Power: hüm és még is mi a tuningon a golfon?

igen valóban elöjöhet, de érdekes hogy 10-ből mondjuk kettőn jön elő átlagosan nem?
erre már megint csak azt tudom mondani amit már pedzegettünk itten egy páran, hogy nem a tutiba nyúltál bele.

az meg hogy nincs 800k-t egy általad lefosott autóra és netán irigy lennél ezért, sajnálom de nem a mi gondunk. Illetve hogy ordítod hogy túl árazott fos anélkül hogy tisztába lennél 1-2 dolog értékével, meg számomra mulatságos, bár szerintem mások számra is az :U
csapágy kérdés meg nagyon egyszerű, egy hozzá értő meghallgatja és megmondja egyből
:U

és még mindig ott van a tényezős hogy ezen nem nagyon lesz olyan hiba mint a Tieden voltak/vannak ;)

jah csapágyra, meg ha tényleg szar valamelyik kerék csapágy ésszel, mert vagy a csonkot hátul, vagy az agyat kikezdi elől.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#21171) AMD Power válasza VR6-Fan (#21170) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos biztos,hogy nem nyultam bele a tutiba. Sajnos nem jellemzo ram.:(

Arra,hogy mire van penzem vagy mire nincs az mas teszta. Tudod en nem 20 eves vagyok es masok mar az igenyeim minden teren mint neked. En szerintem picit jobban tudom ertekelni a penzt es annak megszerzesenek a nehezsegeit mert en mar akkor dolgoztam mikor te meg csak legoztal.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21172) Manitou válasza VR6-Fan (#21170) üzenetére


Manitou
addikt

Ja közben még kimaradt 2 tétel:
benzinbetöltő cső kilyukadt, helyette szerváltam jó állapotú bontottat 4k-ért + 4k-ért beszerlték. Az újnak elég húzós lett volna az ára :D
Illetve vettem egy új Exide aksit is most tavasszal-nyáron az 20k volt. De talán még az idei telet is kihúzta volna az ősrégi bosch, de inkább nem vártam meg a teljes véget.

(#21173) VR6-Fan válasza AMD Power (#21171) üzenetére


VR6-Fan
veterán

Hát ez sajnálatos, valóban, de ezért szerintem nem kell fikázni más valamit....

már bocsánat, én tisztelem hogy Te már végig dolgoztál egy fél életet, de ez engem hol hasson meg?!
mindenki a saját helyzetéből próbálja kihozni a legtöbbet, nincs semmi komoly káros szenvedélyem, a napi alap kiadásokon kívül hál isten még abból az aprócska keresetemből marad, szerintem annyira nem gond hogy pl én a kocsimra költöm... se kutyám se macskám innentől fogva? :U
és nem tudom, lehet hogy velem van a baj hogy nekem azért számít hogy van valamiben klíma, és hogy nem esek ki az alján és hogy még ki is néz valahogy, de hidd el, a hangos kipufogó, a kis kormány, meg szar fos futómű engem sem vonz :U

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#21174) AMD Power válasza VR6-Fan (#21173) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt akkor ugy erzem megbeszeltuk.

"és nem tudom, lehet hogy velem van a
baj hogy nekem azért számít hogy van
valamiben klíma, és hogy nem esek ki
az alján és hogy még ki is néz
valahogy, de hidd el, a hangos
kipufogó, a kis kormány, meg szar fos
futómű engem sem vonz"

Ezt en is teljes mertekben aterzem en is igy vagyok vele.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21175) VR6-Fan válasza AMD Power (#21174) üzenetére


VR6-Fan
veterán

akkor mindjárt nem értem miért is kellett lehuzni azt a szerencstélen autót? :U

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#21176) joshua7 válasza AMD Power (#21167) üzenetére


joshua7
veterán

Azt, a topikot olvasgatva, én is kérdezni akartam már, h minek vettél ilyen frutti motoros autót. Meg még ott a klíma is ráadásul, h maradjon kb 50LE... :F

Semper Fi

(#21177) AMD Power válasza joshua7 (#21176) üzenetére


AMD Power
titán

Leirtam mar egy parszor tobbszor nem fogom. Amugy sem hiszem,hogy megkene magyaraznom neked barmit is.;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21178) t1 válasza joshua7 (#21176) üzenetére


t1
addikt

Szerintem mindenki maga dönti el, hogy milyen kocsit vesz és miért.. tök felesleges belemenni ebbe :N

(#21179) rob210


rob210
nagyúr

Micsoda jó kis parázs vita én meg a rohadt meló miatt kimaradok belőle.
Kezdjük azzal, hogy szerintem az összes VW túl van árazva.
Én se véletlen vettem más gyártó hűséges darabját.

AMD: Egy biztos, neked nincs szerencséd a vásárlásokkal.
A klíma kivételével ugyan azt a kategóriájú autót vettük, korra is ugyan az.
Nekem még se voltak ilyen hibáim, pedig a köztudatban szar hibát hibára halmozó renaultom van ugye.

Én nem bántam meg, hogy hátat fordítottam a Német minőségnek, mert ugyan olyan jó kis autóm van most is csak grátisz ezerszer kényelmesebb mint a VW-volt.
:R

Renault power

(#21180) joshua7 válasza AMD Power (#21177) üzenetére


joshua7
veterán

Tényleg érdekelt volna. De ha nem, hát nem. ;)

Semper Fi

(#21181) Oracle


Oracle
senior tag

Hello!

Júliusban vásárolt autómban aktuális az olajcsere(2002 seat ibiza 1.416V) az a problémám hogy ahány ember annyi vélemény, még a szervizek is mindig mást mondanak és nem tudom eldönteni milyen olajat vegyek bele. Egyik tábor azt mondja hogy mivel öreg és sok km van benne ezért 10w40 mert sűrűbb és jobb a motornak, a másik tábor meg azt mondja csak azt ami a gépkönyvben van 5w30 :F Márkák közül shell, castrol, és mobil1 et néztem ami legjobban tetszik az a shell helix ultra 5w40 ez megfelelő választás? Előre is köszönöm a segítséget :)

(#21182) rob210 válasza Oracle (#21181) üzenetére


rob210
nagyúr

Ha nem eszi az olajat simán mehet bele az 5W-s.

Ha kezdi kicsit eszegetni akkor jobban jársz a 10W-sel.

Márkát nem írok mert az nekem teljesen más.
Én nem szeretem ezeket a tucat termékeket.
:C :R

Renault power

(#21183) Balupapa válasza joshua7 (#21180) üzenetére


Balupapa
senior tag

Szerintem szimplán az van a háttérben, hogy erre telt. és ha már lehetett választani hogy frutti motor klima nélkül vagy " frutti" motor klímával, hát köszi, inkább állok a hidegben :)
a masik meg hogy en ugyan annyit szopok egy sokkal fiatalabb poloval, és?
sose ülnék be egy kettesgófba :U so-se.

_-=*WheelWhores*=-_

(#21184) Morris válasza Oracle (#21181) üzenetére


Morris
veterán

Úgy van, ahogy Rob kolega mondja. Télire talán jobb az 5W-40, mert vékonyabb, kevésbé sűrű nagy hidegben. Viszont ha csipegeti, ergo nagyon fogy, akkor mehet bele a 10W-40-es.
5w-30 szűkebb hőmérsékleti tartományokban üzemel, ezért az inkább felejtős. Magyarországon amúgy is nagy különbség van a nyári közel 40 fok és a téli -20fok között.
Ezért mindenképpen 40-es legyen. A W-t pedig majd látod. ;) :K

Esetleg ezek jó választásnak tűnnek: Castrol Magnatec vagy Edge, Total Quarz, Valvoline Maxlife, Mobil1, Shell Helix.

[ Szerkesztve ]

(#21185) Oracle válasza Morris (#21184) üzenetére


Oracle
senior tag

Köszi a válaszokat neked is Rob210 :R

Amióta megvan nem látok olaj fogyást a nívon, pedig már beleraktunk 4e km-t.

Rob ha van jobb ötleted olaj ügyben ne tartsd vissza :D

[ Szerkesztve ]

(#21186) rob210 válasza Oracle (#21185) üzenetére


rob210
nagyúr

Xado.

Én minden hova ezt tettem.
Ég és föld a többi olajhoz képest.
Ez a fém kerámia adalék ami benne van egy "csoda szer".
:R

Renault power

(#21187) tomcsi23 válasza Oracle (#21181) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ahogy nézem, az ajánlott olajok: 0W-40, 0W-30, 5W-30, 5W-40 C3, 10W-40 A3/B4.
Simán bevállalnék oda is egy 0W-s olajat (inkább, mint a 10W-t, főleg télre), mellesleg ha eszi, akkor inkább a 30-as miatt eszi, nem pedig a 0-5W miatt. ;)
Ja, meg mifax van, ha picit eszi :F Amúgy is kell csipegetnie. Két csere között lemegy a nívón a max-ról felére, hát nagy kaland. Vagy rátöltesz 4-5 decit, hát az is még normális lenne szvsz.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#21188) VR6-Fan válasza Balupapa (#21183) üzenetére


VR6-Fan
veterán

én meg soha sem ülnék egy tucat szarba, ez is egy vélemény, egyetlen egy dolog szól pl a Te polod mellett hogy biztonságosabb, de hozzá ott vannak az elektronikai finomságok a szétmálló kárpitok, az átgondolatlan tervezés, alul méretezés (lásd pl cooler).
és egyébb finomságok.

félre értés ne essék nem istenitem a kettes gófót, és társait, csak minőségileg a mai napig mást képvisel mint a tucat autók, egyszerűen másak voltak a tervezési szempontok, no meg azért tegye helyre egy picit mindenki magát, és mielőtt elkezdünk fikázni valamit nézzünk utána picit.

lásd pl Rob a hifonics-al :))

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#21189) rob210 válasza VR6-Fan (#21188) üzenetére


rob210
nagyúr

Kapd be :P

Renault power

(#21190) AMD Power válasza Balupapa (#21183) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyi. És hiszitek vagy sem és szeretem ezt kis frutti motort ami ebben van. Megy úgy mint bármelyik másik 70-75 lovas 8v motor. Ültem már egy párban és egyik sem ment jobban hiába voltak papíron erősebbek. A 116Nm ami ebben a kis motorban van városi használtra Tökéletes.

Sajnos igen. Hiába Polo IV. :(

rob210: Sajnos engem a Francia technika is megszívatott anno. Hiába nem volt a legjobb az az autó sem azt is szerettem és úgy bántam vele min egy családtaggal.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#21191) VR6-Fan válasza rob210 (#21189) üzenetére


VR6-Fan
veterán

;] :P :)
nem kenyerem köszi.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#21192) rob210 válasza AMD Power (#21190) üzenetére


rob210
nagyúr

tudom . :R

Renault power

(#21193) Kickass


Kickass
őstag

nyah

kopoalkatrszekrol volt szo, vezerles csere volt vagy 9k, eddig ket olajcsere (most jone a 3.) mindennel egyutt 28k, ja leszakadt a kipuffom teljesen uj rendszer (ez se feltetlen volt indokolt :DDD ) 45k (flexicso cserevel)
egy gumicso, kb 1500
ja meg volt egy feltengely gumiharang szinten kb 1500huf
szereles meg volt osszesen vagy 5k

most lesz meg ek+hosszbordasszij meg feszito szinten lesz vagy 9k

teligumi, 60k (4 vattauj gumi 4 fiat lemezfelnivel), nem tesco gazdi gumi, egyebkent se sz*rral gurigazunk ugyh ezen nem sporolok meg ez nem is egy evre lex :K

xar fos fijjjat, megbizhatatlan :D

tobbi az 'tuning', meg magam kedvere

(#21194) matarese82


matarese82
csendes tag

Valaki csinált már szerviz kábelt mondjuk VolksWagen Golf-hoz? (amivel kiszedhetőek a hibakódok stb.).
Esetleg azt tudjátok, hogy hol érdemes utána járni (google kivételével :) )?

(#21195) rob210 válasza matarese82 (#21194) üzenetére


rob210
nagyúr

leírást keresel szervízkábelhez?

Renault power

(#21196) matarese82 válasza rob210 (#21195) üzenetére


matarese82
csendes tag

igazából minden megoldás érdekel, most gondolkodom egy ilyen kábel beszerzésén és/vagy összebarkácsolásán...

(#21197) rob210 válasza matarese82 (#21196) üzenetére


rob210
nagyúr

Azt hiszem, a napokban találkoztam a vaterán ilyennel 2500.- volt nem biztos, hogy megéri vele szarakodni.
:R

Renault power

(#21198) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Még mielőtt AMD belinkelné (saját magának :D). Matrica. .

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#21199) matarese82 válasza rob210 (#21197) üzenetére


matarese82
csendes tag

Hm, az már olcsóbb, mint amit haver csinált (SEAT), és amiket én láttam (10e fölött).
Ezek egyformák, mármint ha VW-hez nézek, az valószínűleg mindegyik VW-hez jó lesz?

(#21200) rob210 válasza matarese82 (#21199) üzenetére


rob210
nagyúr

Csatlakozó típustól függ.
Ami meg korosztálytól.
Tehát azonos évjárat 99%-hogy azonos csatlakozót kapott.

Renault power

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.