Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87822) Gzula[HUN]


Gzula[HUN]
őstag

#87819lowzor
Azt veszem ki a szavaidból, hogy ez a konfiguráció azért még marad egyelőre. A jövőre vonatkozóan nem foglak semmire se rábeszélni, de azért a "párnás" tapasztalataim még megosztanám veled.
OneOdio Studio Pro50-hez rendeltem EZT a fajta hibrid párnát, mert kísérletezős kedvem volt. És az a páros nagyon bevált. Csak egy hangyányit lett tőle világos, de az OneOdio meg alapban elég mély túlsúlyos. Jobb minőségben is vannak hibrid párnák. A nyitottak hangját ezek általában nem viszik jó irányba, legalábbis nálam egyik se (AT TAD-500, Pioneer SE-A1000, Fidelio X2HR, Technics EAH-820) lett jobb hibrid pránától, de a zártak kényelmesebbek lettek úgy, hogy a csak minimálisan lettek világosabbak.

(Többiek miatt jegyzem meg, hogy lehet, hogy valakinek a hibrid párna + nyitott fejes bevált, de én MÉG nem találkoztam ilyen párossal. Később még előfordulhat ilyen, úgy is rápróbálok minden párnát arra a fejesre, amit a kezembe kerül. :)) )

[ Szerkesztve ]

Eladó Meze 99 Neo (38.490.- Ft): https://hardverapro.hu/apro/meze_99_neo_4/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.