Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81686) alphamooncam válasza #56474624 (#81684) üzenetére


alphamooncam
őstag

"Ugye te azt írtad, hogy Ha sótlan "flat" hangzást szeretitek, tehát a mi szempontunkból írtad le,"

Helytelen következtetés, azt írtam HA ! Ebből következően, én nem állítottam semmit a Ti szempontotokból, de szerintem hagyjuk, mert én ugyanúgy darabjaira tudnám szedni, HA akarnám a hozzászólásaidnak a 80%-át.

Nem vártam választ arra, hogy miért nem osztod meg másokkal a favorizált fejesed hangzását, de ha csak annyi, hogy félted, ez már bőven elegendő ok arra, hogy ne gyere el egy fejestalira. ;]

Utolsó kettőn ott voltam, és nem az én legyen kb. félmillió értékű cuccom volt ott a legértékesebb.

Persze nyilván kinek mi az értékes, és mivel ott voltam bizton tudom állítani, hogy odafigyeltünk, és egyben óvtuk egymás dolgait.

Tudtommal csak egy komolyabb baleset történt, amikor Pendre fejhallgató csatlakozója beletört az aljzatba, éppen ezért garantálni sem tudom hogy nem keletkezik kár.

Azt viszont igen, ha egy mód van rá, és lesz még fejestali én ott leszek.

"Én nem veszem el tőled a lehetőséget, hogy kövesd a példám, hiszen ilyen vintage fejesek gyakran bagóért kerülnek ki, és tudtommal többször is belinkeltem ide ilyen hirdetéseket, aukciókat, ahol nagyon jutányos áron lettek meghirdetve..."

Annyira érdekel, hogy mennyire jó a favorizált fejesed, hogy egy olyan rendezvényen, mint amilyen egy fejestali meghallgassam, de annyira már nem hogy ezért pénzt is adjak, :Y
kidobjak (?) egy kvázi eladhatatlan vintage fejhallgatóra.

Retteg a szegénytől a gazdag s a gazdagtól fél a szegény. Fortélyos félelem igazgat minket s nem csalóka remény.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.