Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) Daywalker válasza ALI_G (#2550) üzenetére


Daywalker
addikt

Én nem mertem ott megkötni, mert lebeszéltek róla. Az autót átvittem a genertelhez, mégis csak generali valamilyen szempontból (azt hazudják:D). A motor meg marad a k&h-nál, de újra fogom kötni év közben (mert nekem már csak akkor lehet), és kb. a felét fogom fizetni, mint most.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#2552) Djuree válasza ALI_G (#2550) üzenetére


Djuree
félisten

mind1 hol kötöd, az alap kötelezőnél nem számít, ugyanaz mind.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2553) zsoltee10 válasza TayRol (#2549) üzenetére


zsoltee10
addikt

örülnék, ha olyanhoz kerülne, aki megbecsüli. :) 250. így bukok rajta sokat, de egyelőre nincs realitása annak, hogy makulátlanra meg tudjam csinálni, garázsban csak romlik az állapota, használni nincs időm. :(
Tavasszal kapott friss olajat, új gyertyákat, gyertya kábeleket, gyertya pipákat, akkumulátort. Első/hátsó gumik is újak, 2000km van bennük, ennyit használtam 2 év alatt. 34 lóerős, pörgős kis masina, jó erőben van, nem csöpög az olaj sehol. Az önindítóra nem ártana egy új lánc+lánckerék, mert az meg van nyúlva, nem árulok zsákbamacskát. :) meg amit megnéznék, hogy a 35 éves gyári szimmeringek milyen állapotban vannak.... :)

[ Szerkesztve ]

(#2554) doc


doc
nagyúr

[link]
ehhez kepest a Horvatorszagban fenykepezett agyoncsicsazott csopper kismiska :D

(#2555) ALI_G válasza Djuree (#2552) üzenetére


ALI_G
veterán

de akkor nem mindegy ha év közben bedől mint a MÁV anno.

(#2556) ALI_G válasza zsoltee10 (#2553) üzenetére


ALI_G
veterán

mutasd! asszonynak lehet jó lenne tanulni.

(#2557) zsoltee10 válasza ALI_G (#2556) üzenetére


zsoltee10
addikt

(#2558) Integra válasza ALI_G (#2556) üzenetére


Integra
titán

ahhoz azért hogy eldobálgassa picit kár lenne :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2559) TayRol válasza zsoltee10 (#2553) üzenetére


TayRol
veterán

nagyon szep. asszonynak van jogsija, megkerdem erdekli-e. bar lehet fatert kellene inkabb riasztanom.:D

mod: alkatresz árak milyenek hozzá? az elol egy tarcsa elégséges?:)

[ Szerkesztve ]

(#2560) ALI_G válasza zsoltee10 (#2557) üzenetére


ALI_G
veterán

Ezt szerintem hamar elviszik, kár hogy nincs rajta rendszám, ez kicsit visszatarthat pár vevőt.

Sajnálnám eldobáltatni barátnőmmel, lehet előbb a jogsira kellene befizessem.

(#2561) TayRol válasza ALI_G (#2560) üzenetére


TayRol
veterán

endurot kell belole kesziteni. mint a regi 80-as evek terepmotorjai.:)

(#2562) ALI_G válasza TayRol (#2561) üzenetére


ALI_G
veterán

aaahhhh, azok nagyon jól néznek ki :) Kéne egy olyan is :D

(#2563) Djuree válasza ALI_G (#2555) üzenetére


Djuree
félisten

ez igaz. talán jobb valami nagyobb ismert biztosítóhoz menni. de sokkal többért nem érdemes kötni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2564) zsoltee10 válasza TayRol (#2559) üzenetére


zsoltee10
addikt

:))

A fék nem az erőssége a típusnak, normál közlekedéshez elég, de ez ilyen kis agilis moci, szeret pörögni, és úgy lehet dobálni, mint a biciklit, szóval hosszú távon én egy komolyabb főfékhengert és féknyerget néznék rá.
Az önindítóhoz néztem a pink motorsnál valami 7-8eFt a lánc meg a fogaskerék szett. amúgy szinte mindent lehet kapni hozzá, amcsiknál meg az utolsó csavarig van minden. Igazából nem kell venni rá semmit, a fényezés 3 éves, a krómok jó állapotban vannak, a leömlőket kellene felpolírozni, meg a felniken is lehet dolgozni, én egy idő után meguntam.. :)

Ali: vazze van rajta rendszám, méghozzá úniós. :) csak a műszaki járt le.

(#2565) TayRol válasza zsoltee10 (#2564) üzenetére


TayRol
veterán

egyebkent miert nem tartod meg a kesobbiekre? jo, nem ugyanaz mint a varadero de parodnak jo lenne. vagy neked neha kruzolgatni.:)

(#2566) zsoltee10 válasza TayRol (#2565) üzenetére


zsoltee10
addikt

Párom nem motorozik, még csak az kéne! :))
Idén be se volt indítva a tavaszi szerviz óta, nincs értelme tartogatni. Majd később veszek egy nagyobb veteránt, amivel akár két személlyel is lehet krúzolni. :)

(#2567) TayRol válasza zsoltee10 (#2566) üzenetére


TayRol
veterán

egy cb750-est.:)
nekem kéne, de szvsz ugyan ugy jarnek mint te, hogy nem lenne annyi idom mint amennyit igényelne.

(#2568) zsoltee10 válasza TayRol (#2567) üzenetére


zsoltee10
addikt

a vesémbe látsz. :D CB750 1973

nem baj, egy kicsit babúsgatod, elpöfögsz vele 2000 kilit, aztán te is eladod. :)

[ Szerkesztve ]

(#2569) TayRol válasza zsoltee10 (#2568) üzenetére


TayRol
veterán

jujujj, ez rendben van. bar 1M papirok nelkul, draga lenne.:)

most a kocsira is egy picit koltenem kell, meg jon a sieles is. ha meg meglesz utana is akkor esetleg...

(#2570) Integra válasza zsoltee10 (#2568) üzenetére


Integra
titán

da sziiiiiip:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2571) zsoltee10


zsoltee10
addikt

egy 230k-s ajánlatom már van is. :)

(#2572) Integra válasza zsoltee10 (#2571) üzenetére


Integra
titán

belinkeltem én is hondás brigádnak, hátha.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2573) zsoltee10 válasza Integra (#2572) üzenetére


zsoltee10
addikt

köszi. :)

(#2574) Djuree válasza zsoltee10 (#2568) üzenetére


Djuree
félisten

"A rendszám kiváltáshoz szükséges okmányok költözéskor elvesztek"
jó ez a szöveg, univerzális. mindig ezt írják ha valami gebasz van :DDD :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2575) zsoltee10 válasza Djuree (#2574) üzenetére


zsoltee10
addikt

pedig életszerű amúgy, én is elhagytam már a jogosítványomat is így.

(#2576) Djuree válasza zsoltee10 (#2575) üzenetére


Djuree
félisten

persze, van amikor így is van, de nagyrésze sztem kamu :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2577) Integra


Integra
titán

Bitti aláirt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paul shoesmith's ice walley bmw csapatában, dunlop gumikkal.
northwest 200, tt, ulster gp fix, macau meg az első 3 verseny eredményétől függ.
:R

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2578) zsoltee10 válasza Djuree (#2574) üzenetére


zsoltee10
addikt

vazzeg, nem találom a forgalmit, este jönnek érte, ha minden igaz... :D
meg kell gyorsan vegyek egy gyertyát is bele, mert az egyik haloványan szikrázik, átcseréltem, akkor is, szóval tuti gyertya. kapkodok, nem gondoltam, hogy lesz rá érdeklődés. ma 5en hívtak pestiek, azé lesz, aki leghamarabb eljön érte. :D

(#2579) .mf válasza Integra (#2577) üzenetére


.mf
veterán

:C

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#2580) TayRol válasza zsoltee10 (#2578) üzenetére


TayRol
veterán

fu, hat ez gyors volt.:)

(#2581) ALI_G válasza zsoltee10 (#2578) üzenetére


ALI_G
veterán

nem mondtad, hogy ennyire szabadulni akarsz tőle, mert akkor indulok :D

(#2582) Djuree válasza zsoltee10 (#2578) üzenetére


Djuree
félisten

hát kapós lett úgynézki :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2583) zsoltee10


zsoltee10
addikt

bammeg, nem találom a forgalmit, 1 órája keresem. :O még azt se tudtam kipróbálni, egyáltalán elindul-e, az akksi töltőn van...

(#2584) ALI_G válasza zsoltee10 (#2583) üzenetére


ALI_G
veterán

asszem romlik az alkupozíciód ;]
én mindig a motoros kabát belső zsebében felejtem, ott már nézted? hűtőben...?

[ Szerkesztve ]

(#2585) zsoltee10


zsoltee10
addikt

megtaláltam. :D csatatérré változott két helység. :D abban a dobozban volt, ahol az aprópénzt tartom. :D

(#2586) .mf válasza zsoltee10 (#2585) üzenetére


.mf
veterán

Erről az a vicc jut eszembe, hogy
Férj: nem találom a cukrot, hol van?
Feleség: nemigaz, menthetetlen eset vagy. Hogy lehet valaki ilyen béna? Ott van balról a harmadik felső szekrény legfelső polcán, a gyógyszerek mögött, a tartalék-fűszerek között egy dobozban, amire az van írva, hogy liszt...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#2587) ALI_G


ALI_G
veterán

hö. díjnavigátor oldalán még 1500-zal olcsóbb biztosítást dobott ki a k&h-ra mint a netrisk....
btw, igénybevehetem a túramotor kedvezményt? 10% kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#2588) .mf válasza ALI_G (#2587) üzenetére


.mf
veterán

S ha a K&H oldalán kötöd, akkor lehet, hogy még kevesebb. Nekem legalábbis a netrisknél olcsóbb volt, mert van valami kedvezmény arra is, ha közvetlenül náluk kötöd.

A túramotor kedvezményt nem tudom, ZXR-rel nem volt képem beírni :DDD de valami megkötés rémlik, hogy chopper vagy ilyen-olyan típusú túramotor.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#2589) shiNIN válasza .mf (#2588) üzenetére


shiNIN
tag

Én se tom, nekem jár, az tuti :D
Idén volt először, hogy nem vacakoltam a biztosítással, marad ott, ahol van, annyit nem lehet rajta javítani, hogy amiatt a kisujjamat is megmozdítsam (bár a poén kedvéért lehet, hogy azt megtenném). Aztán kaptam a K&H-tól egy levelet, 2500 valami forinttal. Már korkedvezményem is van.

(#2590) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Elvitték a motorkát. :) A Honda Karasnás gyerek vitte el. :) Próbálkozott egy 200k-s ajánlattal, mert a labancoknál 300 juróért lehet venni dögivel.... hát mondom, barát, ha így lenne, nem lennél itt. ;)
Tisztára meg vagyok döbbenve, hogy tegnap délután raktam fel, és már el is vitték, méghozzá úgy, hogy talán 6-an is kerestek.

[ Szerkesztve ]

(#2591) Boxer001 válasza zsoltee10 (#2590) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha nem titok mennyiért sikerült eladni azt a zsír verdát? :)

(#2592) Djuree válasza zsoltee10 (#2590) üzenetére


Djuree
félisten

mit is adtál el, ha már szó van róla? :DDD

remélem senki nem volt olyan elvetemült hogy ma motorozott. bicóval ki kellett tenni a 2 lábam oldalra nehogy elnyaljak, havas eső hull és ráfagyott mindenre..fuck

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2593) zsoltee10 válasza Boxer001 (#2591) üzenetére


zsoltee10
addikt

250-re tartottam, 230 volt a vége, végül 225-ért adtam oda, mert az első fékkel van egy kis gond, csak kifelé mozog a dugattyú, befelé nem megy, erről megfeledkeztem.

Djuree: Honda CB 360 1975-ből. kicsit lejjebb pörgeted az oldalt, akkor látod a képet is, amit betettem.

[ Szerkesztve ]

(#2594) Djuree válasza zsoltee10 (#2593) üzenetére


Djuree
félisten

ja látom már. basszus de király kis gép az. egyszer egy ilyesmi gépet veszek és felújítom teljesen. csak legyen egy kertes házam meg garázsom ahol lehet nyugodtan bütykölni. az lesz ám az élet :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2595) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Kötelező útdíj minden autóra? Na, sokaknak ez lesz a vég

Hát leszophatnának most már tényleg. Hány bőrt akarnak még lehúzni az emberekről?
Én pl. tavalyelőtt voltam 1x, és indén 1x autópályán, mind a kétszer azért mert muszáj volt. Első esetben egy haláleset miatt, második esetben pedig egy tárgyalás miatt, de nem jókedvből és szórakozásból. Mint vidéki inkább kifizetem ha muszáj azt az 1650 forintot, mintsem, hogy fizessek 20k-t a semmire. Csak azt nem értem akkor mi a faszra van a súlyadó, meg a benzinen annyi adó? :W
Egyre jobban úgy vagyok vele, hogy nézek külföldön munkát, és pár év alatt amit összekuporgatok veszek kint egy házat, azt viszem itthonról a pereputtyot, és itt hagyom ezt a szarságot. Tudom sokan elítélnek ezen kijelentés miatt, de lassan nem hagynak az embernek más lehetőséget, és itt az ismerőseim körében is van jó pár ember, akinek vízválasztó lesz az idei tél, sokaknak a puszta lét lesz a tét.
És olyan is van jó pár, akiknek már eddig is csak parketta volt a karácsonyfa alatt, azokkal mi lesz?
Persze a sok köcsög burzsuj szarik erre az egészre, nekik még jobb lesz mint eddig.
Félre ne értsetek nincs nekem azzal bajom, hogy többet kell fizetni hogy csökkenjen az államadósság (bár erős kétségeim vannak, hogy valóban erre fordítják a plusz beszedett pénzt) de akkor ne csak azokat húzzák már még jobban akiknek amúgy sincs. Bezzeg a retek cigányoknak miért nem csökkenti a segélyt? Csak itt a falumban van olyan aki szó szerint a farkából él. Csinált 8 púrgyét azt most kap havi 300-at.
Erre a szaros motorra is évekig gyűjtögettem, sőt hitelt is kellett felvennem mert ez sem volt elég. Lassan ott tartunk, hogy el kell adjam, mert nem lesz miből élni.
Nagyon nem jó felé halad ez az ország. :(

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2596) Djuree válasza Shkiz0 (#2595) üzenetére


Djuree
félisten

én már leszarom őszintén szólva, nem kell ezen meglepődni, jövőre jön a többi ilyen, ez csak 1 lesz a sokból. tudod nemsoká kormányváltás, addig muszáj a milliárdokat beszedni, miből lesz meg a 300 millás villa?! ne sajnáld már tőlük, megérdemlik (a fejlövést)!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2597) runner 125 válasza zsoltee10 (#2593) üzenetére


runner 125
nagyúr

Grat az eladáshoz, de szerintem elment volna a hirdetett áron is. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2598) shiNIN válasza Djuree (#2592) üzenetére


shiNIN
tag

Alvaro ma vizsgázott, nem motorozott, de reggel hazajön, mert nem bírja tovább :D A jégpáncél eltűnt, a semmiből talán csak nem alakul ki hajnalra, most már nagyon fagypont közeli és nedvesség nincs is sok. Max. deres lesz szerintem.
Itt semmiféle csapadék nem volt az utóbbi pár hétben. Napfény se, remélem, az holnap megérkezik, persze eső is kéne valamikor.

(#2599) runner 125


runner 125
nagyúr

..ma Bp.-n betévedtem egy pizzériába, direkt nem nevezem meg, a lényeg, h csak kiszállítással dolgoznak.
Mivel én is elvitelre kértem a pizzát, így az "elosztóközpont" előtt várakoztam. Nagy döbbenet volt végighallgatni a telefon mellett, 25°C-ban üldögélő hölgyike beszólásait a futárok felé.
Sejtettem, h megkövetelik a feszített tempót, de h ennyire... A srácoknak gyakorlatilag percre pontosan ki van számolva, h mire kell _visszaérniük_. Az egyik késett, ment is neki a beszólás. Aki arra hivatkozott ( reggel volt és mínusz), h csúszott az út és ő nem fog elesni. Erre a 'hölgy'; "engem az nem érdekel, más vissza tud érni időbe, te meg nem.."
A robogók állapotát meg sem említem...

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2600) Integra válasza zsoltee10 (#2590) üzenetére


Integra
titán

grat:)
nyugodtan tarthattad magad az árhoz, tudta ő is, hogy mit vesz és hogy nagyon nem diktálhat.. csak igen, ezek az állandó kötelező protokoll körök... na mindegy, eladtad:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.