Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137601) Geresics válasza bacus (#137600) üzenetére


Geresics
addikt

...és mi jár annak, akinek igaza van? ;]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#137602) csongi


csongi
veterán

Felhivtam ma egy alkatresz boltot. Megkerdeztem van e DL650 hez hatso betet?
Van! Szuper. Szinteres, kerdezem?
Valasz, hatra nem rakunk szinteres betetet.

Nah ezt csak ugy elmondtam, annak labjegyzetekent,hogy az otthon szereloket rendszerint fekete baranykent mutatjak be a vallakozo szerelok a videoikban.

(#137603) martonx válasza 3800+ (#137562) üzenetére


martonx
veterán

Kell. Ha most még nem is tudod, és szerinted az 500-as is bőven jó. Aztán eltelik egy év, és keveselleni fogod. A 600-ast meg akár évekig se fogod keveselleni.
Miközben városban majdnem ugyanolyan kezes, de mégis ha kell, ott van kétszer annyi erő.

Én kérek elnézést!

(#137604) tboy93 válasza martonx (#137603) üzenetére


tboy93
nagyúr

3. eve hajtok 500-ast, nem keveslem. Sőt, kurv@ sokat kell még gyakorolnom hogy kimotorozzam :K

(#137605) Biqci válasza tboy93 (#137604) üzenetére


Biqci
aktív tag

És hogyha arany középútként egy A2-re korlátozott motort választana a kolléga? Most nem tudom mi a lehetőség Magyarországon, de a fiam a friss A2-vel egy Kawa Z650 A2-t hajt nagy megelégedéssel...
Aztán 2 év múlva kiveteti a korlátot... :D

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#137606) martonx válasza tboy93 (#137604) üzenetére


martonx
veterán

Mert te egy ritka visszafogott ember vagy, és pont az a kivétel, ami erősíti a szabályt. Múltkor én is motoroztam együtt olyan motorossal, aki városban szigorúan 50-nel ment, országúton szigorúan 90-nel, mindezt egy 600-as, 110 lóerős Hornettel. Olyan keveset az életben nem fogyasztott a motorom. És igen, ehhez egy életen át is bőven sok még egy 500-as motor is (ehhez még egy 250-es is sok).
De ne legyünk álszentek, a motorosok többsége nem azért vesz motort, hogy szigorúan minden kresz szabályt (elsősorban sebesség korlátozások) betartson. Ahogy sportkocsit se azért veszünk, hogy azzal 50-90-130-al menjünk.

Én kérek elnézést!

(#137607) bacus válasza tboy93 (#137604) üzenetére


bacus
őstag

Ez már másik fórumokon is felmerült, hogy kell "kimotorozni" egy motort?
Én úgy gondolom, hogy az 1200GS-t sokkal jobban "kimotorozom", mint a DL650-t. Pedig 2x annyi lóerő, nehezebb, stb. De lehet ezt úgy is értelmezni, hogy amíg a DL- t 50% -ban tudtam kimotorozni, addig a GS-t 60%-ban. Messze még a motor határa, sőt még az én határaim is messze vannak és ez a DL-nel is így volt.

Azért valami egységes fogalmi meghatározás jó lenne, hogy mikor van egy motor kimotorozva...

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#137608) #14787072 válasza bacus (#137607) üzenetére


#14787072
törölt tag

kimotoroztam=meguntam

(#137609) GalaHU válasza Biqci (#137605) üzenetére


GalaHU
őstag

A Honda CB650R-ből is létezik A2-re butított verzió gyárilag, ha meg kinövöd 2 óra alatt kiszedik belőle, aztán gyí! :)

Akik mindkettőt próbálták azt mondják hogy 6000 alatt nincs is nagy különbség… ;)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#137610) Topiccsendőr válasza bacus (#137607) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Sztm, amikor a motor hatarait elered, tehat nem lehet mellyebbre donteni, mert leer a labtarto, vagy kiesik alolad kanyarban, mert szar a futomu. Kozuton is nagyon sok motorral el lehet erni, es nem donor uzemmodban.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#137611) yodamastah válasza Topiccsendőr (#137610) üzenetére


yodamastah
őstag

"Ez már másik fórumokon is felmerült, hogy kell "kimotorozni" egy motort?"

Odaadod az aktuális MotoGP világbajnoknak, és nem tud vele jobb köridőt menni mint te, akkor 100% kimotoroztad a motort :)

(#137612) Topiccsendőr válasza yodamastah (#137611) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ezt en ennel egyszerubbnek latom.
Sok olyan motor van, es nem is regiek, amiknek mar akkor leer a labtartojuk, amikor a terded elkezd leerni. Altalaban japan sornegyek, naked-ek. Nem rossz motorok egyebkent, de nekem nagyon elmegy a kedvem toluk, ha veszel egy valag penzert egy motort, es papiros labtarto cserevel kell kezdened, ami ~300€, majd ezutan a kozepdob er le, ami katalizator, tehat le se szedheted. Szoval vagy nem dontod annyira melyre, vagy veszel masik motort. Nalam ez egyelo azzal hogy akkor ki lett motorozva.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#137613) bacus


bacus
őstag

Akkor az eddigi vélemények szerint nem lóerőtől vagy ccm -től függ, ez egészen biztos. :D

Nagyobbra (másik motorra) akkor érdemes váltani, amikor
1. Meguntad
2. Van pénzed
3. Kevés valami, leér, gyenge fék, futómű.
4. Csak úgy :D

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#137614) GTVili válasza bacus (#137613) üzenetére


GTVili
tag

Na ezért is kell egyből egy "hovatovább" motort venni.... :DD
Ott nincsenek ilyen hülyeségek, hogy kimotoroztad-e már.... egyszerűen nincs szebb, jobb... :C

(#137615) Somatom válasza martonx (#137606) üzenetére


Somatom
veterán

Pontosítsunk! Sportmotort nem azért vesznek. Teljesen máshol van az élményfaktora. Egy nagyköbcentis, V2 cruisernél nem kell áthágnod a kresz szabályait ahhoz, hogy élmény legyen. Városban nem szoktam 2000 fölé forgatni, ami egy sor 4 sportmotornál alapjárat. A V2 -nél viszont majdnem a teljes nyomaték a rendelkezésemre áll. Nem kell kuplung, meg visszaváltogatás. Csak meghúzom a gázt, és nyugis krúzolásból rögtön van komoly megindulás. Legalábbis én ezt élvezem. Persze, hamarabb vége van a menésnek, mint egy sportmotornál, de az már nem az a dimenzió, ami számomra élvezetes.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137616) Somatom válasza GTVili (#137614) üzenetére


Somatom
veterán

Ennyi. Kell egy BossHoss, meg egy Y2K. Ha megvan a legnagyobb, meg a leggyorsabb, akkor biztosan megérkeztél, nincs tovább. :D

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137617) GTVili válasza Somatom (#137616) üzenetére


GTVili
tag

Ennyi... :C

(#137618) eihwaz


eihwaz
junior tag

Sziasztok!

Régóta szeretnék motorozni és anno az A1-es jogosítványt is megcsináltam.
Jövőre Budapestet szeretném meghódítani egy 125-ös robogóval, amit a jogosítványommal még vezethetek.
Az lenne a kérdésem, hogy aki lakásban lakik (nem kertes ház), garázs nélkül hogyan oldja meg a motor tárolását?

Köszönöm szépen! :R

(#137619) martonx válasza Somatom (#137615) üzenetére


martonx
veterán

Ez jogos, de a konkrét esetben 500 vs 650 naked motorokról volt szó. Sokféle motor van, azokat sokféleképpen lehet kimotorozni. A Persu féle meghatározás pl. tök jó egy sport / naked motorhoz. A Bacus féle meghatározás meg jó egy túra motorhoz.
tboy93-tól azért még kíváncsi lennék, hogy ő mit ért a cb500 kimotorozása alatt, és hogy 3 év alatt sem motorozta ki? Mert szvsz egy 500-as motort (hacsak az nem egy MotoGP 500-as) azért elég gyorsan ki lehet nőni. Más kérdés, hogy a hétköznapi munkába járáshoz meg bármeddig elég tud lenni egy 500-as.

Én kérek elnézést!

(#137620) bajnokpityu válasza Somatom (#137615) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Topic zárható, vegyen mindenki kruzert.

;]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#137621) csongi válasza bajnokpityu (#137620) üzenetére


csongi
veterán

Ne máán :D
Nem tudok ilyen sűrűn vasat cserélni. Még csak az enduronál tartok :D

(#137622) Somatom válasza bajnokpityu (#137620) üzenetére


Somatom
veterán

Neked ez jött le abból, amit írtam? Akkor valamit nagyon félreértettél.

Pl. ott van, amit Csongi írt. Szted egy enduronak ugyanott van az élményfaktora, mint egy sportmotornak, vagy egy cruiser -nek? Sztem hasalóssal, cruiser -rel nem szoktak ugrabugrálni a hegyen.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137623) Oppenheimer válasza Somatom (#137615) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ezt az életérzést nagyon tudnám élni, de még nem tartok itt. Jól is néznék ki 30 évesen, sportos testalkattal egy Harleyn. :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#137624) Biqci válasza GalaHU (#137609) üzenetére


Biqci
aktív tag

Lehet, ezt nem tudom, valószínűleg sok esetben van A2-re korlátozott változat. A Triumph Street Triple-ből is az alapváltozat 48Le, ott is ki lehet szedetni a folytást... :D

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#137625) Oppenheimer válasza eihwaz (#137618) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én egy lakótelepen lakom melynek a sarkában, tőlem 7 percre gyalog van egy őrzött parkoló. Ott középsztenderdre rakom, kormányzár be, tárcsafékzár rá, huzattal lefed, aztán riasztó ON. Alkalom adtán fél napra vagy 1-1 éjszakára itt a lakás mellett is megállok vele, ha tudom hogy újra rá fogok ülni.

Off seasonben elviszem majd a szülők kertjébe soroksárra.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#137626) #14787072 válasza Oppenheimer (#137623) üzenetére


#14787072
törölt tag

Ez is amúgy egy régi sztereotípia, hogy aki HD-n motorozik, az mind +50-es, dagadt, sörhasú, szőrös télapó, akinek hínárok lógnak a kormányvégein és krómozott német rohambiliben szaladgál.... ;)

[ Szerkesztve ]

(#137627) duni84 válasza Somatom (#137615) üzenetére


duni84
aktív tag

#137615 Somatom: nekem még van itthon egy sor4 fostalicska. 1200 körüli az alapjárat és ha nem akarok a kuplunghoz meg a váltóhoz nyúlni, akkor elpötyög kettesben kb 1-180km/h között. 2000-től már nem érezni annyira lomhának, mint alatta. tény, hogy másfajta élményt ad, mint egy v2 cruiser, de nekem ez is elég. kimotorozni még nem sikerült :(

#137618 eihwaz: pár ökölszabály mentén ha elindulsz, akkor relatíve biztonságban lesz:
1, a közeledben keríts egy garázst/belső udvart, ahova betolhatod/bekamerázott parkolóházban helyet
2, ha ez nem opció, akkor csak simán ne legyen szem előtt, ne a legforgalmasabb járda közepére told ki minden nélkül éjszakára
3, riasztós féktárcsazár + valami vastagabb lánc, amivel villanyoszlophoz tudod lakatolni. esetleg ezt terítsd le ponyvával: akkor nem fog látszódni, hogy mi van alatta és inkább keres a tolvaj egy másik motort, ahol egyértelműbben be tudja lőni mivel van dolga
4, a lánccal úgy lakatold oda valamihez, hogy ne érjen le a földre. sokkal nehezebb egy levegőben levő láncot flexelni/erővágóval "megoldani", mint a földön levőt.

1,5: kérdezd meg az idős nénit, akinek a nappalija az utcafrontra néz, hogy segíthetsz-e a bevásárlásban, meg a szemét levitelében. monitorozni fogja 24/7-ben ;)

#metszéspontok

(#137628) goofy85


goofy85
kezdő

De HD-t, mert az ék egyszerű. :DDD :DDD

(#137629) Somatom válasza Oppenheimer (#137623) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem nincs összefüggés. Én 30 évesen is túrázni szerettem a nagyvilágban (na jó, Európában :) ). Viszont, most, 53 évesen is eljárok az erdőbe ugrabugrálni egy MTB fully bringával. Ebben kompromiszumot kellett kötnöm, mert motorral nem tudnék a környéken terepezni. Illetve tudnék, de mindíg menekülés lenne a vége. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137630) Somatom válasza duni84 (#137627) üzenetére


Somatom
veterán

Te is félreértetted. Én nem a kimotorozásról írtam, hanem az élményfaktorról. A kimotorozás sztem az, amikor a képességeid határai magasabban vannak, mint a motorod teljesítőképességeinek a határai. De, a motorozásban csak az lehet a cél, az élmény, hogy a határokat feszegesd? Halvány dunsztom sincs arról, hogy a motorom, vagy az én képességeim jelentik a határt. Nem is érdekel. Csobbanok a Horvát tengerparton, megnézem Monaco -t, a Gaudikat Barcelona -ban, stb. Sztem ez legalább olyan élmény.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137631) Oppenheimer válasza Somatom (#137630) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Full kezdőként ugyan ezt érzem. Nem érdekel hol vannak a motor és az én határaim, élvezni akarom a motorozást. Közben majd fejlődök, de szerencsére van tér rá bőven. :))

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#137632) tboy93 válasza martonx (#137619) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat figyelj. Napi ingazasra boven sok egy 500-as, nyilvan ezt te is irtad, igazabol egy 250-essel is abszolvalhato kényelmesen. En 3 ev utan nem erzem azt, hogy egy Hereg Bajna, Matra, Tatra, Pilis szerpentinen a motor lenne a szűk keresztmetszet es nem én. Hogy kanyarban azert nem megyek gyorsabban, nem dontom jobban mert keves a motor. En vagyok keves ott, nekem van meg hova fejlodni. Egyenesben nyilvan en is el tudnek viselni néha tobbet, a végsebessége is csak 180-190 ora szerint :)

[ Szerkesztve ]

(#137633) Xero válasza tboy93 (#137632) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha folyamatosan leer a labtarto es folyamatosan kitancol a segge minden kigyorsitasnal, akkor talan a motor a szuk. Amugy nagyon nem jaja. :)

(#137634) Somatom válasza Oppenheimer (#137631) üzenetére


Somatom
veterán

Délután gurultam 120 -at. Lábtartóköszörülősben átmentem a Dömös - Szentendre közötti kanyargóson és konstatáltam, hogy még mindíg nem élvezem. :N

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137635) Somatom


Somatom
veterán

Találtam egy cikket és mindenképpen ellenőrizni szeretném a valóságtartalmát. Holnap, ha nem esik, akkor elgurulok oda. Ha vki szintén szeretné ellenőrizni a füstölt pisztráng zamatosságát, csatlakozhat. A visszafelé útvonal attól függ, hogy mennyi idő telik el addig. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137636) fattyu válasza tboy93 (#137632) üzenetére


fattyu
veterán

attól függ hol ingázol :D

hajnali üres m4en (akarom mondani a dél pesti autobahn szakaszon) azért a 12es ninja a legjobb commuter

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#137637) tboy93 válasza fattyu (#137636) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha napi 200km-t kene autopalyan ingaznom azt mondanam kene egy erosebb vas, aminek kenyelmes a 150-es tempo. A mostani napi 2x5km M0 szakaszta eleg ez is.

[ Szerkesztve ]

(#137638) 3psilon


3psilon
aktív tag

Sziasztok!

Most az imént jöttem haza Bp-re a 7-esen. Körülbelül minden negyedik autó a pofámba villogott, mert azt hitték, távolságival megyek! :W
Próbálok koncentrálni, így is becsillannak a fények, kevesebb a látótér, asszony is maradjon egy darabban hátul, erre rámvillognak. Én meg néha vissza, csak, hogy értsék, nem távolságival mentem.
Ennyire rossz a tompítottam beállítása? Megérkezvén, mikor megálltam, átszaladtam az utca túloldalára, hogy tényleg vakít-e, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Nem gyenge a fénye, de nem vakító szerintem.

Tudom, hogy nem a világ legkifinomultabb lámpája (Kawasaki ER-6F, új Osram Nightbreaker izzó)... de tényleg az én készülékemben van a hiba, vagy az autósok ilyen intoleránsak?

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#137639) Topiccsendőr válasza 3psilon (#137638) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

A te keszulekedben van a hiba, mivel ha viszel utast, a segge annyira besupped, hogy jobban felfele szorja a fenyt.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#137640) Somatom válasza 3psilon (#137638) üzenetére


Somatom
veterán

A fényszóró beállítása nem atomfizika. Símán elvégezhető házilag is. Ugyanaz, mint az autóknál és tengernyi leírást, képet, videót találsz róla a neten. Lehetőleg jobbos közlekedésű, európait keress!! :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137641) duni84 válasza Somatom (#137630) üzenetére


duni84
aktív tag

nem értettem félre. én is az élményfaktorra reagáltam. fos sor4 és ha akarom nem kell váltogatni. cserébe ha akarom fürge, ha akarom ledől, ha akarom letekerek vele 600 km-t egy nap. de én azért csak váltogatok, ha már egyszer odatették azt a kallantyút. a kimotorozás egy mellékes információ volt. mondhatni adat. zaj a kommentben. nem feszegetem a határait, se az enyémeket. perpill ingázok vele. nagyjából vérlovagos menetidővel, amikor épp nem áll az érdi lehajtótól az ikeáig az m7. egyszerűen van itt pár tucat fórumozó, aki nem érti miért jó sulykolni az emberekbe, hogy nekik is ugyanaz lesz jó, mint neked.

#metszéspontok

(#137642) Somatom válasza duni84 (#137641) üzenetére


Somatom
veterán

Nem onnan kezdődik az élmény, amikor áll az M7? Csak úgy végiggurulni tök uncsi. Mi az a vérlovagos menetidő? Jól sejtem, hogy az nem egészen a Kresz határain belül van? Ha így van, akkor miért?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137643) 3psilon válasza Topiccsendőr (#137639) üzenetére


3psilon
aktív tag

Ahh ok, szegény asszony 50 kilója túl sok. :DDD Van olyan beállítás egyáltalán, hogy ha egyedül megyek, akkor is látok, de ha utassal, akkor sem vakulnak meg a szembejövők? Mert akkor lekapom az idomot és megpróbálom beállítani.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#137644) 3800+


3800+
őstag

Nem szándékoztam vitát generálni, úgyhogy bocsi! :D Nekem a 125-ösben is van élményfaktor, de nem ültem még nagyobb, erősebb motoron szóval nyilván nehéz meghatároznom még saját magamnak is mi az a teljesítmény, kényelem stb. amire azt lehet mondani hogy ezzel bőven elvagyok. Szerintem is ez nagyon egyéni preferencia és képesség kérdése. Én autóval is nagypapásan megyek, főleg mert olyan helyen dolgozom, ahol kicsit közelebbről látok bele a vétlen vagy felelőtlen balesetek körülményeibe... viszont hogy visszakanyarodjak a motor vásárlási kérdéskörhöz, teljesen más mint a CBR500R, viszont könnyebb és erősebb is tehát kicsit nagyobb benne a tartalék és városban talán még ideálisabb lenne. Ez pedig egy 2018-as Z650. Eleinte nem tetszett, mert alapvetően a naked-ek nem tetszenek, de ezt minél tovább néznem, egyre inkább bejön. Van egy stílusa, nem olyan postásmotor jellegű, de persze ez is szubjektív. A kasztni elég silány összeszerelés, de motorikusan rendben van. Mit gondoltok erről a típusról? Persze nem elenyésző tényező, hogy kb 5-600k Ft különbség van a CBR500R-hez képest.

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#137645) Topiccsendőr válasza 3psilon (#137643) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Sajnos nem lehet beallitani, csak kozepszarra.
Ha 2 szemellyel nem fogsz vakitani, akkor szoloban nagyon lentre fog vilagitani.
Ha sokat 2 szemelyezel, akkor erdemes lehet elallitani

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#137646) Somatom válasza 3psilon (#137643) üzenetére


Somatom
veterán

Nincs 1 személy, 2 személy opció a hátsó rugóstagnál? Még a fostalicska MZ -ken is volt ilyen.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137647) duni84 válasza Somatom (#137642) üzenetére


duni84
aktív tag

nem baj, ha ezután a válaszom után én sem fárasztom magam veled többet? :) természetesen nem tartom be a kresz-t soha és közveszélyes ámokfutó is vagyok. DE legalább hivatásosként nem provokálok másokat szándékosan saját szórakoztatásomra. se a közúti forgalomban, se online fórumokon.

#metszéspontok

(#137648) Geresics válasza 3psilon (#137643) üzenetére


Geresics
addikt

Hátsó rugóstagnál szokás állítani utasra. A Te motorod nem ismerem, nem tudom ott milyen lehetőségek vannak (tekerő, körmöskulcsos, elektroniuks, automata, stb)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#137649) Somatom válasza duni84 (#137647) üzenetére


Somatom
veterán

Ha kifogytál az ész érvekből és már csak a személyeskedés marad, akkor tényleg jobb, ha nem reagálsz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#137650) Biqci válasza 3800+ (#137644) üzenetére


Biqci
aktív tag

A fiamnak van Z650, bár le van folytva 48Le-re, meglehetősen szedi így is a lábait. Nekem nagyon meglepő volt egy 600-as sornégy után, hogy megindul alacsonyabb fordulaton is. Most egy sorhárom után már nem annyira meglepő... :D
Mit értesz azon, hogy silány összeszerelés? Mert szerintem nem az. Igaz a Street Triple-nek elegánsabbak a részletei, de szerintem nem silány. Igaz alig van a motorban 4k km, de eddig hibátlan, főleg kezdő vagy ujrakezdőként tökéletes. Van benne ABS amit természetes, de van csúszókuplung is, bár ekkora teljesítménynél annyira nem releváns, de van. A hangja kicsit érdekes a sorkettő miatt a számomra, de meg lehet szokni. Én csak ajánlani tudom...

Szerk. Ami viszont nagyon fontos, hogy pillekönnyű a gép, de ha magas vagy, lehet, hogy az ülés pozíció túl alacsony lesz. Én kb. 168cm magas vagyok, de szinte telitalppal leér mind a két lábam. Ha viszont magas vagy... :DDD

[ Szerkesztve ]

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.