Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133447) Zsírkrétamen válasza A Zéé (#133438) üzenetére


Zsírkrétamen
senior tag

Milyen volt a váltás A1-ről korlátlanra? Milyen gépről mire váltottál?
Engem az összes rokon/ismerős/szülők próbálnak lebeszélni, hogy sok lesz így elsőre, csináljak csak A2-őt. Igazság szerint én felesleges időhúzásnak tartanám, úgy is pár éven belül mennék A2-ről korlátlanra, meg ha meg is lesz a korlátlan, nem fogok elsőre egy 1250gs-t venni :DDD

bacus: Ha már bent járok, erre is rákérdezek, mert nem attól félek, hogy 2 hét alatt nem tudnék felkészülni a vizsgákra, hanem hogy horror idő, mire kapok vizsga időpontokat :(((
Áhh, szörnyű vagyok dátumokban, azóta már van naptáram. Ráadásul a kresz és a forgalmi is 2-jára lett meg aminek nem örülök, így nem is fűződik hozzá jó emlék, hogy könyebb legyen megjegyezni a dátumokat.

Más: Van valakinek NC750 (dct) vagy KTM ADV 790/890 motorja?
Ez a kettő jöhetne számításba nálam, bár totál 2 kategória árban és tulajdonságokban is. Az NC is jó lenne arra amire használnám, csak félek, hogy pár év múlva kevés lenne az az erő. Na meg néha rámjön a terepezhetnék :DDD (ez a legkevesebb, azon a lájtos terepen a Duke-al is elboldogultam, de emiatt is húz a szívem inkább ismét a KTM felé).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.