Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#14501) B-L-A-C-K válasza Pocok256 (#14500) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Át kell hogy nézzek...:) ;]

(#14502) zeli válasza Pocok256 (#14500) üzenetére


zeli
aktív tag

Micsoda egzotikus oltás! :DDD

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#14503) GaborGh válasza zeli (#14502) üzenetére


GaborGh
őstag

:D

(#14504) Pocok256 válasza GaborGh (#14503) üzenetére


Pocok256
veterán

Megszületett az új aláírásom :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14505) Tikakukac válasza Pocok256 (#14504) üzenetére


Tikakukac
titán

Mindig is csodálattal néztem az ilyen emberekre. Gondolom ha pofán vágnám az éppen 100 fokos géppel, amin már egy centi ép rész sincs meg a festésből, akkor talán megváltozna a véleménye. De a Probook az 5110-hez képest fos. Hát komolyan mondom, ez készen van.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14506) Pocok256 válasza Tikakukac (#14505) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát ez a made my day kategória lassan :D

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14507) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nem kell vele foglalkozni, én is megvártam mi lesz a 2-3. hozzászólása, és ugyan az a hülyeség mint előtte. Plusz ma is arra jövök be, hogy folytatja, így nem nehéz rájönni hogy hatalmas problémák vannak vele. Rá kell hagyni és kész...;)

(#14508) mjani1172 válasza runner 125 (#14453) üzenetére


mjani1172
addikt

Elmentem megnézni a gépeket.

A belsejükhöz nem igazán értek,de nagyjából tudom mi kell nézni.
A samsung kinyitáskor és becsukáskor ijesztően hajlott,nem a képernyő hanem a test,egyébként kifejezetten jó kidolgozású,tetszetős.Ettől egy kicsit megijedtem.Nem rossz ez az alkatrészeknek amik ide vanak rögzítve?
A másik a Fujitsu volt amit találtam, az A 531, nem volt túl szép a kidolgozása,de ez lényegesen masszívabb darabnak tűnt,nem hajlott.MM ben 149 win 7-el.
Acert nem találtam,és nem találtam Lenovo-t sem.
Viszont az Aqua-ban ajánlottak egy gépet,[link]
Árban nagyon szimpatikus,de félek hogy nagyon lassú lesz,a három éves gépem,PB EasyNote TJ 75 is i3 -al van szerelve,ez nem lesz lényegesen lassabb? És megnézni sem tudtam élőben.

Mondanátok valamit?

Kösz

(#14509) Pocok256 válasza mjani1172 (#14508) üzenetére


Pocok256
veterán

Abban a lenovoban egy netbook proci van. Nem arra van kitalálva, hogy folyamat használja az ember igen gyenge eresztés :/ Maga helyére jó (keveset fogyaszt és néha netezni szöveget szerkeszteni tökéletes), de ha már 3-4 tab nyitva van a böngészőnél akkor már durva lassulások lehetnek. Nem ajánlom neked azt a gépet.
60-80 ezres gépekbe való az a proci és 10 colos kijelzőhöz :)

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14510) mjani1172 válasza Pocok256 (#14509) üzenetére


mjani1172
addikt

Kösz.

Most a Think Pad et nézem amit Runner 125 ajánlott, de zavaros, hogy van e benne numerikus billentyűzet vagy nincs.

(#14511) Pocok256 válasza mjani1172 (#14510) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát ez szerint van.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14512) Chaser válasza mjani1172 (#14510) üzenetére


Chaser
titán

E530-ban van, T530-ban nincs tudtommal. Az E530 csak egy Edge, nem TP. Attól hogy ráírják még nem lesz az.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14513) Laci.M


Laci.M
senior tag

Sziasztok!
Már egy ideje nézegetem a kis méretű, de használható notebookokat, de egyszerűen nem hiszem el, hogy nem találok olyat, ami ár/értékben megfelelni....
Jelenleg ez a kiszemelt leginkább: Z380, illetve: B560

Vélemények? Vagy várjak karácsonyig, hátha lesz valami akció?

Egyébként nem vagyok márkafüggő, lehet másmilyen is.

Aláírás

(#14514) Tikakukac válasza Laci.M (#14513) üzenetére


Tikakukac
titán

Pontosan miket is kéne tudni a gépnek és mennyiért?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14515) Laci.M válasza Tikakukac (#14514) üzenetére


Laci.M
senior tag

Igazából bármi ami erősebb, mint a jelenlegi Asus 1215N-em az már jó (némi túlzással persze).
Leginkább általános felhasználás, pár mérnökprogrammal kiegészítve (LavVIEW, Eplan, Matlab...)
A lapost főgépként is használnám 32"-os TV-re kötve, Mivel meló miatt sokat hurcolászom, így a minél kisebb méret előny, de azért maradjon használható azért. 12,6-14,1" közötti tartományt tartom az optimálisnak.
Játszani ritkán játszom, de az I3 beépített HD3000-ét azért kevésnek érzem. A jelenlegi ION2-höz képest mennyivel erősebb amúgy?

Ár: igazából rugalmas vagyok ebben a témában, viszont sajnos nem tudok nagyon vigyázni a cuccaimra, plusz sokat lesz hurcolászva, így 140-150k körül van a határ a számomra, többet sajnálnék rá.

Aláírás

(#14516) Tikakukac válasza Laci.M (#14515) üzenetére


Tikakukac
titán

Pici, dedikált karis, olcsó meg azért erős nem nagyon lesz, ez így sok.

Subnotiból ennyiből van Thinkpad Edge és kész. Minden más használtban. És ott sem leszel tömve ajánlatokkal.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14517) BigBlackDog válasza Laci.M (#14515) üzenetére


BigBlackDog
veterán

140-150 körül szerintem nem fog menni a kis méret, strapabíróság és i5-ös proci (ha i3 tényleg kevés lenne). Ha rádobsz egy 50-est, akkor már lehet találni egy-két dolgot. Persze a leírtak új laposra vonatkoznak, használtban már jobb eséllyel találhatsz megfelelőt.

[ Szerkesztve ]

(#14518) kiskekko


kiskekko
tag

Sziasztok! Tegnap volt szó ugye arról hogy október 26.-án érkezik a lenovo g580 i3+gt635 változata. Láttok rá reális esélyt hogy b970+gt630 árában legyen? Gondolok itt erre a gépre, mert nekem per pill ez megfelelne amit tegnap is linkeltem. Én személy szerint úgy gondolom hogy biztos drágább lesz, de jó lenne ha olyan valaki írna aki esetleg bennfentes :).

"Az elitet csak az különbözteti meg az összes többitől, hogy bárki másnál jobb az alapokban."

(#14519) Chaser válasza kiskekko (#14518) üzenetére


Chaser
titán

Tegnap ki lett tárgyalva, biztosat senki nem tud az áráról. Talán okt. végén befut és kiderül.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14520) Tikakukac válasza kiskekko (#14518) üzenetére


Tikakukac
titán

Tutit nem tud senki. Szerintem még sokkal magasabban sem. Ha kiderül, hogy nyitóárnak kap valami elég magasat, akkor sok ember fog eltűnni a gödörben. Ha nem sürgős, talán érdemes várni. Csak ne fusson ki az előd addig.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14521) kiskekko válasza Tikakukac (#14520) üzenetére


kiskekko
tag

Hát igen csak ne fusson ki az előd...

"Az elitet csak az különbözteti meg az összes többitől, hogy bárki másnál jobb az alapokban."

(#14522) Toxicano


Toxicano
tag

Alienware :Y Tegnap volt szerencsém egy szép darabhoz. :O

,,mint olyan... szoktam-volt mondani: mielőtt pattintod a dellát, mindig ki kell bontani"

(#14523) vackor22


vackor22
csendes tag

Sziasztok!

A kb. 5 éves Asus notebook-om megérett a cserére, e kapcsán kérném a segítségeteket.

Végzõs diák vagyok építészként, úgyhogy, ár/érték/teljesítmény arányban a lehetõ legerõsebb gépet keresném, ami megbízható (munka)társam lesz.
Szükségem van CPU és GPU teljesítményre egyaránt.
Méretet tekintve csak 15,6"-os jöhet szóba. Prociból minimum ib i5-öt, és videóteljesítményt illetõen is minél jobbat szeretnék.
Kijelzõ mindegy, hogy matt vagy fényes.
Gariból minimum 2 év kell, de jó ha bõvíthetõ, vagy akár alapból 3 év.
A gép ára max. 200k. ( Egy SSD-t majd késõbb szeretnék bele.)
Win7 nem kell, de ha jár hozzá nem tudok mit tenni. :)

Összességében szeretnék egy idõtálló (nyilván szám.tech. világában az hülye kifejezés, de a lényeg, h nem akarom holnap után lecserélni), strapabíró,
minél minõségibb házzal és teljesítménnyel bíró gépet a fent említett 200k-ért.

Eddig ezeket a típusokat néztem:

Samsung
Lenovo Thinkpad Edge
Dell - ezen nagy kár, hogy nincs numerikus billentyûzet.

Ezek jó vételek lehetnek, esetleg tudtok még jobbakat? A három közül melyik lenne a "legjobb" választás?
Asus K55-rõl mi a vélemény?

Köszi a segítséget!

(#14524) Chaser válasza vackor22 (#14523) üzenetére


Chaser
titán

A dell az elég korrekt. Megnézel valahol egy service tagot és megkérded mennyiért bővítenek rá gart +1-2 évvel és lesz egy 4-5 év garos géped. Bővítéssel helyszíni gart is meg lehet oldani és akkor tuti csak 1-2 napra maradsz gép nélkül ha gond is lesz majd vele. Sima szervizgarnál és a többi gyártónál ez erősen lutri.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14525) vackor22 válasza Chaser (#14524) üzenetére


vackor22
csendes tag

Köszi a választ, de azt pont azért raktam be a 3.-nak, mert nincs rajta numerikus bill. Építészként kis millió számot kell írnom, így az amolyan vésztartalék lenne, ráadásul külsőre az jön be legkevésbé. Tudom, hogy a helyszíni garancia jó dolog, de Bécsben élek, így ezt kevésbé tudnám kihasználni.

(#14526) Chaser válasza vackor22 (#14525) üzenetére


Chaser
titán

Bécsben is van dell és a gar worldwide:)
Samu szervizről nem írnak túl jókat itthon, lenovoról se olyan egetrengetőt ha nem pesti vagy. Ausztriában nem tudom mi a helyzet. Az edge alapból 1 év garis ráadásul. Lehet buta kérdés, de kinn nem olcsóbbak a gépek?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14527) runner 125 válasza Chaser (#14526) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mi a baj a Samsung szervizzel?
Pontosabban hol írnak rosszat róluk? Szervizgarral rendelkeznek, ami egyértelműen nem NBD, de nincs velük semmi probléma. Eddig tapasztalataim alapján korrekten, és időben dolgoznak.
Nem vitatom, h a Dell NBD gari verhetetlen, de úgy gondolom emiatt elfogult vagy.

Edge esetében a garancia 1 év, de ezen idő alatt bármikor bővíthető, akár 3 évre is. Költségoptimalizálás szempontjából ez is ez érv lehet.

De, ha kell neki a numerikus billentyűzet akkor az Inspiron / Vostro bukó. Latitude-ből meg ennyi pénzért ilyen teljesítményt nem kap.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#14528) Chaser válasza runner 125 (#14527) üzenetére


Chaser
titán

Samu topikban olvastam hogy nem a legjobb. Ő vette a dellt is be, ezért mondtam hogy a 3 közül az. Nem vagyok elfogult, tény hogy a dell NBD garnak ma Mo-n nincs párja, utólag derült ki az is hogy Bécsben lakik/dolgozik/nem tudom. Ottani szervizeket nem ismerem. Edgere lehet bővíteni jah, csak nem adják ingyen azt se. Ennyi erővel a dell alap 3 évet is lehet később NBD-re váltani, persze ha annyira kell a numbill akkor nem azt kell venni:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14529) vackor22 válasza Chaser (#14526) üzenetére


vackor22
csendes tag

Értem. Ez tényleg jó érv a Dell a mellett, viszont numerikus billentyűzetet nagyon hiányolom róla. Én is néztem drágábban a Vostro-kat is, de valóban azokról is "lespórolták" :(
Magyar cégre lesz vásárolva, így itthon kell megvennem.

(#14530) Tikakukac válasza vackor22 (#14529) üzenetére


Tikakukac
titán

Külső numpadot veszel és meg van oldva. Sajnos nem turkálunk a jó gépekben.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14531) premete válasza Chaser (#14528) üzenetére


premete
veterán

ilyenek történnek a samsungnál.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14532) vackor22 válasza Tikakukac (#14530) üzenetére


vackor22
csendes tag

a külső numpad ötletes alternatíva, de nem nyert :D a második mondatod nem tudom mire érted...

(#14533) Tikakukac válasza vackor22 (#14532) üzenetére


Tikakukac
titán

Arra, hogy minden téren ajánlott gép, tehát legyen szép, meg igényes meg erős meg stb. nem nagyon van. Tehát ha valahol kompromisszumot kell kötni akkor az legyen a legkisebb dolog. És mondjuk ne a gép vázánál kezdjünk faragni szerintem.

premete: Loáll :U

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14534) vackor22 válasza Tikakukac (#14533) üzenetére


vackor22
csendes tag

Ez így van! Viszont én még mindig más alternatívákat ill. tapasztalatokat várok a fenn említett típusokkal kapcsolatban (pl. Asus)

(#14535) Tikakukac válasza vackor22 (#14534) üzenetére


Tikakukac
titán

K sorozat elviekben Asus alja. Akkor inkább N. A régebbi K sorozattal elég erős gondok voltak. Ezért mondom, hogy az alternatívákból nem sok van.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14536) Pocok256 válasza vackor22 (#14523) üzenetére


Pocok256
veterán

Ez a gép esetleg ?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14537) Borote válasza Pocok256 (#14536) üzenetére


Borote
addikt

Úúú, kicsit lemaradtam :B
i5-re miért is van szükség?

(#14538) mjani1172


mjani1172
addikt

Urak!

A Fujitsu-nak van magyarországi szervize?

(#14539) Chaser válasza mjani1172 (#14538) üzenetére


Chaser
titán

Van, több is.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14540) Pocok256 válasza Borote (#14537) üzenetére


Pocok256
veterán

Kifejezetten a vásárló kérése volt :)
Ha jól emlékszem írta, hogy számításigényes programokat is használna.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#14541) Borote válasza Pocok256 (#14540) üzenetére


Borote
addikt

Van, akinek a több ablakos böngészéshez is i7 kell :DDD

vackor22: mire fogod pontosan használni a gépet?
Mekkora az a teljesítmény, amire szükséged van? (Ugye nem az asztali i5-re gondoltál, ami 4 magos? :B )

(#14542) balioking


balioking
csendes tag

Halo!

Akkora a választék notebookokból, hogy elvesztem a sűrű erdőben. Szóval 150k-ig kellene nekem egy 15.6"-os noti elsősorban filmhez, nethez, kisebb prezentációk készítésére. Játék nem érdekel, arra ott az asztali gép. Fontos az Usb 3.0 legalább egy, de e mellé még kéne 3 Usb 2.0 is(vagy 2-2 db). Amit sehol nem találtam kiírva az a képernyő milyensége. NAGYON FONTOS hogy NE tükröződjön,mert elég rossz a szemem, szóval matt kéne legyen, ne olyan mint a Lenovo 570-es, amivel volt szerencsém dolgozni és nappal szinte tükörként funkcionált. 500 - 750 Gb tárhely jó lenne egyéb kívánságom nincs.
Mit ajánlanátok?

A Probook jó választás!

(#14543) Tikakukac válasza balioking (#14542) üzenetére


Tikakukac
titán

Fuji A532 és HP Probook. Most nem túrom fel a netet az akciós árakért, de mindkettő belefér 150k-ba és jó gépek. Én kicsit Probook felé húznék, de mondjuk abból az igazán olcsó már nem nagyon van. Nézegesd őket, és ha tetszik akkor pontosíthatunk hardver ügyileg. Ahogy nézem mondjuk az i3 elég neked bőven.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14544) balioking válasza Tikakukac (#14543) üzenetére


balioking
csendes tag

Tikakukac! Köszi!

Igen I3 bőven elég. Videószerkesztést az asztali gépen szoktam csinálni. Ez tényleg csak szórakozásra kell meg jó lenne a mobilitás miatt. 10" Tabem van de a szemem miatt élvezni nem tudom annyira a filmeket utazás közben... Részben ezért is kellene a noti...
HP Probook tetszik, de csak kicsi drágábban találtam Iponnál [link] ez még beleférne, meg tőlük már elég sokszor vásároltam és eddig nem volt gond. Igazából 4530s lenne árban ideális, de azt csak az e digitálnál találtam i3-mal és jelenleg nincs is nekik.
Az A532 Fuji egyébként minőségre milyen szerintetek Probookhoz képest? Átlagos felhasználáshoz, amihez nekem kellene, lehet hogy magas a Hp felára...?
Nézegetek még teszteket ezekről, de jó lenne egy-két személyes tapasztalat is hozzájuk....

A Probook jó választás!

(#14545) balioking


balioking
csendes tag

[Ez] ugyan I5-ös procival és csak 531-es de matt kijelzős AntiGlare és árban egész jó...

A Probook jó választás!

(#14546) littlemamba


littlemamba
aktív tag

Sziasztok,
mostanában inkább az okostelefon topicokat olvasom, így kicsit lemaradtam a laptopokkal, szóval az egyik batárnőmnek keresek gépet.

Ő ezt mondta:
- 15,6"
- semmi komoly terhelés: film, net, prezentációk készítése, word,
- fontos, hogy sokáig bírja
- 2-3 év garancia
- ne legyen ólom nehéz, mert időnként hurcolná magával
- nem játszik (vagy ha igen akkor kb sims 3 szintűt)
- Dell előnyben részesül, de jó más is.

szerintem:
- elég lenne neki i3-as proci
- legyen oprendszer (gondolom már inkább w8, hisz mindjárt startol, de errpl nem beszéltünk még)
- numerikus billentyű nem ártana
- esetleg billentyűzet világítás
- ne műanyag legyen teljesen
- esetleg matt kijelző
- ne legyen nagyon ronda, bár ez szubjektív, de mégis csak lánynak lesz

irányár: 180.000 max. 200.000

Mi lenne ebben a kategóriában a bestbuy?

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#14547) premete válasza littlemamba (#14546) üzenetére


premete
veterán

Bár "csak" 14", de hordozás/tömeg/garancia/strapabírás/világító bill/kinézet. miatt inkább ezt ajánlanám

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#14548) Mesmer


Mesmer
csendes tag

Üdvözletem kedves hozzáértők. A munkám miatt hordozható szórakoztatóeszközre lenne szükségem, ebben kérnék segítséget/útmutatást.
A gépet NBA meccsek és kedvenc filmek FullHDs megtekintésére használnám, SC2, WoW-MoP, és a HoN (nem a legdúrvább gépigényű játékok) minimum 60FPS-es játéka lenne a cél full grafikán elsimítással együtt, valamint elég nagy adatbázisokat is kezelnék a gépen.
Alapvetően 2 modell fogott meg.
LENOVO Ideapad Y580: http://www.laptopszalon.hu/webshop/notebook/Lenovo_IdeaPad_Y580_Intel_Core_i7_3610QM_8GB_1TB_NVIDIA_Windows_7_Metalszurke_LEN_59-349175_4753.htm
Pro: Jobb VGA Kontra: nem ismerem a márkát, a lengyel szerviz aggasztó + csak 2 év gari
DELL Inspiron 7720:
http://www.laptopszalon.hu/webshop/notebook/Dell_Inspiron_7720_Intel_Core_i7_3630QM_8GB_1TB_NVIDIA_Linux_Fekete_galvanizalt_aluminium,_ugyanolyan_szinu_hatlappal_es_csuklotamasszal,_precizios_eljarassal_keszitett,_mehsejt-szerkezetu_kialakitas_DLL_7720_146183_7015.htm
Pro: 4 USB3-mas , 3 év garancia , magyar szerviz Kontra: Gyengébb VGA
Ha valaki tudna segíteni melyik lenne számomra a megfelelőbb/megbízhatóbb segédeszköz az kérem segítsen.

(#14549) Fargopot


Fargopot
csendes tag

Üdv!

Word használathoz kértek hogy találjam meg a lehető legjobb megoldást. A képernyője az legyen a szokványos 15,6, a felbontás nem fontos. Melyek azok a gépek amik anyaghasználat, összerakás szempontjából még jók, de az ára minél közelebb van a 100-hoz? Operációs rendszer nem szükséges hogy legyen hozzá. Az illető eddig Lenovót használt, azok kis előnyben vannak nála.

Van esetleg olyan üzlet, ahol ha SSD-re akarom cserélni a még nem használt merevlemezt, azt kicserélik az üzletben, és bármilyen minimális mértékben de beszámítják vmennyire az SSD árába?

(#14550) Mottie válasza Mesmer (#14548) üzenetére


Mottie
őstag

Az Y580 elég tuti kis masina :) Viszont az élsimítós maxos grafika az notebookban azért nem mindig megy :) PL BF 3 az ultrán csak élsimítás nélkül oké. Az említett játékok nem tudom hogy rohangásznának.

Be Victorious!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.