Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#15401) rabbit87 válasza AxBattler (#15399) üzenetére


rabbit87
tag

üdv!
Mint fent irtam a G580-ban van NVIDIA GeForce GT635M gpu, ez érdekelne, ha sikerül eladni a g570-et, veszek is!

Iphone 12, Dell Inspiron 3521

(#15402) AxBattler válasza rabbit87 (#15401) üzenetére


AxBattler
félisten

Ah, igaz!
Megkeveredtem egy kicsit... :B

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15403) Tikakukac válasza Yetikeee (#15400) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#15404) Pocok256 válasza Tikakukac (#15403) üzenetére


Pocok256
veterán

ezzel azért lehetne vitatkozni =)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15405) Watto1991 válasza Yetikeee (#15400) üzenetére


Watto1991
senior tag

Nem. Alig van program, ami támogatja a dual graphics-ot, és ott is elég jelentéktelen a gyorsulás. Parasztvakítás.

(#15406) Pocok256 válasza Watto1991 (#15405) üzenetére


Pocok256
veterán

Na meg ezzel is :D
Nem tudom mennyire használtad már ezt a technológiát és tuti elfogult vagyok, de az esetek többségében 90% ban mára már használható és kb 30-40% os pluszt hoz a DG.

a Notebookcheckes eredményeket ilyen téren hagyjuk inkább az egyáltalán nem releváns info..

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15407) Yetikeee válasza Watto1991 (#15405) üzenetére


Yetikeee
csendes tag

Köszi! Én is majdnem beleszaladtam a "parasztvakításba"

(#15408) Tenken válasza Watto1991 (#15405) üzenetére


Tenken
őstag

Benchmarkok, meg AMD-t kedvelő játékok már elég erősen profitálnak belőle azért. Persze összességében nézve rosszul áll a helyezete.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#15409) Pocok256 válasza Yetikeee (#15407) üzenetére


Pocok256
veterán

Mint írtam nem parasztvakítás egyszerűen most jött ki a technologia friss még kell neki fél év mire kiforja magát.. Enyém eggyel régebbi típus és most ért el oda, hogy minden játék használni tudja már a Dg-t és ha nem is dupla gyorsulást ,de legrosszabb esetben is 20% -ot nyerek fps ben ha Dg re váltok.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15410) Watto1991 válasza Tenken (#15408) üzenetére


Watto1991
senior tag

" meg AMD-t kedvelő játékok "

Na ez az, ami nem sok van :DDD Hála a rengeteg Nvidiás $$$-nak.

Benchmarkok meg.... :)

[ Szerkesztve ]

(#15411) Tikakukac válasza Pocok256 (#15404) üzenetére


Tikakukac
titán

Amíg a legtöbb gamma fizetett nVidia+ugye eleve durván driver függő maga a DG is, én inkább nem adnám rá a fejem, hogy minden flottul fog menni. Ha minden klappol, akkor más a helyzet. De ez ritka, mint a fehér holló.

szerk.: Amit én tudok: sima 1 GPU-m van, semmi trükk. Ha megnézem a játék fórumrészlegét és az alapján cserélek drivert, akkor kijön 10% plusz, simán. Azt el nem hiszem, hogy egy alapból is nVidia párti játékra úgy meg legyen írva egy dupla GPU-s, hibrid megoldás, ami minden játékra jó és tökéletes teljesítményt nyújt és simán hozza egy adott gémre hangolt szimpla kártyás megoldást.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#15412) Pocok256 válasza Watto1991 (#15410) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát így kapásból Battlefield 3 , Sleeping dogs, Dirts 3 , Orcs must die 2, Hitman, Moha... Van azért és elég jó nevek és ezek azok amik kifejezetten rá vannak hangolva a DG re.

Tikakukac:
El vagy tévedve MINDEN játékban DG -t használok egyetlen egy játéknál nem kellett eddig kikapcsolnom ezt a funkciót és minden esetben min +20% fps emelkedést hozott a sima dedikált videókártyához képest.
Nem kell a játéknak AMD sponsorednek lennie elég ha Directx 9 vagy afölötti a játék és a dg máris működik. Nvidia sponsored játékokat is ugyanúgy profiloz a AMD és onnantól még több teljesítmény sajtolható ki belőlle. Persze nem 100% os gyorsulás de a min 20% mint említettem minden esetben megvan. (persze mostani tesztekben ez nem mindig látszik, de az én kártyámnak is kellett fél év mire kiforrta magát.)

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15413) MarQs


MarQs
senior tag

Sziasztok!
Ha a következő laposokat egymásnak eresztjük, ti melyiket választanátok?
A konfigok főbb elemei azonosak, mind Ivy Brigde i3-as...

Acer Aspire E1-571
Asus X55C-SX005D
Asus K55VD
Lenovo IdeaPad G580
Samsung NP300E5X

...de az egyiknek az ára jobb, a másiknak van dedikált VGA-ja, a harmadiknak matt a kijelzője, negyediknek ez is, az is, stb.
A legfontosabb preferencia legyen mondjuk az ér/érték arány és a minőségérzet. Ti hogy látjátok?

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#15414) Pocok256 válasza Tikakukac (#15411) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem kötözködésből, írom amit írok, de:
Több mint 200 program, (szerény becslésem, de szerintem ez lehet még nagyságrendekkel is nagyobb) játék van külön profilozva amit mind a mai napig javítanak (nemrég jött a crysis 2 höz egy újabb gyorsítás)
Olyanok vannak külön profilozva mint pl:
Darksiders2.exe
depthhunter.exe
Dishonored.exe
DragonAge2.exe
Nexuiz.exe
PecanGame-Win32-R.exe
RelicCOH2.exe
Risen2.exe
salvation Prophecy.exe
Smite.exe
SpecOpsTheLine.exe
TheSecretWorld.exe
TribesAscend.exe
Ventuz.exe
FarCry3*.exe
Gw2*.exe
HawkenGame.exe
Inversion.exe
SpaceClaim.exe
\\The Amazing Spider-Man\\Game.exe
Torchlight2.exe
XComGame.exe Chrome.exe?
DesktopDuplication.exe?
F1_2012.exe
Future Soldier.exe
game_unity_win_r.exe
SniperEliteV2.exe
TheSecretWorldDX11.exe
wow-64.exe
Youcam_webcam_camera_video.exe.
Ez csak egy iciripiciri szelet, az egészből, hidd el minden létező programhoz játékhoz van CAP amivel optimalizálják a DG-t. Persze a játék megjelenése napjától el kell tellnie néha 2-3 hétnek is mire kijön a legfrissebb CAP, de legtöbb esetben még CAP nélkül is megy normálisan a DG csak nem hoz annyit a konyhára.

Egyszerű a dolog mostani állás szerint 200 fölött nem éri meg a DG -s rendszer mert ott már képbe jöhetnek a gt 650m -ek és társaik amik erősebbek és kényelmesebbek is mint egy DG-s rendszer.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15415) Tikakukac válasza MarQs (#15413) üzenetére


Tikakukac
titán

Akkor egy 8440p mondjuk apróról. Minőségérzet/ár/érték aránya olyan magas, hogy kiüti a monitor tetejét.
Ez meg az ülzeti modellek teteje, i5-el, meg amit akarsz. Ha új gép kell akkor mondjuk a G580. De ez is pudli az elitebookhoz képest.

Pocok256: Ez mind szép. De mihez képest gyorsulnak a játékok? Magukhoz képest biztosan. Csak ennyi idő alatt alapból jobban megírt drivereket kap a sima megoldás, amit utána 2 reszelés múlva már szinte 100%-osra húznak. A Crysis 2-höz még reszelik a DG-t, ami dicséretes. Más kérdés, hogy kész a hivatalos, teljes élményt nyújtó driver hónapok óta. Én elismerem, hogy ez egy remek dolog, de amíg folyamatosan reszelgetni és driverezgetni kell a játékokhoz azért, hogy úgy menjenek valamikor, mint egy szimpla megoldáson alapból, vagy 1 WHQL-nyi frissítést követően, addig szkeptikus vagyok. (És ugye moddolt driverek elérhetőek notikhoz a zöldeknél is, amivel ugyanúgy lehet húzni az fps-en egy keveset.)

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#15416) BigBlackDog válasza MarQs (#15413) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Mire lenne használva? Iroda, játék, utazgatás, filmnézés, ... ?
Talán a felsoroltak közül a g580, de más kiépítéssel és más helyről jobb lenne az ár/érték aránya.

[ Szerkesztve ]

(#15417) MarQs válasza BigBlackDog (#15416) üzenetére


MarQs
senior tag

Legfőképp általános használat, plusz valamennyi PS és CAD munkák...

(#15415) Tikakukac
A 8440p használtan ma köbö a linkelt gépek ára körül mozog?
Jelenleg inkább az új, garis gépek körül forgok...

A Samsung NP300E5X konfigja a legszimpatikusabb a többi közül - bár nem ismerem a körítés és nem tudom, hogy a plusz kiadás ár/érték terén hozzná-e a különbséget?!

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#15418) Tikakukac válasza MarQs (#15417) üzenetére


Tikakukac
titán

Miért ne lenne garis? bő fél éve hoztam el egy fóliás, 2 év garis példányt táskával, valami 125k-ért talán.
Aprót kell nézegetni, ha vannak jó gépek felrakva, esetleg a használt notisokat megkérdezni mikor mi jön. Egy NP300 a fasorba sincs ezekhez a gépekhez képest.

alfa most is árul egy Dell E6410-t NVS grafikával, i3 procival 100k-ért, 6 hó garival. Ha prociból elég az i3 akkor ez simán állat vétel, a grafikus alrész támogatja a munkás szoftvereidet is. És olcsóbban megúszod. Nem utolsó sorban high-end gépet kapsz, az np300 belépő konzumer.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#15419) MarQs válasza Tikakukac (#15418) üzenetére


MarQs
senior tag

Körbejárom a tippedet, nem hangzik rosszul!
Köszönöm szépen a kiegészítéseket - BigBlackDog, szintén! :R

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#15420) Pocok256 válasza Tikakukac (#15415) üzenetére


Pocok256
veterán

Bah ezek nem modolt driverek ez hivatalos. Ez a rendje neki:
Megjelenik bármilyen játék ott a DG azonnal működik max nem 100% os hatásfokkal de mindenképpen gyorsabban mintha csak a 7670m en menne. Erre írtam a mindenképpen meg van a 20% plussz.
Játék megjelenése után kicsivel (ha hiba van a játékban ugye akkor gyorsabban) megjelenik a hozzá valo CAP. Ami hivatalos AMD oldaláról letölthető sőt kötelező az összes DG vel rendelkező embernek, és itt még további gyorsulás és optimalizálás várható. A driver avagy catalyst frissítés az alap, hogy akkor is van gyorsulás ugyanúgy mint az NVIDIA nál, de a CAP és a driver frissítés gyorsulását ne keverjük össze az teljesen más ilyen téren.

Na nem csűröm csavarom ennyiből már le lehet szűrni kinek mi kell és, hogy működik a rendszer. Csak azt láttam mintha nem igazán lenne világos sok embernél ennek a mikéntje.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15421) ducsekbence


ducsekbence
csendes tag

(#15422) Tikakukac válasza ducsekbence (#15421) üzenetére


Tikakukac
titán

Ugyanaz a proci mindkettőben. Az erősebb nekünk itt jobb, szóval a 635M-es verzió tutibb. Az i3 verzió innen kezd amúgy érdekes lenni. Az, hogy neked megéri-e, te tudod. Szvsz még ez a kari pont passzol a B-s procik tetejéhez, de kéne pár mérés, addig csak tipp.

Pocok256: Általánosan is rengeteget szívok driverek miatt. Ezért szeretem ha valami egyszerűbb. Majd ha egyszer a távoli jövőben lesz hibrid gépem, akkor biztosan megtapasztalom, hogy működik, de addig inkább szkeptikus vagyok.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#15423) stilo18


stilo18
addikt

Sziasztok!

2 laptopot nézett ki a kollegám. Ti melyiket ajánlanátok?

Samsung Series 3 350V5C vagy az Asus K55A-t? Általános felhasználásra kellene, semmi extra.

Előre is köszönöm!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#15424) runner 125 válasza stilo18 (#15423) üzenetére


runner 125
nagyúr

Samsung.

Vagy Lenovo G580.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#15425) Yetikeee


Yetikeee
csendes tag

Hali!

Meglepetés ért a család részéről így már kb. 180 k körül nézhetek gépet. Főleg játékra kell. Eddig a Lenovo G580 volt a befutó, de ha van ennél jobb, akkor várom a javaslatokat. Eddig is sokat segítettetek. Köszi

(#15426) stilo18 válasza runner 125 (#15424) üzenetére


stilo18
addikt

köszönöm szépen!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#15427) Chaser válasza ducsekbence (#15387) üzenetére


Chaser
titán

Hát én valszeg nem fizetnék ki rá + 10k-t, ez még bőven az a kategória ahol vga a szűk keresztmetszet. HD5570 ddr5-öt - reggelire eszi meg a gt635-öt -használtam G540 mellett, az 2.4GHZ, a notiban 2.2-es van. Cryszis2 pl gyönyörűen ment HD-ban majdnem mindent kimaxolva, zúzósabb jeleneteknél lehetett érezni hogy lehetne erősebb, de nem HT kelett volna neki hanem jóval nagyobb órajel. aki sokat multizik annak esetleg jól jöhet egy i3, multis gamek még HT-t is meghálálják. De 1ébként felesleges érte több pénzt adni, inkább ssd, lassan abból a 10k-ból újan kijön egy 64 gigás.

szerk: Yetikeee: Pentiumos v i3-as G580 GT635-tel, maradékból veszel egy 128-as samu ssd-t, meg 1 év garbővítést + 4GB ramot.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15428) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#15351) üzenetére


_ocsisajt
őstag

valaki esetleg?

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#15429) btudos válasza Yetikeee (#15425) üzenetére


btudos
veterán

Dell Inspiron 5520 dGPU-s variánsai lehetnek érdekesek, i5-tel, HD7670m-mel is kijön 180-ból, bár a GT635m a G580-ban erősebb. Ha elsődlegesen a GPU számít, akkor az a jobb vétel.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#15430) Tenken


Tenken
őstag

NBR-en eléggé agyon dícsérik ezt az A10-7670M párost. Ha van hozzá driver akkor egy 650M szintje felett teljesít. Tudom, hogy gyakorlatiasabb az egy vga, de akkor is, ilyen teljesítmény mellett már egyre nehezebb elmenni szó nélkül.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#15431) Chaser válasza btudos (#15429) üzenetére


Chaser
titán

Hát ez az, ha játékra venné minek fizessen felárat egy álruhás i3 - notebook i5 az nem i5, hanem lóph@sz - gépért amiben még a vga is gyengébb v max egyenértékű? Nagyon tuti ez a G széria játékra, de max i3-ért adnék ki felárat azt is max 10k-ig. /amennyit most meglepő módon kérnek is érte /. Jó az a lenovo, ha lehet rá garbővítést venni akkor még jobb. +ram, SSD, ez kihozza 180k-ból a maxot gamer notesz téren.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15432) Yetikeee


Yetikeee
csendes tag

Ja, az eszembe se jutott, hogy a maradékból bővítsek rögtön. Miért kell ssd bele? Attól is gyorsul?

(#15433) btudos válasza Chaser (#15431) üzenetére


btudos
veterán

Teljesen igazad van. Ha játszani kell, egyértelműen G580+SSD :K

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#15434) fogtunder válasza Yetikeee (#15432) üzenetére


fogtunder
nagyúr

sokkal többet, mint mondjuk egy i3 -> i5 különbség lenne. a legdurvább korlátozó tényező manapság a notebook hdd a laposokban, mert hiába tud a proci elvégezni rengeteg műveletet egy másodperc alatt, ha a hdd nem tudja elég adattal etetni. gyakorlatilag egy másik gépet kapsz, de tényleg. haverom le akarta cserélni a gépét, amiben ulv-s c2d volt, mondtam rakjon bele ssd-t inkább, olcsóbb lesz. azóta nem akar gépet cserélni.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15435) Pocok256 válasza Tenken (#15430) üzenetére


Pocok256
veterán

Pár fórum linkel vagy tesztel megdobnal, egész kíváncsivá tettél.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15436) Chaser válasza Yetikeee (#15432) üzenetére


Chaser
titán

Nem kifejezetten játék gyorsul az ssd-től, hanem maga a rendszer. Bot idő, kikapcs, sleep töredékére csökken, installok pörögnek, párhuzamosan indítható sok program egyszerre, stb. Indítsd el hdd-s gépen a win media centert..na az ssd-vel, gyenge procival is néhány másodperc. Én se használom, de példának jó. 1ébként van játék is aminél pár FPS növekedés tapasztalható. Tán diablo3-nál mondták hogy ott számottevően gördülékenyebb a game mint hdd-vel. Veszel egy 128-as sata3 samut, mindjárt nem fogod érezni hogy egy notebook előtt ülsz. Arra már ráférnek kényelmesen játékok is. Ha kell hdd is - pl torrentezni - arra meg ott vannak a hdd caddyk optika helyére, ha meg neked nem is kell nagy háttér akkor meg eladod a hdd-t és kész.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15437) Tenken válasza Pocok256 (#15435) üzenetére


Tenken
őstag

Tessék ez konkrétan cf, ez pedig egy kis javítás a közelmúltból.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#15438) ducsekbence


ducsekbence
csendes tag

Ez szerelhető Lenovo G580-ba?

(#15439) Chaser válasza ducsekbence (#15438) üzenetére


Chaser
titán

Biztos, csak nem értem mért akarod magad opatni' egy noname cuccal, mikor 15k bruttó a samu 830-as az edigiben. Minden nagyvárosban elérhető.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15440) fogtunder válasza Chaser (#15439) üzenetére


fogtunder
nagyúr

vagy olcsóbban ocz agility 3

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15441) Borote válasza ducsekbence (#15438) üzenetére


Borote
addikt

Kingfast-ot ne vegyél, garanciális ügyintézés problémás lesz. Volt róla hír az aprón, hogy valami gebasz van velük, vagy csak a support szűnik meg nálunk, vagy maga a cég is...

Pocok: Spy tesztelte az Inspiron 5520-t DG-vel, elég lehangoló eredményeket hozott... Persze ez csak néhány játék :(

(#15442) tomiee85


tomiee85
senior tag

Lenovo G580-ba SSD-t csak a HDD helyére lehet tenni vagy van külön hely neki?

(#15443) Tenken válasza Borote (#15441) üzenetére


Tenken
őstag

Itt gyakorlatilag nem beszélhetünk DG-ről. Attól, hogy benne van még nem feltétlen fog működni.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#15444) Watto1991 válasza tomiee85 (#15442) üzenetére


Watto1991
senior tag

HDD helyére. A HDD-t meg be lehet tenni az optikai meghajtó helyére, beépítőkeret segítségével.

(#15445) Pocok256 válasza Borote (#15441) üzenetére


Pocok256
veterán

Kíváncsi vagyok hanyas catalystel tesztelte mert valami hihetetlen eredmény jött ki.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15446) tomiee85 válasza Watto1991 (#15444) üzenetére


tomiee85
senior tag

Értem mostmár, szóval így szoktátok:)

(#15447) Watto1991 válasza tomiee85 (#15446) üzenetére


Watto1991
senior tag

Mióta a windows telepíthető USB-ről is, azóta kb. (számomra, meg szerintem sokaknak) megszűnt az optikai meghajtónak a célja. Mondjuk lehet venni egy ún. Icy Boxot is (~7500 FT), amivel USB-n keresztül lehet használni a kivett optikai meghajtót.

Értelemszerűen ha hatalmas DVD gyűjteményed van, ez az utóbbi javasolt :D

(#15448) adam9998


adam9998
csendes tag

Samsung NP300E5X-S01HU

Asus K53SD-SX1244D

Mit gondoltok ezekről?

(#15449) fogtunder válasza Pocok256 (#15445) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem a starfcarft II kifejezetten meglepő. vagy enniyre jó a cap hozzá?

(#15448) adam9998: ha rákeresel a típusokra, hamar kiderül. amúgy mire használnád, mekkora méretre gondoltál, mennyiért?

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#15450) Prowler


Prowler
senior tag

Sziasztok!

Anyukámnak vennénk laptopot, igazából már meg is van a nyerő darab, a Lenovo G580-as.
Amire használná: net (facebook, freemail), valamint Acrobat Readerben való korrigálásra.
Amire én használnám még: youtube és filmezés, játék meg ilyesmi nem lenne.
Azt szeretném kérdezni, hogy ez a felszereltség elég lenne-e ezekre a dolgokra:
[G580]

Azt olvastam hogy a B820 proci nem túl acélos, valakinek esetleg van vele gyakorlati tapasztalata?
Nem kell erőgép, de ne akadjon ha mondjuk egy facebook-youtube-és valamilyen oldal meg van nyitva egyszerre...

Veremivadék Undorkutya

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.