Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#15601) Pocok256 válasza Notebook2012 (#15600) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem mondtam, hogy hamis csak azt mondtam, hogy nem megfelelő tesztkörnyezetben teszteltek.. AMD DG -nél tudomásul kell venni, hogy kell a legfrissebb driver és a CAP és a DUAL Channel...
Eltérő eredmények pedig egy beépített bench esetében nem lehetséges.
A notebook checkes eredmények is kb olyanok mint amit spyduck kollega közölt... kapott egy gépet és lefuttatta rajta a játékokat és megmérték ... Ez nem így működik ... először frissítesz majd felteszed a CAP-et törekedsz hogy DC legyen a tesztelt gépben majd lefuttatod a tesztet, nézve, hogy processzor vagy VGA limitbe kerülsz, és nézve fentebb skálázás esetében milyen eredményt kapsz. A DG nem olyan dolog mint 1 db videokártya... egyszerű tesztelők ezt nem értik meg és ezért van rengeteg rossz eredmény. Egy dg nél lehetséges, hogy szűrés nélkül van 50 fps ed míg max szűrés mellett 49 fps ed míg más rendszernél ez megfogja a gépet... Abba egyetérthetünk, hogy ez a rendszer nem 1 bites usereknek van mint ahogy az amd -s gépek többsége. Egy hozzá értő drasztikusan többet ki tud hozni a rendszerből mint egy laikus ember.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15602) Tenken válasza Notebook2012 (#15599) üzenetére


Tenken
őstag

Pénzt kapnék Inteles gépek értékesítése után, engem sem érdekelnének a részletek...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#15603) Chaser válasza Tenken (#15598) üzenetére


Chaser
titán

Dekstop fronton az i3 jobb vmivel mint az amd k_vad core. Mivel notebook verziók lényegében ugyanazok, ott is ez a helyzet. Dekstop i5 alázza a k_vad core amd-ket, mobil i5 meg ugyanaz szinte mint az i3...
Dual graphic jó, de tényleg annak függvénye driver mennyire támogatja v nem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15604) Pocok256 válasza Chaser (#15603) üzenetére


Pocok256
veterán

Igen ezért fontos, hogy mindig a legfrissebb legyen fent ... de hát rághatom én a számat...

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15605) Tenken válasza Chaser (#15603) üzenetére


Tenken
őstag

Ez korrekt. De nekem az a bajom, hogy nem hiszem hogy egy 7670M gyengébb eredményeket hoz egy A10 mellett, mint egy i3-nál. Innen meg dg csak hab a tortán. Mégis az utóbbit ajánlgatják mellé.. (Most tekintsünk el attól, hogy nálunk csak g6-ot lehet kapni.)

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#15606) istika


istika
tag

Sziasztok. Laptop vasarlas elott allok es azt hiszem Lenovot veszek, csak meg nem tudom melyiket, ill a 3. variácio egy HP probook 4540s:

Tehat van
1. Lenovo Ideapad Z580 , i7-3520M 15.6"HD LED, nVidiaGT635M-2GB, 8GB Ram, 1TB WL, Cam, HDMI, BT, DVDRW, 6cell, Windows 8, DE sajnos csillogos a monitorja - 799 Eur

2. Lenovo Thinkpad Edge E530, i5-3210M, 15.6"HD, AG nVidia2GB, 8GB, 1TB WL, BT, Cam, HDMI, FPR DVDRW 6cell, Windows 7 es matt monitor - 850 Eur
bar meg kell jegyeznem h jelenleg ugy nez ki h ez speciel nem kaphato meg kb egy honapig (az osszes webshopban ez van irva) ilyen felszereltseggel, max 4 giga rammal, 750 g merevlemez, 2 giga graf kartya es i5ös.

3. Hp Probook 4540s , i5ös, 4 giga ram, 750 GB merevlemez, matt kijelző, windows 8 + taska

Nagyon komoly a felszereltsége az elsőnek csak ami nagyon zavar az a csillogos kijelző. Van valaki akinek ilyen monitorja van es esetleg tud véleményt alkotni? Irodai gép lesz es zavarna ha folyton magamat latnam a monitoron, ugyhogy azer hajlok inkabb olyan gep fele ami matt kijelzős.

Nagyon kerlek benneteket, segitsetek. Ti melyiket ajánljátok?

Ideapad ami erosebb de csillogos, Thinkpad ami gyengebb de matt vagy Probook????

Köszi szepen

[ Szerkesztve ]

(#15607) Tenken válasza istika (#15606) üzenetére


Tenken
őstag

Irodázni egyértelműen a 3.-ra szavazok.

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#15608) Notebook2012 válasza Pocok256 (#15601) üzenetére


Notebook2012
tag

És te ezt komolyan gondolod, hogy az AMD ilyen üzletpolitikát folytat?

"Megcsináljuk a technológiát, de csak azok használják akik innen, meg onnan le tudják tölteni a hozzá szükséges szoftveres környezetet"

Na neeeee ;]

Én még emlékszem azokra az időkre, amikor kipattant a botrány, hogy az ATI olyan Catalys-tet csinált, ami manipulálja a 3Dmark-ot. Nem lehet, hogy a DC meg a CAP is ilyen?

Tudnál nekem linkelni, mert még életemben nem hallottam ezekről? Kipróbálnám szívesen.

(#15609) Watto1991 válasza istika (#15606) üzenetére


Watto1991
senior tag

Huhh, irodai használatra komolyan i7-et meg i5-öt néztél? :)

Ezeket ajánlom:

Fujitsu

HP Probook 4530s

(#15610) rewentlow


rewentlow
csendes tag

Sziasztok!

http://ipon.hu/webshop/product/packard_bell_easynote_f6244_hc_840hg_feher/288032

és

http://ipon.hu/webshop/product/lenovo_ideapad_b570e_59_335845/265753

notikat néztem.

A kettő közül ti melyiket vennétek, illetve hasonló árkategóriában van-e alternatíva amit javasoltok.

Nem tudom azt sem, hogy Intel vagy AMD legyen, azonban mivel játék nem lesz a gépen, így inkább a magasabb órajel, de gyengébb grafikus képességek mellett tenném le a voksom. Jól gondolkodok?

Várok minden egyéb javaslatot is, előre is köszönöm.

(#15611) Pocok256 válasza Notebook2012 (#15608) üzenetére


Pocok256
veterán

AMD Catalyst Application Profiles
Klikk

Nem kell innen meg onnan letölteni egyszerűen ez a DG hez jár :/

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15612) Chaser válasza Tenken (#15605) üzenetére


Chaser
titán

A probléma abból adódhat, hogy a legtöbb game 2 magra épít. 2 magon az intel egyértelműen erősebb - még mindig -. Igazából ebben rejlik az i3 ereje, mert egy 2 magos pentium HT nélkül nem sokkal marad el tőle az esetek többségében. És hiába van az amd-nél 4 mag, ha azok gyengék és lényegében a játéknak 2 erős magra van szüksége. Ez alkalmazás, játék függő. Tehát egyöntetűen nem jelenteném ki, hogy az amd v intel jobb adott vga mellé. Nekem könnyű dolgom van, én nem állok egyik gyártó pártján sem:)

szerk: Notebook2012: Jó napot kívánok. 3D mark cheatelést az nv követte el, nem az ati :U
Neved/melóhelyed még mindig nem adtad meg, én múltkor valós adatokat adtam...pár százan meg tudják erősíteni.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15613) Notebook2012 válasza Pocok256 (#15611) üzenetére


Notebook2012
tag

Akkor ezt meglesem majd valamikor jövőhéten.

(#15614) Pocok256 válasza Chaser (#15612) üzenetére


Pocok256
veterán

"És hiába van az amd-nél 4 mag, ha azok gyengék és lényegében a játéknak 2 erős magra van szüksége."

Ezzel a résszel 100% ban egyet értek és itt látom az AMD legnagyobb hátrányát túlságosan előrehaladt a technikában a programozók meg nem követik... Ez DG nél is így van hiába van két kártya ha a játékok nem támogatják és driverből kell trükközni :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15615) Notebook2012 válasza Chaser (#15612) üzenetére


Notebook2012
tag

Bocsánat mindketten csaltak: [link]

Én csak az ATI-ra emlékeztem.

Melóhely? Itt: [link] :)

(#15616) Chaser válasza Pocok256 (#15614) üzenetére


Chaser
titán

Hát igen, mondhatjuk úgy, hogy az AMD megint megelőzte a korát. Megfelelő sw-es támogatással jobb lenne mint az intel. De a game fejlesztők nem optimalizálnak, nincs miért. Egyre kevesebb játékot adnak el, egyre többen warezolnak. PC-re igazi fejlesztés már nincs, legtöbb game konzolport. Játék és pc fogalma szép lassan elválik, idő kérdése. Helyüket átveszik/vették a konzolok és szépen lassan a tabletek is. Ott meg lehet figyelni, milyen szintű sw bázis áll a háttérben. Azért egy gta3 picsányi' hw-en nem semmi, vagy FPS-ek, némelyik már súrolja egíy konzol game szintjét. Hw-e meg klasszisokkal gyengébb.
Sajnos az AMD-nek kevés a pénze, nem tud nyomást gyakorolni igazán a piacra. Intelnél meg más a helyzet.

szerk: Notebook2012 Én továbbra sem emlékszem ati-ra. SG-nek igazából nem hiszek. De ha van még forrásod add meg. Akkoriban benne voltam a témában, de valahogy csak nv rémlik. Ha félted a személyes adataidat féltsd, éppen nem fontos, csak kíváncsi voltam hol dolgozol.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#15617) Pocok256 válasza Chaser (#15616) üzenetére


Pocok256
veterán

Na igen , de azért ennyire rosszul nem látom a helyzetet... Sokan mondják, hogy a warez így a warez úgy... de azért azok akik minőségi játékokat gyártanak valve, blizz azoknak, én is mind a mai napig megveszem a játékaikat, akik meg vállalhatatlan tr*gyát dobnak piacra azok ne csodálkozzanak ha csak a warezig jut el a játékuk... és azért a blizznek elég jól áll az anyagi helyzete.. :)

(legtöbb esetben én is le warezolom a gamet és ha elfogadható és nem törlendő 2 percen belül akkor megveszem... de ilyen játékok már alig vannak 20 -ból 1 olyan van amit érdemesnek tartok 5 percnél tovább a merevlemezen tartani ... de azokat meg is veszem, és elég sokan így is vannak ezzel.)

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15618) Notebook2012 válasza Pocok256 (#15614) üzenetére


Notebook2012
tag

A 2 magos i3 mégis megverte rendérélesben az A10-et egy olyan programban ami 4 magra van optimalizálva. mondjuk az A10 két modulos, de 4 proci elvileg 4 magnak látja. Ezt viszont nekem már magas, hogy ez a gyakorlatban előny vagy hátrány.

(#15619) Notebook2012 válasza Chaser (#15616) üzenetére


Notebook2012
tag

A google kb 1500 találatot adott. A Prohardver elég hiteles? [link]

(#15620) Pocok256 válasza Notebook2012 (#15618) üzenetére


Pocok256
veterán

Ezt megint nem tudom, hogy hol tesztelték annyit tudok, hogy win 7 alatt fel kell rakni egy külön service fájlt, hogy a win 7 megfelelően kezelje a modulokat. Ha ez nincs fent akkor lehetséges ilyen csúfság. Win 8 ban már eleve benne van ez a ficsőr.

A régi A8 -as proci 100% hogy veri az i3-at ezt anno még én teszteltem.

És ez megint csak arra vezethető vissza, hogy az amd olyannal próbálkozik ami megelőzi a korát, na meg, hogyha a tesztelőknek fogalmuk sincs mit tesztelnek akkor komolyan félre tudják vezetni a potenciális vásárlókat :/

Notebook2012
Most komolyan linkeltél egy Trident Blade XP videokártya csalásáról szoló hírt mint ATI kártya ? :Y

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15621) Tenken válasza Notebook2012 (#15619) üzenetére


Tenken
őstag

Szerintem te nem olvastad el amit linkeltél...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#15622) Notebook2012 válasza Tenken (#15621) üzenetére


Notebook2012
tag

Jogos, jogos csak 1000 megnyitott fül van, rosszat linkeltem: [link]

Pocok256: De most ne gyerekeskedjetek basszus, google! Ne én másolgassam már be nektek.

[ Szerkesztve ]

(#15623) istika válasza Watto1991 (#15609) üzenetére


istika
tag

Igen, irodai használatra ilyet neztem. Miert?Baj? Ha egyszer pénzt adok ki ráá akkor olyan legyen h fullos és jo pár évig ne kelljen lecserélnem. Bajom nem származik belőle ha egy erős gépem van. Ilyen alapon 300 euros géppel is lehet irodában dolgozni, de még 5 évvel ezelőttivel is,de nekem nem olyan kell. Tudod, utazni ladával is lehet meg audival is. Légyszives eközül a két márka közül ajánlj laptopot. Nem kell egy 4. es egy 5. márka. Lenovo vagy HP?

(#15624) Watto1991 válasza istika (#15623) üzenetére


Watto1991
senior tag

Akkor Probook.

[ Szerkesztve ]

(#15625) istika válasza Watto1991 (#15624) üzenetére


istika
tag

Ok es miert? Meg tudod indokolni, csak mert más meg pont azt mondta h csakis lenovo es ha mar lenovo akkor thinkpad...
tény h a probook talan uzletiesebb es elegansabb, decensebb kivitelezés...mindenkepp olyat veszek, barmelyik is legyen ami legalabb i5ös, min 6 giga ram es legalabb 750 Gb HDD, ill 2 giga graf kartya... ezen kivul ne legyen tul vastag es minel konyebb. + nagyon fontos a numerikus billentyu, tehat 15 colos.

(#15626) Tenken válasza istika (#15623) üzenetére


Tenken
őstag

HP-nak van hazai szervize, Lenovo-nak nincs. Ennyi elég?

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#15627) Notebook2012 válasza Tenken (#15626) üzenetére


Notebook2012
tag

A Thinkpadokat itthon szervizelik, csak az IdeaPad és IdeaCenter költözött ki a kimondhatatlan nevű Lengyel városba.
Amúgy meg amit eddig tapasztaltam, hogy az IdeaPad-ok gyorsabban elkészülnek, mint a HP-k, vicces picit.

[ Szerkesztve ]

(#15628) Watto1991 válasza istika (#15625) üzenetére


Watto1991
senior tag

Minőségben elég nagy a különbség a HP javára. Irodai munkánál (ja, i7 :W ) meg gondolom a minőség és az időtállóság nem egy hátrány.

" 2 giga graf kártya " - a hozzáértés netovábbja

(#15629) rewentlow


rewentlow
csendes tag

15610-re mondana valaki valamit légyszi!?

(#15630) istika


istika
tag

Nem Mo-n veszem hanem Sk-ban, azert is adtam meg euros árakat. Most komolyan csak es kizárolag a szerviz dönti el nálad h melyik gép jobb? Neked ennyire egyforma a HP es a Lenovo mint márka? Más esetleg? HP probook es Lenovo Thinkpad kozott vacilálok.

Hp Probook 4540s:

Intel Core i5 3210 Ivy Bridge, 15.6 "LED 1366x768 matt, RAM 6GB, AMD Radeon HD7650M 2GB, HDD 750GBű, DVD, WiFi, Bluetooth 4.0, webkamera, űUSB 3.0, HDMI, 6 cellas aksi ,ajandek táska, Windows 8

VAGY

Lenovo Thinkpad E530

Intel Core i5 3210 Ivy Bridge, 15.6 "LED 1600x900, AG, RAM 4GB, atkapcsolhato NVIDIA GeForce GT630M 2GB Optimus + Intel HD Graphics 4000, HDD 500GB , DVD, WiFi, Bluetooth 4.0, Webkamera, HDMI 1.4, USB 3.0, , 6 cellas aksi, Windows 7 Home Premium 64-bit

Árban nagyjábol ugyannyi..kb 780 euro

[ Szerkesztve ]

(#15631) Watto1991 válasza rewentlow (#15629) üzenetére


Watto1991
senior tag

A Lenovoval nem nyúlsz mellé. :) Packard Bell-t semmiképpen ne vegyél ! (minőségben mindennek az alja)

(#15632) Notebook2012 válasza rewentlow (#15629) üzenetére


Notebook2012
tag

3 év garancia, hazai szerviz, matt kijelző, korrekt anyaghasználat, jó hűtés: [link]

A PB a notik legalja, a B570 engem pedig nem győzött meg.

(#15633) Notebook2012 válasza istika (#15630) üzenetére


Notebook2012
tag

Linkeld be kérlek a boltot, úgy könnyebb. Mennyid van rá?

(#15634) rewentlow válasza Notebook2012 (#15632) üzenetére


rewentlow
csendes tag

A 3 év gari+a márka tetszik, de teljesítményben a lenovo nekem erősebbnek tűnik ugyanannyi pénzért.

(#15635) istika válasza Watto1991 (#15628) üzenetére


istika
tag

jah lehet nem értek hozzá annyira de annyit azért tudok h az még sosem volt baj ha vlmiből erősebbet vett vlki...az is baj ha vlki i7es procit néz vagy 2 gigas graf kartyat?? Vagy esetleg az a bajod h nem hasznaltam terminus technicust? Értetted h mirol beszelek nem? Nah varj - AMD Radeon HD7650M 2GB . Igy jobb? Az h irodai használatra lesz, az meg nem azt jelenti h csak es kizárolag ott fogom használni. Otthon is es mashol is ezt fogom nyuzni, szal nem 1 evre veszek gépet...Egyébként max 800 eurom van rá.

[ Szerkesztve ]

(#15636) Pocok256 válasza istika (#15635) üzenetére


Pocok256
veterán

Van egyfajta stílusod amin lenne mit csiszolni ;)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#15637) Watto1991 válasza istika (#15635) üzenetére


Watto1991
senior tag

Nem a szakkifejezésekkel van itt a baj.
Irodai használat. Oké. Azt mondtad semmi játék, ergo teljesen mindegy, hogy otthon használod, vagy melóhelyen, ugyanúgy az irodai használat "kosárba" kerülsz bele, ergo fölösleges az i7. Említeni meg nem említetted, hogy videot vágnál, szervert futtatnál a gépeden stb..

Erre a "nem 1 évre " dologra: A sok éves core 2 duo technológia is tökéletesen kiszolgált bárkit a mai napig. Sokkal többet számít a kellő memória és a HDD fajtája. (SSD..)

Továbbra is tartom, HP Probook.

De úgy költöd a pénzed, ahogy jól esik.

[ Szerkesztve ]

(#15638) Notebook2012 válasza istika (#15630) üzenetére


Notebook2012
tag

Én a 4540s-t venném.

(#15639) istika válasza Pocok256 (#15636) üzenetére


istika
tag

A stilusommal baj? Miért is? Egyébként nem baj az...ezért nem vagyunk egyformák :-) de azert köszönöm a kéretlen tanácsod a stilusom terén, majd talán egyszer megfogadom.
Ami az i7et illeti...nem én raktam bele a notiba az i7et. Az h 8 giga ram es 1 Tera HDD meléé adnak i7et, arrol nem tehetek. De talán az még sosem volt baj a történelemben ha vlki vlmiből erősebbet vett. Károm talán nem számrazik belőle, függetlenül attól h valóban nem vagyok rendszergazda, de kitudja...talán pár ev mulva grafikai programok futnak majd a gépen vagy éppenséggel vlki tervezni fog rajta.
Egyébként nem a saját pénzem költöm és csakazért is olyan gépet veszek, olyan felszereltséggel amilyet csak lehet...attol függetlenül hogy mit csinálok a géppel.

(#15640) istika válasza Notebook2012 (#15638) üzenetére


istika
tag

Köszönöm a választásod. Egyre jobban hajlok a HP felé :-)

(#15641) Tikakukac válasza istika (#15639) üzenetére


Tikakukac
titán

Kérdezd meg mondjuk az i7-es 5110 tulajokat. Igenis származik belőle baj, nem is kicsi. Pár év múlva meg egy i5 elég lazán befogja majd a mostani i7-et, ez rossz kifogás. Ha vinyó és ram kell akkor utólag olcsóbb és egyszerű cserélni.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#15642) Notebook2012 válasza Tikakukac (#15641) üzenetére


Notebook2012
tag

Egy rossz szériával ne példálózz! Az új Inspironook-nak például már nagyon jó hűtésük van, még egy i7-el se melegednek egyáltalán. Azért van rendesen különbség az i7 és i5 között. Én inkább azt mondom, hogy az i3 és i5 között nincs akkora különbség. Természetesen az i7-nek is csak akkor van előnye ha a felhasználó renderel, konvertál vagy egyéb olyan programokat használ aminek szüksége van 4 magra és 8 szálra. Otthoni felhasználásra kár, de akinek az előbb említett dolgokra kell az i7, annak akár 50%-os időmegtakarítást is eredményezhet.

Érezhető teljesítménynövekedést otthoni felhasználásban csak is egy SSD tud nyújtani, de az is csak akkor ha nem konkrétan a számítási feladatokat nézzük, ott már a processzor a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#15643) Orient84


Orient84
aktív tag

Sziasztok,

voltam ma gépboltban,és azt mondták a sonyt felejtsem el,meg a dell 7520as helyett,inkább vegyek lenovo z580/y580at,vmi vélemény? :)

(#15644) Notebook2012 válasza Orient84 (#15643) üzenetére


Notebook2012
tag

Játékra vennéd?

Ennek a boltnak nagyon gyönge weboldala és kereső rendszere van. :(

[ Szerkesztve ]

(#15645) rewentlow


rewentlow
csendes tag

ACER V3-531-ről mi a vélemény? A feltüntetett specifikációhoz képest még vennék bele 2 giga ramot.

Szerintem ár/érték arányban ez a gép nagyon ott van, másrészt az ismerőseim régóta szaggatnak Acer gépeket és általában jól bírják.

(#15646) Orient84 válasza Notebook2012 (#15644) üzenetére


Orient84
aktív tag

nem,net,autocad,ilyenek,csak komolyabbat akarok,ami bírja jó ideig.

(#15647) Notebook2012 válasza rewentlow (#15645) üzenetére


Notebook2012
tag

Elég gyatra az anyaghasználata, de ennyi pénzért nem rossz. Én viszont még mindig ezt ajánlom: [link]

3 év gar, matt kijelző, hazai szerviz, jó anyaghasználat.

Orient84: Mennyid van rá? Ilyen felhasználásra olyan kár gamer notebookot venni.

[ Szerkesztve ]

(#15648) rewentlow válasza Notebook2012 (#15647) üzenetére


rewentlow
csendes tag

Én pedig továbbra is keveslem a RAM-ot és a videókártyát+egy leheletnyit a proci is erősebb az Acerben.

A Fujitsu mellett a matt kijelző és a 3 év gari szól. :)

(#15649) Gedeon31 válasza rewentlow (#15645) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ebben szerintem nincs Intel HD Graphics 4000 .

(#15650) Notebook2012 válasza rewentlow (#15648) üzenetére


Notebook2012
tag

A B970 és B940 között semmi különbség nincs. Amúgy pedig elírás, mert minden B szériás CPU-ban HD2000-es IGP van.

A RAM pedig hatalmas összeg :) De igazad van, vegyél Cseh szervizes gépet gyönge anyaghasználattal ;)

Gedeon31: biztos, hogy nincs!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.