Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gpbenedek

    csendes tag

    válasz SoundON #65423 üzenetére

    Leginkább a kíváncsiság hajtott, picit az is, hogy az irodában használt GC-ből minden reggel kiengedek 1 dl nordát :D Mivel fragola csinált rézből (ami a a hővezetési tényezők szempontjából valóban ideálisabb anyagválasztás), gondoltam, csinálok egyet rozsdamentesből. Az is felmerült bennem, hogy temérdek szabadidőnkben összevethetnénk. Bár lenne rá egy zacsi kávém, hogy jópár paraméterekben lenne jobb a réz (: Én több rézcsővel tervezem szerelni, pont azért, hogy kevesebb hideg víz jusson a bojlerbe, és a rozsdamentes hővezetéséből adódó lassabb reakció ne befolyásolja a shot alatti hőmérsékletet. Továbbá ezért mérek hőt a víztérben, hogy gyorsabban "érezze" a pid a hőmérséklet esését. Aztán majd elválik, hogy ez mennyire hatékony a gyakorlatban.

    Fém íz: nekem hétvége után tűnt fel a víz illata, azt nem csípem. Illetve keveset gőzölök, az biztosan számít. Kóstolni a vizet nem kóstoltam, vagy ha igen, már elfelejtettem :D

    SJ mikori? Gyári, vagy utólag vásárolt, új kések vannak benne? Nekem az új késekkel kellet 2 hónap, míg helyre állt a világ rendje. Illetve az IMS felsőszűrőt cseréltem sima iparira, és nekem jobban tetszenek így a shotok, bár ez simán lehet, hogy csak placebó :D

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés