Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35981) mexel válasza #40553216 (#35975) üzenetére


mexel
veterán

Mert az van benne és régi. Nem vagyok allergiás ( nem is az enyém a porszívó én csak érdeklődök de ők sem azok, ha azok lennének valószínűleg a gyári menne bele), csak cserélni kell a benne lévőt és a kérdésem az, hogy vannak-e tapasztalatok vagy bármi pozitívum-negatívum az utángyártott szűrőkkel kapcsolatban.
Teaway: csak vicc volt, gondoltam ahogy a te hsz-ed is. :)

Nem gondoltam ennyirekörbe kell írnom egy ilyen egyszerű kérdést ismét :)

Pumma: ez tapasztalat vagy csak találgatás? Azt azért nem hiszem hogy a kínai 1000 ft-os jobb mint a gyári, valahogy nekem nem így szokott működni az ilyen kínai csodákkal, a kérdés csak az inkább hogy a kínai 1000 ft-os belefér-e még a használható kategóriába inkább :) Azt sejtem hogy a levegő átjön rajtuk, csak talán van aki próbálta és azt vette észre hogy nem oylan amilyennek lennie kellene, stb.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.