Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) Met válasza csemberlen (#2450) üzenetére


Met
nagyúr

Sejtem csak gondoltam hátha :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2452) Winner_hun válasza Flashcash (#2447) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azt néztem ki. Hallottam erről a szívóerő csökkenésről, ez az ami még egy picit aggaszt, kerestem porzsákos hepa szűrős porszívót is de nem sokra jutottam ebben az árkategóriában.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2453) Hasaggymeg válasza Met (#2449) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

Csavarbehajtó kifúvónyílása? :U

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#2454) Ariadne válasza Winner_hun (#2446) üzenetére


Ariadne
őstag

Ha erre jársz, az ominózus 6440-eset meg is tekintheted, sőőőt meg is hallgathatod, ha szeretnéd. :D Jelenleg a konyhában áll őrt. :)
Kisebb szívóerőt nem tapasztaltam, bár nyilván kérdés, mihez képest. A 2000 W azért annyira nem kicsi semmiképp, simán megesz bármilyen gémkapcsot, műanyag zacsit meg elszórt csavart így is... :DDD

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#2455) rii válasza Met (#2451) üzenetére


rii
nagyúr

az az "sejt" a "sejt" ... ami osztódík ... ez nem "selyt"?

én ezt kvra nem vágom

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#2456) Met válasza rii (#2455) üzenetére


Met
nagyúr

selytettem sejtettem
az előbbit a FF aláhúzta pirossal, vagyis nem felel meg a magyar helyesírásnak, ha googléba beírom, hogy selytettem kijavítja j-re

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#2457) Winner_hun válasza Ariadne (#2454) üzenetére


Winner_hun
félisten

A kisebb szívóerő szvsz a kezdeti és a pár órás, vagy pár alkalmas használat utáni szívóerőre vonatkozik.
No lehet majd megnézném akció közben:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2458) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Ma egy ihletett pillanatában hőn szeretett mikrónk fogta magát, kattant egyet és nem működött tovább. Valószínűleg végleg beadta a kulcsot, mert ugyan a kijelző és a gombok működnek, és indítani is tudom (visszaszámol az óra) de semmi morgást, működésre utaló jelet nem tapasztalok (a lámpa már rég kiment benne).

Kérdés: milyen márkájú mikrót ajánlotok, ami azért megfizethető. Én kapásból samsungokat néznék, de kíváncsi vagyok a ti ötleteitekre is.

Csak kíváncsiságképpen: aki ennyiből tudja detektálni a régi mikró hibáját, bónusz pontot kap. :) Nem fontos, csak érdekel.

(#2459) csemberlen válasza DeFranco (#2458) üzenetére


csemberlen
őstag

Vettem 1 aeg-et tavasszal, mert az jó ( gondoltam).
Kihozták ingyé, beinditottam, és zörgött min örült valami benne. Felhivtam a céget, mondták vigyem vissza, kicserélik. Visszavittem, és a tag közli velem, hogy akkor visszafizeti az árát. Nézek rá, hogy miért, cseréljék ki. Ember kérdezi, hogy hányszor szeretném a visszahozosdit eljátszani. Ezek mind SZAROK kinában gyártják, de ott is a legalja. A saját konyhájukban 1 év alatt 3 ment tönkre. Irány nagy áruház, kérdezem melyik nem kinai. A samsungra mutatott rá. Olyan vettem a mintaboltjukban volt épp a legolcsóbb. West-end. Jól müxik.

[ Szerkesztve ]

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#2460) Hasaggymeg válasza csemberlen (#2459) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

Ami nem kínai mind hamisítvány! :Y

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#2461) CurrentValue


CurrentValue
tag

haligali,

vala egy siemens mosogatógépünk, amit konyha elemeként vásároltunk, a hibajelenség az hogy a program valamivel fele után néma csönd és nem szívja ki a vizet a gépből a gép. Dugulást kizártam, mert beleszívtam/fújtam és nem javult.

Kihez mihez, hova forduljak?

(#2462) Flashcash válasza DeFranco (#2458) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Magnetron szokott tönkremenni a mikróban. Én egy most 12 éves LG 25 literes mikróban 8. évnél cseréltettem, azóta is jól megy. :)
(kb. 10ezerFT volt)

(#2463) DeFranco válasza csemberlen (#2459) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszi!

Tegnap körbenéztem (Saturn, MM, Markabolt.hu) és a vicc az, hogy nincs Samsung mikró sehol sem. Ami még szimpatikus volt, az a Gorenje, de azt barátnőm torpedózta meg, mert szellőzőrács van a tetején, és nem lehet rá kenyértartót tenni.

Amúgy az normális, hogy nincs 800w és 20L feletti mikró a piacon? Pár éve anyunak simán vettük egy 1300-as 23L-es Samut kb 24k-ért, ami akkor is olyan áraránynak számított, mint most (értsd: nem ment fel a mikrók ára)

A vicc az, hogy bezzeg az iPonban van Samu, meg az Extreme Digitalban, de utóbbi helyről nem merek rendelni.

@Hasaggymeg: :C Mondjuk azért ott is a MEO-tól függ minden. Csinálnak azok űrtechnológiát is ha kell, és megfizeted, csak hát ugye a cégek pont azért gyártatnak ott, mert nem akarják megfizetni.

@Flashcash: tudtam, hogy valami Transformers név fog előkerülni :) Gondoltam én is a javíttatásra, de barátnőm amúgy is fújt már rá, és bár pontosan nem tudom hány éves (4 éve kaptuk ingyen, mert nagymama elhunyt, és ezért már nem használja, kb 25 kilós, candy), ha bevinném az okmányirodába, már lehet kapna személyit.

Szóval gondban vagyok. Ma még rohangálok egy kört, de ha így marad a helyzet, muszáj leszek az iP-ból rendelni, mert nem láttam eddig semmi megbízhatót.

[ Szerkesztve ]

(#2464) Hasaggymeg


Hasaggymeg
veterán

Alkalmasabb témakör híján itt kérdem meg,van-e tapasztalatotok rádió vezérelt faliórák terén?Éppen erről volna szó,aki tud ellenvetést most szóljon,(vagy hallgasson örökre. :D )
Pl. olyant olvastam,hogy nem minden zugban veszik a Frankfurti jelet.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#2465) DeFranco válasza csemberlen (#2459) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Meg tudnád esetleg adni a pontos típust? Lehet kérdeznék róla egy egyszerűt...

(#2466) csemberlen válasza DeFranco (#2465) üzenetére


csemberlen
őstag

privi ment

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#2467) DeFranco válasza csemberlen (#2466) üzenetére


DeFranco
nagyúr

thx.

(#2468) nyunyu válasza DeFranco (#2463) üzenetére


nyunyu
félisten

Amúgy az normális, hogy nincs 800w és 20L feletti mikró a piacon? Pár éve anyunak simán vettük egy 1300-as 23L-es Samut kb 24k-ért, ami akkor is olyan áraránynak számított, mint most

Ennyit esett a mikrok ara?
94-ben kerult az 1000W+grillezos 27l-es Whirlpool mikrom 50k-ba.
Amikor anyameban a magnetron megadta magat tizenparev utan, valami 20-ast nyogtek be javitasi dijkent.
Anyam inkabb 17k-ert vett egy 20l-es LG mikronak latszo targyat, aminek a komplett sulya kevesebb, mint a regi mikro ajtajae :W
Elvileg 800W van rairva, de szerintem az PMPO teljesimetny, mig a Whirlpool 1000W-ja az valos volt...

(Egyszer merte az Elmu a villanyoramat, kertek, hogy kapcsoljam be a mikrot, igy egy pohar vizre rauszitottam az 1000W-ot, kemeny 1.8kW-t mert a villanyora hitelesito muszer :W )

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2469) DeFranco válasza nyunyu (#2468) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A hétvégén néztem meg a számlát valamiért. Amúgy egy 800-as LG most is 17-19k. De nagyon ergya a kínálat, még az is lehet, hogy Panasonicot veszek. Ami samsung, annak meg az ajtaja van fényre lágyuló műanyagból.

Sharp-ot láttam, ami masszív, de Sharp? Milyen lehet az szerintetek?

(#2470) Hasaggymeg válasza DeFranco (#2469) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

Nekünk ilyen van 3 éve,ócsóé vettük és meg vagyunk elégedve vele.Hetente kb. 15-50 percet használjuk.A jobb hőelosztás,forgótányér stb. miatt nem kell már több1000 W-os mikrót gyártani.Szerintem...

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#2471) DeFranco válasza Hasaggymeg (#2470) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A Sharp szimpatikus, masszív darab, üveg ajtóval, megfelelő árral, csak a márkához nincs bizalmam (mint mikró. számológépet csak tőlük, de ebben nem tudom mennyi tapasztalatuk lehet).

Egy ötössel olcsóbban látok most samut a fukarnál, de az biztos nem olyan stramm darab. :F

[ Szerkesztve ]

(#2472) Hasaggymeg válasza DeFranco (#2471) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

Többetnemtokmondani.Ilyenkor mindig nehéz dönteni,mert ajánlott darabbal is porul járhatsz és kifoghatsz egy olcsóbbat is mely beválik.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#2473) DeFranco válasza Hasaggymeg (#2472) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Vágom, vágom. :) Itt csak az segítene, ha valaki bedobná, hogy "á, a sharp már az ősembernek is gyártott ipari mikrót, 3000 éves tapasztalata van, csak ide az országba nem szállított 2000 előtt, azért nem ismerik" vagy "á, a sharpnak semmi köze hozzá, csak a nevét licenszeli egy kínai e-hulladék újrahasznosító garázscég"

de nem untatok már mindenkit a monológommal. Elmegyek megnézem, eldöntöm, megveszem, megbánom. :)

(#2474) Hasaggymeg válasza DeFranco (#2473) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

1962

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#2475) DeFranco válasza csemberlen (#2459) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nos, tapasztalat: samsungot vettem, és zörög mint az állat, mehet vissza. :DD Mivel fukaros, ezért valószínű pénzt vissza nem kapok, de most már helyszíni próba lesz.

@hasaggymeg: 1962 :Y Akkor van némi tapasztalatuk. Így utólag... :F

(#2476) hossszú válasza DeFranco (#2475) üzenetére


hossszú
őstag

Már a Samsungban sem lehet bizni :( A melóhelyen 4 éven belül a második ment tönkre igaz ott boldog-boldogtalan tekergeti. Itthon viszont egy 18 éves! Goldstar MA-651MD mikró van ami kifogástalanúl működik.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#2477) DeFranco válasza hossszú (#2476) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azért ilyen szempontból a 2 év garancia előny. Mindegy, előfordul az ilyen, 72 órán belüli csere lesz, vagy pénzvissza. Ha visszakapom az árát, akkor a Sharpot választom.

Szerintem egyébként sima rögzítési hiba. Valamit nem jól raktak össze benne, ez tipikusan vagy kiderül az elején, vagy nem lesz vele gond - típusú hiba.

Akit érdekel: nem made in china, hanem made in malaysia

[ Szerkesztve ]

(#2478) csemberlen válasza DeFranco (#2475) üzenetére


csemberlen
őstag

Sajnálom, hogy így jártál, vevőszolgálaton próbáld ki az újat.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#2479) Laca19 (a) válasza hossszú (#2476) üzenetére


Laca19 (a)
aktív tag

Akkor nem csak mi vagyunk szerencsétlenek a mikróvásárlással. Pedig a környezetünkben nem is rémlik, hogy valakinek tönkrement volna a mikrója, sok már több mint 10 éve használja, nekünk meg nincs szerencsénk velük.

Egy GoldStarral kezdtük kb. 10 éve, az hibás volt kapásból, lett belőle DeLonghi-ra csere. Akkor volt 10 éve 35 000Ft, nem egy olcsó darab volt. Többször megjárta a szervízt, illetve 2 hónap után a sarkánál elpattant a műanyag ajtó és elég nagy repedés lett rajta. Talán 4-5 évig működött a javítgatásokkal együtt, amikor elég nagy durranást adott ki magából. Amikor visszakapcsoltam a lakásban a villanyt, akkor derült ki, hogy az 50 000Ft-os LG házimozimat is vitte magával (nincs menü és elszállt a mélynyomója). Szóval még jó nagy kárt is okozott. Akkor azt mondtam, nincs többé szervíz, kukába megy.

3. mikrónk egy Samsung lett m182-dn - kép. 2-3 hónap után elkezdett úgy menni, mint egy traktor. Rezgett szekrény, poharak, minden ha bevolt kapcsolva. Ez 40 hónapot bírt ki (gari idő lejárta után 2 hónappal romlott el), majd szép csendben megadta magát. Legalább nem tett tönkre semmit. Bekapcsol, megy, csak nem melegít.

4. és jelenleg is használt mikrónk megy egy Samsung CE-283GN-S. Kb. azért választottam, mert nagyon tetszik kinézetre. Ez már 1 éves és csendben megy, remélem ezzel szerencsénk lesz.

http://www.diesel.com

(#2480) DeFranco válasza csemberlen (#2478) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ilyen van. Elöntött a harci ideg, mikor kiderült ma reggel (tegnap vettem meg, de ugye várunk 12 órát az akklimatizáció miatt, úgy is esett tegnap), de visszavittük, és csere lett, ki is próbáltuk. Simán kifogtam egy selejteset, ez előfordul. Délután itt is próba lesz. Megkérdeztem, igaz, hogy az mondanak amit akarnak, de állítólag Samsungot még nem nagyon vittek vissza, csak nagyon elvétve. Meg erre mégis csak dupla annyi a garancia. Bruttó 13-ért szerintem nem volt rossz vétel.

Hozzátenném, hogy nagyon rendesek voltak. Semmi kekeckedés, mondták, hogy pénzvissza akár azonnal, nem ragaszkodnak a cseréhez stb. Tök korrekt.

@Laca19 (a): a jelenlegi mikrótok van nekünk is Édesanyámnál, mi is szeretjük, és nincs vele gond.

---
Amúgy kérdeznék még egyet: úgy néz ki, eltűnt a minitornyom elektromos kábele. Sima lapos a konnektor felöli vége, a gép felöli pedig ez a kicsi kétlukú, malac-orr szerű. A nyomtatónak ránézésre ugyan ilyen a tápkábele. Azt felhasználhatom, csereszabatosak ezek, ha ugyanúgy néznek ki? Semmi trafó, vagy ilyesmi, csak sima kábel.

(#2481) csemberlen válasza DeFranco (#2480) üzenetére


csemberlen
őstag

Ha belemegy akkor minden további nélkül jó.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#2482) DeFranco válasza csemberlen (#2481) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:R köszi. mindent :)

(#2483) Winner_hun válasza Hasaggymeg (#2464) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekünk van itthon, frankón működik évek óta. Éjjel 2-kor mindig beállítja magát. Valóban nem mindenhol veszi a jelet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2484) nyunyu válasza DeFranco (#2480) üzenetére


nyunyu
félisten

Amúgy kérdeznék még egyet: úgy néz ki, eltűnt a minitornyom elektromos kábele. Sima lapos a konnektor felöli vége, a gép felöli pedig ez a kicsi kétlukú, malac-orr szerű. A nyomtatónak ránézésre ugyan ilyen a tápkábele. Azt felhasználhatom, csereszabatosak ezek, ha ugyanúgy néznek ki? Semmi trafó, vagy ilyesmi, csak sima kábel.

Nyomtato tapkabelenek nem IEC C7 dugoja van? Legalabbis HP anno ez hasznalta, mind a 2000C, mind DJ930C kabelen ez volt.
Ahogy anyam huszoneves Sharp magnojanak is...

Ezek szabvany csatlakozok, ugyhogy mennie kell.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2485) DeFranco válasza nyunyu (#2484) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen, pont ilyen. :) És igen, HP nyomtatóból való. Tényleg sok mindenhez ilyet adnak, logikus volt, hogy felcserélhetők, de az a biztos, ha Ti mondjátok :) Köszi!

(#2486) Hasaggymeg válasza Winner_hun (#2483) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

Esetleg típus,kép róla?.Ma kérdezősködtem egy Citizenről,jó drága,a nejemnek sem tetszik és azt mondták nem mindenhol veszi a jelet. :F

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#2487) G@ß!


G@ß!
őstag

Sziasztok!

Milyen porszívót ajánlanátok olyan 20k-ig?
(konditerem kitakarításához kellene, elég sok kosz szokott lenni...)
Eddig 2db Samsung volt, porzsák nélküli, de mind bedöglött...

Üdv.
Gabi

(#2488) vadasz70


vadasz70
aktív tag

Sziasztok!
Ha lenne valakinek megunt, porosodó, félredobott régi fajta melegszendvics sütője-az aminek a tetejét fel lehet nyitni, és egy rácsra lehet tenni a szendvicset,és felülről melegíti a fűtőszál-én vevő lennék rá reális áron!(olyan aluminium színű, nagyon egyszerű kis alkotmány) tipusa:aka electricacosta party-grill Régi NDK gyártmány
Írjatok légyszi, nagyon szeretnék egyet!!!
Köszönöm szépen!

(#2489) DeFranco válasza vadasz70 (#2488) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ismerem, van a családban, de nincs az a pénz...

De találtam neked valamit: [link]

(#2490) vadasz70 válasza DeFranco (#2489) üzenetére


vadasz70
aktív tag

köszönöm! de ragaszkodnék ehhez a fajtához mert ismerem.

(#2492) G@ß! válasza Kalandor (#2491) üzenetére


G@ß!
őstag

Köszi!
Tudnál ajánlani egy konkrét típust esetleg? :)

(#2493) Flashcash válasza G@ß! (#2492) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Hétvégén a kaszásdűlői Auchanban láttam porszívó akciót.
8-20K között volt egy csomó típus. pl. egy Zanussi porzsák nélküli is.

(#2494) oistrakh1978


oistrakh1978
csendes tag

Heló MINDENKI!

Az érdekelne, hogy használ-e valaki PHILIPS SENSEO kávégépet.
Szeretnék venni egyet és érdekelnének vele kapcsolatban a TAPASZTALATOK.

Arra is kíváncsi lennék, hogyha cappucinot is szeretnék INNI, akkor nem lesz jó nekem a legolcsóbb szerkezet, hanem vennem kell egy ilyen HD LATTE 7850-eset, vagy milyet?

Plusz a teafőzés is érdekelne. Azt lehet bármelyikkel, vagy ahhoz is komolyabb gép kell?
Azt tudom, hogy valami nagyobb FILTERT kell bele tenni, hogy működjenek vele a teapárnák is.

Előre is köszönöm A válaszokat!
Üdv
Elemér

mi az a sül? :D:D:D:D:D:D

(#2495) runner 125 válasza oistrakh1978 (#2494) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hi

...én NEM értek HOZZÁ, de sok TAPASZTALT ember olvassa EZT a topikot.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2496) DeFranco válasza oistrakh1978 (#2494) üzenetére


DeFranco
nagyúr

HELLÓ!

SZERINTEM nézz körbe ITT is. VAGY ITT Kiokosítanak.

Amúgy te KÉPREGÉNYBŐL tanultál OLVASNI, hogy MINDEN második SZÓT nagybetűvel írsz? Ott SZOKÁS, amúgy nem muszáj. :D No OFFENSE csak FURA

(#2497) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Két személyre kellene felültöltős automata mosógép a 60-100k közötti kategóriában. Kb. 65cmx70cm alapterületű hely lenne neki. Igazából semmi komoly plusz igény nincs, de a feles program talán jól jönne (nem kritérium).
Tudnátok ajánlani valamit? Márkákban mik a megbízhatók szerintetek?

Visszaolvasva márkákra a Whirlpoolt és az AEG-t ajánlották már. Van esetleg még ezek mellé megbízható?

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2498) csemberlen válasza FehérHolló (#2497) üzenetére


csemberlen
őstag

Whirlpoolt, mint ajánlott az érdekes. Az első szériájuk volt jó, az valami liszensz lehetett, mint az első dacsia-röno. azóta ritka a 3 évesnél idősebb ami nem javitanak évente.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#2499) oistrakh1978


oistrakh1978
csendes tag

Heló mindenki!

Köszönöm szépen a LINKeket, megnézem őket!

Üdv
Elemér

mi az a sül? :D:D:D:D:D:D

(#2500) nyunyu válasza FehérHolló (#2497) üzenetére


nyunyu
félisten

Két személyre kellene felültöltős automata mosógép a 60-100k közötti kategóriában. Kb. 65cmx70cm alapterületű hely lenne neki.

Felultoltoseknel 60x40 centi a szokasos meret.
Electroluxokat nyugodtan nezegetheted, ossze vannak rakva.

Mondjuk nekem a benyomos kilincsu idei szeria nem jon be, a tavalyig hasznalt felhuzos kilincs konnyebben kezelheto volt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.