Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Chili7 válasza Mawyx (#1099) üzenetére


Chili7
őstag

Én merendeltem ezt
Köszi a válaszokat

(#1102) Integra


Integra
titán

egyik kollégám ma vett hűtőt meg mosógépet magának
(szakítás rulez)
és elkísértem, körülnéztem, saturnban voltunk.
ami az aeg-bosch-siemens mosógépekre vonatkozik, az nagyjából igaz a hűtőgépeikre és a mosogatógépeikre is.
szinte azonos a kínálat, csak dizájnban térnek el egymástól.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1103) Mawyx válasza Ariadne (#1100) üzenetére


Mawyx
senior tag

Anyu is mindig azt mondta, hogy ne karcolgassam, de mondom nem vettem még észre. Persze ettől még mindig felkarcoltam. A rákkeltőségben nem hiszek, minden az vagy semmi se, nemigen szabad felvenni az ilyeneket, mert arra lyukadsz ki, hogy minden az, vagyis nem tudhatod biztosan. (Én párom is vegyész, de nem mondott ilyet.)

Chili7: Én is szeretnék olyat, de még nem jött össze, meg közben a metróban láttam Clatronicot, aminek kőgrill része is van és az is 12ezer ft körül van, így nem is tudom melyik lenne jobb. Költözés van (utols netes nap(ok?) ), előbb be kell lakni a helyet és majd látjuk mire van még szükség.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1104) Integra


Integra
titán

ventillátor kérdés:)
kell egy ventillátor.
kb ugyanaz a mizéria mint a pc ház hűtőventije esetében.
szállítson levegőt és legyen IRDATLAN HALK!!!! :)
hogy aludni is tudjak mellette:D
most nem a legolcsóbb forog ventikre gondolok, azok porszívó zajúak
ötletek? tapasztalatok?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1105) Ariadne válasza Mawyx (#1103) üzenetére


Ariadne
őstag

A páromtól tudom, hogy rákkeltő, aki egyrészt vegyész, másrészt a Tisztifőorvosi Hivatalnál dolgozik. Inkább hiszek neki... ;)

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#1106) nyunyu válasza Ariadne (#1105) üzenetére


nyunyu
félisten

Nagy mennyisegben belelegezve a dihidrogen-oxid is halalos, megsem tiltjak be.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1107) Ariadne válasza nyunyu (#1106) üzenetére


Ariadne
őstag

A teflonnal semmi baj, amíg rajta van az edényen, úgy nem okoz gondot. Galiba akkortól van, ha megsértik a felületét. Egyébként épp azt hallottam most, hogy nagyon sok háztartásban tömegesen használt vegyi hatóanyag használata lesz tilos pár éven belül EUs okok miatt...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#1108) Integra válasza Mawyx (#1103) üzenetére


Integra
titán

pedig teflon edényt nem nagyon szabad karcolgatni..
nem véletlenül kell hozzá műanyag vagy klasszikus fakanál..
még a tefalokhoz is:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1109) Mawyx válasza Integra (#1108) üzenetére


Mawyx
senior tag

De arra nem tudom felszúrni a husit, hogy megfordítsam. Azért valamelyik doboz alján lapulnak fakanalak és műanyag eszközök :K .

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1110) bandus


bandus
veterán

sziasztok!
szombaton elhalálozott a régi, szeretett whirlpool mosógépünk, ma vettek anyuék egy másikat, szintén felültöltőset. viszont mosás közben vékony, sikító hangot ad ki, ami talán a gumiszíjhoz tartozhat, vagyis olyasminek tűnik. tapasztalt már valaki ilyesmit? bejáratódik ez, vagy back to the shop?

köszi a választ :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1111) nyunyu válasza vagamo (#1015) üzenetére


nyunyu
félisten

XIV. Erzsébet királyné 87.
Rákospatak saránál van! Elektroluc központ! szériaszámot vigyél a bal gyümölcskosár melletti falon van !

Felirtam egy cetlire a tipust (ZFC 284D) meg a modellt (LOR akarmi), gondoltam eleg lesz, erre a boltos no szerencsetlenkedett, hogy neki a sorozatszam kell, mert csak az alapjan tud keresni az alkatresz adatbazisban, menjek haza erte (Budara? viccel?)
Aztan allt tiz percet, mert mellette kollega eppen egy masik ugyfel doglott kavefozojet vette at.
Szerencsere jott egy harmadik kollegajuk, aki fejbol vagta, hogy a letezo ketfele uvegbol nekem a kicsi kell, mert felulfagyasztos tipusom van.

Egyebkent 2800 penz egy olyan kicsi uveglap.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1112) nyunyu válasza bandus (#1110) üzenetére


nyunyu
félisten

#966

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1113) em_laci


em_laci
csendes tag

Sziasztok!

CRT TV kérdés belefér a topicba? ;)

40-50e Ft között keresek 70-72 cm-es TV-t.

GRUNDIG STF 721002 akció lesz holnaputántól 49 900-ért
72cm képátló
50 Hz
Flat képcső
teljesítmény: 2 x 5 W
csatlakozó: 2 Euro-AV

Vélemények, esetleg tapasztalatok?

Netán van vkinek jobb ötlete?

-Mi az a 7 billentyűkombinációból álló számítógépes hibamegoldási rendszer? -Ctrl-Alt-Del -mondom Ctrl-Alt-Del! akkor Reset.

(#1114) Ariadne válasza em_laci (#1113) üzenetére


Ariadne
őstag

Csak nem szintén CRT tévé hívő? ;)

Szüleimnek néztem úgy egy éve, és márkailag a Samsung lett a győztes a kategóriában, pontos típust sajna nem tudok. A két év garancia azért nem mindegy.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#1115) robekri


robekri
addikt

Hi!

Részletre akarok alulfagyasztós kombi hűtőt! 18/8nál nagyobb legyen, NOFROST!
Szerintetek milyet érdemes venni. Nézegettem csomó oldalt, de nem tudok dönteni!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#1116) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Egy ideje eldöntöttük, hogy veszünk hűtőt, mert ami van, az folyamatosan meg, nem az igazi már. Szombaton meg is adta magát, hétfőn vettünk egyet. Alulfagyasztós Zanussi. Namost ez azóta, mióta megvan, csak megy és megy és megy. A hűtő részben meg már 1 centis jég van, ez mennyire normális? 5 fokozat van rajta, azt írja a papírja, hogy nagy melegben tekerjük 5-ösre. Úgy is volt egy ideig, de tegnap vagy tegnap előtt visszatettük 2-esre. A jég (ami nem teljesen egybeálló jég, hanem ilyen darás izé) azóta is ott van, talán gyarapodott is.
Vissza kéne vinni garanciába? A belsejében 3-6 fok körül van mindig.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1117) vagamo válasza Winner_hun (#1116) üzenetére


vagamo
őstag

Allul hideg van? Megfagyott minden, rendesen -18 fok! Felül az ajtó mindenűt jól zár? Felső résznek az aljában 3 fok az ok felül 6 az is! Még mindig megy folyamatosan? A mélyhűtőbe friss árú került? Ha hátul megfogod a kondit (fekete rács) Meleg, langyos , forró vagy tán tök hideg? Egyenlőre ennyi! A jég hátul eleinte normális, ha egyenletesen oszlik el, nem pedig 1 ökölnyi darabon! Új hűtő ha friss árú van benne, mehet simán 1-2 napig is folyamatosan! Az ajtógumit a távtartók miatt kell megnézni, mert a sárga bigyók amik a guminál voltak deformációt okozhatnak. Megoldás hajszárítóval felmelegíteni a gumit, becsukni és hagyni kihűlni. A kondi melegsége függ a gáztöltet fajtájától ezt a bal gyümölcstartó melletti hűtőfalon található. R600- langyos R134a-foró is lehet! Az utóbbinál dugulás is előfordulhat, akkor ökölnyi darab jegesedés is lehet van egy bizonyos ponton!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1118) vagamo válasza Integra (#1061) üzenetére


vagamo
őstag

Nincs elfelejtve! Keresgélek!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1119) Winner_hun válasza vagamo (#1117) üzenetére


Winner_hun
félisten

Alul nem tudom, hogy mennyire van hideg, de ott már hétfőn fagy volt, nincs olyan hideg hőmérő, ami lemérné azt a fagyot:D
A felső rész közepén van most 6 fok, mindig a közepét mértük.
A hátulja épp hogy langyos, szerintem volt már melegebb is, kis bugyogás hallható (bekapcsolás óta, de benne van a leírásban, hogy ez természetes)
A jég egyenletes, a gumik zárnak rendesen.
Kedden volt pár órás áramszünet, de nem hiszem, hogy az különösebben gond kéne, hogy legyen. Kedd délután óta folyamatosan megy. Csak az áramszünet alatt nem ment, mióta beüzemeltük.
R600a van a bal oldalon a cimkén.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1120) vagamo válasza Winner_hun (#1119) üzenetére


vagamo
őstag

Ez már túl hosszú idő! Bugyogás az normális, a gáz hibája! Ha lejjebb veszed a Hőfokszabályzót 1-re kattan és leáll? Hátha csak melege van? +1 gond lehet ha a rejtett hőfokszabályzó kapilláriscsöve nem jó helyre ment a járatában /öntési hiba a szerelésnél/
Ha nem áll le hétfőig mindenképpen hívd ki a szervizt! A 3 napos cseregaranciát már sajnos nem, vagy csak nagyon nehezen tudod érvényesíteni! :O De elképzelhető, hogy szó nélkül cserélik.

A langyos jó!
Óvatosan próbáld a kompresszort megérinteni /vigyázz k*** meleg tud lenni/ Ha az sem túl forró/ nem éget egyből/, lehet, hogy nem hallottad, mikor kikapcsolt, bár a jég a hűtőszekrény hátulján nem erről árulkodik!

Tekerd fel maxra és kb 3/4 óra múlva tedd le 1-2-re! Fontos ne nyissátok ki addig! Halhasd a kattanást és hogy kikapcsol-e! Nagyon halk nehéz észrevenni! Legjobb, ha valaki ujjával figyeli a kompresszort!

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1121) Winner_hun válasza vagamo (#1120) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha 1-esre teszem akkor egy kattanás kíséretében leáll.
Gondolom én nem sűrűn tudom ellenőrizni ezt a hőfokszabályzót:U
A kompresszor igen forró.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1122) vagamo válasza Winner_hun (#1121) üzenetére


vagamo
őstag

De nem kell eröltetteten átkapcsolni a hőfokszabályzót? Nem kikapcsolod teljesen a hűtőt? Villany van! Ha mégis véletlenül kikapcsolod legalább 10 percet várj mire újra bekacsolod, hogy a kompresszorban a nyomás kiegyenlítődjön és eltudjon indulni minden erőlködés nélkül!!!

Ha nem tejesen kapcsoltad ki, és a hőfokszabályzó nyomáskapcsolója kapcsolta ki a hűtőt van esély rá, hogy semmi baja, csak sor sört isztok ebben a gatyarohasztó melegben! :DDD :DDD Próbáld ki amit előbb írtam 3/4 óráig maxxon és utána figyelni, hogy hol kapcsol ki! Lassan visszafelé tekerni.

A motor üzemi hőfoka elérheti a 60-70 fokot is! :Y normál esetben! A HFSZ-t nem egy tudod könnyen ellenőrizni! :O

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1123) Winner_hun válasza vagamo (#1122) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ütközésig visszatekerésnél kapcsolt ki. Mindig így kapcsolt ki, fél nap 5-ösön való működés után is.
Az, hogy nem könnyen lehet ellenőrzini, az engem nem zavar, ha gar vesztéssel nem jár, akkor mondd, hogy hol keressem, én szétszedem ezt a masinát;]

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1124) vagamo válasza Winner_hun (#1123) üzenetére


vagamo
őstag

Inkább hagyd! Meg gar. vesztésessel jár! Hívd ki a szervizest! Mielőtt kijön tedd Maxra, hogy ne tudjon lukat beszélni a hasadba! :DDD És ne találjon kifogásokat!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1125) Winner_hun válasza vagamo (#1124) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na találtam digitális hőmérőt, 5,25-ös pc helyre valót:D, remélem tud mínuszban mérni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1126) vagamo válasza Winner_hun (#1125) üzenetére


vagamo
őstag

:DDD :DDD
Az a gond a hőméréssel, hogy a HFSZ az elpár hőmérsékletét méri ami a normáltérben -?15(valamennyi nem akarok baromságot írni, de majd megnézem) HA csak a -13 fokot éri ell az elpár, akkor is eléri a 3-6 fokos beltéri hőmérsékletet, viszont a HFSZ nem kapcsol ki! :O
1 Kompresszoros gép? Ha igen akkor a mélyhűtő azért tűnik jónak , mert alulról kezd el hűteni. Ez pont olyan hiba, hogy bármi lehet, akár kevés gáz is R600-ból csak pár gramm kell!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1127) Winner_hun válasza vagamo (#1126) üzenetére


Winner_hun
félisten

Normál tér felül 11, alul 5,5 fok.
Fagyasztó felső részében -19,5 fok van. A mérőműszer -20 foktól nem ír ki tizedet, az alsó részben már -23 fok van.
Kompresszoros, írtam is, hogy jó forró:)
Feltekertem 5-ösre, egy óra múlva próbálom, hogy lekapcsol-e a minimumra állítás előtt.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1128) vagamo válasza Winner_hun (#1127) üzenetére


vagamo
őstag

Elvileg a hőmérsékletek jók! A kopresszor is lehet forró, csak ne klixonozzon /hővédelem/! Viszont, ha minden jó lenne reggelre megfagynának a dolgok a normál térben is. Nehéz a távjavítás! :B Ha becsukod az ajtót elalszik a villany? Csukd be az ajtót és a guminál kis turkálással benézhetsz, sötét szobában könnyebb!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1129) Ariadne válasza vagamo (#1128) üzenetére


Ariadne
őstag

Ennél egyszerűbb módszer, és gyanítom minden hűtőnél működik, ha magát azt a lámpakapcsoló pöcköt nyomogatod be, amit az ajtó is benyom, amikor becsukódik. Legalábbis remélem minden hűtőnél így van, az összes eddigimnél így volt.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#1130) Winner_hun válasza vagamo (#1128) üzenetére


Winner_hun
félisten

Elalszik, nem kell ehhez a gumival vacakolni:) Ott van az a kis bütyük amit az ajtó betol, az a kapcsolója. Ha azt benyomom, akkor sötétségbe borul a belső.
Ezt a minden jó / reggelig minden megfagy dolgot nem igazán értem:B
Netán hűtőszerelő vagy?:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1131) Ariadne válasza Winner_hun (#1130) üzenetére


Ariadne
őstag

Nah, ezek szerint tényleg mindegyiknél ugyanúgy működik. :K

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#1132) vagamo válasza Winner_hun (#1130) üzenetére


vagamo
őstag

De van olyan, hogy, ha becsukod, nem alszik el a lámpa, mert a felfúrás elcsúszott és az ajtó nem tudja rendesen benyomni. Mert ha nem alszik el mikor az ajtó csukva van , a lámpa melegít annyit, hogy a HFSZ nem tud kikapcsolni!

Ezt a minden jó / reggelig minden megfagy dolgot nem igazán értem
: Az van ha, nem gázhiányos, nem dugult, a kompresszor nem rossz és hűt rendesen és mégsem kapcsol ki, reggelre meg kéne fagynia az alsó részben a kajáknak/legalábbis a kikristályosodás elkezdődik/! Ha ez így van akkor már csak a HFSZ marad!

Igen szerelő vagyok/voltam :U

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1133) Winner_hun válasza vagamo (#1132) üzenetére


Winner_hun
félisten

Milyen felfúrás? Ez benyomja rendesen, látszik rajta.
Amikor csukódik be az ajtó, sznte a pöcökhöz éréskor már alszik is el a lámpa, tuti nem világít.
Az alsó rész alatt a normál tér alsó részét vagy a fagyasztót érted? Ha a fagyasztót, akkor -20 fokban még szép, hogy el kell kezdenie fagyni:D:B
Ha a normál részre gondolsz, akkor meg az nem arra való, hogy fagyasszon benne az ember:F

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1134) vagamo


vagamo
őstag

Ezek a kapcsoló pöckök minden gépen más és más, valahol a lámpatestben van és az a gép oldalára van csavarozva! A Tiedről, csak azt tudom, hogy allul fagyis, 1 motoros, zanussi. Nem tudom, hogy pontosan melyikről is beszélünk.

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1135) vagamo válasza Winner_hun (#1133) üzenetére


vagamo
őstag

Persze, hogy nem arra való, de ha állandóan megy és nem nyitogatja az ember lehül fagypont alá és ott is elkezdenek fagyni a cuccok! :K

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1136) Winner_hun válasza vagamo (#1134) üzenetére


Winner_hun
félisten

ZRB320WO

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1137) vagamo válasza Winner_hun (#1136) üzenetére


vagamo
őstag

[link]
Hívd ki a szervízt, szerintem HSZF! Kintröl, megy be a gépbe, ezekkel régebben is gond volt!
A HFSZ-n van 3 láb 3-4-6 ha jól emlékszem 4-6 os között kapcsol, de inkább ne bántsd, a hétvégét kibírja!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1138) Winner_hun válasza vagamo (#1137) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azért mennyit kéne fizetni? Inkább megbuherálom én, csak mondd, hogy merre keressem:D Vagy meg tudnád csinálni gar. vesztés nélkül? Ha igen, mennyiért? Látom nem laksz olyan messze:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1139) vagamo válasza Winner_hun (#1138) üzenetére


vagamo
őstag

Mivel garis tök ingyen kell, hogy megcsinálják, még ha semmi baja sincs! Az a baj, hogy ezek a műanyag csodadobozok, nagyon könnyen törnek-repednek! Még a gyári szervizes is + műanyag alkatrészekkel járkál, mert 1-2 elem úgy van szándékosan összepatintva. hogy törhet is. És a HFSZ pont ott található!
A tetejét kell leszedni, de ne próbálkozz vele!
Sőt lehet, hogy más a hibálya és azt már csak bontással lehet megállapítani, mivel a hűtőrendszer teljesen zárt! És forrasztgatni sem olyan egyszerű, mivel a benne lévő gáz robbanékony Isobutan !
Inkább hagyd!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1140) Winner_hun válasza vagamo (#1139) üzenetére


Winner_hun
félisten

A kiszállás is ingyé' kell, hogy legyen?
:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1141) vagamo válasza Winner_hun (#1140) üzenetére


vagamo
őstag

Ha garis akkor igen! De elötte, tedd fel 5-re, hogy mikor kimegy a szerelő és visszatekeri észrevegye, hogy nála sem kapcsol ki! Fontos tudd, hogy mikor megy :D .

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1142) Winner_hun válasza vagamo (#1141) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na most visszatekertem, ütközésnél sem kapcsolt ki:Y Kicsit tovább erőltettem, valami rugós dolga van, a feszegetés hatására leállt. Feltekertem 2-esre, jó lesz azon is.
Kösz a segítséget:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1143) vagamo válasza Winner_hun (#1142) üzenetére


vagamo
őstag

A rugós kapcsolás után már áramtalanítod OFF! De mikor újrabekapcsolod várj kb. 10 percet!

Szívesen, de sajnos jó nem lett :( !

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1144) Winner_hun válasza vagamo (#1143) üzenetére


Winner_hun
félisten

Eddig nem rugóval kapcsoltam, lekapcsolta magától, igaz a rugós kapcsoló előtt pont, amikor 1-esre tekertem.
Nem baj, hogy nem lett jó, de legalább megvan, hogy mi a következő lépés:)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1145) Winner_hun


Winner_hun
félisten

No szervíz felhívva, csütörtökön jön a szerelő.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1146) Mawyx válasza Winner_hun (#1133) üzenetére


Mawyx
senior tag

Hűtőkben a hőfokkapcsoló szokott elromalni, 2ezer ft (odahaz vidéken 1500ft volt), de szerelő 15ezerért cseréli. Jó, mi? :W 4vezeték megy bele, fél pillanatig se tart rádugni a csatikat. Állami intézményben leszarják, nem néznek utána, szerelő kijött, 15ezer ft/db a hűtőknek a javítása, erre kidobták. Mármint a hűtőket, meg a szerelőt is :DDD Én utánfutót elő, felpakoltam, az egész családnak lett hűtője 2000ft/db-ért, mert a hőfokkapcsolókat kellett csak kicserélni :C 2hűtőnél ez nem jött be, azt hagytam a francba, elvégre nem vagyok szerelő. :)) A "szakembereket" sem kell túlmisztifikálni :U .

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#1147) Winner_hun válasza Mawyx (#1146) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én általában mindent megcsinálok magam, de ez teljesen új hűtő, garanciális, nem 2 forint volt, ha ingyé' megcsinálják akkor hajrá.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1148) bandus válasza nyunyu (#1112) üzenetére


bandus
veterán

erre most csak csúnya szavakat tudnék mondani :W na mindegy, szerencsére keveset vagyok itthon :D köszi a választ :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1149) dabgergo


dabgergo
őstag

Milyen mosógépet érdemes venni kb 60-80 ezer Ft körül? Milyen márkák ajánlottak? Melyiket kell mindenképpen elkerülni?

(#1150) vagamo válasza Winner_hun (#1145) üzenetére


vagamo
őstag

Mennek holnap? A gép ua. csinálja még mindig?

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.