Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30551) Tamoo válasza -dj- (#30549) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A Ply elméletileg nem rossz kábel (de nem is olyan olcsó). Egyszer én is majdnem vettem. :DDD egyebet nem tudok elmondani, kérem kapcsolja ki!
Nekem ami még szimpatikus az a Sinus Live L3.0-8 ... de meg kellene hallgatni őket.

[ Szerkesztve ]

(#30552) -dj- válasza Tamoo (#30551) üzenetére


-dj-
csendes tag

Sajnos Kácsa kábelekkel van tapasztalatom csak , de azok ár érték arányban pozitívak.

[ Szerkesztve ]

(#30553) bajnokpityu válasza Tamoo (#30551) üzenetére


bajnokpityu
félisten

moziláncban ilyen dolgozik. mire vagy kiváncsi?

a szőtt fonott kácsához képest sokkal jobb,ha már szóba került a kácsa.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#30554) Thuglife


Thuglife
senior tag

Na nagyon úgy néz ki, hogy a szerencse mellém pártolt, épp most hirdettek meg a városomban egy makulátlan Denon AVR-3806-ot, holnap már megyek fülelni. :) Igaz még nem lesz hova tennem, de ha minden jól megy addig is "várni fog rám" a dobozában.. :)

[ Szerkesztve ]

(#30555) Tamoo válasza bajnokpityu (#30553) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én most kikábeleztem magam egy időre. Max ha cserélek akkor a hátsóknál, de az se sürgős. :) oda nézegettem a Sinust.
Inkább eladni kellene már pár dolgot, nem venni. :D

[ Szerkesztve ]

(#30556) #09634560 válasza Thuglife (#30554) üzenetére


#09634560
törölt tag

Lehet az enyém ami volt azt veszed meg: az is oda került. Szürke volt.

(#30557) Thuglife válasza #09634560 (#30556) üzenetére


Thuglife
senior tag

Akkor nagy eséllyel az. :) Remélem nincs semmi eltitkolt hibája, erősíts meg! :D

(#30558) -dj- válasza Tamoo (#30555) üzenetére


-dj-
csendes tag

Mit választottál? :))

[ Szerkesztve ]

(#30559) #09634560 válasza Thuglife (#30557) üzenetére


#09634560
törölt tag

Maga a tökély volt. Kinézetre is.
Ha hibát keresnél: hiányzott 1 v 2 optikai bemenet csatlakozókupak (ez könnyen pótolható) valamint a fő hangfalcsatlakozók közepe mivel én -és az elődöm is sztem- banánt használtam. :D

[ Szerkesztve ]

(#30560) BBéci válasza -dj- (#30549) üzenetére


BBéci
titán

Csupa jókat mesélnek a Supra kábelekről, Cambridge Audio erősítő és ELAC hangdobozik közé kötve hallottam is, valamelyiket, de nem volt cserebere és összehasonlítás.
Dugó ízlés szerint, nincs rá szabály. Én nem szeretem a csupasz drótvégeket.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30561) -dj- válasza BBéci (#30560) üzenetére


-dj-
csendes tag

Énis jókat olvastam , végignéztem rengeteg leírást, sztem ennél maradok, ezeket néztem ki a suprához,
Pailiccs banán univerzális villa.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#30562) gyurczy válasza Toobee (#30547) üzenetére


gyurczy
őstag

Toobee:

Az előbb csesztelek le vezetés közbeni netezésért. Úgy értettem, hogy ha lehet, érj ide vele és ne tekeredj fel a szalagkorlátra, vagy egy jóképű fára.

Tamoo: Jó az a Sinus Live kábel, szerintem sztereó rendszerben is megállja a helyét. Ha esetleg jársz Pesten a szerdai napon, beprotezsállak kis fülelésre, ahol pont két Sinus-t hallgatunk meg, egy pár szűz és egy pár bejáratott összehallgatása lesz. Meg AVA KZH8, még pár hangfalkábel, meg 1-2 eszköz még.

[ Szerkesztve ]

(#30563) Toobee válasza gyurczy (#30562) üzenetére


Toobee
veterán

Igazad van! Hoztam magammal egy kis tanulni valót, inkább arra koncentrálok :DDD

https://barbieripnk.hu/

(#30564) #09634560 válasza gyurczy (#30562) üzenetére


#09634560
törölt tag

Autópálya-pihenőről nem hallottál? ;]
Toobee: :D de a filmnézést ne szakitsd azért félbe. :P

[ Szerkesztve ]

(#30565) gyurczy válasza Toobee (#30563) üzenetére


gyurczy
őstag

Toobee: A nyomdászok vérrel is dolgoznak? Legalább más vérével próbálkozz. Vagy nem gyakorlati vizsga lesz? :D

Sanci38: Arról igen, de olyan hülyéről még nem, aki minden post-nál kiáll a pihenőbe. :))

[ Szerkesztve ]

(#30566) Toobee válasza gyurczy (#30565) üzenetére


Toobee
veterán

Szaros anyagszerkezettan. Csak az M5 ilyen nyugis. Máshol nem lehet ezt megcsinálni. Múlt héten egyik este Gyõrben volt nyomás. Az M1 beillene szlalompályának is. Kriminális, és ezt autópályának lehet nevezni itthon.

Sanci: a DVD lejátszót már eladtam. Filmet nem pazarolnék el 7"-ra, sorozatokat meg nem nézek szinkronosan.

https://barbieripnk.hu/

(#30567) #09634560 válasza gyurczy (#30565) üzenetére


#09634560
törölt tag

Rosztata-gondokról se hallottál?... :D

(#30568) gyurczy válasza #09634560 (#30567) üzenetére


gyurczy
őstag

Sanci38: Ilyen fiatalon csak nem... vigyázni kell vele, hamar megujjazzák az embert az urológián. :DDD

BBéci: Nem mennék inkább bele, soktényezős tud lenni, amiből én egy konstellációt tartok elfogadhatónak. :D

Jim-X: Van magánrendelés a pihenőben? :DDD

Csak, hogy befejezzem az offolást:

Ed Parkerrel a minap beszélgettünk az Asus Xonar HDAV 1.3 hangkártyáról és az a kérdés merült fel bennem, hogy az AMD-s HDMI-n kijövő hang mennyire lehet jó, illetve egy Xonar tudhat-e annyival jobbat, hogy megérje 40-ért belepattintani egy HTPC-be. Van bárkinek tapasztalata, infója a témában?

[ Szerkesztve ]

(#30569) BBéci válasza gyurczy (#30568) üzenetére


BBéci
titán

És azzal mi a baj?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30570) Jim-X válasza gyurczy (#30568) üzenetére


Jim-X
őstag

Vagy ilyenkor sötétben az autópálya pihenőben... :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#30571) Toobee válasza gyurczy (#30568) üzenetére


Toobee
veterán

Ezzel addig tud csak viccelõdni az ember, még nem járt ott. Köztudott, hogy csak az mehet urológusnak, akinek legalább turista szalámi vastagságú ujjai vannak.

https://barbieripnk.hu/

(#30572) M_AND_Ms válasza Toobee (#30566) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Menj az M6-on! Az Dunaújvárostól Pécsig annyira üres, hogy le is dőlhetsz szunyókálni egy kicsit vezetés közben :DDD

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#30573) Toobee válasza M_AND_Ms (#30572) üzenetére


Toobee
veterán

Nyáron minden este azon mentem haza. Néha már féltem is, hogy ha mūszaki gondom akad, akkor 3 hét múlva talál rám a sofõr, aki engem jött helyettesíteni :DDD

https://barbieripnk.hu/

(#30574) gyurczy válasza Toobee (#30571) üzenetére


gyurczy
őstag

Inkább az, aki már járt ott... mondjuk nem őszinte a mosolyod. Közben biztos nem... ;]

[ Szerkesztve ]

(#30575) mandju


mandju
senior tag

Sziasztok!

Nem pont témába vágó dolog, de hátha tudtok segíteni. Van egy panasonic 42g30 plazmám és most vásároltam egy logitech harmony one +-t. Beállítottam az aktivitásokat, de nem indítja el a tv-t. Bekapcsolja a denont, kiválasztja a bemenetet, indítja a popcornt...

Maga a tévé a bekapcsoló gomb hosszú nyomására indul, a harmony viszont szerintem csak egy impulzust ad. Legalábbis más magyarázatot nem találok rá. Ha készülékként kiválasztom, akkor tökéletesen kezeli.

Van erre valami megoldás? Remélem érthetően fogalmaztam...mert magamtól úgy néz ki, nem jövök rá...

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#30576) Ed Parker válasza Jim-X (#30537) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

ez elég durva hasonlat volt

(#30577) Ed Parker válasza gyurczy (#30568) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

ma meg is rendeltem,majd nekem lesz és elmondom :DDD

(#30578) Oldfighter válasza dalmon (#30531) üzenetére


Oldfighter
senior tag

Elég lesz hozzá.

Süket szomszéd a jó szomszéd!

(#30579) Nonner válasza -dj- (#30561) üzenetére


Nonner
tag

Nekem a Supra HDMI és a 2,5-ös tápkábelről van tapasztalatom, mindkettő nagyon jó ár-érték arányt képvisel és szerintem szuper minőségű, bőven megéri az árát. Gondolom a hangfalkábelük is ilyen.

(#30580) mandju válasza mandju (#30575) üzenetére


mandju
senior tag

Közben megoldódott. A device menüben nem jól kezelte a tévét. Be kellett állítani a bekapcsoló gombnyomás hosszát 3mp-re... hátha valakinek segít...

[ Szerkesztve ]

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#30581) BBéci válasza gyurczy (#30574) üzenetére


BBéci
titán

Van tapasztalatom és egyáltalán nem olyan vészes, mint amilyennek sokan beállítják.
Láttad Maruschka Detmers akcióját Marlon Brandoval?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30582) Vasy09 válasza Toobee (#30532) üzenetére


Vasy09
őstag

:C :R

Gamertag: Vasy09

(#30583) Vasy09 válasza ginola (#30534) üzenetére


Vasy09
őstag

Most első körben egy Quadral Quintas 500 + majd még egy SUB! Köszönet gyurzy kollégának! :))

Gamertag: Vasy09

(#30584) Vasy09 válasza Toobee (#30571) üzenetére


Vasy09
őstag

Ne kellejen megismerkedned eggyel sem! :DD

Gamertag: Vasy09

(#30585) gyurczy válasza BBéci (#30581) üzenetére


gyurczy
őstag

Vakbélműtét előtt volt ilyen jellegű élményem. A hasfájásomat jó időre elnyomta. :D

Nem láttam. Címe?

[ Szerkesztve ]

(#30586) Toobee válasza gyurczy (#30585) üzenetére


Toobee
veterán

Az enyémet is kikapták, voltam vagy 12. Akkor találkoztam elõször azokkal a förtelmes ujjakkal.

https://barbieripnk.hu/

(#30587) gyurczy válasza Toobee (#30586) üzenetére


gyurczy
őstag

Én annyi voltam mint te most.

(#30588) BBéci válasza gyurczy (#30585) üzenetére


BBéci
titán

Sajnos az előbb hatalmasat bakiztam, kevertem a színésznők nevét. :o
Maria Schneider és Marlon Brando voltak főszereplői az Utolsó tangó Párizsban c. filmnek.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30589) gyurczy válasza BBéci (#30588) üzenetére


gyurczy
őstag

Nincs meg, de vettem az ajánlást.

(#30590) #09634560 válasza gyurczy (#30589) üzenetére


#09634560
törölt tag

Klaszikus, és nagyon jó.

(#30591) Tamoo válasza Ed Parker (#30577) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Király! Részletes beszámolót kérünk! :D Ettől függ, hogy átépítem-e a pc-met!

(#30562) gyurczy: Sajnos nemigazán szoktam a fővárosban járni. :(

(#30558) -dj-: Ezekre kényszerítettek rá
:D

(#30592) Ed Parker válasza Tamoo (#30591) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Megleped magadat egy ilyennel? :D

(#30593) Tamoo válasza Ed Parker (#30592) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nincs jelenleg HDMI-m de htpc-nek szeretném "átalakítani" a gépet. Így merült fel a HDAV videókártya helyett (+így nem kellene újrakalibráltatni a monitorom se). HDMI menne a Denonba, koax kijárata meg jó lenne fejes lánchoz. Csak nem tudom mennyire működne a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#30594) Ed Parker válasza Tamoo (#30593) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

En is DTS HD master anyagokhoz veszem, érdekel hogy mennyit dob a hangon az alaplapi kártyához képest.

(#30595) cekkk válasza Ed Parker (#30594) üzenetére


cekkk
veterán

Érdekes ez, ha rossz lenne nem tennék bele a titkos lejátszókba se :K
Egyébként eg meglehet venni webshopokból és max a szállítási költséget veszíti az ember ha az alatt a pár nap alatt nem tetszik az eredmény amíg otthon van nála.

(#30596) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

[link] Na erre a 3808-ra is gyorsan lecsaptak. :D

(#30597) Ed Parker válasza cekkk (#30595) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Titkos lejátszók? :Y
Mire gondolsz? :B

Én is ezen vagyok, ha jó lesz, marad.

(#30598) cekkk válasza Ed Parker (#30597) üzenetére


cekkk
veterán

Amelyeket mindig a titkok sűrű köde lengi körül, és nem mondjuk ki a nevüket ;]

(#30599) Ed Parker válasza cekkk (#30598) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem Olyanom van ;]
Pontosabban mikor megjön a kártya azzá válik :DDD
De erről majd később.

(#30600) TCr válasza dalmon (#30531) üzenetére


TCr
veterán

Szia!

Elég hozzá, de előtte hallgasd meg!
Bár valószínű nem fogsz csalódni, a Dynavoice, QLN és Proson hangsugárzók árukon felül teljesítenek.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.