Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30401) BBéci válasza janos666 (#30399) üzenetére


BBéci
titán

Láttad, hogy nálam hol van a center, a frontok fele magasságában, mégis kiváló a hangzás egysége. Ennek oka a center kialakítása. Nem véletlenül nincs a pontosan a mélyközepek középvonalában a magassugárzó. Az elejét picit meg lehet emelni, ha mégis lentről hallod.
Jövő kedden érkeznek a tévék, úgyis találkozunk, majd kísérletezgethetsz a centerrel.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30402) zolaas


zolaas
senior tag

Csak a tapasztalataimat írom le. Nekem 8xx cobalt fronjaim vannak. ezekhez, mivel nem kaptam elég sokáig, vettem 1 700cc-t Elvoltam, de mikor került 1 800 cc, azt is megvettem. utánna jött az összehasonlítás. Filmeknél nem igazán, de ami fontos, koncerteknél baromi más jött ki a centerekből. Ezután ugye nem volt kérdés, h melyik marad, pedig ugye nem volt olcsó....:) A center nélküli mozit, meg el se tudom képzelni. Max sztereó módban,de akkor sztereó erősítővel.

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#30403) Vikthor


Vikthor
nagyúr

BBéci!

Írtad korábban, hogy nem vennél régi évjáratú bluray playert. Viszont mindkettő bontatlan lenne. DVD-2500BT vagy DBP-2012. Bár nekem nincs szükségem 3D-re van e különbség kép/hangban a két lejátszó között? A régebbinek súlya majdnem 10 kg, míg az újnak 5 kg. Számítanak ezek a dolgok egyáltalán, vagy elégedjek meg egy 20 rongyos műanyagos recsegős mindenféle felesleges sallangal töltött lejátszóval? :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#30404) Dorian válasza Ed Parker (#30400) üzenetére


Dorian
félisten

Ha el bírja viselni a Focal magasait ;]
Nekem élesek.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#30405) Ed Parker válasza Dorian (#30404) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

mi bajod velük?

(#30406) BBéci válasza Vikthor (#30403) üzenetére


BBéci
titán

Nem találkoztam a 2012-vel, csak a másikkal.
Kedvenc Video magazinom tesztje szerint a 2012 képminősége jobb a 2500-nál, sőt, a legendás, 4500 eurós A1 UD-t is lenyomja, viszont hangban elmarad tőle.
Ezek és a 3D képesség alapján a 2012-t választanám.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30407) Vikthor válasza BBéci (#30406) üzenetére


Vikthor
nagyúr

értem, mivel nagyjából egyáron jutnék hozzájuk, így marad a 2012.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#30408) Ed Parker válasza Vikthor (#30407) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Mér nem veszel egy oppo-t?
Nem hiszem hogy roszabb lenne a denon-nál.
Vagy egy CA 751-et, mindjárt kint van a 752, esni fog az ára.
A marantz ud7006 is jo választás.

[ Szerkesztve ]

(#30409) BBéci válasza Ed Parker (#30408) üzenetére


BBéci
titán

Tegnap én is OPPO-t javasoltam, a 103 olcsóbb, mint a CA 751BD.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30410) Mankó válasza BBéci (#30367) üzenetére


Mankó
veterán

Elírtam a sorrendet, de ahogy átgondoltam változott a felállás. Erősítő, média lejátszó, hangfalak. De az is lehet, hogy egyben kell megvenni az egészet, viszont a keret kitolódott 150 k környékére. Ennyi keretből már ki lehet hozni valami értelmeset? Főleg film, kevesebb zene.
Pontos típusokkal majd jövök véleményért, illetve jó néven venném a ti ajánlásaitokat is. Ja és igen jöhet használtan is.

[ Szerkesztve ]

(#30411) tjojo


tjojo
tag

Van valakinek eladó HDMI kábele az olcsóbbik fajtából? 1,5 - 2m kellene.

(#30412) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Udv erdeklodnek, hogy a tudatlansagom ne keruljon sok penzbe es minnel jobb eredmenyt erjek el:)
YAMAHA RX-V359 vettem ezt az erositot es system fidelity 5.1 hangszorokat hozza, gepet optikaival kotom az erositore, a kerdes az lenne hogy alaplapi illetve a 30k 3drecon fatality kozott van e kulonbseg, foleg hogy az erositovel keverem ki a hangot es nem pedig a 3dreconnal... vagy lehet hogy annak jobb a dolby keverese es azzal kene? vagy nyugodtan eladhatom es jo az alaplapi? vagy kossem inkabb analog kabelel ossze mert azzal szebb hangzast erhetek el? szoval a kerdes az optikai es az analog kozti kulonbseg meg a hangkartya minosegenek szuksegessege, ha mar van egy erosito... koszonom a valaszokat.

(#30413) BBéci válasza tjojo (#30411) üzenetére


BBéci
titán

Itt annyi HDMI kábel van, hogy el is adnak belőle. Kiváló ár/érték arányú drót, kiérdemelte az ajánlásomat. :K

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30414) Nonner válasza BBéci (#30409) üzenetére


Nonner
tag

Az OPPO-t én is csak ajánlani tudom!
A 103-as mennyivel jobb hangban, képben, összességében, mint a 93-as?
Magyar tesztet még nem találtam róla és sajnos a Hi-fi Piac Magazin nyomtatott formája is megszűnt decembertől, így onnan sem várható.

Ez a Focal-Dali hangzás engem is érdekelne. Ha egyszer úgy állok majd anyagilag, ezekből a márkákból szeretném a következő hangfalrendszeremet, viszont még egyiket sem hallottam, hogyan is szólnak. :)

Tudom, hogy nagyon nem egy kategória a most meglévő Wharfedale Diamond 8-as rendszerrel (8.4, 8.3, CC, PC 10), de ehhez képest stílusra, részletezőképességre, zeneiségre, stb milyen a Focal Chorus 716, 806, 816 és a Dali Ikon 2, 5, 6, Vokal?

A Wharfikat nagyon szeretem, szerintem kellemes a hangzásuk és egyik frekvenciatartomány sem lóg ki a többi közül, a részletezőképessége is sokat javult az új Denonnal (és az foQ-val).

(#30415) BBéci válasza Nonner (#30414) üzenetére


BBéci
titán

Olyanokat kérdezel, amire egy fórumos hozzászólásban nem lehet válaszolni.
OPPO 93 nem volt nálam, csak a 95, amiről írtam cikket. A 103-ról még csak jegyzet van, minden nap sürgetik a tesztet, a jövő héten hozzáfogok, de nem lesz mélyreható elemzés, inkább rövid bemutató.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30416) Nonner válasza BBéci (#30415) üzenetére


Nonner
tag

Bocs, csak Neked sokkal nagyobb összehasonlítási alapod van és az évek tapasztalatai is sokat számítanak.
Nekem nem igazán van lehetőségem hallgatózni, Pesttől messze vagyok, a MM pedig ilyen kategóriában már felejtős, ezért szívesen veszek minden tanácsot.

Kíváncsi vagyok, hogy milyen minőségi javulás állna be a fent említett és általad ajánlott hangfalcsaláddokkal, ha a cserével egyensúlyba kerül a rendszerem (ezután az erősítő marad a "gyenge' láncszem).

Várom a 103 bemutatót, köszi előre is! :)

(#30417) MunezXBK válasza Dave567 (#30396) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nekem annyira, hogy pont 235-ös H/K-m van. :D

(#30418) mp54 válasza Ed Parker (#30397) üzenetére


mp54
senior tag

a cobalt sem volt rossz széria,hallottam párat.
Véleményed a Cobalt 816 Jubilee 25-ről? Nekem ilyen van...

(#30419) Ed Parker válasza mp54 (#30418) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

azt pont nem hallottam,nekem egy hasonló Focal Chorus 816V volt,amit szerettem,de váltottam arról is.

(#30420) TCr


TCr
veterán

Tegnap este munka után kb. 320 km-t vezettem egy Yamaha YST SW 315 mélynyomóért, eddig úgy érzem, hogy megérte. :)
Sikerült hozzá olcsón vennem egy Inakustik Premium kábelt is.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#30421) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ha egy hangszóró hátán 2 pár (két piros - két fekete) kábelcsatlakozónak van hely - nem tudom, hogy hogy hívják ezt, pedig itt mintha már olvastam volna - akkor hogy kell bekötni, ha csak egy kábel van? Vagy tök mind1, hogy melyikbe párba megy a kábel?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#30422) Ed Parker válasza TCr (#30420) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

na csak megvetted?

mid volt neked?
proson,polk?

(#30423) palu


palu
tag

Sziasztok,
Érdekelne, hogy egy JMLab Focal Chorus 725 -nek most mi a piaci értéke.
Szeretném tudni ti meddig mennétek el a lenti aukcióval:
http://www.ebay.de/itm/130837667064?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649#shId

Köszi a segítséget
Palu

(#30424) Vasy09


Vasy09
őstag

Mi a különbség a Pio 922 és a 1122 között? Csak azért, mert a 1122 olcsóbb lenne? :) Illetve szintén kérdezném, hogy megér-e 20ezer forint különbséget egy Onkyo tx-nr717 a 616-hoz képest? Jobb nála? Ha igen, mivel tud többet?

Gamertag: Vasy09

(#30425) meszeske


meszeske
tag

Sziasztok !

Lassan elkezdtem házi mozi rendszerem felújítását , melyben nagy segítség volt számomra fórumtársaim véleménye és tapasztalata.
A múlt héten megvettem a tévét Panasonic TX-P42 UT50 , és megrendeltem hozzá a Mede8er MED600X3D lejátszót.
Nemrég vettem egy Verbatim HDD külső vinyót.
A régi Onkyo TX-SV454 erősítőmmel szeretném egyenlőre összekötni ,mert most anyagilag kilőttem magam.
A hangfalak Celestion sub bass, és Wharfedale hátsó és Sony front és center sugárzók.

Eddig egy Pioneer Dv-600Av volt amivel összekötöttem a kép 1. 3 HDMI kábelen jön az audió pedig multi channel módban / a dvd és erősítőn is külön megvannak az rca csatlakozások/
Most hogy a tévében van média lejátszó a hangot a tv. scart - rca csatlakozóján veszem le az erősítő felé.

Kérdésem :

Hogyan kössem össze az új Mede8er MED600X3D lejátszót az erősítővel ?
A kép ugye bemegy a tévébe 1.4 HDMI kábelen. De az audiót hogyan ?
Vegyem le a tévé scartjáról mint eddig ? Akkor már sajnos átmegy a tévén a jel és nem megfelelően fog szólni.
De ha a lejátszóról akarom levenni akkor hogyan tudok multichannelt csinálni a lejátszó két rca kimenetéből.

Mede8er MED600X3D kimenetek : Kompozit video kimenet
Komponens video kimenet
Digitális audiokimenet (optikai)
Onkyo bemenetek: Multi-Ch input / front L R, rear L,R center , sub bass /
Video 1 és Video 2 inputok /rca L ,R /

Tudom legegyszerűbb megoldás egy új erősítő , de még a gyűjtés időszakában vagyok és 6-8 hónapig a mostani erősítőt szeretném használni.

Köszönöm

(#30426) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ma volt alkalmam abszolút laikusokkal is teszteltetni a center nélküli térhangzást.

Mikor az első leült a fotelembe (a TV elé), akkor nekiállt forgolódni, és elmélkedni, hogy "Na de miért a TV szól? Ennek is nagyon szép a hangja, de miért nem mutatod meg inkább azokat a nagy hangszórókat, amiket vettél?".
Én pedig vigyorogtam, hogy tényleg jó az a virtuális center a képernyő közepén. :C
Ők is ezt mondták, hogy egyenesen a képernyőből hallják a dialógusokat, mikor azt látni egy filmben, hogy ott mozog valakinek az ajka.

Persze a fotel mellett állva ez már nagyon nem így van, és a másik tengely mentén is távolodva már egyenesen gáz a dolog (teljesen összekuszálódnak a csatornák, már egy széles kanapé két széle is fura lenne), de ott, ahova a hangszórók néznek, és ahova belőtte magát a MultEQ, ott jó. Nekem pedig ez a lényeg. Ritkán van itt látogató, akkor is inkább "igénytelenebb" népség, akinek az is jó, amit nálam a sarokba kuporodva hallhat.

Biztos hülyén hangzik, de én innen nem csak hogy nem hiányolom, de félnék is ezt esetlegesen elrontani egy centerrel (ami még pénzbe is kerül, amit meglátásom szerint okosabban is el tudnék költeni, akár csak a hangkeltés világában maradva).

Remélem nem értitek félre, hogy miért és miért így számolok be itt erről. Ez csak az egyéni meglátásom és véleményem az én adott körülményeimre. De talán hasznos lehet még másoknak, akik szívesen spórolnának az esetleg számukra is kényelmetlenül elhelyezhető centerrel, hogy nem hülyeség minimális számú hangszóróval térhangzást próbálgatni, mielőtt inkább nekiáll őket egymásra halmozni.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#30427) dunkel válasza meszeske (#30425) üzenetére


dunkel
őstag

A MED600X3D - TX-P42 UT50 - Onkyo TX-SV454 felállásban csak sztereót fogsz kapni. A lejátszóból RCA-t az erősítőbe, HDMI-t a TV-be kösd be. Kezdj el spórolni arra az erősítőre :)

(#30428) MasterMark válasza meszeske (#30425) üzenetére


MasterMark
titán

Egy dekóderrel megoldható.

Switch Tax

(#30429) zolaas válasza janos666 (#30426) üzenetére


zolaas
senior tag

Hát bizonyára a holdon lax, vagy vmi speckó dolog van a szobádban. Mikor elsőre olvastam, majd lefordultam, ahogy elképzeltem:) Most akkor kérdezem, av erősítővel hajtod? Akkor minek? Hisz akkor gondolom sztereoban megy, így persze rendben van a középről jövő beszédhang, hisz az a dolog lényege.

Kipróbáltam, lekötöttem a centert, csak és kizárólag sztereo módban volt élvezhető a dolog. El nem tudom másképpen képzelni, h jó legyen. Állítottam fantom centert és úgy hallgattam volna 1 koncertet, merő borzalom...

Természetesen a te dolgod, de be kell tudni úgy állítani azt a centert, h jó legyen nálad is.

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#30430) M_AND_Ms válasza zolaas (#30429) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Nincs janos666-nál semmi csoda.
Viszont, amikor te lekötötted a centert, akkor az erőlködő által odaküldött hangok, valóban hiányoztak. De janosnal eleve center nélküli konfiguráció van, amikor annak jelét felkeverik a két frontra, egyelő arányba, mintha az egy monó jel lenne. És egy sztereó rendszer monó jelet kap, akkor az pont a két hangszóró között féltávról szól. Ezt a balansz szabályzóval el lehet tolni.
Janos azt is leírta, hogy sajnos ez csak egy pontból hallgatva működik, máshonnét máshová tolódik a hang.
(és ezt már janos666-nak is írom!) pont emiatt kell a center, hogy mindenki a képernyőről hallja a hangot. Nem zavaró ha alulról, vagy felülről szól. Az emberi fül elhelyezkedése miatt a vízszintes eltérésre sokkal jobban érzékeny, a függőlegesre nem annyira.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#30431) Szabo.Peter


Szabo.Peter
csendes tag

Sziasztok!

Mi az általános véleményetek a TAGA hangfalakról?
Sok helyen kerestem teszteket és véleményeket, de eddig sehol sem találtam.
Ránézésre impozáns, és elég kedvező árú szettek vannak, de jó lenne tudni hogy szól is, vagy csak kidobott pénz..? Gondolok itt az olcsóbb és drágább szettekre is, például néhány:
TAGA Harmony TAV-306 (60k)
TAGA Harmony TAV-606 v3 (93k)
TAGA Harmony TAV-806 (128k)

Igazából egy 5.0-ás szettre lenne szükségem (lehetőleg olcsón, de max 100k körül), leginkább dinamikus, kiegyensúlyozott hangzásvilággal, határozott mélyekkel, de nem feltétlenül audiofil kategóriában (ahogy a keret is mutatja).
Egy Onkyo HT-S3305szatelliteit szeretném lecserélni hogy ne csak filmre, hanem zenehallgatásra is lehessen használni :)
5.0 azért mert ennek az erősítőnek sajnos csak passzív mély kimenete van, úgyhogy a mélyláda maradna a gyári.

(#30432) palu


palu
tag

Sziasztok,

Szeretném kikérni tapasztaltabbak véleményét. A JM Lab Cobalt 816-ról. Még nem volt szerencsém hallani és összehasonlító tesztet sem találtam róla. Hol helyezkedik el hangzásban az általam már megismert Polk TSi400, KEF Q5 és nem utolsósorban JM Lab Chorus 726 között.
Mivel használt cucc vásárlásán gondolkodom mennyi lehet a reális ára.

Köszi minden hozzászólónak

(#30433) TCr válasza Ed Parker (#30422) üzenetére


TCr
veterán

Igen.
Nem volt eddig subom, csak a Proson 5.0.
Eddig nagyon jó vételnek tűnik. :)

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#30434) Oldfighter válasza TazLeacher (#30421) üzenetére


Oldfighter
senior tag

Igen, pár napja volt már téma itt. Ezt hívják kettős kábelezésnek, amikor külön-külön hajtod meg a magassugárzókat, illetve a mélyközepeket. Ha szimpla kábelt használsz, akkor azt célszerű az alsó ( mélyközepekért felelős) hangfalkábel csatlakozókba bekötni. A jumpert hagyd a csatlakozók között! Ellenkező esetben eltávolítandó ( kettős bekötésnél).

János666: Amennyire színvonalas vagy a képminőségnél, itt most olyan borzalmakkal bombázol minket. :D Kell a center. Nem hiába találták ki, mint ahogy a frontokat és a háttérsugárzókat se a többcsatornás műsoranyagokhoz.

Süket szomszéd a jó szomszéd!

(#30435) Ed Parker válasza TCr (#30433) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Miért nem vettél proson 10-es sub-ot azt teljes a szett?

(#30436) TazLeacher válasza Oldfighter (#30434) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm szépen. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#30437) Toobee válasza Ed Parker (#30435) üzenetére


Toobee
veterán

Ha jól emlékszem, az nem fért bele a keretbe.

https://barbieripnk.hu/

(#30438) Tamoo válasza BBéci (#30413) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nekem is kellene egy 5m-es HDMI a htpc és 3808 közé (+a tv-hez egy 1m-es)
KCS-HH 5m-es +1m 22.500Ft

KCE-HH-val viszont kijönnék összesen 4.000Ft-ból.

Nem kicsi az árkülönbözet, fogalmam sincs van-e értelme a drágábbnak. A KCS is jó ár/érték arányú kábel, vagy abban az árkategóriában akad esetleg jobb? 5m+1m-re kellene valamit választanom.

Ezzel váltanám ki a most zenehallgatáshoz használt koaxot is.

[ Szerkesztve ]

(#30439) zolaas válasza M_AND_Ms (#30430) üzenetére


zolaas
senior tag

Félreértetted amit írtam. Lekötöttem a centert, beállítottam, h anélküli a konfiguráció. tehát 4.1. Számomra élvezhetetlen katyvasz...

Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

(#30440) M_AND_Ms válasza zolaas (#30439) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Értelek.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#30441) BBéci válasza M_AND_Ms (#30430) üzenetére


BBéci
titán

A monó említése itt megtévesztő lehet, mert akkor tényleg középről szólna az is, ami a kép legszélén látható. A három elülső hangcsatorna (L-C-R) jelét három hangdobozzal való megszólaltatásra keverik. Nem bíznám az erősítőre, hogy kitalálja, amit a centerre szántak, abból mi menjen balra és mi jobbra. A balansz szabályozót pedig említeni sem szabadna.
Ajánlok egy kísérletet. A Celine Dion A New Day koncertlemezen van sztereó és 5.1 hangsáv is. Állítsd az erősítőt center nélküli konfigurációba, hallgasd úgy a TrueHD-t, majd válts a lejátszón hangsávot és az erősítőt kapcsold Direct Stereo-ra, vagy valami hasonlóra, ami van rajta. Füleld a különbséget, különösképpen a színpadképet!

(#30438) Tamoo
Rövid, 1 méteres hosszban még elmegy az olcsóbbik, de 5 méteresben már nem ajánlom, ugyanis nem high speed!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30442) BBéci válasza palu (#30432) üzenetére


BBéci
titán

A Cobalt utódja a Chorus 800-as sorozat, szerintem legalább másfél kategóriával a TSi felett áll és a KEF Q-nál is jobb.

(#30425) meszeske
A lejátszódból csak digitális formában megy ki sokcsatornás jel, viszont olyat az erősítőd nem fogad, ezért be kell érned a sztereóval. De semmi esetre sem a tévén keresztül vezetve!

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30443) Vikthor válasza BBéci (#30441) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Na megnéztem azokat a lejátszókat, Cambridge Audio és Oppo és azok 250e+ amibe kerülnek én meg 110e-ért hozzájutnék egy Denon DBP-2012-ért. Mivel csak bluray film lejátszásra kellene és semmilyen mkv meg egyéb formáturma, mivel van nekem egy 100%-os HTPC XBMCvel fűszerezve és az meg egy ász (mindentvivő). Csak a PS3 helyett szeretnék egy jó vételt és most nagyon úgy néz ki, hogy ezt a denyon player a nyerő.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#30444) BBéci válasza Vikthor (#30443) üzenetére


BBéci
titán

Igazad van!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#30445) TCr válasza Ed Parker (#30435) üzenetére


TCr
veterán

1. mert cirka 60.000 Ft-al drágább.
2. mi köze a Rumble subnak a Libra szetthez? :)

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#30446) Ed Parker válasza Toobee (#30437) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

ja értem.

#30445) TCr

proson mindkettő,nem?:)

[ Szerkesztve ]

(#30447) palu válasza BBéci (#30442) üzenetére


palu
tag

Köszi az infót!

Kb 400 Eur-t szánok rá. Remélem annyiért sikerül majd leütni
Szurkoljatok :)

(#30448) xtremetuning válasza Vikthor (#30443) üzenetére


xtremetuning
addikt

Ha 100%-os az a HTPC, miért nincs benne egy blu-ray olvasó ? :U

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#30449) Ed Parker válasza xtremetuning (#30448) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

ja tényleg,az már alap. :K

(#30450) Vikthor válasza xtremetuning (#30448) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nem fér el az ASUS 6950 2 GB DCUII miatt! :Y

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.