Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64601) capafog23


capafog23
őstag

Hali, vettem egy Ilyet.

Azt hittem foguk tudni olyat csinálni hogy a racsni-ba belerakok csavarozóbiteket de nem találtam meg a megoldást rá.

Racsni mérete kb 9cm, szóval 3,8"-os gondolom. és a bitek meg 6-7mm között vannak. Létezik ehhez valamiféle adapter?

(#64602) Samus válasza capafog23 (#64601) üzenetére


Samus
addikt

Már hogyne létezne.

[link]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#64603) capafog23 válasza Samus (#64602) üzenetére


capafog23
őstag

Szuper.
Ez ugyanaz? Nem akarok 1 hónapot várni rá Aliról.

(#64604) Samus válasza capafog23 (#64603) üzenetére


Samus
addikt

Igen. Ugyanaz.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#64605) macilaci78 válasza capafog23 (#64601) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A marokra fogható végén nincs lyuk, amibe a racsni illik? Anno 10+ éve egy OBI-s szettet vettem, azon így meg lehetett oldani.
Illetve én vettem egy közdarabot, egyik végébe a racsnit tudtam pattintani, a másikba a hatlapfejű biteket egy laprugó tartotta meg. Talán 300 Ft csavarboltban.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#64606) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Sziasztok!

Fakerettel rendelkező tükrömet szeretném csempére rögzíteni fúrás/csavarozás nélkül. Tudnátok ajánlani 2 oldalú ragasztószalagot ami stabilan rögzítené, illetve ami egyiknek a felületét sem sértené fel egy esetleges jövőbeli eltávolítás eseténi?

Köszi a segítséget!

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#64607) imibogyo


imibogyo
veterán

Haladtam egy kicsit a traktor projekttel. Készen van a végleges motorfelfogatás. Eltávolítottam a felesleges kábeleket a blokkról (a kábelkorbácson ugyanez még várat magára). És végre végleges helyére került az ülés ergonómiailag. Mondjuk most lehet feladom az egészet, mert továbbra sincs időm rá, de persze ha nem megy el, akkor majd előbb-utóbb befejezem.

Hátra van még a féltengely és a hátsó híd összekötése, a váltó és a kormány térbeli elhelyezése, valamint magának a kormányzásnak a végleges kialakítása. Utána már csak a hűtő, akku, pedálok és a benzintank felszerelése van hátra (ezek ugye "készen vannak") és lényegében használható a traktor.

[ Szerkesztve ]

(#64608) Essejó válasza macilaci78 (#64605) üzenetére


Essejó
veterán

Biztos van megoldás rá a készletben, különben miért adtak volna hozzá csavarhúzó biteket?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#64609) tvamos válasza imibogyo (#64607) üzenetére


tvamos
nagyúr

Huha. Nagyon szep!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#64610) Gézengúz válasza haromegesz14 (#64606) üzenetére


Gézengúz
addikt

Sziloplaszt?

(#64611) macilaci78 válasza Essejó (#64608) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ott a csavarhúzó markolatos befogó hozzá. Annak a végébe talán bele lehet pattintani a racsnit. Ugyanakkor ami nem imbusz, vagy torx, azt én nem tudom racsnival hajtani.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#64612) imibogyo válasza tvamos (#64609) üzenetére


imibogyo
veterán

Topik-ON az biztos... :DDD

És a háttérben az is látszik, hogy miért nem haladok például ezzel a projekttel (sem). Készül a terasz (45 m2) és bár volt segítségem pár órára, most megint egyedül vagyok egy lapáttal és egy csákánnyal a feltöltés befejezéséhez (8-10 m3 föld). De ha ez nem lenne elég elbontottam most a falat a konyha és az ebédlő között, amit a múltkor említettem és csak ide volt erőnk kidobálni a téglákat és a sittet a konyhaablakon keresztül. Szóval most meló után, amikor hazajövök állok neki pucolgatni a téglákat is, hogy minél előbb elhordhassam őket hátra a többi pár száz darab mellé, mert addig a betöltéssel sem tudok továbbhaladni.

Azt hiszem ideje lenne összehozni egy nyársalós-grillezős-sörözős-borozós topik-találkozót nálam. Lenne mindenkinek elég hely a telken pl. sátorozni (3000 m2), meló és szerszám is jutna mindenkinek. Wellness, aerobik, szolárium egy csomagban. Aztán vándortáborrá fejlesztjük az eseményt és mindig ahhoz megyünk aki a legjobban rászorul a segítségre... ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#64613) tvamos válasza imibogyo (#64612) üzenetére


tvamos
nagyúr

Akkora lakasban lakom, mint a medencetek... de nem messze van egy park, ott lehet enni, inni, aludni. Telen azert eleg hideg tud lenni. ;)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#64614) Panthera válasza imibogyo (#64612) üzenetére


Panthera
őstag

Későn szólsz, nálunk most lesz kész a terasz. :D De a betonozás és falazás az még benne van a választható programok között. :D

[ Szerkesztve ]

(#64615) lemmy71 válasza imibogyo (#64607) üzenetére


lemmy71
őstag

Ha jól látom akkor forgásiránnyal ellentétesen raktad fel a hátsó gumit a zöld sárkányra :DDD

(#64616) emre válasza lemmy71 (#64615) üzenetére


emre
veterán

Vagy az ülést, esetleg csak fel lettek cserélve a hátsó kerekek. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#64617) Precorus


Precorus
tag

Heló urak!

Múltkor raktam fel képet az eltört skodsborg forgószékemről, hogy milyen szépen megtoldoztam-foldoztam a törött karfáját.

Na azóta, természetesen eltört a másik oldala is. Arról most nem rakok képet, tessék szépen magunk elé képzelni!

Naszóval, miután hosszas átkozódás közepette konstatáltam, hogy ezt én még egyszer meg nem barkácsolom úgy mint a másik oldalt, más megoldást kellett keresni. Természetesen van a családban gépész/hegesztő, és röpke 3 hét várakozás után, meg is érkezett a "karfa" (most nagyon-nagyon nagyvonalú voltam, maradjunk inkább csak annyiban, hogy "tartó elem")

Az első gányolásról kép, aki esetleg lemarad volna róla:

Aztán szét a gányolást, összeszenvedni a széket:

Természetesen, az egyik furat csáré, ezért kicsit erőltetni kell, hogy a többit be lehessen tekerni. Mert miért ne.

Miután láttam hogy jó, kapott 2 réteg matt fekete lakkot. Aztán miután láttam hogy megfolyt, egy 3.-at is. Az egyik tartó felén látszik, természetesen ügyeltem rá hogy az belül legyen :DDD

Festés közben/után:


Majd összeszerelve:

Így a végére kicsit elszontyolodtam, mert kissé elüt a topic témájától(azért remélem örömmel fogadjátok :D ), olyan jól esik ránézni így ~30perc munka után. Kb addig tartott ezt megcsinálni haver hegesztésével + szerelés, festés, visszaszerelés után bruttó időben, mint az egy oldalt a sok furattal, fával. :U

Könyvtár == Old-school Netflix

(#64618) #33253120 válasza imibogyo (#64612) üzenetére


#33253120
törölt tag

Idén elmaradt a PH! Tábor. Ha meggyőzöd Parcit, hogy átvegyük a helyét, akkor jövőre simán benne vagyok. :)

(#64619) #33253120


#33253120
törölt tag

Eltűnt a kis izé....

(#64620) #33253120 válasza #33253120 (#64619) üzenetére


#33253120
törölt tag

Amúgy pont olyat csináltam, amiről van papírom, de nem tanították.
Belsőégesű motort piszkálok.
A régi fűszegélynyírómon olyan az üzemanyagellátási rendszer, hogy a tankátvezetőn 3 cső megy át. Ebből kellene valahogy záros időn belül klasszikus 2 csöves rendszert csinálni, és valahogy halkítani a kipufogón, fojtás nélkül. Mondjuk erre van vagy 25-30cm plusz hely is.
Kb azt sem tudom merre induljak, egyáltalán lehetséges-e, de nekem csak a motor kell, meg a kihajtás eleje. Ha siker van, akkor jön ezzel a következő project, valami biciklire, vagy rollerra történő felbarmolással. :D

(#64621) emre válasza imibogyo (#64612) üzenetére


emre
veterán

Én már tavaly is elmotoroztam volna betonozni egy kicsit, de szerintem félsz osztozni a dicsőségen és elmaradt az egész megmozdulás. :P

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#64622) Gézengúz válasza Precorus (#64617) üzenetére


Gézengúz
addikt

Én amikor eltört az egyik karfám akkor visszavittem és kaptam helyette másikat, nem sokra rá eltört a másik is, ahelyett is kaptam, ezek már nagyon jól bírják, nem törősek. Sőt, amikor a másodikat vittem vissza, akkor párban kaptam őket :U

(#64623) Essejó válasza #33253120 (#64619) üzenetére


Essejó
veterán

Minden dobozban adnak egy újat.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#64624) Essejó válasza Precorus (#64617) üzenetére


Essejó
veterán

Szép szép, de hol van róla a karfa?

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#64625) Panthera válasza Precorus (#64617) üzenetére


Panthera
őstag

Szia, sokat dob rajta a festés! Előtte azért lesett a cicus is, mi készül. :) Szép munka.

(#64626) #33253120 válasza Essejó (#64623) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kb negyedik éve használom ezt. :) PH tábor miatt vettem, azután rájöttem, hogy itthon is jó.
Kb heti 30cm fogy belőle, itt irtják a szúnyogot rendesen.

(#64627) #33253120 válasza #33253120 (#64626) üzenetére


#33253120
törölt tag

3cm.... :)

(#64628) Essejó válasza #33253120 (#64626) üzenetére


Essejó
veterán

Nálunk egy este elfogy egy spirál, pedig havi rendszeres légi irtás van illetve rendszeres földi gyérítés, de közel a kis Duna, főleg a Molnárszigeti ág.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#64629) Precorus válasza Essejó (#64624) üzenetére


Precorus
tag

Igazából a terv csak ennyi volt. Aztán saválóból maratni. Aztán a kettő együtt. Végül ez készül el, bőven jobb mint a régi konyhai szék, ami volt.... Amúgy meg eszembe sem jutott, hogy elfér a karfa :DDD
Meg különben is, mivel el van törve mind a kettő, nem vagyok benne biztos, hogy megérné fölrakni. Foltozgatni meg nem fogom.

(#64625) @Kvardlipot Köszi :B Festésbe bele sem gondoltam, amíg meg nem jött az anyag, aztán rájöttem hogy kettővel ezelőtti projektből maradt matt fekete, szóval úgyis jó lesz..... :D

Matka meg mindig ott van, ahol útban van.....az lett volna poén, ha a széken van amíg csavarozom a tartót. :C
Mondjuk mostmár csak kb 1 hónapig van itt, nővérem hozta amíg talál Stuttgartban macskabarát lakást :))

Könyvtár == Old-school Netflix

(#64630) Precorus válasza Gézengúz (#64622) üzenetére


Precorus
tag

Szerintem mikor elsőre küldtem képeke/írtam a problémáról, már kitárgyaltuk. Mindegy, már rég nem garis, ez meg így a legbiztosabb. Ha lesz új lesz tartsi, ha nem lesz új akkor meg lesz székem :DD :R

Könyvtár == Old-school Netflix

(#64631) Barret001 válasza #33253120 (#64620) üzenetére


Barret001
addikt

Én is hasonló érdeklődésű (is) vagyok :D Tele vagyok fűnyíró motorokkal...Legújabb szerzeményem,hiányos,de összegányolható :) Ez sajnos függőség,nem gyógyítható...

(#64632) #33253120 válasza Barret001 (#64631) üzenetére


#33253120
törölt tag

Haha... :)
Jó lesz ez. Van kihez fordulnom akkor. :)
Hogyan tudom meg milyen karbira van szükségem?
A régi rendszer olyan volt, hogy 3 cső ment az üzemanyagtartályba, 1 a légszűrőházról, végén kis bumszli előszűrő. Meg 2 a karbiról, ami egybe van építve a kézi nyomásfokozó kis félgömbjével. Ebből az egyik kb az üzemi cső, a másik meg a nyomásfokozó visszavezetése.
Három dolog biztos, a két felfogató menet, és ahhoz képest a beömlő.
Na ez lesz lerúgva, és valami klasszikus kétcsöves megoldás kellene.
Az van, hogy tudom mit akarok, mert tanították, de hülye vagyok hozzá, mert a segédmotorkerékpárszerelői OKJ nem ad gyakorlati tapasztalatot a kerti kisgépekhez. :)

(#64633) #33253120 válasza Barret001 (#64631) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ja, amúgy pont attól fosok, hogy ha ez összejön, akkor nehogy vegyek valami full analóg piszkálni való autót/motort amire ráköltöm majd a gatyám is... :D

(#64634) Barret001 válasza #33253120 (#64632) üzenetére


Barret001
addikt

Bármilyen karbit rakhatsz rá.A fúvókázása a lényeg.Pont annyi üzemanyagot kapjon,amennyi kell neki.A többi dolog részletkérdés.Lehetőleg fűnyíró karbi legyen,de ez sem életbevágóan fontos.

(#64635) Essejó


Essejó
veterán

Szóval, tudom, hogy a Topic nem a hirdetésekre van. Nem is annak szánom a leírtakat. Nyerészkedésről sem lehet szó. Szóval nem vagyok egy kínai motorszerelő. Van egy kínai őőőő betegségben szenvedő fűkaszám, amit három éve egy ismerőstől vettem 15K HUF-ért, aztán mivel nem boldogultam vele járt egy Stihl szervizben, az van itt hozzánk közel. Ahol fizettem a "javításért" még 9 K Ft-ot. Ráadásul még fikáztak is, hogy kellett nekem szar Kínait vennem. Az őőő betegség abból áll, hogy alapjáraton elpöfög, de amint ráhúzom a gázt és nekinyomom a fűnek a motor azt mondja őőőő és leáll. :((
Szóval, ha valakinek barkácsolhatnékja van, annak 2000 Ft-ért oda adnám. Damilfej nincs hozzá, csak a 3 ágú vágó tárcsa, az üzemanyag keverő, meg talán a szerszámai.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#64636) Essejó válasza Barret001 (#64634) üzenetére


Essejó
veterán

Amennyire egy másik fórumon anno ajánlották, fűnyíró karbit legegyszerűbben Kínából, vagy különféle piacokon a Kalaposoktól vásárolhatsz.
Vagy.

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#64637) imibogyo válasza lemmy71 (#64615) üzenetére


imibogyo
veterán

Hát ez "így jött" a hátsó híddal, de még egyébként sem dőlt el mi lesz... Mivel nekem elsődlegesen földmunkákhoz kellene a gép és nem "traktornak", így van egy olyan alternatívám is fejben, hogy megfordítom rajta az ülést. Hasonló lenne az elrendezés, mint a régi "fordított traktorokon", vagy például a Volvo rakodóján. Ez azért lenne praktikus, mert így a homlokrakodóval az egyik oldalról, a traktor és jómagam súlyával pedig a másik oldalról szépen le lenne terhelve a hajtott tengely. Ez a híd jóval erősebb is mint a kormányzott hidam, ami félek nem bírná el a homlokrakodó+teher súlyát. Innen jött az ötlet. Röviden, gumi forgásiránnyal addig felesleges foglalkoznom, amíg az sem dőlt el teljesen fejben, hogy merre tovább. Mindegy, amennyi időt rá tudok szánni a projektre jelenleg, van még időm agyalogni (most is ebben a pillanatban értem haza melóból és holnap reggel megyek tovább, kedden pedig már a rendes munkahelyemen kezdek...). :DDD

(#64618) T_chris: áhh, ennyire nagyszabású dologban nem gondolkoztam, csak ilyen kis topik-találkozóban, de igazából ebben is csak nagy a szám, mert idén sem volt még időm meghalni sem.

(#64621) emre: az más miatt maradt el... Ugye akkor a motoros topikban volt szerveződés, de túl sok volt az "okoskodás" a találkozóval kapcsolatban, sőt volt aki egyenesen beszólt privátban, hogy mit szervezkedek én ott, amikor motorom sincs. Felszívtam magam és hagytam inkább az egészet a picsába. Nem hiába tűntem el a topikból is. Mondjuk azóta legalább tényleg igaza lett az illetőnek, mert a CBR1000F-et is eladtam. :(

[ Szerkesztve ]

(#64638) Barret001 válasza Essejó (#64635) üzenetére


Barret001
addikt

Szóval a gép hibátlan,csak a "H" csavart kell kijjebb tekerni.

(#64639) Immy válasza Essejó (#64581) üzenetére


Immy
őstag

Donornak se tudtak adni, volt két javasolt cég, de náluk is lyukra futottam...

@lemmy71: esetleg tudsz ajánlani olyan helyet, ahol ilyen kicsit is heggesztenek?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#64640) lemmy71 válasza Immy (#64639) üzenetére


lemmy71
őstag

Úgy elég nehéz ajánlanom neked "műanyaghegesztő szakit" ha nem tudom hogy hol laksz :F Amúgy van a közelemben egy ember aki hegesztéssel foglalkozik, ráadású még pótol is darabokat pl. műanyag idomokon zárófüleket stb. De jó lenne valami kép arról a te cuccodról mert amit annak idején feltettél abból nem igazán tudom kivenni mit mihez kellene hegeszteni :F Akit én ismerek műa. hegesztőt az Gyulai, a többit priviben ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#64641) #33253120 válasza Barret001 (#64638) üzenetére


#33253120
törölt tag

Emyém akkor csinált ilyet amikor a tankátvezető kikeményedett, és nem zárt rendesen.

(#64642) emre válasza imibogyo (#64637) üzenetére


emre
veterán

Arra emlékszek hogy volt akadékoskodás, amit nem értettem de hogy eddig elment volna valaki arra nem is mertem gondolni. :( Na az ilyenek miatt van a sportmotoron az aláírásomban hogy: nem vagyok motoros csak vettem egyet.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#64643) cinemazealot válasza Essejó (#64635) üzenetére


cinemazealot
addikt

Nekem egy ugyanilyen betegségben szenvedő rotációs kapám van. :D Welcome to the club!

(#64631) Barret001
Affene, nemrég sövénynyírókat nézegettem, aztán szereztem két 50 cm-es fűnyírókést, és az utóbbi időben én is villanymotorokat nézek. Akkor nekem is befellegzett? :DDD

(#64644) Dauerstage válasza Barret001 (#64638) üzenetére


Dauerstage
tag

Annó én is szenvedtem piaci kaszával(kb. 1 hónapja). Ha elindítottam szépen ment alapjáraton, mihelyt vágni akartam vele hördült eggyet és megállt. Lecseréltem karbit, hengert, dugót, tankot hátha. A probléma maradt. Aztán csak kihúztam a tankból a visszavezető csövet(gondolom ez valami túlfolyó), levágtam belőle annyit hogy éppen csak vissza tudjam dugni a csövet a tankba és azóta nincs semmi gondja. Csapkodtam ám örömömbe, aztán meg mérgembe hogy egy ilyen kis apróság mennyi fejfájást($) okoz.

A privát beszélgetés azért van, hogy bármely fél tudja igazolni az igazát. Ha itt rám írsz, akkor ne kérd hogy email-t küldjek. Ha ez neked nem oké,akkor ne is írj.

(#64645) Barret001 válasza Dauerstage (#64644) üzenetére


Barret001
addikt

Láncfűrésszel jártam hasonlóan,1 hétig kínlódtam vele.Enyém csak elindult,megállt.Én nem vettem új alkatrészt,valahogyan rátaláltam a hibára,de fel sem merült bennem ez a meghibásodási lehetőség. Kipróbáltam az úszó szűrő nélkül,és utána nagyon csúnyákat mondtam! :D Rohadjon meg,aki ezt a szűrőtípust kitalálta! Látszatra semmi baja,éppen csak a benzin nem megy át rajta... Körbe köszörültem a szélét,egyből jó lett. Kb 20-szor szedtem szét a karbit,a kis rugónak is lecsipkedtem a felét...Karbi beállítás youtube-on,nagy hülyeség! Hozzá sem kellett volna nyúlni a karbihoz.

(#64646) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Mi gondoltok erről a gépről? Nemrég vettünk egy nyaralót, ahová jó lenne egy ilyen mindenes gép, mert sok még a több gépet igénylő meló. Attól tartok, hogy a multi miatt egyik funkciós sem lesz az igazi... :F

(#64647) Gyíkac válasza _stick_ (#64646) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

A parkside mint márka nem rossz. Viszont ilyen transzoformátort még nem láttam, viszont tetszik az elképzelés, Egy gép mindenek felett..

(#64648) _stick_ válasza Gyíkac (#64647) üzenetére


_stick_
őstag

Igen, viszont többször tapasztaltam, hogy ezek a kombinált/multifunkciós csodák sokszor (midig) a felhasználhatóság és teljesítmény rovására mennek. Viszont így a négy gép meglenne egyből.

(#64649) macilaci78 válasza _stick_ (#64646) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az akkus csavarozónál rendben van egy a forma, a másik három funkcióhoz a legtöbb esetben kényelmetlen. a fogás, nem tudod a megfelelő erőhatást gyakorolni. Egy-egy apróságnál ez nem akkora hátrány, így egy már kész házban szvsz elmegy, de egy felújítás elején beruházni botor dolog.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#64650) Pete55555 válasza _stick_ (#64646) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Néztem én is, de valahogy nem győzött meg.

El kell dönteni, mire van szükséged. Akksis fúró mondjuk biztos kell. Meg egy dekopír. (és nem ez a kardfűrész, mert ez kb csak bontani jó, pontosan vágni nem. Vagy esetleg faágat levágni, de arra meg úgyis kell majd neked egy láncfűrész)
Multigép hasznos, de nem hiszem hogy mindenkinek feltétlen szükséges.
Csiszoló talán jól jöhet.

Namost egy Akksis fúró megvan 10-15-ből pl ilyen Parkside márka.
Csiszoló szintén 10.000
Dekopír legyen 10.000 de ennyiért már egész jót kapsz.

Elköltöttél 35.000-et és van 3 géped, amit "egyszerre" is használhatsz majd, nem kell cserélgetni a fejet. Oké, a csiszoló, meg a dekopír nem lesz akksis, de azt amúgy sem hiszem hogy létszükséglet.

Szóval jó lehet ez, meg jól néz ki, meg menő, de nem biztos, hogy annyira praktikus.

...Szeretem leracsniztatni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.