Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) Satyricon válasza Omli85 (#55994) üzenetére


Satyricon
addikt

Na hát ha hallanád az én 18w-os ddc-met, milyen hangja van... Biztos vagyok benne, hogy hálát adnál a jó Istennek, hogy a tiéd csak annyira hangos... :DD

Ugyanis én az enyémet beépítettem a ház hdd tartó lemezébe, és emiatt berezonál az egész, brutál mély hangja van! Hiába nem ér a lemezhez közvetlenül, de még így is elviselhetetlen a hangja, kénytelen voltam törölközőt a gép alá tenni, hogy felfogja a rezgéseket, de mint halottnak a csók... :DDD Bár én a látvány miatt csináltam így, de senkinek nem ajánlom, a mai eszemmel máshogy oldottam volna meg...

Ha rezonál a DDC, vagy nagy a hangja, akkor ezek tuti, bevált módszerek:

1. SIlent boxba tenni(melegedik? Kit érdekel! Meghal? Olcsón veszel hardveraproról, vagy ebayről!)
2. Phobya nikkel tető(nekem van, de még lusta voltam kipróbálni. A maga közel 1 kilos súlyával állítólag elnyelni a rezgéseket)
3. pumpa leszabályzás
4. Fogsz két gumicsavart, és fbs-sel ráragasztod a ddc két felfogató csavar helyéhez. A gép aljára két lyukat fúrsz, majd belepattintod a gumicsavart, és rezonálás kilőve! Én anno így oldottam meg, egész halk volt a végeredmény,
5. Fogsz egy 5x5x1,5-2cm-es szivacs darabot, ráragasztod a ddc- aljára, majd az egészet ráragasztod a gépház aljára
6. fellógatod postásgumival valahová. Látványilag elég tré megoldás, de legalább teljesen felfogja a rezgéseket!

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#56002) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Úgyis rég kérdeztem már, úgyhogy jövök eggyel megint :) Tudtok-e olyasmi, három irányú cső, vagy szegletes profilú elemet, amivel (pálcikából, csőből, alu profilból) egy kockát, vagy téglatestet tudok kreálni? Gondolom létezik ilyesmi. Még gyerekkoromból rémlik valami építős játék, amiben voltak ilyen összedugdosós 3 irányú saroktoldó elemek. (Meg az ilyen "eldobható" kerti pavilonok csővázát is ilyesmi fogja össze a sarkoknál. Mondjuk nekem inkább szegletes kellene, mindhárom irányban 90°-os, és lehetőleg centi körüli négyzetes csapokkal. Ilyesmit keresek.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#56003) Satyricon válasza Satyricon (#55975) üzenetére


Satyricon
addikt

Cintányérból telefon hátlap...

Délelőtt elegem lett a semmittevésből és kimentem a garázsba alkotni: Fogtam a cintányért, körberajzoltam rá a telefonomat és levágtam méretre a cin-t és két keményfa kerítéselem közé lapítottam a satuba. Hát hogy is mondjam... :D A módszerrel semmit nem értem el, hiszen úgy viselkedett az anyag, mint egy nyomó rugó a satuban! Faterom mondta, hogy rakjam rá a gáztűzhelyre és hevítsük fel a munkadarabot, majd hirtelen hűtsük le, biztos kilágyul, aztán lehet lapítani. Így is tettünk, majd szintén két kerítéselem közé tettem, és elkezdtem finoman, majd erősen püfölni kalapáccsal! A végeredmény egész jó lett, majd lövök róla képet :U

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#56004) Omli85


Omli85
őstag

jacint78, Essejó Köszi! :R

Satyricon köszi neked is :).

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#56005) Limiter82 válasza Omli85 (#55992) üzenetére


Limiter82
csendes tag

Sziasztok!
Pumpát én rákötöttem egy ventiszabályozóra.
Egész le lehet venni. Szivacs (hab tapi lapi) alá és tűrhető.

(#56006) Limiter82


Limiter82
csendes tag

Ide vág saját víz 😁.

(#56007) MrDerekas válasza Limiter82 (#56006) üzenetére


MrDerekas
addikt

:C Remek kivitelezés ;)

Miután a reggeli kérdésemre továbbra sem tudom a választ, ezért még délelőtt belopakodtam a műhelybe. Mivel háromirányú toldóelemet nem tudtam kitalálni, hogy is barkácsoljak, ezért egy kétirányú dologgal leptem meg magam. Aztán a már ismert tervezői rutinom segítségével, immár élesben is működik a kicsike :DDD :

13x24,5x28 centiméteres a dög. Rétegelt lemezből, ahogy egy asztalosműhelyhez illik :D

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#56008) cinemazealot válasza Limiter82 (#56006) üzenetére


cinemazealot
addikt

Hát, ez nagyon durván jól néz ki! :C

(#56007) MrDerekas
A postásgumit a HDD alatt szerintem cseréld ki bugyigumira, mert előbbi szeret idővel megkeményedni és elszakadni/eltörni. Nehogy aztán úgy járjon a HDD, mint az egyszeri éji bogár! "Zúg az éji bogár, nekimegy a falnak, Nagyot koppan akkor, azután elhallgat." :)

[ Szerkesztve ]

(#56009) MrDerekas válasza cinemazealot (#56008) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ki lesz ;) Ugyan ez csak egy köztes verzió, mert darabjaiban megvan már a következő ház is. A szisztéma ugyanez, csak pico psuval 23x23x10 centiben :K

Szerk: Azt hittem a bekapcsoló mechanikát fütyülöd meg :DDD

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#56010) alcsa válasza Limiter82 (#56006) üzenetére


alcsa
senior tag

Ami a VGA-t alátámasztja, az gyári meghajlásgátló, vagy ő is egy gány mestermű?

(#56011) cinemazealot válasza MrDerekas (#56009) üzenetére


cinemazealot
addikt

B@$$zus, amikor először megnéztem a képeket, csak tudat alatt törpöltem, hogy mi a fene az a fiók gomb ott a ház elején, de továbbléptem azzal, hogy csak valami ajtó nyitó fogantyú (bár nem értettem, minek az oda). Most hogy említetted és visszapillantottam rá, rögtön eldurrant az agyam! :DD :C :R Qrv@jó!!! Mint egy autó indító kulcsa. :))

[ Szerkesztve ]

(#56012) Limiter82 válasza alcsa (#56010) üzenetére


Limiter82
csendes tag

MrDerekas --> Zsír a kuckó!
Köszönöm nektek :) persze hogy gány :)
Az egy labdafelfújó :)

[ Szerkesztve ]

(#56013) MrDerekas válasza cinemazealot (#56011) üzenetére


MrDerekas
addikt

"Mérnök vagyok. Bízz bennem!" :DDD Persze nem, de na :)

(#56012) Limiter82 :R

Más: (Annyira nem...)
Előző projektemmel viszont végleg elkészültem. Jó sok olvasnivalót hagyok itt, meg jó sok képet is. Akinek van ideje az olvassa, véleményezze ;) (Önmutogatás ON :) ) A saját gépemnek szánt házikó és hozzá a blogbejegyzés is elkészült. (Egy egész délelőtt ment el csak a cikkre. Rendesen elmolyoltam vele :F ) Jó lenne már leállnom egy picit ezekkel a bütykölésekkel, de ez valami öngeneráló folyamat szerintem. Szinte viszketek, hogy még, még, méééééég.... :)

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#56014) Atesz 666 válasza Vertigo18 (#55965) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

"Egyébként még mindig kiemelném, hogy ez egyáltalán nem a topikba való! Túl profi! (És sehol egy szigszalag"...) :D

-Mivel a topik címében eleve benne van a "barkács" kategória szerintem pont,hogy ide illik.
-A "gányolás,tákolás" az már más kategória.
-Tehát vagy a topik nevén kellene változtatni,külön választva a barkácsolást a tákolástól és a gányolástól,vagy elfogadni a minőségibb kidolgozású manufakturális alkotásokat. :U :F

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#56015) Barret001 válasza MrDerekas (#56013) üzenetére


Barret001
addikt

" Jó lenne már leállnom egy picit ezekkel a bütykölésekkel"
Nem kell leállni vele,ez szinte a legjobb időtöltés:) Én is megyek mindjárt "alkotni" :)

Grat mester :D

(#56016) Barret001 válasza Atesz 666 (#56014) üzenetére


Barret001
addikt

Szerintem is rossz a cím,mert könnyű belekötni a kevésbé gányolt műalkotásokba!

(#56017) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Szerintem teljesen jól van ez így, ahogy van. Az hogy epéskedve jön pár "ez ide túl jó" véleményezés, kicsit szinten tartja humorérzéket is. :R Nem gondolom, hogy sértő lehet a barkácsmunkákból hiányolt melegtakony/sárgződszigszallag/gyorskötöző/WD40 felemlegetése, mert felér egy dicsérettel. Ráadásul a barkács szó abszolút nem zárja ki a professzionális kivitelezést. Ellenben a címben felsorolt egyéb kategóriák, lényegesen kitágítják a topik világát és sokkal több embert lehet elérni, mintha mindegyik külön topikban lenne szanaszét. A címben, nagyon maximum az első vesszőt cserélném és-re, valamelyest ezzel különválasztva tartalmilag és nem helyileg, a barkács és a nem annyira barkács kategóriákat. De ez csak lovaglás a szavakon részemről. Az alaphangulat ebben a topikban és közösségben, bőven megengedi a minőségek keveredését ;)

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#56018) #16939776 válasza Omli85 (#55992) üzenetére


#16939776
törölt tag

Szia!

Én csináltam ilyet 10W-os DDC-vel, kiöntő szilikon (nem olcsó) töltöttem fel jobb lett, nem zörög a burkolat de a pumpára jellemző ciripelő hang még erőssebb lett.

Most kaptam egy 18W-os PWM-es DDC-t az nem ciripel, nem ráz cserébe lassabban indul. A melegedéssel annyit csináltam hogy a PCB és a kupak közé nyestem 1.5-2mm-es gap padot, 8x4mm-eseket és az IC-k mögé tettem. Az eredménye az hogy kellemes meleg a burkolata.

Szerintem ha épp a tekercselés impregnálása,(nem laza a tekercs a vason) és modern a meghajtás (korlátozza az áramot, nem négyszög jellel hajt) akkor nincs szükség a feltöltésre, csak a tömegét növeled.
A rotor-t ki lehet egyensúlyozni, le lehet venni a lapátok külső felét, apró súlyok vannak alatta mint az autó abroncs peremén.

A kerámia golyót tartó acél tengely végénél lévő bordás részt viszont érdemes kiönteni műgyantával, egyrészt stabilabb lesz, másrészt nem szív fals levegőt a pumpa. (ott ahol a képen a gumigyűrű van).

Még egy dolog amit észre vettem a 10W-os műanyag része rideg és törékeny, olyan hangja van, mint a kiégetett porcelánnak. Az új 18W-os jobb minőségű plasztikból készül jóval csillapítottabb.

[ Szerkesztve ]

(#56019) S.Y.S.


S.Y.S.
aktív tag

Egy billegős sarokpolcot kellett fixálni, négy ponton rögzítve, ez lett belőle:

Egy első szériás kiemelőkeret az alany, még arra is lusta voltam, hogy a felesleget levágjam. :D

[ Szerkesztve ]

(#56020) MrDerekas válasza S.Y.S. (#56019) üzenetére


MrDerekas
addikt

A rögtönzés diadala :C

(#56015) Barret001 Köszi az elismerést és a biztatást :R

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#56021) Vertigo18 válasza Atesz 666 (#56014) üzenetére


Vertigo18
addikt

Azért inkább szerintem az az érdekes, hogy más, rögtön utánad, tudta értékelni a hsz-t, helyén kezelte a humor részét a dolognak. Akinek pedig valami miatt nem lett volna világos, annak a mai fiatalok körében olyannyira népszerű, úgynevezett "smiley"-t is odaböktem, hogy ezzel is elhessegessem azon gondolatokat, miszerint komolyan gondolnám, amit írtam.

A humor-faktoron kellene kicsit állítani szerintem.

Mellékelten megjegyezném továbbá, hogy a kolléga több alkotását is szemrevételeztem már, nem egyet privátban már végig is beszéltünk, sőőőt, tippeket is adott üzenetekben. Érdekes, ŐT nem zavarta a humor része a hsz-emnek...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#56022) Atesz 666 válasza Vertigo18 (#56021) üzenetére


Atesz 666
aktív tag

-Engem sem zavart,csak általában én ilyenekkel nem szoktam viccelődni. :U :P

Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

(#56023) Pendra37


Pendra37
tag

A hetvegen ramjott az agymenes laptop es eGPU teren es gyorsan le3D-ztem. :DDD

Video 1

Video 2

Normal GPU, SFX PSU, egy ilyen eGPU csatolo [link]. Az ossze bedugnivalot tartokonzolokra raktam amik 2 oldalrol satuszeruen fogjak. Nem engedik a dugot semmilyen tengely menten mozogni vagy forogni. Igy csak be kell tolni a laptopot, ratolni a dokkolo ket oldalat es kesz is. Nincs kabelrengeteg az asztalon, nem kell ossze vissza bedugdosni meg kihuzkodni.

[ Szerkesztve ]

Gondolj egy jeghegyre.

(#56024) Omli85 válasza #16939776 (#56018) üzenetére


Omli85
őstag

Egyelőre úgy néz ki megoldódott a "probléma" kapott egy Aquacomputer Aqualis tetőt a hétvégén a 18W-s pwm-es pumpa így határozottan halkabb lett tényleg sokat számít egy normális tető. Szivacs ház meg maradt illetve habár ki cseréltem a tartalék pumpán is a gyári elektronikát egy 10W-s pcb-re egyelőre ment a polcra tartaléknak. Tesztelésnél tűnt fel mennyit halkult a 10W-s az új tetővel mondom akkor kipróbálom a másikkal is ezt a tetőt ha már úgy is szét van robbantva minden :D.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#56025) cinemazealot válasza S.Y.S. (#56019) üzenetére


cinemazealot
addikt

Gyönyörű megoldás! :C Nálam is szükség volt hasonló eljárásra, csak itt egy nagyobb termetű (90×90 cm-es alapterületű) sarokelem támaszt ki ugyanezzel a módszerrel 2 db 60 cm széles közbülső és 1 db 30 cm széles végelemet.

(#56023) Pendra37
Jól gondolom, hogy ez a dokkoló állomás csak azokkal a notebook-okkal lesz kompatibilis, amik megfelelőek méretben és a csatlakozók kiosztásában? Aktuálisan milyen notiról beszélünk?

(#56026) TheProb


TheProb
veterán

Megvettem a Lidl-s szerszámkészletet, viszont a 3/4-es racsnis hajtókar nem jár szépen. Ahogy forgatom körbe van ahol meg-meg akad és kicsivel nagyobb erő kell hozzá, hogy átugorjon a racsni. Ez gyári hiba vagy csak be kell járatni és jó lesz? A másik kettő (1/4-es, 1/2-es) tökéletesen "jár". Visszavigyem cseréltetni szerintetek?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#56027) Pendra37 válasza cinemazealot (#56025) üzenetére


Pendra37
tag

A tartokonzolok minden tengely menten allithatoak, igy minden laptophoz jo. Kiveve azokat, ahol a port nem oldalt vagy hatul van, hanem mondjuk a sarokban 45-fokban illetve nem vizszintes.

Alap:

Z tengely

Y tengely

X tengely

A felszerelese is viszonylag egyszeru. Megkapja a felulrol/alulrol tarto elemeket, csavar meghuz annyira, hogy szoros legyen, de azert meg lehessen kicsit mozgatni elore-hatra. Aztan az oldalrol tarto elemeket, also csavar meghuz, hogy szoros lehessen mozgatni kicsit fel-le. Ezutan be a dokkoloba. Laptop is be a dokkoloba megfeleloen a helyere. Egyszer kezzel be kell igazitani a gepbe az iment felkeszitett dugot.
Ha rendben, akkor meg kell huzni a ket felso tarto csavart. Aztan erosen meghuzni also-felso tarto elem csavarjait is (imbusz kulccsal a vagaton keresztul). Vegul a ket felso tarto csavart ugy kell szorosra huzni, hogy kozben erosen egymas fele nyomja az ember oket. Miutan alul a kereszt csavar nem engedi szetnyilni jobb-bal elemet ez fogja biztositani, hogy ne tudjon fel-le elmozdulni.

Gondolj egy jeghegyre.

(#56028) #16939776 válasza TheProb (#56026) üzenetére


#16939776
törölt tag

Szerintem cseréltesd ki, lehet hogy "csak" szét kell szedni, kimosni brigéciol-lal és újra feltölteni zsírral, de az idő-pénz, és esélye van hogy selejtes a racsni, amit nem gyógyítható így.

(#56029) Omli85 válasza Limiter82 (#56006) üzenetére


Omli85
őstag

Hopp e csoda felett elsiklottam :D.
Szivacs kuckó nálam is van de a gyári tető vajmi kevés zajt fogott fel amit generál a pumpa ezzel az új tetővel ég és föld max fordulaton kb annyi hangja van mint eddig 2000rpm környékén.
A folyadék gyári vagy G12+desztvíz ? :)

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#56030) MrDerekas válasza Pendra37 (#56027) üzenetére


MrDerekas
addikt

Édes istenem, hová keveredtem..... :C Ha látnád a legutóbbi alkotásom (pc mini ház fából) tervrajzát, elsírnád magad, az tuti. Én még az őskorban élek. Egyébként nagyon nagy ötlet! Azonnal védesd le ;) Ha véletlen a NATO-nak kell gyártanod hatszázezer darabot, majd vegyél fel marketingesnek. Csak úgy :DDD

Kis segítség kellene nekem! SATA vezérlős alaplapra, ultra beruházás nélkül, hogyan lehet beüzemelni SAS vinyókat? A vezérlő kártya rohadt drága, adapter olcsóbb lenne, csak az meg pont nem megy a vezérlő nélkül :( Az ölembe pottyant egy szatyor hp server vinyó és jó lenne legalább lepróbálni őket.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#56031) Omli85 válasza MrDerekas (#56030) üzenetére


Omli85
őstag

Nem olyan horror össze egy ilyen átalakító :)
[link]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#56032) MrDerekas válasza Omli85 (#56031) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ez csak amolyan portfordító vagy csatlakozó adapter. S míg a SAS kezeli a SATA vinyókat, addig a SATA nem kezeli a SAS vinyókat. Ilyesmi van kilencszázé íbéjen :) Ettől még a z68 lapom nem fogja látni, hogy mi a jó istent gyömöszölök bele :DDD A controller, meg brutál drága. Pár teszt miatt nem fektetnék be rá.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#56033) Omli85 válasza MrDerekas (#56032) üzenetére


Omli85
őstag

Jogos hulla voltam tegnap kicsit benéztem mit is akartál xD vezérlő nélkül sehogy se fog menni :K aprón nézz körbe vagy esetleg ebay pár ezresért lehet azért már találni használt vezérlőt.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#56034) Limiter82 válasza Omli85 (#56029) üzenetére


Limiter82
csendes tag

Rózsaszín fagyálló + deszvíz 👍

(#56035) Satyricon válasza Omli85 (#56029) üzenetére


Satyricon
addikt

G12 helyett Glycosamot ajánlok, az minőségibb! 1liter ioncserélt vízhez 1 deci glyco. Vagy gyógyszertári desztvízhez a glyko-t, ha 100%-ig biztosra akarsz menni!

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#56036) Omli85 válasza Satyricon (#56035) üzenetére


Omli85
őstag

Én ezt használom cirka 1 éve egyetlen hátránya, hogy az átlátszó csövet megszínezi egy hangyányit.

[kép]

(#56034) Limiter82 : akkor jól tippeltem :)

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#56037) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Me' nem bír nyugodni a lelkem.... Még lelakkozom és holnap megy is ajándéknak a gyümölcslés doboz derekas módra :)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#56038) Omli85 válasza MrDerekas (#56037) üzenetére


Omli85
őstag

Szép munka :) igyál is rá egy páinák ;) :C

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#56039) MrDerekas válasza Omli85 (#56038) üzenetére


MrDerekas
addikt

:R Hát na. Van aki ilyennel fizet nekem. De kezdenek rászokni a csokira végre :) Mondjuk így könnyen megy az ajándékozás amolyan kötelező protokoll alkalmával ;) (Egyszer elkezdtem összeírni mi mindenért dolgoztam már... nem tudom eldönteni, hogy röhejes vagy siralmas. De a másfél liter pí víz mindent vitt :)) )

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#56040) cinemazealot válasza MrDerekas (#56037) üzenetére


cinemazealot
addikt

Szép! :K És gondolom, finom is.

(#56041) Omli85 válasza MrDerekas (#56039) üzenetére


Omli85
őstag

Eh :DDD

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#56042) Akos1994


Akos1994
aktív tag

Sziasztok!
Ilyen molex pineket lehet valahol itthon kapni? HESTORE-ban találtam idáig, csak ott ez a méret (0.093" / 5.08mm) műanyag házzal együtt van, nekem meg külön kéne a pin.. Nem szeretnék rá egy hónapot várni..

(#56043) jacint78 válasza Akos1994 (#56042) üzenetére


jacint78
addikt

TME

type your text here..

(#56044) MrDerekas válasza cinemazealot (#56040) üzenetére


MrDerekas
addikt

Köszi! Telitalálatnak bizonyult :D Aratott a díszdoboz a protokoll kapcsán.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#56045) Barret001 válasza Akos1994 (#56042) üzenetére


Barret001
addikt

Én rossz tápból szoktam bontani,az sem rosszabb az újnál...És idevág a fórumba az újra hasznosítása:)

(#56046) Ribi válasza Akos1994 (#56042) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ez talán az.
Csak figyelj, mert kevés esetén relatíve sokat fizetsz ki pluszban. Vagyis az a 4 forintos darab kb. 60 Ft lesz.
4 darab esetén 75Ft.

(#56047) Akos1994 válasza Ribi (#56046) üzenetére


Akos1994
aktív tag

:R Ez lesz az, köszi.

(#56048) MrDerekas válasza Essejó (#55727) üzenetére


MrDerekas
addikt

Belefért :DDD OneDrive linkek!
Éppen passzol beléje.
Mondjuk az ssdét el kellett dugni picit.
De minden belefért. Amiért pedig topic ON, a táp dobozát flexelni kellett, hogy elférjen az alaplap 24 tűs csatija. (A venti sarkaiban megült porról és a szép piros/szürke vezetékéről nem is szólva.)

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#56049) abdulka1 válasza Akos1994 (#56047) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!

Ezt az oldalt ismered? [link]

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#56050) hegegabi80 válasza MrDerekas (#56048) üzenetére


hegegabi80
addikt

Mondtam én, hogy belemegy. Kb pont egy slot az a kis szellőző. A kolink satelite kuckóba is pont így fért be.
Viszont így egy kicsit megint felpiszkáltad a szerelési mániámat, lehet metisbe kellene átköltözni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.