Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77007) emre válasza Essejó (#76996) üzenetére


emre
veterán

én ezzel csinálnám, látványosabb :D

hmmm éreztem én hogy célszerű lesz elmenteni az utókornak :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#77008) Samus válasza emre (#77007) üzenetére


Samus
addikt

Csodálkoztam, hogy a tag eddig húzta. Múltkor is olyan hisztit levágott itt...gondolom más topikokban is hasonló vehemenciával és stílussal nyílvánult meg. Előtte volt az a "heloman" nevű tag, annak is lementettem az utolsó hozzászólását, kísértetiesen hasonlít a kettő írásmódja egyébként.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#77009) Dani_kp


Dani_kp
őstag

No mi történt? :B :U

https://ingatlan.com/33821564

(#77010) emre válasza Samus (#77008) üzenetére


emre
veterán

Amikor a kemping kerékpár balos menetű hajtókarját nem tudta leszedni már kezdtem gyanakodni. :DDD

(#77009) Dani_kp

Páran felhívták a tag figyelmét hogy nem célszerű elektromos gázrezsóval brikettet izzítani begyújtáskor, mert veszélyes lehet, erre elgurult a gyógyszere.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#77011) fatpingvin válasza Dani_kp (#77009) üzenetére


fatpingvin
őstag

jelentettem mert kezdett bosszantani hogy nem csak életveszélyes hülyeséget propagál, emellett még vállalhatatlan stílusban is kommunikál a többiekkel.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#77012) Dani_kp válasza emre (#77010) üzenetére


Dani_kp
őstag

Igen azt olvastam, reagáltam is rá. Azért kérdeztem. :B

fatpingvin: elég durván tolja amúgy, csoda hogy nem sérült meg még eddig. Amúgy valaki ennyire nincs tisztában azzal, hogy mit lehet és mit nem? Nem érzi, hogy valami már életveszélyes? Láttam és hallottam is már pár dolgot, de minden egyes alkalommal ledöbbenek.

https://ingatlan.com/33821564

(#77013) hotkar válasza emre (#77010) üzenetére


hotkar
aktív tag

Elektromos gázrezsó? Há' ammeg mi? :))

Eh, öreg vagyok én már az ilyen modern dolgokhoz. :Y

(#77014) Vesa válasza emre (#77010) üzenetére


Vesa
veterán

:)) Kemény volt!
Ajánlásra néztem be ide, de a rezsós mutatványtól le is fagytam rögtön. Félve kérdeztem meg, hogy ilyen kedves kis életvszélyes mutatvány közepette, Fi relé van-e a házon, de esélyes, hogy a kérdés sem ment át.

A tudomány a valóság költészete!

(#77015) fatpingvin válasza Dani_kp (#77012) üzenetére


fatpingvin
őstag

én is csinálok néha ilyeneket, viszont van két fontos különbség: nem kezdek bele olyasmibe amivel kapcsolatban vagyok annyira bizonytalan hogy random online idegenektől kelljen kérdeznem, továbbá eszembe sem jut nyilvánosan kiírni még mielőtt valaki aki nem ért hozzá annyira mint én ötletet merítsen belőle.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#77016) Dani_kp válasza fatpingvin (#77015) üzenetére


Dani_kp
őstag

Én is csináltam már 1-2 extrémebb dolgot, de sose olyat, ami közvetlen életveszélyes lenni, és mindig csak ideiglenes dolgokról volt szó. Illetve a legfontosabb, hogy sose "reklámoztam", nem dokumentáltam és még csak véletlenül sem osztottam meg senkivel, nem hogy egy nyilvános fórumon.

https://ingatlan.com/33821564

(#77017) imibogyo


imibogyo
veterán

Végre itthon van... Már el is kezdtem szétszedni... Úgy érzem sok értékes hozzászólással fog a topik gazdagodni a közeljövőben. :DDD

(#77018) Barret001 válasza emre (#77010) üzenetére


Barret001
addikt

Az ilyenekre nem kell reagálni,felesleges etetni a trollokat.

(#77019) darvinya válasza imibogyo (#77017) üzenetére


darvinya
titán

Grat hozzá.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#77020) PitLee válasza Inhouse (#76978) üzenetére


PitLee
őstag

Nagyszüleim háza miatt én is érdeklődve nézek, olvasok a témában, ha emlékeim nem csalnak akkor ehhez a lemezhez azt írták, hogy míg téglafalnál átfedésben vannak a lemezek, vályognál állítólag 1-2cm hézaggal ütik be, mert a vályogfalnak kel legyen egy alap nedvessége ha túl kiszárad az sem jó.
Utána kéne olvasni nem tudom mennyire igaz.

(#77021) inf3rno válasza Dani_kp (#77012) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Múltkor volt hír, hogy a szülők leléptek dolgozni, 3 gyerek otthon maradt, aztán a 16 éves srác benzinnel gyújtott be a kályhába, gondolom mert attól a fa könnyebben begyullad. Leégett az egész ház, a kisebbik leány kórházba került sokadfokú égési sérülésekkel. Csoda, hogy nem halt bele senki. Én már semmin nem csodálkozom...

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#77022) inf3rno válasza Dani_kp (#77016) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem a legextrémebb, amikor a katalitikus mennyiségű (pár csepp) tömény kénsav helyett úgy rendesen megburítottam, aztán kifutott a cucc és felgyulladt az asztalon. Az igazán vicces benne, hogy a felügyelő tanár felhúzta az egyik szemöldökét, de kb. ennyi volt a reakció, amikor ott oltogattam. Gondolom már nem az első ilyet látta a pályafutása során. :D

Buliban hasznos! =]

(#77023) lemmy71 válasza PitLee (#77020) üzenetére


lemmy71
őstag

Ha már szigetelsz akkor átfedéssel kell csinálni mindegy az hogy vályog vagy vertfal. A vályog falakt nem hiába meszelték kívülről, belül pedig enyves festékkel festették, ezek lélegeztek és szépen elvezették a levegő páratartalmát. Tehát nyugodtan szigetelheted alulról átfedéssel, lényeg hogy ne csomagold be a házat nikecellel, max kőzetgyapottal ami cement bázisú nemesvakolattal vakolható.

[ Szerkesztve ]

(#77050) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kicsit takarítottam. Ne etessétek, hanem jelentsétek légyszi. :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.