Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64351) do3om válasza Submarine (#64350) üzenetére


do3om
addikt

:R
Ha lesz kedvem nekiállok én is.
Bennem az is felmerült hogy hajtok rá lemezt, mivel 0,1mm-es lépésenként áll rendelkezésre. Csak azt óvatosan felragasztani hogy eltávolítható legyen, a borda tetejét meg felérdesíteni.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#64352) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Rezgőcsiszoló ügyben érdeklődni?

Lenne 2 kiszemeltem aztán tanácsra lenne szükségem....
köszi

風林火山

(#64353) cinemazealot válasza Shingen (#64352) üzenetére


cinemazealot
addikt

És miért titkolod, melyik az a két kiszemelt? :)

(#64354) Shingen válasza cinemazealot (#64353) üzenetére


Shingen
addikt

Jogos :DD

1

2

2. erősebb, kényelmesebb, porzsákos.
De kisebb a csiszoló felülete nem nagyon lehet hozzá kapni gyári csiszoló talpat.

Viszont az elsőnek nagyobb a talp felülete nem porzsákos, meg gyengébb is.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#64355) cinemazealot válasza Shingen (#64354) üzenetére


cinemazealot
addikt

Neten rendelnéd, vagy van lehetőséged kézbe venni és magnyomorgatni?

Mert én garantáltan utóbbi alapján döntenék. Én valamikor másfél éve vettem egy noname (CMI márkájú) csiszolót, ami az OBI-ban járkálva tetszett meg. Az ára szimpatikus volt, kézbe véve pedig tetszett, hogy masszív a talpa, masszív a rugós papír rögzítője, változtatható a fordulatszáma, van porzsákja... és ha tönkremegy, nem fogok sírni miatta. Néhány glettelésen már túl vagyok vele, de még mindig nem sikerült kinyírnom. :)

(#64356) Shingen válasza cinemazealot (#64355) üzenetére


Shingen
addikt

neten

Nincs időm nézegetni.
Ezeket néztem ami beleférne a keretbe......

風林火山

(#64357) trialboj


trialboj
őstag

Van egy kb 8 éves samsung porszittyantóm, aminek iszonyat büdös a porzsákja. Először azt hittem a hepa filter ilyen ocsmány szagú, de most kiderült hogy a porzsák. 2 napja kint van a szabadban szellőzni, de semmivel nem lett jobb szaga. Most befújtam valami lábra való gomba olő sprayel, valami más ötlet nincs?

Az hogy vegyek másik porzsákot nem opció, nem találtam hozzá, és nem is érné meg, a szállítás többe kerülhet.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#64358) imibogyo válasza Dani_kp (#64309) üzenetére


imibogyo
veterán

Nagyon jó lett. De mivel ebben a pillanatban értem haza nyaralásból és éhes vagyok, mint egy farkas, így az a sok szép csüngő szalámi jobban megfogta a fantáziámat... ;] :P

(#64359) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Adott egy IS-50 hűtő. Ennek nagyon gyalázatos volt a talpa, a hőcsövek kicsit homorúak voltak, nem volt teljesen egy síkban a talppal + olyan érdes volt az egész.
Ezért nekiálltam óvatosan üveglapon a vizes csiszolásnak. Először 240, majd 500-as. De aztán tettem még egy kört 320, 500 és 800 a végén.
Na de most jön a lényeg, tök jó lett volna a talp, mikor az egyik szélcső hőcsőnél egy kis hajszál vékony pár milliméter hosszú repedés szerűt láttam. Na mondom szép, ha a hőcső szétnyílt. Körmömmel megnéztem és picit benyomódott, meg a hőcső legvégén is. Pedig már pont végezni akartam is vele, tök jó lett volna a végeredmény.

Viszont így mér nem merem gépbe rakni, bár nem szivárgott belőle semmi. De mi van ha használat közben kezd el, aztán kész vége lesz az alaplapnak.

Esetleg mi lenne, ha kilyukasztom rendesen, kifolyik minden, még így is marad 4 hőcső, lényegében egy IS-40 lesz belőle, talán nem romlik olyan sokat a teljesítménye.

Vagy nem kell parázni, mehet a gépbe vissza.
Esetleg próbáljam meg beforrasztani az esetleges lyukat?

Ez még a legelső kör után volt:

Ezen pedig a bejelölt bibi:

[ Szerkesztve ]

(#64360) emre válasza trialboj (#64357) üzenetére


emre
veterán

Típusa? :)
Nekem is egy régi 1600W-os samu (SC4130) van, és a nyár elején vettem hozzá új motort, porzsákot stb....úgyhogy most újszerű. :D

(#64359) hegegabi80

Ja, lehet 4 cső elég lehet (bár nem tudni milyen procit hűt), de a lyuk miatt a proci egyik fele nem nagyon lesz hűtve. Én lehet kukáznám. Forrasztani nem érdemes, a lyukat befoltozhatod, de a cső nem fog működni.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#64361) Samus válasza hegegabi80 (#64359) üzenetére


Samus
addikt

Nincs az megrepedve...Ez megvan repedve...Folyni nem folyik belőle, csak könnyezik. Mint láthatod, az első Brockenem hibás volt. A négyből kettő hőcső lyukas. Egy i5-4460-t kellett volna hűtenie, de alapjáraton 60 fokra ment fel, terhelés alatt pedig fél perc múlva már 93 fokon volt. Pedig nem kis darab a torony, de hiába, ha a CPU felét semmi sem hűtötte.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#64362) Dani_kp válasza imibogyo (#64358) üzenetére


Dani_kp
őstag

Köszönöm az elismerő szavakat mester :R . Az már csak a vége, volt vagy 50 szál belőle, de január óta kicsit megkopott a készlet :D . De van még ott 1,5 tábla szalonna, meg egy jó kis csülök is :DD .

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#64363) hegegabi80 válasza emre (#64360) üzenetére


hegegabi80
addikt

Egy i3-8100 cpu-t hűt, tehát nem egy nagy kazán, igaz mitx (metis) házba fog majd bekerülni a konfig ha elkészülök. Azért nem egészen a cpu egyik fele, hanem csak egész a széle, inkább 1/3-a.

(#64361) Samus: Na a tiédhez képest az enyém semmi valóban. Semmi nem buggyant ki, meg először csak egy pici vékony repedés szerű jelent meg (sajnos azt nem fényképeztem), csak utána nyomódott be a körmöm által. Az alsó az csak egy kis mélyedés, a felső részen a hőcső külső peremén volt a repedés.

Lehet először megpróbálom jól felmelegíteni, ha lyukas lenne és van benne valami akkor tuti kibuggyan nekem is, ha meg nem, akkor nem is lyukas.

[ Szerkesztve ]

(#64364) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Nos pillanatok alatt kiderült, hogy bizony kilyukadt. Elkezdtem hajszárítóval melegíteni és kibuggyant két csepp folyadék. Így mér biztosan nem megy vissza, mert annyira a szélén van a lyuk, hogy ott talán már nem is éri a cpu kupak, és tuti kiszivárogna.
Oh hogy az a .......... :W :W :W A francért nem tudják gyárilag tisztességesen megcsinálni a talpát.

(#64365) Pete55555 válasza Shingen (#64354) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Nekem (vagyis apámnak) ilyen Einhell van.
Ahogy nézem már sehol nem kapható, illetve ha lenne is, túlmenne a kereteden, de ezt bizton állíthatom, hogy jó kis gép, jó használni, ledekkel jelzi, hogy mennyire kell odanyomni, van beépített porzsák, szóval tényleg egy kezes kis barkácsgép. De azért hiába a portartály, ez is porol elég sokat.

...Szeretem leracsniztatni...

(#64366) Shingen válasza Pete55555 (#64365) üzenetére


Shingen
addikt

köszi, de ez skill .... nem einhell :)

風林火山

(#64367) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Elektromos gyaluból melyiket vennétek, két olcsóbbat néztem ki. Esetleg valakinek valami tapasztalata velük?

Einhell
vagy
Hecht vagy mást nézzek?

Pár db deszkát kellene meggyalulni kicsit, olyan nagyon nem lenne használva az elkövetkezendő években sem nagyobb munkára.

(#64368) Pete55555 válasza Shingen (#64366) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Na :W

Nézd el kérlek, kicsit már fáradt voltam :B

Ez a SKIL nem tűnik rossznak, szerintem nyugodtan megveheted. Közben megtaláltam, árulják még az enyémet itt. Nekem ezzel van tapasztalatom, ahogy írtam, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Mondjuk én többnyire fát csiszoltam vele. De amit cinemazealot linkelt is megfontolandó, bár azt a márkát nem ismerem.

(#64367) Atomantiii

A kettő közül mindenképp az einhell.
Ha csak pár db deszka, akkor még lehet, hogy azzal is túllősz a célon, de az egy korrekt minőségű gép, legalább egy kategóriával jobb, mint a Hecht.
2mm fogásmélység bőven elég, majd látni fogod, hogy ha szép eredményt akarsz, akkor 1 vagy 0,5mm-eket fogsz leszedni. Persze fontos a kés éle is.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#64369) lemmy71 válasza Pete55555 (#64368) üzenetére


lemmy71
őstag

Nekem van egy két Skill gépem (szalagcsiszoló - dekopir fűrész - gérvágó) van ami már több mint húsz éves, a szalagcsiszolóban cseréltem nemrég székereket, azonkívül semmit sem kellet javítanom, szerintem egy jó középkategóriás márka akár mindennapos használatra is.

(#64370) Shingen válasza Pete55555 (#64368) üzenetére


Shingen
addikt

Skil F0157348AA az 160W még a Black & Decker KA400 220W tehát erősebb.
Nem tudom ez mennyire számít....

Ami neked van az 18 ropi annyit már nem akarunk rá szánni a B&D 11 az még belefér nekünk de a drágább már nem....

風林火山

(#64371) Atomantiii válasza Pete55555 (#64368) üzenetére


Atomantiii
őstag

Köszi.

(#64372) Pete55555 válasza Shingen (#64370) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Attól is függhet, mire használnád. Szerintem ekkora teljesítménykülönbség rezgőcsiszolónál nem számít nagyon, inkább a csiszolópapír minősége, kopottsága a fontos.
De várj meg, hátha jön valaki jártasabb a témában.

Imibogyo??? :DDD

...Szeretem leracsniztatni...

(#64373) Samus


Samus
addikt

Tudok-e nikecell vágót csinálni ellenálláshuzal nélkül? Sürgősen kellene valami alkalmatosság, vagy itthon PC táp, és egy DC12V/1.8A illetve DC24V 10A kapcsolóüzemű tápom.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#64374) pjen válasza Samus (#64373) üzenetére


pjen
félisten

Egy vékony acél huzal is jó.

(#64375) Barret001 válasza Samus (#64373) üzenetére


Barret001
addikt

Bicikli bowdenból 1 szál.Gitárhúr is jó.

(#64376) imibogyo válasza Shingen (#64370) üzenetére


imibogyo
veterán

Nem tudom mennyire vagyok jártas(abb) a témában, de nekem az olcsóbb gépek esetén nem túl sok jó tapasztalatom van B&D gépekkel szigorúan a tartósságot tekintve. Ha már B&D-nél szeretnél maradni, akkor a drágábbikat venném (lentebb indoklom is majd)...

Már többször leírtam, hogy ha nagyon ár-érzékeny is az ember, akkor is a "már nem gagyi, de még olcsó" kategóriában én a Skil és az Einhell gépeket részesítem előnyben, picit feljebb pedig a zöld Bosch-okat. Szinte minden más márkával (Extool, B&D. Powerplus stb.) fürödtem már be, ezekkel (eddig) egyszer sem. Még ha szolgáltatások tekintetében, sokszor alul is maradnak a többi géphez képest, de eddig még mindig egy erős, elfogadható minimumot kaptam a pénzemért és ami még szintén nagyon fontos, hogy sok-sok évre igaz ez.

Tudom, hogy még drágább, de alig többért, mint amiket te linkeltél már van Bosch gép is. Érdemes elgondolkodni rajta. Ennyi pluszt (szerintem) simán megér. Ráadásul nem kell hozzá spéci csiszolóvászon sem és a rezgésszáma 1.5-2x-ese az általad linkelt gépekhez képest. Gépet nem egy 1-2 évre vesz az ember, így érdemes mérlegelni.

Egyébként az sem derült ki, hogy mi a pontos célod a géppel?
Mert már az általad linkelt két gép sem teljesen egyforma.

Nagyon jók a "tenyér" gépek és a legtöbbször méretre szabott (ezért a talpon mindenhol jól megtámasztott) vásznak miatt sokkal precízebben használhatóak (pl. ajtólap, tok, képkeret, sarkok, nútok stb. esetén, főleg a "vasaló" alakúak). De ezekkel nem igazán jó és célszerű nagyobb felületet csiszolni (gerenda, padló, stb.-re már nem az igaziak) és nem annyira "haladósak" a csiszolásban a kisebb csiszolófelületük miatt. Cserébe finomabban lehet érzésre szabályozni az eltávolítani kívánt réteg vastagságát.

A nagyobb csiszolófelületű "kétkezes" gépek pont az ellentettjei ezeknek. Haladósabbak (pláne minőségi, nem-piacos vászonnal), de a sokszor nem méretre készített, nem öntapadós vásznak hiánya, valamint az ebből adódó nem túl precíz vászonfelfogatás és vászonfelfekvés miatt (széleken lelóg a vászon például, sarkokba, élekbe nem igazán lehet velük "benyúlni") precíz munkákhoz nem a legjobbak.

Természetesen vannak az átmeneti gépek a két fő kategória között (amit te is linkeltél kis B&D jó példa), ami a két kategória tulajdonságait próbálja egyesíteni magában. Nem méretre szabott vásznakkal és "gyári" vásznakkal is használható, kicsi felületű, de ezt kompenzálandó relatíve gyors rezgésszámú alaplemez és "egykezes" használat.

(#64377) Shingen válasza imibogyo (#64376) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi

Igazából ajtó lapok, ajtó kereteket akarok csiszolni.
Nem akarom fáig leszedni róla mindent, csak a mostani festék réteget leszedni.

風林火山

(#64378) Shingen válasza imibogyo (#64376) üzenetére


Shingen
addikt

Erre az ajtó csiszolás témára lehet elég lesz ez az olcsóbb skill. Skill

風林火山

(#64379) madmaxxx válasza Shingen (#64378) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Sima, sík felületekre maximálisan megfelel ez a csiszológép. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#64380) lemmy71 válasza Samus (#64373) üzenetére


lemmy71
őstag

A pc táp mókolás nélkül nem jó erre a célra, mert azonnal leold :K Bowden szállal is meglehet csinálni, de egy rossz hajszárítóból vagy valamilyen hősugárzóból is tudsz ellenálláshuzalt ki szedni. Én annak idején egy kidobott 16 voltos tescos akkus fúrónak a töltőjéből csináltam. A keret egy 6 os saválló köracél volt amit lombfűrész formára hajtottam, 25 centis ellenállás szál volt benne. Évekig bírta, még kölcsön nem adtam :O

(#64381) Satyricon


Satyricon
addikt

Srácok

Óriási orális élménybe van részem: jobb első szilent tartó 10-es csavar beleszakadt. Gondoltam semmi gond, majd a neo márkájú csavar kiszedő majd elbszik vele. Hát velem bszott ki kegyetlenül, mert beletört a csavarba! :(( Kb kettébsz az ideg, mert még fúrni se lehet a kobaltos fúróval, annyira kemény! Mivel lehetne kiszedni ezt a csavart?

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#64382) madmaxxx válasza Satyricon (#64381) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Ha kobalt fúró nem viszi akkor ott már szerintem semmi sem segít. 12.9-es csavar nem okozott neki gondot komolyabb igénybevételű tartószerkezetnél. Itt már csak a csoda segít!

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#64383) pjen válasza Satyricon (#64381) üzenetére


pjen
félisten

Lángal melegíteni,vagy a fúrást 3 mm ről indítani.Vannak gyémántos fúrók is.

(#64384) lemmy71 válasza Satyricon (#64381) üzenetére


lemmy71
őstag

Tegyél rá egy tízes anyát, co val hegezd telibe az anyát, és egy két perces várakozás után óvatosan próbáld kicsavarni.

(#64385) Pete55555 válasza imibogyo (#64376) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

nekem az olcsóbb gépek esetén nem túl sok jó tapasztalatom van B&D gépekkel

Egyetértek nekem is ez a tapasztalat. Olcsóbb B&D gépek gagyik. A drágábbakat meg lehet venni.

Már többször leírtam, hogy ha nagyon ár-érzékeny is az ember, akkor is a "már nem gagyi, de még olcsó" kategóriában én a Skil és az Einhell gépeket részesítem előnyben...

Erre szokták azt mondani, hogy nem vagyunk annyira gazdagok, hogy az olcsót vegyük.

Ez a zöld Bosch tényleg nem tűnik rossznak amit ajánlottál.

...Szeretem leracsniztatni...

(#64386) Saccco válasza Pete55555 (#64385) üzenetére


Saccco
nagyúr

TL;DR

Aldi/Lidl gépek általában jók.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#64387) lemmy71 válasza Pete55555 (#64385) üzenetére


lemmy71
őstag

Én a kilencvenes évek elején vettem egy piros einhell 150A hegesztő trafót, a mai napig kiválóan dolgozik, pedig ezt szoktam kölcsön adni boldog boldogtalannak, nem pedig a méreg drága Solter Icont :DDD Amúgy az einhell manapság három színben készül, van a piros ami elméletileg a jó kategória, utána a sötétkék vagy néha fekete ez hobby célra, és a végén a sárga a ne vedd meg kategória :DDD Amúgy az einhell a tíz legnagyobb gépgyártó közt van a világon, pl az alkot is ők gyártják, és még több más ismert márkát :K

(#64388) Satyricon válasza pjen (#64383) üzenetére


Satyricon
addikt

Forrasztólámpával meg lehet melegíteni annyira?

Pjen: Ezt már nem lehet telibe hegeszteni, mert akkor a körülötte lévő lyuk is kap, az meg már az alvázhoz tartozik

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#64389) imibogyo válasza Saccco (#64386) üzenetére


imibogyo
veterán

Amik egyébként szintén Einhell gyártmányok. ;)

(#64390) pjen válasza Satyricon (#64388) üzenetére


pjen
félisten

Szia.A hegesztést nem én ajánlottam.Forrasztó lámpával meg lehet próbálni..A csavaróa hegesz egy pálcát,hogy elvigye a hőt,és a körülötte lévő anyagot melegitsd.Hátha.

(#64391) Atomantiii válasza imibogyo (#64376) üzenetére


Atomantiii
őstag

Nekem most döglött meg a zöld Bosh sarokcsiszolóm, 2,5 éve használom. Annyi szerencsém volt, hogy online beregisztráltam és így kaptam rá 3 év garanciát és kicserélték egy teljesen újra, ami remélhetőleg nem fog úgy elromlani, mint az elődje.

Bár ha azt nézem megdolgozta az árát, mert vágtam vele rengeteg cserepet és egyéb dolgokat is.

(#64392) Barret001 válasza Atomantiii (#64391) üzenetére


Barret001
addikt

Tizen akárhány éves Bleki sarokcsiszolóm van,még működik! (kék) 15 évnél biztos öregebb! Érdekessége,nem ferde fogazású benne az áttétel!!! Sokat használom.

[ Szerkesztve ]

(#64393) Barret001 válasza Satyricon (#64381) üzenetére


Barret001
addikt

Fentről hozzá lehet férni? Ha igen,akkor onnan kell kiműteni! Ez így szopás lesz furkálni...

[ Szerkesztve ]

(#64394) imibogyo válasza Atomantiii (#64391) üzenetére


imibogyo
veterán

Persze mindig van ellenpélda. Nekem nyolc, vagy kilenc zöld Bosch gépem van, a legfiatalabb is 9 éves. Ezek közül egyedül a fúróval volt egy kis bajom idejekorán (kb. 2 év alatt az irányváltó kapcsoló eltört, amit először megragasztottam (lehet valaki emlékszik is rá...) de így sem bírta sokáig. Most új módszerrel próbálkozom, de még nem volt időm összerakni...). Ezen kívül csak a kopóalkatrészeket cseréltem (sarokcsiszolóban már 3. készlet szénkefe megy, szóval használom őket rendesen :DDD ).

De természetesen mindenből ki lehet fogni jót is rosszat is. Én csak arra akartam célozni, hogy a hibaszázalék a nem mindegy. Extool-ból pl. a negyedik (!!!) oszcilláló multigépem volt az ami ténylegesen használható is volt (muszáj voltam cserélgetni, mert kifutottam az elállási időből és nem akarták visszaadni a pénzem, más meg akkor nem fért bele), az első három úgy "ütött", hogy 1-2 perc alatt elzsibbadt az egész karom. Lekopogom a negyedik gép azóta is rendesen működik és szolgál. :K

Egyébként nem hiába írtam azt is, hogy gépet az ember nem 1-2 évre vesz. Én szépen lassan minden gépemet átcserélem/átcseréltem kék Bosch-okra és Makitákra, ezek egyrészt tényleg jobbak szerintem, másrészt alig drágábbak az olcsóbb kék variánsok. Most pl. annyiért tudnék kék fúrót venni, mint amennyiből anno a zöldet vettem, csak éppen ezen/ebben minden olyan fontos elem fém, ami azon/abban műanyag (tokmány, fogaskerekek).

(#64392) Barret001: igen, a régiek szinte elnyűhetetlenek voltak. Írtam már ide az új elektromos láncosomról ami egy B&D-t váltott. Na az a gép 19 éves és még mind a mai napig tökéletesen üzemel, csak épp nem kapok hozzá hajtófogaskereket (csillagot). Ha azt tudnék szerezni, simán használható lenne újra. :K

(#64395) pjen válasza lemmy71 (#64387) üzenetére


pjen
félisten

A hegesztő trafó a faék után a legegyszerűbb gép.

(#64396) freelanced


freelanced
addikt

Üdv!

Lehet, hogy nem a legjobb topik de mit lehet tenni ha beragadt a gépházba egy csavar?

Lehet hogy a menet rossz de annyira feszes hogy lehetetlen kicsavarni és már el is nyűttem a csavarfejet kissé.

Elég bosszantó mert nem valami gagyi gépházról van szó.

Meg lehet ezt úszni fúrás nélkül? Mit javasolnátok mit tegyek?

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#64397) creation válasza freelanced (#64396) üzenetére


creation
senior tag

Ez a gányolásos topik :) Itt szinte biztos, hogy elsőre nem azt a választ kapod ahol a gépház menekül, hanem a csavar :D

Szóval flexeld le a gépházat a csavarról, majd utána mindenképp ződsárga szigszalaggal ragaszd össze :DDD

Egyébként a fúrógépet javaslom.

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#64398) Pete55555 válasza freelanced (#64396) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Ha tudsz, egy fogóval próbálj meg ráfogni. Vagy flexxel, esetleg fűrészlappal csinálj bele nútot, és lapos csavarhúzóval próbáld kitekerni.

...Szeretem leracsniztatni...

(#64399) freelanced válasza Pete55555 (#64398) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm nektek. Az a baj pont rossz helyen van nem férek hozzá rendesen.

De lehet hogy találok olyan fogót amivel rá lehetne fogni. Az a baj talán a harapó jó is lenne ha a gépház nem örülne neki. Szóval lehet hogy a fűrészlap lesz belőle úgy talán csak a csavar sérül majd.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#64400) creation válasza freelanced (#64399) üzenetére


creation
senior tag

Ha tényleg menteni akarod, akkor megfúrod 2-es fúróval a csavart és lehet kapni kb 500ft-ért csavar kihajtó készletet. Az kiszedi se perc alatt gányolás nélkül... (De ilyet itt nem javasolhatunk) :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.