Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65151) Gézengúz válasza #33253120 (#65150) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nem látszó részen próbálj rá alkohollal.

(#65152) Essejó válasza Tothgera30 (#65130) üzenetére


Essejó
veterán

Tudtommal memóriára sünit ilyennel szokás rá aplikálni.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#65153) Essejó válasza Tothgera30 (#65130) üzenetére


Essejó
veterán

Esetleg olyan fajta, amit te vághatsz méretre?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#65154) Tothgera30 válasza Essejó (#65152) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ez még beltérbe is kevés. Simán leesik.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#65155) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hali.

Van egy régi (20+éves) fa asztalom (tölgy, bükk, hirtelen nem tudom), amit szét kellene kapni, azonban az elemek ragasztva vannak.
Hogy kellene ezt megvalósítani? Ragasztó oldó folyadék esetleg nagyon vékony drót fűrész?
Flex és társai nem játszanak, mert később még használni szeretném :)
:R :R

(#65156) lemmy71 válasza Krogoth (#65155) üzenetére


lemmy71
őstag

[Asztalos klub] itt majd segítenek neked :K

[ Szerkesztve ]

(#65157) Krogoth válasza lemmy71 (#65156) üzenetére


Krogoth
senior tag

Na majd meglássuk :)

Köszi a tippet

(#65158) macilaci78 válasza Krogoth (#65155) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A faragasztó ha kikötött, akkor nincs oldószere. Rezgővágóval végigvágod, a tipliket kifúrod, újakat bele és ragaszthatod össze megint.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#65159) Pete55555 válasza Krogoth (#65157) üzenetére


Pete55555
Topikgazda

Finoman gumikalapáccsal próbáld meg szétütni. Én úgy tapasztaltam általában szét szoktak jönni rongálódás nélkül, még a pozdórja bútorok is. Egy fa asztal meg jobban kéne, hogy bírja.

...Szeretem leracsniztatni...

(#65160) macilaci78 válasza Pete55555 (#65159) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez öreg bútornál működhet, ahol a fa dilatációs mozgását a ragasztó már nem követte le és elporladt. A ragasztó amúgy keményebbre köt, mint a fa, amíg a ragasztó ép, addig a fa fon engedni. A valódi fa szálasan szakad, nem úgy, mint a pozdorja.
Próbáltunk egy friss gyártású tömör fenyő szekrényt (Estberger) szétverni lapra szerelni, mert a lépcsőfordulóban nem fért el, nem ment volna látványos rongálás nélkül, így inkább maradt az alsó szinten.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#65161) Essejó válasza Tothgera30 (#65154) üzenetére


Essejó
veterán

Én még nem láttam ilyent leesve, csak olyat amit Sniccerrel kellett lefaragni, de te tudod.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#65162) Tothgera30 válasza Essejó (#65161) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Régebben Tp-Link WR1043ND routerek módosítása is érdekelt, ott átfutott a kezem alatt pár darab. Elsősorban Gap pad-al próbálkoztam, sajnos függőleges rögzítés esetén szépen lepotyogtak a sünik, a hőingadozás következtében. Volt aki Epoxy-t használt, én pillanatragasztót és hűtőpasztát kevertem össze, azzal is teszteltem, de sajnos a pillanatragasztó morzsolódik, és egy idő után rászárad és leesik (után lehet alatta kaparni).

Tehát ott ahol fokozott a főingadozás (nem szobahómérséklet áll fenn), oda komolyabb terméket érdemes használni.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#65163) Barret001 válasza Tothgera30 (#65162) üzenetére


Barret001
addikt

Sziloplaszt,vagy fbs. örökélet,+1 nap :) Ahol borda nélküli alkatrészeket kell átalakítani,oda több mint elég! Az alkatrész is műanyag,mégis leadja a hőt.

(#65164) Tothgera30 válasza Barret001 (#65163) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Azt azért halkan jegyzem meg, ezek az eszközök gyárilag is nehezen viselik azt hogy nincs rajtuk semmilyen hűtés. Sőt, továbbmegyek, szüleimnél Kaon CO1000 (vagy M200) beltéri egység (Set Top Box) gyári "hűtése" egy 50x50mm-es alufólia lap, mely rá van ragasztva a chip-ek tetejére. Ez gyárilag is túlmelegszik, kép fHD-nél kockásodik. Kapott egy heatsink-et, és azóta semmi probléma nincs vele.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#65165) Barret001 válasza Tothgera30 (#65164) üzenetére


Barret001
addikt

Pont ez a lényeg,hogy gyárilag kb 0 hűtésen kell javítani! Az meg nem kihívás :)

(#65166) lemmy71 válasza Tothgera30 (#65162) üzenetére


lemmy71
őstag

Én régen az xbox -hoz [ezt] használtam, bluechip -nél vettem de amint látom már nem forgalmazza.

(#65167) Essejó válasza lemmy71 (#65166) üzenetére


Essejó
veterán

Lehet ám kapni, tőlünk kicsit keletebbre :) [link] [link] [link] Másik boltban is van. Ha most megrendeli, még karácsony előtt ide is ér. [link]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#65168) Inhouse


Inhouse
őstag

Lehet, hogy rajz nélkül nehéz lesz, de megpróbálom. Ablakcserénk volt, a konyhai magasabb volt 10cm-el az adott oldalon levő többinél, de az aljuk egy vonalban volt. Egyformákat rakattunk, a konyhai rést felül egy lábazati 10cm-es hőszigetelő táblával töltöttük ki. Plusz volt a tábla és az ablaknyílás felső síkja között még ~8cm rés, oda is be lett ragasztva egy 8cm-es sima hőszigetelő tábla darab. Le lett hálózva, ragasztózva, glettelve, festve.
Mondja az asszony, hogy olyan karnist akar, hogy az ablak nyílás tetejére rakjuk. Na az szép, de mihez fogassam? Nem nagy súly lenne, nem sötételő menne rá. Nincs esetleg olyasmi hernyó, mint a gipszkartonnál, csak hungarocellhez? Elbírná egyébként? Vagy rakjak keresztben egy laposvasat, és oldalt fogassam oda? Mondjuk az egyik oldalra is került ~8cm, a másik oldalra meg 3cm-es tábla...de azért az még átfúrható.

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#65169) hegegabi80 válasza Inhouse (#65168) üzenetére


hegegabi80
addikt

Elvileg van polisztirol dűbel. Ezzel lehet pl kívülre is lámpákat felfogatni. Mondjuk nem tudom mennyire stabil, még nem használtam, de lámpa nekem is ezzel lesz majd felfogatva, mivel azért 15 cm-es hőszigetelésen átvezetni csavart plusz még a falba is hogy tartson érdekes lenne.
Aztán a karnist mennyire fogja megtartani nem tudom. De láttam, hogy van ebből több fajta méret is.

(#65170) A Zéé válasza Inhouse (#65168) üzenetére


A Zéé
addikt

Polisztirol dübel létezik, de ennyire direktbe a húzást nem vagyok biztos, hogy tolerálná az xps. Egyszer kicsit jobban megrángatja valaki a függönyt, és ki tudja...
Mi a kisebb angolaknákat rögzítettünk ilyenekkel szintén XPS-be, de azokat csak addig kellett így tartania, amíg vissza nem töltöttük a földet mögé. A nagyobb méretűeket már mi is inkább a hő- és vízszigetelésen keresztül menő alapcsavarokkal oldottuk meg. Igaz csak M12-től de van belőle 25 cm is. Ha beton van az ablak felett, akkor talán az jó lehet. Vagy sima fém dübel, és méretre vágott menetes szár. Én lehet, hogy errefelé indulnék el.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#65171) Nkboy válasza Inhouse (#65168) üzenetére


Nkboy
senior tag

Simán elbírja a polisztirol dübel. Nálunk egy 90 x 90-s kisajtót tart, ami zártszelvényből készült. :)

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#65172) Samus


Samus
addikt

Anno kérdeztem gyűrűzéssel kapcsolatban, egy Robi 55 gép volt az alany. Jelentem, összesen 5 törött gyűrűbe került, de életre kelt a gép. Ebből négyet én törtem el (béna voltam), egyet pedig ma apóssal, de ketten azért összeraktuk a gépet, és a második rántásra be is indult. Úgy két percig füstölt, mert a síkosításhoz 4T motorolajat használtam a hengernél és dugónál, de annyi baj legyen. Minimum 30 éves gép, de tényleg úgy pörög, mint a buszkerék. És gyönyörű porhanyós földet csinál, csak szétrázza a kezem :D

Soha nem hittem volna, hogy valaha életre kel majd...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#65173) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag


Anno a nyár elején kellett valami megoldás arra, hogy ne legyen 40+ fokos a HDD a gépben
Volt egy feles 775 stock hűtőm és ez lett vele

(#65174) Inhouse válasza A Zéé (#65170) üzenetére


Inhouse
őstag

Köszönöm nektek. Ezek szerint nem gondoltam túl nagy hülyeséget, létező dolog. :) Néztem a linkeket, elképesztő, hogy van 90mm-es 1700-ért 2db (Fisher), vagy noname 115Ft/db. A 90mm, már elég jónak tűnik. A gond az, hogy nem függőleges falban lenne, mert úgy azért jobban ülne. Itt függőlegesen lenne és húzná lefelé a műa. sín, és benne egy "csipke" függöny. Nem találtam sehol terhelési adatot.
Felette sem beton van, hanem pucolás és valahol egy fa áthidaló, de azt nehéz lenne biztosra eltalálni. Ha tudnám hol van, akkor hegeszthetnék egy vaspálcára egy facsavart és betekerném. :) Azt még megtehetem, hogy a maradék szigetelőből egy darabba betekerek egy ilyen dűbelt és felbakolva súlyokat akasztok rá. Ha kibír 3-4kg-ot, akkor már jó lehet.
Az a vasajtó is így lógatva van felfogatva? Hány darabbal és milyen fajta?

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#65175) Barret001 válasza Samus (#65172) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem is van Robi 55,működik :D

(#65176) lemmy71 válasza Essejó (#65167) üzenetére


lemmy71
őstag

Ha valakinek nagyon kell, nekem ott porosodik 8 éve a szekrényben két bontatlan dobozzal ;]

(#65177) lemmy71 válasza lemmy71 (#65176) üzenetére


lemmy71
őstag

(#65178) Dauerstage


Dauerstage
tag

Elnézést kérek uraim.
Ezek a ragasztók amit Essejó linkelt, ezek megfelelnek alaplapi vrm hűtőhöz is?
Tehát van egy lap amin gyárilag nincs, és én teszek rá hogy legyen.
Előre is köszönöm a választ.

A privát beszélgetés azért van, hogy bármely fél tudja igazolni az igazát. Ha itt rám írsz, akkor ne kérd hogy email-t küldjek. Ha ez neked nem oké,akkor ne is írj.

(#65179) Tothgera30 válasza Dauerstage (#65178) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Igen.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#65180) Sándor -P20- válasza Barret001 (#65175) üzenetére


Sándor -P20-
senior tag

Robi 55-öt annó egyet mi is kivégeztünk.
Totál lekopott a csiga a hajtásházban, és úgy döntöttünk nincs értelme tovább kínozni. Addigra szerintem a motor tömbön, és a burkolaton kívül szinte minden ki lett már rajta cserélve, volt ami többszörösen.
A leg emlékezetesebb szívást az elkokszosodott kipufogócső okozta... :W
Utána egy Tecumseh motoros motoros gép lett véve, amiben idáig csak a karburátor tűszelepét kellett cserélnem. Azzal is van pár jó sztori, de még működik....

Ja amiért elkezdem ezt a hozzászólást írni: A háznál amit "örököltünk" a párommal találtam az egyik sufniban egy Robi 55-öt... :K Nem engedtem kidobni. :DDD

És ha már a ház. Jöjjön néhány fincsi kép.

Elméletileg a hétvégén költöznénk. :F Ha nem derült volna ki, ez a konyha akar lenni.
A másik pult lábai állnak, az kellene rögzíteni, mosogatót belevágni a pultba, vizet átszerelni, minibojlert bekötni, lefolyót totál átszerelni, mosogatógép szerelvényeket bekötni, a festősegéd által otthagyott hiányosságokat pótolni, második réteget felkenni.
Ja és osztódni, osztódni, osztódni... :D
Na mind1 innen szép nyerni.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#65181) Essejó válasza lemmy71 (#65177) üzenetére


Essejó
veterán

Ez ilyen zacskós két komponensű? Azért gáz ha nem kell egyben annyi, tiszta pazarlás.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#65182) Essejó válasza Dauerstage (#65178) üzenetére


Essejó
veterán

Gondolom van valamennyi kötési - száradási idő is amíg ilyet csinálhatsz vele: [link]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#65183) Inhouse válasza Sándor -P20- (#65180) üzenetére


Inhouse
őstag

Én egyből vágtam, hogy konyha lesz! :)
Nekünk most már talán 7-8 hete nincs konyhánk, már nagyon unom, de kb. ennyi van a mi konyhabútorunkból is összerakva. Elfáradtam, ma még semmit nem csináltam rajta, belefásultam. Talán délután összeszedem magam. Jövő héten szabin vagyok, be kell fejezni. Hét elején ki kellene derüljön, hogy mit kell visszavigyek hibás szabás miatt. Nem akarok mindent, amit elb.sztak, csak amit muszáj. A saját érdekemben... inkább haladnék már vele.

Üdv Inhouse

(#65184) hegegabi80 válasza Sándor -P20- (#65180) üzenetére


hegegabi80
addikt

Erre a konyhabútorra kíváncsi leszek. Egyébként én is vágtam egyből, hogy az lesz. Ez a váza, és akkor erre megy majd bútorlap? Vagy miként lesz?
Én is nagyon agyalok egy új konyhabútoron. A kis lakásból hoztuk át a régit, de az kevés, bár már csináltam hozzá kicsit, de nincs befejezve.

(#65185) Met válasza Sándor -P20- (#65180) üzenetére


Met
nagyúr

Bátor dolog úgy hagyni a főzőlapot hogy még ennyi szerelés van hátra :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#65186) Sándor -P20-


Sándor -P20-
senior tag

Pár szót a konyháról.
Gyakorlatilag ez most így fog maradni. A főzőlap alá még bekerül a mostani IKEÁS szerkrény amiben a sütő van. (A főzőlap ami most a munkalapban van, az egy beteg cuccos. Van rajta két beteg zóna ami hol megy hol nem. (Bele kellene nézni) A jelenleg használt megy majd a lapba)
A cementlapra majd kivehető rácsok kerülnek, akárcsak a fal elé. Bár a fal előttieket valószínűleg felcsavarozom a falra. Oldalfalakat nem szándékozom bele rakni, max a végére, bár tervben a teljes fal körül futó munkapap szerepel... :D
A tartó lécekre kivetőpántokkal majd ajtókat szándékozom felszerelni, bár lehet marad így ahogy van. Ez a része még a jóvö zenéje. Majd elválik.
Ma sikerült rögzíteni a másik munkalapot, belevágtam a mosogatótálcát, sikeresen letörtem a lefolyócsonkot, szal ennyi.
Holnap szeretném belefúrni a csapot a mosogatótálcába, és kitalálni hova kerüljön a minibojler, hogyan tudom a lefolyót használhatóvá tenni, és a vizszerelés is vissza van.
Kb ennyi.

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#65187) lemmy71 válasza Inhouse (#65183) üzenetére


lemmy71
őstag

Nálunk tavalyelőtt a ház renoválásnál, 3 hónapig nem volt konyha, csak [paraszt ikea] :DDD bár a nejem örült neki, mert így legalább nem kellet neki főzni. A renoválás első hetének a végén amikor felhívtam a pizzást, nem azt kérdezte hogy mit és hóvá, hanem csak hogy mennyit :DD

(#65188) lemmy71 válasza Essejó (#65181) üzenetére


lemmy71
őstag

Igen ez 2K -s zacsis anyag, egy dobozban három adag van, de félzacsit is használhatsz ha felbontás után hűtőbe rakod a maradék bennem kevert anyagot akkor nincs vele gond.

(#65189) mephi666 válasza Sándor -P20- (#65186) üzenetére


mephi666
nagyúr

asszony unokahúgáéknál a vizes fúrta be a lukat a mosogatótálcába a csapnak... megmondták neki, hogy melyik felére kerüljön, stb... ott voltam épp segíteni betonba ütvefúrni pár lukat: akkor mentem megnézni a műveletet, amikor (asszem) 10es fémfúróval átfúrta a lemezt, majd beletekerte a "konzervnyitót", amivel szép kört vágott... később amikor a konyhabútorba került a tálca, akkor nézték, hogy ellentétes oldalon (ha oda került volna a csap) van egy kb centis átmérőjű olvadt pötty... mintha ott a fém megfolyt volna... ment közöttük a vita, hogy akkor mi is volt: az a pötty nem volt ott, vizes tagadta először hogy ő csinált vele valamit, majd a nap végére beismerte, hogy amikor megbeszélték melyik oldalra kerüljön a csaptelep, akkor nem volt ott az a pötty... akkor én már nem találkoztam vele, de kíváncsi lennék, hogy mégis mivel olvasztotta meg a fémet: szó szerint ott egy pöttyben meg volt folyva... ha nekiáll fúrni, az forgácsol, nem olvaszt... szerintetek?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#65190) Barret001 válasza mephi666 (#65189) üzenetére


Barret001
addikt

Lehet hogy véletlenül kifúrta,utána meg beforrasztotta.

(#65191) mephi666 válasza Barret001 (#65190) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem hiszem: ott mozgolódtunk a lakásban többen, észrevette volna valaki és az ellentétes oldalon nem volt megfolyva az anyag... inkább olyan, mintha valamivel elkezdett volna olvasztani rajta, majd rájött, hogy a másik oldalra kell fúrni? létezik rá módszer, amivel gyengít az ember így az anyagon, mielőtt elkezdi a fémet fúrni? (nehogy nekiálljon helyből 10-es fúróval, aztán a megszaladó fúrószár karcolja keresztbe-hosszába?)

ui: és amikor ott voltunk, még asszony mondta hogy el kellene hívnunk ezt a vizest fürdőszobába az új mosdókagylót becsövezni meg a wc-csészét kicserélni :DDD ...unokahúgáéknál amikor elment, csöpögtek a vezetékek, 1 csövet a falba tört, stb... otthon meg elsőre minden klappolt, amit én csináltam... annyi, hogy "én nem vagyok vízvezeték-szerelő" (egyedül a wc kifolyó csövénél kellett csak durvábban adagolni a szilikont, mert természetes, hogy nem passzolt jól a szabvány 110-es bekötőcső)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#65192) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Reszkesssss Metissssss!
Ma megvettem a Lidl-ben a kis akkus multigépet. Ki is bontottam, hogy bekapcsoljam, egész jónak tűnik. Bár lehetne több kellék is hozzá, mint amit a neten kinéztem Steinhauser-t, de nekem elég lesz ez is. Van amit azt se tudom mire való benne.
Egész alacsony 5000 rpm-ről indul.
Nem tudom akksija meddig fogja bírni, évente max 1-2 alkalommal fogom használni.

[ Szerkesztve ]

(#65193) Barret001 válasza hegegabi80 (#65192) üzenetére


Barret001
addikt

Figyelj rá,hogy ne merüljön le! Akkor sokáig fogja bírni.

(#65194) DJGABI válasza hegegabi80 (#65192) üzenetére


DJGABI
addikt

Én is azt vettem még tavaly... az nem tetszik hogy nem megy közvetlen villanyról. Amúgy is 1-2-szer hahasználtam még csak. kínából vannak pár ezres szettek hozzá. A korong nagyon fogy nálam.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#65195) hegegabi80 válasza DJGABI (#65194) üzenetére


hegegabi80
addikt

Az enyém megy áramról is. Legalább is tegnap összedugtam és ment, csak elég szar helyen van a gépen a szatlakozó.

(#65196) Sztyepadzso válasza #33253120 (#65150) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Muterom koszorúkötés után étolajjal szokta lemosni a kezéről. Egy próbát megér...

(#65197) Inhouse válasza Sándor -P20- (#65186) üzenetére


Inhouse
őstag

Sorstársam! :) Ma felkerült a szekrényekre a munkalap. Végülis nem kellettek alu végzárók, elcsaltam a szabás okozta eltérést. Bevágtam a fűtés és gázcsövet a belső élébe, felcsavaroztam. Holnap bevágom a mosogatót. Ott élére raktam a merevítő lapokat, mert olyan sokat kellett volna kivágni, hogy alig maradt volna valami. Most meg is mértem, hogy jól számoltam-e. 500-as laptávolságba kell 480-at vágni! :) Mocskos módon ki vannak maxolva a méretei a mosogatónak és a beépíthető gáz főzőlapnak is...maradjon meg a szélétől a távolság, de a munkalap elején az ajtó előtt még hagyjál 30mm-ert a vízor miatt...hát persze... Egyébként 20mm-nél van a vízvetője. Olyan kiflibe volt hajolva a munkalap, hogy megemelte a két szélső szekrényt a csavarozás után. Remélem ha megpakoljuk szépen kisimul majd.
Közben az elszabott ajtók mellé került egy ferde éllel vágott és élzárt fiók előlap is. Durván ferde, ilyet még nem is láttam.
[kép] [kép]

Üdv Inhouse

(#65198) Inhouse válasza mephi666 (#65189) üzenetére


Inhouse
őstag

A neten rendeltünk mosogatótálcát, egy szóval nem volt jelezve, hogy ki van fúrva a csapnak. Nekünk éppen jól jött, de érdekes lehet annak, akinek másképpen kellene és csak a csomag bontása után fedezi fel. Egyszer véletlenül belenyúltam, piszok éles, el is vágta a kezem.

Üdv Inhouse

(#65199) Inhouse válasza lemmy71 (#65187) üzenetére


Inhouse
őstag

Én már unom a rendelt kaját, már megrendeltem az első házit, ha végre tudunk főzni... :)
Én is néztem egy barkácsáruházas "egybemindent" ilyen célra. :)

Üdv Inhouse

(#65200) mephi666 válasza Inhouse (#65198) üzenetére


mephi666
nagyúr

a "mester" ilyennel dolgozott: 10es luk kell a lemezbe, majd ezt áttolta rajta és racsnissal húzta-húzta, ez meg vágta úgy, mint a konzervdobozt... szép lett a luk, de hogy a másik oldalon mivel olvasztotta meg ott sutyiban a lemezt, az számomra még mindig rejtély :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.