Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) andew válasza FatalEror (#23000) üzenetére


andew
tag

GTA4 módot kellett volna alkalmaznod :D

[ Szerkesztve ]

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#23002) Wind-Storm válasza FatalEror (#23000) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Mint a kirakatban... :C
Pedig Skodánál ki lehet venni az ablakból a gumit, ott benyúlni egy kampós végű dróttal a zárhoz, és kinyitni.

(#23003) FatalEror válasza Wind-Storm (#23002) üzenetére


FatalEror
addikt

Tudom a drótot ismerem azzal is 3X segítettem magamon,csak nem volt nálam semmi,viszont egyik haveromon is így segítettünk és ő meg felfűzte a tető csomira és már 2éve ott van...,de azért is törtem be mert már rozsdás volt és a bontóan lévő csereajtó ott volt a csomiba és ami meg a helyén volt annak meg már teljesen mindegy...

andrew:
a GTA volt az első módszer és azóta is fáj még néha könyököm,de csak akkor jöttem rá,hogy mekkora baromság volt mikor egy darab kővel nem tudtam betörni az ablakot,de az is vér ciki volt amikor egy rohadt kalapácsért házaltam,hogy tessék adni egy kalapácsot,had törjem már be a Skodám ablakát......

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#23004) Wind-Storm válasza FatalEror (#23003) üzenetére


Wind-Storm
őstag

de az is vér ciki volt amikor egy rohadt kalapácsért házaltam,hogy tessék adni egy kalapácsot,had törjem már be a Skodám ablakát :DDD:C

Nekünk kéznél volt az antenna drótnak :D

(#23005) FatalEror válasza Wind-Storm (#23004) üzenetére


FatalEror
addikt

Akkor csodálkoztam egy nagyot amikor,egy pegout-ba zártam be a kulcsot és az utcába pont volt egy másik ugyanolyan kocsi,becsöngettem,és segítséget kértem tőle ő meg hozta a saját kocsijának kulcsát,és kinyitotta.....

szab.tam:
Ezt csak neked:haverom bezárta a kocsijába a kulcsot és voltunk 4-en és kitaláltuk,hogyha levesszük az akku sarut akkor kiold a központi zár 2-en az ajtót feszegették a tulaj próbálkozott a dróttal én meg a kocsi alatt fekve szórakoztam egy feszítővassal,de ez még semmi baxakodunk majd jönnek a polgár őrök és odajöttek,én meg nem vettem észre és pont akkor szóltam:"valaki adja már oda a feszítővasat"...én meg kikászálódtam a kocsi alól ismeretlen hangokat hallva s látom 2 fakabát.....,mondom na b@zmeg,itt egy 10perces standup-olás jött,de szerencsére a tulajnál volt a forgalmi és megúsztuk a rendőrkapitányságot.....

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#23006) DiceBlade


DiceBlade
aktív tag

nyissatok már egy betörős topikot is könyörgöm...

(#23007) Mindgame


Mindgame
csendes tag

Sziasztok!
Remélem van itt jó pár hozzáértő ember aki segítene nekem, hogy egy 18pin-es csatlakozó egyik felét külön csatlakozókra alakítsam/alakítsa át.
Vázolom a helyzetet:
Van egy powermac G5 ház aminek a bekapcsoló gombja, LED-e,Jack-je , USB-je, FireWire-e egy 18pin-es csatlakozón megy végig, mindkét oldala 18 pin-es.
Szeretném átalakítani/átalakíttatni úgy hogy minden (bekapcsoló gomb,Jack, LED, USB, FireWire) külön csatlakozóra lenne kötve, hogy rá tudjam dugni egy mostani alaplapra.
Még fizetnék is érte ha valaki meg tudná csinálni !
ebből: http://screpairinc.com/commerce/catalog/showpic.jspproduct_id=24504&czuid=1328917502235
Ezt: http://www.youtube.com/watch?v=9olq_3SMV5Y

(#23008) Wind-Storm válasza FatalEror (#23005) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Hát akkor az tényleg ugyanolyan lehetett :C

(#23006) DiceBlade
:DDD

(#23007) Mindgame
rossz az „ebből" linked... :U

[ Szerkesztve ]

(#23009) FatalEror


FatalEror
addikt

Nekem is van egy érdekes kérdésem:
Hogy a faxomba lehet bele paszirozní egy AM3-as pockot egy SocketF-es lapba....?????

HardCore is my LifeStyle

(#23010) DiceBlade válasza FatalEror (#23009) üzenetére


DiceBlade
aktív tag

belerakni csak erő kell, működtetni viszont felejtős...
nem véletlen vannak más socketek

(#23011) macko20 válasza Mindgame (#23007) üzenetére


macko20
őstag

H a budapesti lennél mondanám h hozd el...

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23012) #21346560 válasza Wind-Storm (#23008) üzenetére


#21346560
törölt tag

Hát az biztos hogy egyszerűbb lenne nekünk ha rendesen belinkelte volna :DDD

Mondjuk így.

(#23013) macko20
ofkórsz, azt hittem.. de kipróbáltam :R

[ Szerkesztve ]

(#23013) macko20 válasza #21346560 (#23012) üzenetére


macko20
őstag

miért neked betölti?

Te ki huncut neked sem működik..

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23014) andew válasza FatalEror (#23003) üzenetére


andew
tag

:DD

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#23015) Wind-Storm válasza #21346560 (#23012) üzenetére


Wind-Storm
őstag

... ettől most jobb, mi?

(#23016) Mindgame válasza macko20 (#23011) üzenetére


Mindgame
csendes tag

Budapesti vagyok!

Naszóval akkor bocsi, és akkor mégegyszer :)

Ebből

Ezt

(#23017) FatalEror válasza DiceBlade (#23010) üzenetére


FatalEror
addikt

Akkor mi a faxomért ad használati utasítást!!!!!!!,hogy hogyan rakd bele a 1090T a socketF-be?????? :W

HardCore is my LifeStyle

(#23018) macko20 válasza Mindgame (#23016) üzenetére


macko20
őstag

igen gondoltam kell az előlapi panel ,kábel ,és a másik oldalra szánt műanyag csatik/másik házból bontva de lehet h itthon is van valahol/

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23019) Jokes67 válasza macko20 (#23018) üzenetére


Jokes67
tag

:K

(#23020) Mindgame válasza macko20 (#23018) üzenetére


Mindgame
csendes tag

A panelt, kábelt, tudok vinni, de a másik csatlakozókat nem tudom honnan tudnám előkeríteni, mert nincs másik gépem sajna, kábel is necces, de azt még talán tudok.
Nincsenek neked véletlen ilyen csatlakozóid?
Nagyon hálás lennék ha meg tudnád csinálni :)

(#23021) DiceBlade válasza FatalEror (#23017) üzenetére


DiceBlade
aktív tag

hát akkor olvasd el a használatit, socket F-es alaplapom nem volt soha

(#23022) macko20 válasza Mindgame (#23020) üzenetére


macko20
őstag

A hossza elég amúgy?vagy toldani is kell

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23023) szab.tam válasza Mindgame (#23020) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mindent meg tud. én már láttam.... :R :))

(kis nyalizás, hízelgés sosem árt, betartalékolva a jövőre...) :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23024) FatalEror válasza DiceBlade (#23021) üzenetére


FatalEror
addikt

Hát pont ez vicc,hogy a 1090T Socket-es a tokozása és a socketF-es alaplap meg LGA "tokozású" és akkor meg tulajdonképpen tű feszül a tűnek....

HardCore is my LifeStyle

(#23025) macko20 válasza szab.tam (#23023) üzenetére


macko20
őstag

Igazán kedves, egy műszer kell hozzá meg sok türelem

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23026) Mindgame válasza macko20 (#23022) üzenetére


Mindgame
csendes tag

Toldani is kellene, mert elég messze lesz tőle az alaplap.
Küldj egy privátot hogy mikor hova vihetem, ha megcsinálnád nekem.

(#23027) macko20 válasza Mindgame (#23026) üzenetére


macko20
őstag

Ilyenek voltak kéznél ,de még a garázsban szétnézek,és megy PÜ!

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23028) Mindgame válasza macko20 (#23027) üzenetére


Mindgame
csendes tag

Köszönöm szépen! :)

(#23029) Wind-Storm válasza macko20 (#23027) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Az milyen bill amúgy a háttérben, valami flexible csoda? :D:U

(#23030) andew válasza Wind-Storm (#23029) üzenetére


andew
tag

:U apple

[ Szerkesztve ]

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#23031) Mindgame válasza macko20 (#23027) üzenetére


Mindgame
csendes tag

repü!

(#23032) szab.tam válasza Wind-Storm (#23029) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jajj, csa flexi bill-t ne. jó buli, van egy. a kicsomagolás után kb. 1 hónapig a spájzban volt a szaga miatt. valami brutálisan büdös műanyag. de egy idő után semlegesedik. most már összetekerve a fiókban van a 3. tartalék, kábelekről lehúzott, villámvédelmes vészkonfighoz....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23033) Wind-Storm válasza szab.tam (#23032) üzenetére


Wind-Storm
őstag

:DDD :DDD :DDD
Fürdőkádból gépezni biztos jó :DD
Nekem sose kéne..

(#23034) FatalEror válasza Wind-Storm (#23033) üzenetére


FatalEror
addikt

Én nem értem mi a jó van benne,nekem van egy lombtalanításkor guberált billem,és abba beleborítottam 1l tejet a WC fölött kiöntöttem és még jó a mai napig,de ezeken a flexi billeken gépelni is sz@r.......

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#23035) macko20 válasza Wind-Storm (#23029) üzenetére


macko20
őstag

almás

Villanyszerelés is ! Üdv.:m20

(#23036) szab.tam válasza FatalEror (#23034) üzenetére


szab.tam
nagyúr

viszont a nullához konvergáló hangja van. sokan vannak itt is 1 szobás lakásban. párkapcsolatban. asszony alszik, (aludna), éjfélkor, te meg ütöd veszettül a csattogó klaviatúrát, mert a ph-n esz a fene...
két-háromezeré' ott fiókban, előveszed, átugod, és csenben topikolsz 3-ig.
nincs balhé, és nyugodtan mehetsz reggel kialvatlanul melózni...

elővettem: azért ennek is van kis hangja, de közel sem akkora, mint egy normál billnek...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23037) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

szeretném megosztani veletek a procihűtés lefogató megoldásomat...
a config:
alaplap: DFI LANParty 925x-t2
cpu : prescottt magos P4 (650 ;; 3,4ghz)
vga: his x800xl
memória valami 800mhz es 2gb ram
az volt az eset hogy nem akart bekapcsolni a gép és csak anyit csinált hogy világítottak a ledek meg forogtak a ventik... és már mindent csináltam vele semmi... kivettem a gépházból és leraktam egy dobozra ott rakva össze egyből ment de csak a windows betöltése amint elkezdett betölteni lefagyott fojton... rátettem egy kicsit combosabb hűtőt (mivel gondoltam a gyári nem hűt eléggé) és azzal sem volt jó amíg le nem szorítottam a gépre de fáradt a kezem és mindig lefagyott... ezt kiküszöbölve elkezdtem könyveket pakolni a procihűtőre...
9db könyv nem volt elég viszont 10 db könyvel már elindult :D
ja és a videókártyát ki kellet támasztani mert nem adott képet ezt egy fél csomag rágóval oldottam meg :D
kép a műről

[ Szerkesztve ]

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#23038) andew válasza Titagyerek (#23037) üzenetére


andew
tag

fantasztikus
képek be se jönnek

Hardverek jó áron: http://t7.hu/qk7-andew _____ Két felé lehet osztani a Hardveraprót, aki hirdetni akar és aki eladni. Én az előbbibe tartozom.

(#23039) Jokes67 válasza andew (#23038) üzenetére


Jokes67
tag

:DDD jah tényleg megsasoltuk

(#23040) Titagyerek


Titagyerek
csendes tag

bocsi...
bocsi... lemaradt...

[ Szerkesztve ]

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#23041) Jokes67 válasza Titagyerek (#23040) üzenetére


Jokes67
tag

Látom Te is tudod mire jók a könyvek... :DDD

(#23042) Titagyerek válasza Jokes67 (#23041) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

így most amikor kifogásokat mondok miért nem tudtam tanulni legalább igazat mondok azzal hogy nem akartam leszedni a prociról nehogy kikapcsoljon a gép...

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#23043) Jokes67 válasza Titagyerek (#23042) üzenetére


Jokes67
tag

Jóóóó ötlet...már rakom is a könyveket a gépbe... :C

(#23044) FatalEror válasza Titagyerek (#23042) üzenetére


FatalEror
addikt

Azt a kibaxot 4jegyü függvény faxásog én nagyon utálom jobb helye van a procin....

szab.tam:
oké,hogy nálad csak bill gondok vannak de nekem nincs passzív gépem+nekem van egy hangosabb fajta hűtésem is.......[link],és ez a drágaság önmagába nyomja el a bill-em,és az 5 venti hangját együtt véve....,de én csak annyit mondtam,hogy nem kell hallgatózni......

HardCore is my LifeStyle

(#23045) BlackPriest


BlackPriest
őstag

Hát, azt kell mondanom a plexi egy alattomos anyag. első gondolat a vágáshoz a körfűrész volt, de elvetettük, valami brutál tárcsánk volt csak, széttépte volna. Második gondolat a dekopír fűrész, a legkisebb fogú fűrészlap másik fajta befogós fűrészhez volt, de a nagyobb is vitte..legalábbis úgy tűnt. Csak a vágás végén tudatosult, hogy faszán megolvasztotta, ami a fűrészlap mögött ismét össze is zárult. A végén mezei fémre való lappal vágtam, holnap be lesz durranva a karom. És még csak most jön a vágások csiszolóvásznas megdolgozása, hogy esetleg egyenesek is legyenek, bár a vége felé azért már egész szépeket vágtam.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#23046) szab.tam válasza BlackPriest (#23045) üzenetére


szab.tam
nagyúr

sok évvel ezelőd csinálam valamit plexiből. töröm az agyam, de már nem tudom, mi volt az. lényeg. sima fűrészlap. egyik végén rászigszalagozott rongy. ott voolt a fogás. nem volt gyenge mutatvány.

de kezd ütni a guta, hogy nem jut eszembe, mit alkottam. :(( :(((
hülyülök...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#23047) Titagyerek válasza BlackPriest (#23045) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

én flexel szoktam kivágni a gépház oldalát meg a plexit ha kell alakítani akkor azt is
ez a mutatvány 3szor fordult elő...

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

(#23048) FatalEror válasza BlackPriest (#23045) üzenetére


FatalEror
addikt

Túl van bonyolítva....
Én így szoktam csinálni:
1.:Húzol egy vonalat ami merőleges a plexi aljával.
2.:A vonal mentén vonalzóval,és szikével alul,fölül bevágod.
3.:A vonal mentén alul,fölül odaszorítasz 2db. lécet,majd eltöröd azt a részét amit már nem fogsz használni.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#23049) BlackPriest válasza FatalEror (#23048) üzenetére


BlackPriest
őstag

jah. 8mm-es plexit karcolgathatnál egy darabig :D

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#23050) Titagyerek válasza BlackPriest (#23049) üzenetére


Titagyerek
csendes tag

egy darabig biztos :D

“ Én nem félek a számítógépektől! Attól félek, hogy nem lesz elég belőlük. ” ♥♥DFI LANParty♥♥Az élet egy szar játék de a grafika nagyon ottvan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.