Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35882) Tulku válasza joe69 (#35866) üzenetére


Tulku
veterán

A Lidl-ös borzalom helyett vegyél Ósönbe Meggle zsírszegény túrót, na az olyan igazi túró, nem magerstufe Speisequark (ez annak a borzalomnak a pontos német megfogalmazása amit a lidliben árultak)

Más...

Gyümölcs evéshez:

Szerintem nem mindegy milyen gyümölcsről van szó, de nagy általánnosságban kijelenethető, hogy ami nem hajt meg (engenm a sok szilva, meggy, cseresznye) az nem lehet káros, de legfőképpen az alma ami nagyon semleges, és tönkre zabálhatja az ember magát belőle...

Én speciel szálkásításkor kiló fölött tolok arcba és bizony nem igazám érzrem az energia többletet...sőt!
Az első energikus időszak után a rostemészés biza egyenletesen energia hiányt idéz elő, amit ugyi ha egyenletes és nem szénhidrátból fedezi szerencsétlen szervezet, akkor miből is? (Szentgyörgyi-Krebs ciklus ugyi...)

Banán túlzott fogyasztása szerintem ellenjavallott...egyébként is itt a millió saját gyümölcs,együnk saját energia mezőnk tájékáról, ne mozambiki, kenyai kafferek által leköpdösött mittoménmit toljunk...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.