Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95051) tisn válasza inf3rno (#95028) üzenetére


tisn
addikt

szoktam ehgyomorra futni (pl. a reggeli), (a delit is annak hivnam ha reggel 8 korul ettem egy adag zabkasat, ami kb. lofasz, 300kcal), de kondi utan mar sok lenne ugy. eleve -kalorian vagyok most, igy nehezebb amugy is.

[ Szerkesztve ]

(#95052) tisn válasza tomcica (#95049) üzenetére


tisn
addikt

Az amúgy meglepő számomra hogy mennyi ember utál futni.

kamaszok szinte mind :)

(#95053) inf3rno válasza Peterhappy (#95043) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ma összejött 13-ig nem ettem leszámítva a reggeli kávét. Nem is voltam igazán éhes, csak a vége felé.

Nincs igazán mivel mérnem, esetleg mérleggel meg tudom nézni, hogy 80g az mennyi.

Én óránként szoktam enni valamit, ha bringát rendesen megküldöm. Legalábbis úgy rémlik, de már régóta nem tekerek. A 3.5 óra soknak hangzik. Futásnál is olyasmi idő, mintha frissítés nélkül akarnál letolni egy maratont. Nem igazán szokott összejönni. Én 27km-t próbáltam meg egyszer nyáron frissítő nélkül. Ott az utolsó 1km-en majdnem összerogytam, már a kocogásra 180 volt a pulzusom, úgyhogy muszáj volt sétálni. Azóta viszek legalább vizet.

Buliban hasznos! =]

(#95054) bandus válasza Napfénysüti (#95048) üzenetére


bandus
veterán

nincs ebben nekem semmi meglepo, en sem szeretem ezt a sportot egyaltalan, de csomo szempontbol a legpraktikusabb.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#95055) tisn válasza Napfénysüti (#95048) üzenetére


tisn
addikt

sokaig ugy futottam, hogy utaltam. aztan jott a terdproblema, injekciozas, ket honap kihagyas, es amikor eloszor futottam utana (1km) sirtam oromomben. akkor kenytelen voltam belatni, hogy valojaban szeretem.

rohadt kabszer amugy.

(#95056) tomcica válasza Alg (#95050) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nezem is :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#95057) LanyUs válasza tisn (#95055) üzenetére


LanyUs
senior tag

Látom ma összejött itt a minőségi étrend a fogyáshoz. Lehet túl gyorsan olvastam, de Peterhappy 18-as száma megmaradt + nincs túró a táskában, tehát fogtam gyorsan egy Snack fun cracker mixet [link] és benyomtam belőle 18 percenként egy nagyobb tenyérnyit. Tom elmélete is pipa, 18 perc is pipa, "Vitargo" szénhidrát is pipa és még cukrot is csak minimálisat tartalmaz :DDD Akkor ez az étrend kérdés megfejtve :) A mozgás is! Egész nap hevertem és semmit nem mozogtam :D Hajnalban fáradtan ébredtem és kitartott egész napra. Majd hónap...
Ja és elkövettem egy újabb szentségtörést. Rászereltem a bringára egy 50w [link] hangszórót, ha esetleg kietlen földesen járok és unom a banánt, kicsit koncertezek :)

[ Szerkesztve ]

(#95058) tomcica válasza LanyUs (#95057) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ahogy felenk mondanak:
"Komp akart lenni,de nem komp lett" :P

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#95059) LanyUs válasza tomcica (#95058) üzenetére


LanyUs
senior tag

Jelen pillanatban senki nem beteg a családban. Tehát most kellene egy 3 hetes nyaralás a 05.25-i versenyig :K 3 éve nem jön össze. Majd beszámolok hogy is alakult addig :)

(#95060) tisn válasza LanyUs (#95057) üzenetére


tisn
addikt

mikor a tisza tavat kerultuk meg (illetve inkabb csak a 2/3-at) akkor volt par ilyen zenelos csoka :)
nagy elmeny, csak a mulatost told rajta ;]

(#95061) LanyUs válasza tisn (#95060) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ha 1 db emberfia is van a közelben bárhol, akkor fejhallgató :K Én csak magamnak zenélek plusz a vadak miatt, mert bántóan közel vannak ( nem vesznek észre időben ). Vettem egy elemes kürtöt is ( még érkezés alatt ).

(#95062) tisn válasza LanyUs (#95061) üzenetére


tisn
addikt

biztos jo lehet, sajna en aszfaltos vagyok :)

bar azert nyulat, ozet szoktam latni, maci, vaddiszno es farkas meg nem volt :)

[ Szerkesztve ]

(#95063) Napfénysüti válasza LanyUs (#95057) üzenetére

Jajj, amikor a szlovén-olasz bringatúrán voltam ott jött egy faszi a csoporttal ilyen JBL hangszóróval. A leggagyibb mulatós számokat nyomta, inkább el is húztunk előre hogy ne égessen már. :DDD

Ma amúgy bringás napom volt munka után. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#95064) LanyUs válasza Napfénysüti (#95063) üzenetére


LanyUs
senior tag

Én sem szeretem őket. Se utcán, se máshol. Nem örülök neki, de sokszor egyedül megyek mtb és futni is, így van azért ismétlődő útvonal a semmi közepén elég sok ( rekortán II. ). Élvezetesebb és biztonságosabb lenne ketten, de evvan... Baráti köröm elég passzív... Babakocsi aljában is szokott menni a Kalap Jakab halkan, csajok kérik :)

tisn: kb. húszas vaddisznó csorda épp két napja. 10 cm-es kicsiktől a legnagyobb kocáig. Dobtam is egy fordítót azonnal :K

[ Szerkesztve ]

(#95065) tisn válasza LanyUs (#95064) üzenetére


tisn
addikt

meglett volna a PB
2x :)

(#95066) Peterhappy válasza tisn (#95051) üzenetére


Peterhappy
őstag

Bizony, erősítő edzést nem szabad éhgyomorra csinálni!

@inf3rno: Gratula! :R

@Süti: "Az amúgy meglepő számomra hogy mennyi ember utál futni."

Ebben szerintem vaskosan benne van az iskolai oktatás. Még egy jó tornatanárnál sem sokan fogják megkedvelni (Cooper teszt és társai miatt), de egy rossznál végképp mindenki utálni fogja.
Én szerettem, mert jó voltam benne (osztály szinten), de amúgy meg nem szerettem, mert ha futottunk, az azt jelentette, hogy a focipályán voltunk, mégsem fociztunk :)
Középiskolában meg ki kellett menni a szomszéd parkba futni, ahol más emberek gyönyörködhöttek abban, ahogy futottunk (kamaszkori üldözési mániaként írnám le a jelenséget), persze hogy utáltuk. A kétéves informatikai képzésen meg volt kötelező testnevelés, kb. 30 perc távolságra az iskolától, hát az volt az igazi barom, aki azt kitalálta. Arra még én sem jártam el soha...

@#95055 tisn: :R
Mennyire más, mikor valaki megteheti, és nem teszi, mert pl. lusta hozzá, míg van, aki a fél karját odaadná, ha képes lenne rá. Tele vannak a mindennapjaink alapértelmezett luxusokkal, mint pl. megvan minden végtagunk, a látásunk, a hallásunk - és kicsit sem becsüljük meg mindezt. Feleségem gyógypedagógus, járt szakmai gyakorlaton börtönben, idősek otthonában, fogyatékkal élőknél, mozgássérülteknél, vakok intézetében, stb. Még én is másképp tekintek azóta a világra, pedig én ott sem voltam vele, csak amiket elmesélt...

(#95067) Peterhappy válasza LanyUs (#95057) üzenetére


Peterhappy
őstag

No stressz, futottam én helyetted is.

Tegnap már bringáztam (40km), ma volt az első futás (~13km), végül tempóedzés lett belőle, éhgyomorra (stílusosan). Hazaértem, 15 perc múlva vittem Lányomat Vecsésre, kibringáztunk, én utána hazacsapattam reggelizni. Úgy volt, hogy délután értemegyek, de másképp alakult, úgyhogy most este kimentem még egy 17km-es kocogásra, nem így terveztem, így alakult. Összehoztunk egy közös futást a sráccal (18éves bzmg 18 éves!!!), aki 3-4 körrel vezetett a Futókörök napján féltávnál, mielőtt kiállt. Na erről majd írok valamikor bővebben, mára már sok vagyok, elég lesz belőlem ennyi :B

Ja nem, azt még hadd mondjam el, tavaly a Balatont kerültük Feleségemmel, és sokan bömböltették a hülye hangszórójukat a bringán, én jótét léleknek tartom magam, de egyenként rúgdostam volna le mindet, ha tehetem :D Falnak megyek mindenkitől, aki a bringán üvöltetni a zenedobozát. Ezek szerint most már Tőled is, LármÁs ;)

A fejhallgatót/fülhallgatót meg konkrétan KRESZ-szinten tilta(t)nám bringázás közben, de ez már nagyon off itt.

[ Szerkesztve ]

(#95068) inf3rno válasza Peterhappy (#95066) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Köszi! Végül a 7 órába is belefértem, ha ma már nem eszek semmit. Egyelőre nem vonz.

Buliban hasznos! =]

(#95069) Alg


Alg
veterán

Nekem ma egy ilyen szépet sikerült rajzolni:

4km hosszú emelkedő, benne 250m szint, háromszor. Az alja lankás, szinte sík, a felső ~1,5km meredekebb. Lenti fordítónál pont van egy kút, kulacsot nem vittem, csak egy poharat, és 2 pohárral ittam fordulásnál - na ez kevés volt, ha melegebb lesz kelleni fog egy kulacs meg valami izo/só (1 fel-le kör kb. 50 perc). Fent meg bontottam mindig egy energiaszeletet.

Az első kör meglepően könnyen ment, a második is egész laza volt, gondoltam na eddig volt a fárasztás, a harmadik ismétlés lesz az edzés... Hát az már küzdős is volt, bele-belenyalt a pulzus a pirosba (az első 2-nél tudtam tartani kb. a Z3 teteje/Z4 alját a meredekebb részeken is, lankáson meg Z2 teteje/Z3 alja). A tempó viszont egyenletes maradt, szinte hajszálpontosan 49 perc lett mindhárom karika (és megbontva is mind 28p fel, 21p le).

24km/750szint/2ó25p/HR AVG 142 - volt benne egy 2:10 környéki 750 szintes félmaraton.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#95070) LanyUs válasza Peterhappy (#95067) üzenetére


LanyUs
senior tag

Nem stresszelek, hülyülök, remélem átmegy :K Mármint a zsúfolt Balaton vs. kietlen földesút? Direkt kiemeltem, hogy nincs ember a környéken :) Egy árva lélekkel nem találkoztam még a 8 év alatt, aki hajnalban edzett terepen :N Egyedül én vagyok ez a szerencsétlen...

A füles futás közben is veszélyes, a fejhallgató egy fokkal jobban beengedni a környezet zaját. De tudod mi a veszélyes még? Az átlag és a szegmens... Mert azt el nem engedjük ha fontos a becsület... Aztán anyazzuk az autósokat :) Papit nemrég majdnem elcsaptak a 6-os főúton amikor futott hazafelé mert nem akarta, hogy csökkenjen az átlag :)

Én meg tudok egy megoldást, hogy bringa közben ne kelljen zene. Speedbox a neve, de illegális. Kiüti a 25-os limitet a rásegítésnel. A saját testi épségem érdekében inkább nem tetettem bele :)

Süti: amúgy Te hogy bírod az országút végtelen monotoniat és a folyamatos autó aradatot? Nem unalmas?

Alg: :R nekem már az első 250 szint is kemény. Ellenben síkon kezdi adni a tempó. A szintet nem gyakorlom eleget. Le a kalappal, kemény edzés!

[ Szerkesztve ]

(#95071) Peterhappy válasza Alg (#95069) üzenetére


Peterhappy
őstag

Grat, nagyon menő! :R Számomra felfoghatatlanok ezek a szintkülönbségek.

És ezek szerint jobban vagy?

@LármÁs: Ebben van valami.
Engem egy életre eltiltottak a bringázástól, aztán évek elteltével véletlen csak vettem egy bringát... Hát nem volt őszinte Feleségem mosolya.
Szépen, óvatosan, okosan tekertem vele, aztán regisztráltam Stravára, rátaláltam a szegmensekre... szerintem már atomjaimra törtem volna magam megint, ha nem cserélem le a karbonvillát teleszkópra (a plusz súlyért, hogy ne csapassam annyira). Aztán le is álltam.

[ Szerkesztve ]

(#95072) Peterhappy válasza bandus (#94916) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszi, végül ma, két darabban, de belefért. Jó volt!
Tuti nem százas a fazon. Általában egyik ultrás sem, de Ő még annyira sem.
Jimné meg übergigacuki, kilóra megvett :B

(#95073) Lortech válasza Alg (#95069) üzenetére


Lortech
addikt

Derekas ez a 750m!

Én csak 333m szintet mentem délután a szokásos körömön, de nehézkes volt valamiért, futás előtt még gondolkodtam rajta, hogy nevezek UT Nagymaros 24-re vagy Kékes csúcsfutásra, aztán a kaptatón felfelé letettem róla. :D
A futás második felére kissé jobb lett, 10%-os lejtőről lefelé elengedtem 2:50-re úgy 200 méteren. Vádlim majd' leszakadt. A rovarokkal bevittem a megfelelő fehérje mennyiséget is.
12.02 km 1:06:07@5:30

[ Szerkesztve ]

Thank you to god for making me an atheist

(#95074) tisn válasza Peterhappy (#95067) üzenetére


tisn
addikt

laza 30km semmiseg :)

(#95075) Alg válasza Peterhappy (#95071) üzenetére


Alg
veterán

Javul, de lassan...
Viszont úgy voltam vele, futás közben nem fáj, ülés/fekvés közben csak, szóval akkor jobb ha futni megyek mintha itthon ülnék :DDD

Nyilván ha bármi romlott volna futás közben, azonnal befejezem, de semmit nem éreztem... legalábbis semmi szokatlant :) Illetve a tegnapi után sem lett rosszabb.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#95076) Napfénysüti válasza LanyUs (#95070) üzenetére

Nekem elég régi szerelem az outi csak sokáig csóró voltam hozzá. :DDD
De ilyen bringát hajtani alapból egy élmény:

Engem ez tökre kikapcsol. Meg ugye jártam az Alpokban, tekertem Olaszországban, Franciaországban, Svájcban, Szlovéniában, az ilyen élmények nagyon megdobják az ember kedvét. :R

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#95077) bandus válasza Peterhappy (#95072) üzenetére


bandus
veterán

nekem o sokat nem adott hozza a filmhez. szep, meg cuki, de oriasi kozhelyeket puffogtat, igazabol egy ertelmes melyebb nem volt, nagyon nagy volt igy a kontraszt az o es jim mondanivaloja kozott, nem kellett volna ennyit szerepeltetni. ettol fuggetlenul szuper film, meg fogom meg nezni. francois is nagy forma.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#95078) Peterhappy válasza Alg (#95075) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szuper :)

(#95079) Peterhappy válasza bandus (#95077) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szerintem nagyon is kellett a filmbe, es sokat adott, nyilvanvalo kozhelyek ide, vagy oda. Olyan tamogatast ad Jimnek, amit nem mindenki kap meg. Sot, nem csak tamogatja, aktivan benne is van mjnden hulyesegben, amit Jim kitalal. Mikozben sugarzik belole az optimizmus, a vidamsag, a szeretet.
Francois mas kategoria nyilvan, de Jim nem melle fekszik be az agyba estenkentnl. Es ha nem Jane(?) melle tenne, talan most film sem lett volna.

(#95080) LanyUs válasza Napfénysüti (#95076) üzenetére


LanyUs
senior tag

Napfénysüti: :R

Tomcica úr: eljött a dinamizmus beépülése a 140-es alapozó tartományba is. Valahogyan ( nem tudom az okát ) átemelődik a 04:30-40-es 162-es zóna pattogóssága a lassabb futásba is ( tömegem nem csökkent 97 kg vagyok, de ennek ellenére így van ) -> így a 06:10-20-as tempó 05:40-50 közé gyorsult fel még terepen is.

110 perc alapozás 140 hrm ( Perczel-Dezső + dombra fel kontroll 170 hrm ) Mafate Speed 4, Szint 100m, Felénél technikai szünet :)
Distance 18.20 km Pace 5:57 /km Time 1h 48m

Most, hogy végre felszabadult a pulzusom a betegségek nyomasztó hatása alól azonnal érezhető annak az eredménye is, hogy
1. Egész télen szorgalmasan alapoztam.
2. Minden egyes edzésen grammra mértem a pulzust, ezáltal nem főztem szét magam.
3. Minimális gyorsító munkát alapozó futásba is építettem a javaslataid szerint.
4. Amit már említettem is, hogy betegen is megtanultam a testem jeleit.
5. Nem keménykedek többet Papival, mert a 34-es új PB 10k-ja nem ad okot rá. Marad az erőben lenyomni verzió :DDD

A 05.25-i verseny után kigyorsítok, de addig már nem akarom darálni magam, mert nem tudnám befejezni a 4 hetes ciklust. 2 héttel verseny előtt még bedobok egy erős 20k-t, után a szuperkompenzáció miatt már nem végzek erős edzést.

Hozok 3 képet is, a cipő Mafate Speed 4

[ Szerkesztve ]

(#95081) sherlock82


sherlock82
senior tag

Jó reggelt mindenkinek, hétvégén UB 2024.
Felkészült mindenki, a ti csapatotok mikor rajtol ?

Iphone 8, Mizuno Wave Rider 25, Garmin Instinct 2

(#95082) haiduo82 válasza robag93 (#95029) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Nekem van ilyen cipőm és csak finoman érezni a stabilitást. A zéro drop miatt jobban dolgoztatja a vádlit, szóval van, akinél megszokást igényel. Egyébként meglehetősen szilárd cipő, én a Kayano 30 mellett nem igazán szeretem már, mert túl kemény. Sétára viszont nagyon kényelmes, és az Altrákra jellemző módon itt is rengeteg hely van a lábujjaknak. Esőben se volt rossz a külső talp tapadása, viszont millió apró kavicsot szed össze.

"Együtt vagyunk senkik"

(#95083) bandus válasza Peterhappy (#95079) üzenetére


bandus
veterán

nemazt mondtam, hogy nem ad oriasi, es nelkulozhetetlen tamogatast, hanem az, hogy a filmhez magahoz nem tett hozza sokat azon tul, hogy csinos meg mosolyog. ha az elso mondatot jim elmondja, ugyanott lennenk.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#95084) tomcica válasza LanyUs (#95080) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ez igy jo terv :K annyit tudsz esetleg "mini elezesnek",hogy tempos ADJA napon az edzesed vegen felkapsz 3-5-7-10percet 175-180pulzusig. Ezt barmikor is csinalod meg azelott abba kell hagyni,hogy belefaradnal tulzottan. Igen munkas dolog,de Te mar pontosan erezheted mikor van vele munka,es mikor tolod tul ;) na ennel a mini elezesnel abba kell hagyni (mindegy hany percnel is vagy) meg mielott tultolnad es belefeszulnel.
A verseny elotti utolso eros 20km a jo terv,annyi kell is. Ket het pedig eleg a taper-re. (neked szerintem egy het is,ha epp nem kerulget semmi)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#95085) tomcica válasza sherlock82 (#95081) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A tavolbol kuldom a CSIIIIT :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#95086) LanyUs válasza tomcica (#95084) üzenetére


LanyUs
senior tag

Laza edzés napon, mint pl. a mai van egy szegmens a vége felé enyhe lejtő 1,1km 04:05-ről indítom és 03:40-en fejezem be éppen ahogy írod munkás 164->172 pulzusig, de még nem az a szénné feszülős. Ezután eresztem vissza 140-ig, majd hazafelé egy rövid emelkedő tempó 500m 22m szint, majd lecsorgás. A Te ajánlásod ennél erősebb lesz tempós napon 175-180 az kőkemény versenytempó lesz hazafelé juhhhúúúú :R :R

Az első comb szépen muzsikál, a hátsó azért be tud feszülgetni, ha kellőképpen el tudom lazítani, akkor robbantani fogok vele. Érzem, hogy fejlődött a comb dinamikája és ereje, olyan szépen viszik előre ezt az elzsírosodott testet síkon... Emelkedő is elmegy, de a srácok szintesebb dombjai azért fingatnak :)

[ Szerkesztve ]

(#95087) tomcica válasza LanyUs (#95086) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Figyelj ha 175pulzusn erzed h feszes,akkor aznap futsz rajta 3percet es kesz,majd adja a tested...10percig csak akkor menj fel,ha valami vegett ugy erzed utazol rajta (persze nem konnyu,nem az a lenyeg)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#95088) tomcica válasza tomcica (#95087) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Zsolt-nak irtam mar,neked es persze mindenkinek itt,aki versenytempora elez,hogy itt azert kemeny menet jon :K lesznek napok,amikor nem veszi a test,olyankor ABBA kell hagyni,kifutni es menni haza. Ez nem "akarom,nem akarom" kerdes,itt durvan bele lehet futni a pofonba,ha az ember nagyon eroszakolja.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#95089) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag


-nál a mai reco napom :DD :P

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#95090) tomcica válasza xy.zsolt (#95089) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Meg a vegen lesz beloled valami :K :R :DD
Jol erezted magad? Porgott?

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#95091) xy.zsolt válasza tomcica (#95090) üzenetére


xy.zsolt
őstag

igen :K .....érzésre kb úgy kaptam fel az 5%okon a tempót mint tegnap síkon.
Ahogy a székely mondja: "fogpiszkáló, ha el nem b@szom" :DDD

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#95092) tomcica válasza xy.zsolt (#95091) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Na igen az elezes az pont ilyen,nem szabad addig faragni,amig elbassza az ember ;] :K
Inkabb legyen 5%-al lassabb,lazabb,kevesebb,mint 1%-al tobb ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#95093) LanyUs válasza tomcica (#95092) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ha az élezés után verseny nem lesz épp, akkor elhívom a csiga Papit, hogy fusson velem a rekortánon egy 10k felmérőt. Talán tud követni 2 hete futott 34:08-at :) Ő már ismer, hogy légszomjas állapotban nem viccelődünk, hanem vért izzadunk / inkább izzadok és tudja kezelni, ha esetleg lekönyöklöm :D
Durva edzései vannak már:
3000m ( 03:30 ) - 2000m ( 03:25 ) - 2 db 1000m ( 03:15 ) - 400m 72s

(#95094) Alg


Alg
veterán

Megérkezett közben ma a VN3.
Méretezésről: fura a mérettáblázat, nekem általában jók az EU46/US11,5/UK10,5/29,5cm cipők.
Na itt az EU45-höz tartozik a 11,5/10,5/29,5cm, a 46-hoz meg a 12/11/30cm

Mindkettőt megrendeltem, a 45-ös hoszra éppen jó lenne, de keskeny, nyomja a kislábujjam, szóval a 46 marad. Icicpicit hosszú, de legalább van elöl hely, amúgy stabilan tart. Szóval akinek szélesebb a lába, érdemes a centis méretezésben egy féllel fölé lőni.

Elsőre picit melegnek tűnik, lehetne szellősebb... majdnem olyan mint a WTR Deviate 2 :U

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#95095) xy.zsolt válasza Alg (#95094) üzenetére


xy.zsolt
őstag

komolyan nem értem miért készítik ilyen melegtartó anyagból.....a VN1 még stimmelt, de azóta mintha csak a skandinávoknak gyártanák :U VN2 FM is 22°c-nál már határon van....ergo nyári melegben használhatatlan :W.....pedig a talpa melegben adja a legfrankóbb csillapítást

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#95096) nepszter1


nepszter1
addikt

Tomcica
Amikor a 400/400 intervallok mennek a pihenő résznél mennyire kell vissza engedi a pulzust?

(#95097) HKorn válasza xy.zsolt (#95095) üzenetére


HKorn
addikt

Én is kipróbáltam a múltkori esős időszakban a korábban vásárolt, de eddig csak az ágy alatt porosodó VN2 GTX-et, vizet hibátlanul bírja, de a sima VN2-höz képest érezhetően melegebb. Ebben nyáron nem lesz futika az biztos. Sebaj őszre viszont teljesen frankó lesz a taknyos időben.

Run&Ride

(#95098) tomcica válasza LanyUs (#95093) üzenetére


tomcica
Topikgazda

5k vagy 10K tempozhat veled :K az jo otlet. Igen 34perces 10K-hoz mar kellenek azok a sebessegek.Fiatal is meg,barmi lehet 32-31perc kornyeken mar oda lehet allni sok versenyre :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#95099) Studi válasza HKorn (#95097) üzenetére


Studi
addikt

Nekem most Rebel v3 Permafrost a vizes cipőm, imádom, a főpróbája egy esős esztergomi félmaraton volt, nagyon jól vizsgázott. Szerintem még ha idővel úgyis beszivárog a víz, akkor is hasznos, hogy nincs minden pocsolyába lépésnél hidegzuhany a lábfejnek.

(#95100) tomcica válasza nepszter1 (#95096) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Epitkezesnel erzesre lazara,elezesnel kb +1perc

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.