Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84026) LanyUs válasza tisn (#84018) üzenetére


LanyUs
senior tag

tisn: Arahi 6 :R Bár azt beszéltük, hogy felpróbálod egy boltban előtte. Egy a lényeg! Első alkalommal a stabil talpa miatt picit érzed a betétet. De annyira minimálisan, hogy nem zavar és nem tör fel. Nem úgy, mint a szűk Bondi és társai -> nekem azok használhatatlan modellek. Annyira megszerettem ezt az Arahi modellt, hogy már nincs szívem felhúzni :) komlo654 is futhatna vele egy kört a szobában.

Volt pár nap hesszelés a családdal, de okosan beosztottam az edzést. Indulás előtt kedd reggel megtoltam az 5k-t, majd tegnap hazaérve kimentem a "Tom semmi látnivaló" edzésére -> amibe majdnem beledöglöttem. Reggel 07:40-kor reggeliztem egy olyan erőset, hogy csak 15-16 között jutott olyan állapotba a gyomrom, hogy futni tudjak :D
A negyedik ismétlés után azon agyaltam, hogy lesz ebből húsz :F Na meg Tom mondata járt a fejemben. Ez csak iparos semmi extra... Hát én rohadtul nem így éreztem. Volt fociedzés közben, a szülök meg azt nézték, hogy megőrültem-e :DDD

Minőség 3.Hét: 3km bemelegítés+ 20x400m ( 100-102s, 166-172hrm ) / 200m ( hrm < 145 ) + 4km levezetés 19.02 km 1:48:18 5:42 /km

Tomnak nincs strava, ezért ideteszem a képet. Megjegyzem a strava megint hasalt a gps adatokon, míg a sport tracker program tökéletesen logolt. A kettő program között 2,5 km különbség jött össze. Ilyenkor törlöm a strava edzést, de lementem a pulzust képként.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.