Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63951) jimpo


jimpo
aktív tag

Ha már szóba került a zokni, eléggé oda vagyok a külön-ujjas zoknikért. Meg a gyapjú zoknikért is... :U
Nekem eddig van Hilly Toe Socklet , és a dekás 5 UJJAS TITOKZOKNI
A Hilly eddig a legjobb, a Dekás sem rossz csak annak vastagabb és durvább az anyagja.
Ennek apropóján találtam Vibram Fivefingers 5 TOE Sock akciót
Én is nemrég rendeltem, a gyapjú verzióra kíváncsi vagyok. :K
Ezekben nem gyógyulnak össze a lábujjak. :P :))

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#63952) LanyUs válasza bajnokpityu (#63944) üzenetére


LanyUs
senior tag

Igen, a rekortánt szokta mérni a karbantartó srác és 30 fokban tűző napon 40 körül van. Stefy én jobban szeretek ilyen melegben városban futni esetleg az árnyékos oldalon.

Zozo milyen a gyorsító edzés? Élvezetes minden pillanat ugye? :) Lesz egy futó verseny a Máré várnál széles beton úton 400 szint fm ( viszont fák vannak és árnyékot adnak ) és azon agyalok mekkora poén lenne ott a két kiscsajt babakocsival ledörgölni. Tomcicáék ellen úgysincs esélyem és egy nyélgázas erőedzésnek kiváló :) Sok tényezős. A lányok hangulata és aznap még Őket is meg kell mozgatni, szóval a futás után újabb mozgás jönne...

(#63953) stefyY válasza LanyUs (#63952) üzenetére


stefyY
őstag

Szándékosan mentem ki a melegben, szerintem ez is ad valami pluszt... :) 4:34-es átlagra dobott is egy 168-as HR-t. :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#63954) tomcica válasza jimpo (#63951) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Itt a megoldas neked :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#63955) emvy válasza jimpo (#63951) üzenetére


emvy
nagyúr

Injinji a legjobb ebben.

while (!sleep) sheep++;

(#63956) Never79


Never79
tag

1 Way Ticket Run-t 63 körrel nyerte Geszti Péter. :C Aki nem ismerné: olyan mint a Backyard ultra. 1 kör 6706 m (van benne 100 szint), a résztvevőknek ezt kell 1 óra alatt teljesíteni, minden egyes órában. Ha lefutotta a kört, a következő óráig pihenhet. Az nyer, aki utoljára marad talpon.

A hétvégén lesz a következő Golden Series verseny, a marathon du mont blanc. Jim úgy gondolom indul, mert 2 hete ott edz, bár listát nem találok a nevezőkről. Kíváncsi vagyok milyen formában van.

Chuck Norris itt is gratulálok a Kazinczy 200 teljesítéséhez :R . Méltón viseled ezt a nevet :D

(#63957) ígyvanferi válasza Never79 (#63956) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Jim azért költözött oda, hogy az UTMB-re ott készüljön fel, és ezt a hangyaf.sznyi előnyt is kiküszöbölje, ami a franciáknak megvolt eddig vele szemben. Persze ettől még indulhat itt, az UTMB soká lesz. Nézni fogom, ha tudom.

(#63958) tomcica válasza ígyvanferi (#63957) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Szerintem edzoversenynek hasznal fel minden ilyet :K nem fullos uzemmodban.Varom,szeretem...plane amikor elfolyik a magzatviz es elborul az agya + jo napja van melle.Olyankor mindig rekordokat dont :DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#63959) Never79 válasza ígyvanferi (#63957) üzenetére


Never79
tag

Igen ez is eszembe jutott, a remény szólalt meg belőlem. Most hétvégén lesz a WS Endurance Run is. Ott nincs a nevezettek között Jim.

Kilian a Hard Rock 100-on indul. Naaa az is izgi lesz.

(#63960) ígyvanferi válasza tomcica (#63958) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, nála ez a két véglet van, ha a fullkretén mellé nem párosul a jó nap, akkor kiszálló van, ha viszont minden összeáll, akkor meg jön a durva pályacsúcs.

(#63959) Never79: az is jó lesz. A pár héttel ezelőttin látszólag mintha csak végigkocogott volna, és úgy ért el pályacsúcsot, szóval elég jó formában van. :K

[ Szerkesztve ]

(#63961) Zozo0525 válasza LanyUs (#63952) üzenetére


Zozo0525
őstag

Szia
ne tudd meg.
hétvégén napi 13 órákat dolgozva, nagyon fáradtan, 5 óra alvás után próbáltam. a lényeg fele meglett és kidöglöttem szégyenszemre :(( mindegy folyt következik :R az aöreg akivel a napi köröket teljesítem kiakadt hogy tudok ilyen gyorsan futni? aztán meg miért kapkodok ha így elfáradok benne? :D 13% a legfelső pulzustartományba volt ott még én mostanában nem is teljesítettem. Kösz Tom :R :R :R jó lesz ez csak én vagyok a sz@r

(#63962) tomcica válasza Zozo0525 (#63961) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Turelem kell a kigyorsitashoz is...fel fogja venni a test a fordulatot,de meg ne eroltesd tul...elsore ovatosan lepj bele a voros zonaba...kesobb majd johet a full kreten is :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#63963) Zozo0525 válasza tomcica (#63962) üzenetére


Zozo0525
őstag

türelem nem az erősségem :D de kénytelen vagyok. holnap holnapután egy sima lassú majd csüt vagy péntek egy próba.

(#63964) tomcica válasza Zozo0525 (#63963) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Jol van-jol van en megertem ;] azert aki nem turelmes,az legyen eleg elszant,kemeny es strapabiro :K (utana pedig ne picsogjon,ha "leesik a lanc" vagy "szetfutnak a lovak" es par hetig/honapig le van serulve...en birom az ilyen orosz stresszedzes modszert is..nagy langgal lobog olyankor az ember,de gyorsan elegeti a tartalekot :D van annak egy feelingje)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#63965) LanyUs válasza Zozo0525 (#63963) üzenetére


LanyUs
senior tag

Igen, de az a baj, amit nekem is írt Tom, hogy ha maxon főzöd, akkor az már élesítés. Pedig itt a lassú építkezés a cél gondolom Nálad is. Én is abban a tévhitben voltam, hogy minél gyorsabb tempóban futom le az edzést, annál előbb leszek gyorsabb futó :N Ezért is hagyatkozom inkább hrm-re...

[ Szerkesztve ]

(#63966) ballazol


ballazol
senior tag

reggelire egy kis felfedezőút:

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#63967) Zozo0525 válasza LanyUs (#63965) üzenetére


Zozo0525
őstag

Tom, ez igaz, megpróbálok akkor okosan :D LanyUs köszi igyekszem akkor

(#63968) Chuck Norris válasza Never79 (#63956) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Köszönöm szépen. A cél előtt 20km-ig még kétesélyes volt a dolog, hogy kiszállok mert nem tudok tovább menni vagy ne feküdjek le aludni, mondjuk ezt megtehettem volna mert még bőven volt a szintidőből. A végén már úgy mentem mint egy robot, hogy ne gondoljak semmire se csak rakjam a lábaimat egymás után.

(#63969) LanyUs válasza Chuck Norris (#63968) üzenetére


LanyUs
senior tag

ÖÖÖ jól látom, hogy 204 km és 7400m szintkülönbség? :R Ezt a sima gratulálok nem fejezi ki...

[ Szerkesztve ]

(#63970) Zozo0525 válasza Chuck Norris (#63968) üzenetére


Zozo0525
őstag

200 km? azta :Y :Y :Y
tényleg ufo vagy :R

Gratulálok

[ Szerkesztve ]

(#63971) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Zalandon az új, 4-es pega trail gyakorlatilag féláron van a 15%-os kuponnal. Ez még mindig 30 ezer Ft-ot jelent, de figyelembe véve, hogy egy pár hete megjelent, 130 euró alapárú modellről van szó, egészen jó vétel. Viszont erről most még semmilyen tesztet nem néztem/olvastam, úgyhogy nem tudom mennyire f.sza cucc.

(#63972) tisn válasza Chuck Norris (#63968) üzenetére


tisn
addikt

ilyen nem letezik :)

most mar elhiszem az osszes csaknorrisos viccet :)

(#63973) tomcica válasza Chuck Norris (#63968) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:C :R massziv gratula innen is :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#63974) Chuck Norris válasza LanyUs (#63969) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Nagyon köszönöm mindenkinek a gratulációt, már ezért is érdemes volt végig menni, igazából nem akartam beírni mert az utolsó 100km-en már nem futottam, legfeljebb kocogtam, berakom amit kiírtam a strava-ra:

"100-ig magamhoz képest teljesen jól ment (15 óra alatt meg volt), aztán megettem a krumplilevest. Nagyjából egy negyed órán belül úgy éreztem, mintha egy kő lenne a hasamban, f*snom és hánynom is kell, émelygek meg szédülök. Bevettem hat széntablettát aztán utána már csak sétálni tudtam. Még a nekem teljesen ideális terepen, hosszú egyenes aszfalt enyhe lejtővel is csak baktikáltam, innentől már csak arra mentem, hogy teljesítsem. Makkkoshotykáig annyira leamortizáltam a lábamat is, hiába cseréltem előtte cipőt is meg zoknit 4x. hogy nagyon oda kellett koncentráljak, hogy egyáltalán beérjek."

Amúgy úgy terveztem, hogy idén megyek utoljára -ez volt a harmadik teljesítésem- mert igazából nettó szívás az egész, viszont annyira addiktív a dolog, hogy már azon gondolkodom, jövőre hogyan kell kicsit jobban felkészülni.

(#63975) norby_42 válasza Chuck Norris (#63968) üzenetére


norby_42
aktív tag

Gratulálok, ez még ilyen névvel is durva...
(bár azt mondják nem tud eltévedni, a térképek inkább átrajzolják magukat ;])

Eat pasta, run fasta

(#63976) xy.zsolt válasza Chuck Norris (#63974) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Ez már az a táv amit én még bringával sem akartam soha letekerni...nem haragszom én magamra :D
Neked viszont gratulálok :K

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#63977) bencze válasza Chuck Norris (#63968) üzenetére


bencze
senior tag

Gratulálok, ezek emberfeletti teljesítések nekünk halandóknak. Nem hiszem, hogy bárkinek élvezetes lenne, inkább szörnyülködni jó, de persze van olyan, hogy az ember hülyeséget akar csinálni még ha nincs is értelme, attól még tiszteletre méltó. :)

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#63978) Vertigo18 válasza Chuck Norris (#63974) üzenetére


Vertigo18
addikt

Aztaq! :)

:C

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#63979) #76500480


#76500480
törölt tag

Aldi 750Ft/pár szerdáig. Leteszteltem egy 22km 4:23p/km erejéig. Nagyon kényelmes, puha talán nyárra egy kicsit meleg :DDD Left/Right festés sem maradt el :C [kép]

(#63980) LanyUs válasza xy.zsolt (#63976) üzenetére


LanyUs
senior tag

Az a durva úgy beszél róla, mint egy sík versenyről, de ebben volt nem 7 méter, nem is 70 méter, nem is 700 méter ( amikor én már a best of-nak érzem magam ), hanem 7400 m szint :) Ez számomra felfoghatatlan. Egyedül a remegő combjaim, meg a potyogó könnyeim jutnak eszembe, ha 1000m szint felett vagyok :)

Tom: a laza napra próbálok csempészni egy kis emelkedőt. Négy darab összesen és az sincs több 300-400 méternél ( viszont egy pillanatra érintve a hrm max. 182 ). Úgy érzem belefér a minőségek mellé. Ez pont arra jó, hogy ne végig totyogás legyen.

(#63981) Corpuscle válasza Chuck Norris (#63968) üzenetére


Corpuscle
őstag

Grat! :R

(#63982) Corpuscle válasza #76500480 (#63979) üzenetére


Corpuscle
őstag

4-5 éve vettem ugyanilyet, teljesen rendben van. Kicsit vastagabb anyagú, de jól tart, kényelmes.

(#63983) tomcica válasza LanyUs (#63980) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Rovidebb emelkedot menj,es meg se kozelitsd az izomfaradast :K kulonben tul sok lesz.
100m emelkedo max eleg,fokozosan,a tulso fele legyen megkuldve. A pulzus elmehet nem az miatt irom,h rovidebb legyen.
Ennyi max kozeli pulzus kell az epitkezesbe :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#63984) LanyUs válasza tomcica (#63983) üzenetére


LanyUs
senior tag

Oké! :R

Troll on :) Amúgy gondolkodtam, mit tudhatnak ezek a programok. Itt a fórumon annyian követik azt a fajta edzés módszert. Biztosan vannak beállítási lehetőségek. Tehát ha van olyan csúszka, hogy a lehető legkevesebb energia/edzés ráfordítással ( akár napi 1k vagy 100-200 méter jogg vagy esetleg kisujj mozdítás/tornáztatás ) a lehet leggyorsabb tempó elérése ( legfőképpen 04:00 alatt ), akkor mindenképpen legyen itt megosztva! :R Troll off ( Még órám sincs :D )

(#63985) Peterhappy válasza LanyUs (#63984) üzenetére


Peterhappy
őstag

Tomcica on :)
Amíg ezt bepötyögted, annyi idő alatt épp átöltözhettél volna inkább futáshoz ;]
Tomcica off :D

(#63986) tomcica válasza Peterhappy (#63985) üzenetére


tomcica
Topikgazda

igy-igy :K
Viszont ha azt mondanak irjak egy minimal altalanos edzestervet szintentartashoz,akkor igy nezne ki:
Heti 3 (harom) edzes,egyik heten:
- 8-10 x 1perc porgos 1perc laza
- hosszu laza beszelgetos
- 3-5km joleso fokozos

masik heten:
- 8-10x 30mp porgos 30mp laza (akinek adott mehet emelkedore 100-150m)
- kozepes hosszusagu laza beszelgetos
- 3-5km tempo (a vegen utolso 500m-1km meg szabad kuldeni a vorosbe)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#63987) LanyUs válasza Peterhappy (#63985) üzenetére


LanyUs
senior tag

Holnap futás közti pihenő nap szoba bringán. Kinéztem egy imdb 3,3 filmet :) De inkább elmegyek egy monti körre reggel ötkor ( szigorúan csak a jó átlag lesz a cél ). Meg kell mutatni a fiataloknak, hogy nem csak futni, de tekerni is tudunk! :) Régebben elég sokat mentem. Idén még nem ültem komolyabban nyeregbe. Van 2 patakos/köves rész is Óbányán, azon kellene gyorsan átjutni ( na meg a kilátó dombon ) :D Érdekes lesz a holnaputáni 400/400.

[ Szerkesztve ]

(#63988) xy.zsolt válasza LanyUs (#63987) üzenetére


xy.zsolt
őstag

akkor defektmentes, körhátszeles utat kívánok :)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#63989) Peterhappy válasza LanyUs (#63987) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jól hangzik :R
Bár ha engem kérdezel, az élet túl rövid ahhoz, hogy sz@r filmeket nézzünk ;)

(#63990) LanyUs válasza Peterhappy (#63989) üzenetére


LanyUs
senior tag

Igazad van! Ezért nézem szoba bringa közben ezeket :D És fura, de jól eltelik ezekkel is az idő

(#63991) ballazol


ballazol
senior tag

Új útvonal, nagyon menő. Csak az elején és a végén van 700m aszfalt, amúgy végig erdőn vezet. :)
Erre mondják, hogy minden rosszban van valami jó.
Lezárták a Volt miatt a Kemping előtti aszfaltozott útszakaszt is, ezért új távot kellett választanom.
Tegnap kiókumláltam, ma már csak finomítani kellett rajta.
1-1 kisebb emelkedő, a tempót most itt lehet fokozni :)
egy szó:
tökéletes

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#63992) Chuck Norris válasza LanyUs (#63980) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Látom megfogott a téma akkor még kicsit próbálom árnyalni, szóval nem csak a táv meg a szint számít hanem vannak még egyéb bónuszok:

A 7400-at ne úgy képzeld el mint amikor elmégy otthonról aztán felfutsz a szőlőhegyre, töltésre a dűlőúton amin rendszeresen járnak, jól karbantartanak, hanem java részt az északi zöldön megy ami végig a határsáv. Na már most trianonban a földrajzi viszonyokra is tettek magasról, tehát sokszor a legmeredekebb járhatatlan szarokon megy keresztül ahol egész évben szinte senki sem megy. Aki botozik annak kicsit könnyebb volt, én többször mentem négykézláb gyökerekbe csimpaszkodva, vagy irdatlan göröngyökön egyik fától a másikig lefelé szökellve, hogy az majd megfog.
Az időjárás is egy fontos kérdés, most pénteken szuper langyi nyári idő volt, leszámítva azt a 20 percet amikor rommá áztam, azon gondolkodtam magamban, hogy érdemes-e pisiléshez egyáltalán letoljam a gatyámat mert teljesen mindegy már :) Utána amíg nem értem el a depóig a vizes cipőben cuppogtam végig, nem száradt meg. Pár óra áztatástól el lehet képzelni mennyire megy tropára a bőr vagy kezdhet behólyagosodni, kidörzsölődni. Hajnalban meg ott a harmat amitől ismét csak újra vizes lesz az ember lába, ráadásul ha elvétesz egy követ könnyű belelépni a patakba is.
Ott van még az álmosság is, mert az senkinek sincs begyakorolva, hogy kihagy két alvást. Persze aki gyorsabb annak meg van a lehetőség, hogy aludjon de hát addig is telik az idő. Már azt éreztem, hogy csak támolygok azt sem tudtam merre az előre, fogtam magam és lefeküdtem az út mellett, mielőtt állva elalszom és összeesek, úgy tíz perc múlva arra ébredtem, hogy rángatózik a vádlim felkeltem és mentem is tovább, már sokkal jobb volt.
Aki lassabban megy szegény ő még többet szív, én csak másfél éjszakát mentem sötétben de ők még masszívan végig tolták a következő délelőttöt és a másnap kora délutáni kánikulát is.
Az útvonal nagy részén, mivel senki sem használja, nincsen takarítva, a combig érő karcolós rekettyésben vagy a derékig érő csalánosban kell menni, olyan is van, hogy irdatlan sziklás göröngy benőve aljnövényzettel, szóval azt sem tudod hova lépsz, amúgy megmértem egy erősebb csalán nagyjából 6 percig csíp :)
Ott van még a tájékozódás kérdése is, annak ellenére, hogy van GPX, szöveges leírás meg ki is van szalagozva mégis sokan eltévedtek, amikor belerak plusz jó pár km-t igencsak demoralizálólag hat, volt aki e miatt fel is adta.
És ekkor még nem beszéltem a frissítésről, öltözködésről, az éjszakai erdőben egyedül mászkálásról, vaddisznókról, szúnyogokról.

Köszönöm mindenkinek még egyszer a gratulációt :)

[ Szerkesztve ]

(#63993) tisn válasza Chuck Norris (#63992) üzenetére


tisn
addikt

ne fokozd nyuszika :)

(#63994) LanyUs


LanyUs
senior tag

Chuck Norris: így még árnyaltabb a kép! Sokkal jobban átélhető, mint a puszta számadatokkal :R Élmény ezeket olvasni!

xy.zsolt: elvileg egyedül indultam, de meglepetésként csatlakozott Óbányán a futó Papi is montival. Erdőben kicsit esetlen a géppel ( én viszont ott szeretek vadulni ). Sokszor megálltam, mert inkább menjen lassabban, ahogyan biztonságban érzi magát. Bezzeg a beton már az Ő terepe :D Látszik, hogy sokat teker megy is, mint egy gép :) így is közel 2,5 óra volt a kanyar.
Bringán éreztem a 2/3-tól olyan tompa fáradást a combizomban. Akarom tekerni, de nem igazán megy. Futás közben ezt miért nem érzem ennyire :F . Bringán jobban tudok rá figyelni vagy nem tudom...

(#63995) tomcica válasza LanyUs (#63994) üzenetére


tomcica
Topikgazda

mer' vegre hasznaltad,azert erezted :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#63996) xy.zsolt válasza LanyUs (#63994) üzenetére


xy.zsolt
őstag

A becsatolt (és a taposós) bringázás a futástól eltérően terheli az izmokat és ezen belül is a terepen tekerés (mtb, xc, cx) az outihoz képest más hajtástechnikát kíván. Szóval ahogy pl a lassú kocogás és a tempó futás között is van eltérés úgy a bringázás és futás között is. Minél többet edződik az adott mozgáshoz tartozó izomcsoport, izomrost annál jobb lesz az adott hajtástechnikánk és futótechnikánk teljesítménye.
1.5 év futás után azt gondolom, hogy a 100km-es 35kmh-s outis átlagteljesítményhez tempófutásban az FM 4:00perc/km lehet kb azonos szint. Én a 35kmh tudtam még tavaly is, de mivel jóval kevesebbet tekertem idén ezért lassultam....ugyanakkor többet futok, de nem törekszem a 4:00perc/km tempóra (nem akarok sérülést). Szóval mondhatom, hogy két szék között a földön ülök jelenleg :D De 54évesen nekem már ennyi elég...."már csak" a mozgás a lényeg, nem a PB, KOM hajszolás.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#63997) tomcica válasza xy.zsolt (#63996) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Tiz ev mulva meg marad az uszas,az meg lassabban :P

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#63998) tisn válasza tomcica (#63997) üzenetére


tisn
addikt

Tiz ev mulva meg marad az uszas,az meg lassabban :P

jelen

mar bicajnal is faj a terdem.

(vasarnap sikerult 5km-t futnom, achilles tenyleg elmult egy het pihitol, koszonom a tippeket. kedden ujra probalkoztam, 500m-t utan feladtam, ugy fajt a terdem. marad a napi 30-50km bicaj (2-3 alkalomra bontva), bar azert probalkozom, mert iszonyat hianyzik a minden napos futi.)

(#63999) Alg


Alg
veterán

Garmin Coach update:

Megvolt a mai 5perces felmérő, 3:55-ös tempóval, Amy értékelése: "room to grow" :DDD Mondjuk reggel az élethez nem volt kedvem nem még a futáshoz, nem aludtam túl jól...

Azt látom hogy szépen növeli a heti hosszú futás távját, most hétvégére már 16km lesz előírva (még mindig 6:20-6:40), illetve jön az első "rendes" tempóedzés, 7x(200m@5:00, 200m kocogás) - ez azért még mindig elég laza, nem egy tomcica szint :D

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#64000) tomcica válasza Alg (#63999) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Szepen lassan fozi(k) a bekat (ergo teged :P ) jo lesz ez,turelmesen csak lepdelj :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.