Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42401) Peter789 válasza radi8tor (#42400) üzenetére


Peter789
senior tag

Innentől kezdve mi értelme az ajánlottnak? A postás aláírja hogy átadta, majd zsebreteszi a csomagot... Nyilván ha egy postás ellen több panasz érkezik hogy sorban nem érkeznek meg a csomagok akkor a körmére néznek, de addigra már sokminden "eltűnhetett", azzal én már nem vagyok kisegítve... :F

Egyébként érdi vagyok, régen (6-8 év+) még előfordult hogy a postás a szomszédomnak odaadta az ajánlott csomagot, vele iratta alá - az én szomszédaimmal nem is volt semmi baj de nyilván sokfelé lehettek ilyennel visszaélések ezért le is szoktak róla, és mostmár kivétel nélkül minden csomagot aláírat, személyi számot felír a nyilvántartásba, vagy ha nem talál valakit itthon akkor értesítőt dob be. Mondjuk az értesítőket lehet előre megírja, mert már volt olyan hogy nem telt el 10mp a csengetés után és már hallom hogy bőg fel a motor, a postaládába bedobva az értesítő - nem hiszem hogy ennyi idő elég volt ahhoz hogy eldöntse hogy nincsen itthon senki, megírja a cetlit és elhajtson - de rábacott mert a 3dik háznál utólértem :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.