Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25994) sellerbuyer válasza Zozzant (#25992) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Nem kaptam az eladótól számot, ez az eladásnál fel is volt tüntetve, hogy nincs.

Miután megírtam az eladónak, hogy mi történt, az után küldött egy tracking számot, amivel legalább az angliai útját tudtam követni a csomagnak. Hiába kaptam számot, ha egyszer nem tudtam, hogy Mo-n ki kezeli a csomagot!

Nem írtak vissza, azt gondolom, el sem jutott a címzetthez a levelem, az ügyfelesnél elakadt nagy eséllyel.

Maximálisan azt gondolom, hogy az ilyen futárt úgy kell kirúgni, hogy csak úgy nyekkenjen!

Egyetlen, szimpla feladata egy futárnak: célba juttatni a küldeményt. Ha ennek nem bír eleget tenni, akkor el kell zavarni a cégtől! Aki ilyet ír le jegyzőkönyvbe, hogy ő nem bírt egy és ugyanazon lépcsőházba bejutni, három alkalommal, azt élből kirúgnám. Nem kérdeznék, nem próbálnám tisztázni a körülményeket, semmi, egyszerűen repülne. Nagy eséllyel egy értelmes, normális országban ez így is műxik. Ezen a nyomorult helyen persze nem. Pontosan tudom, hogy milyen nehéz a futárok "élete", de aki nem tudja teljesíteni a feladatát, az ne menjen futárnak. Én sem mentem érsebésznek... nem véletlenül!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.