Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26151) Fecogame válasza Chaser (#26150) üzenetére


Fecogame
veterán

Mikor adták fel a csomagod?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#26152) TaaT válasza Chaser (#26150) üzenetére


TaaT
veterán

én ezt használom :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#26153) maszekember válasza TaaT (#26137) üzenetére


maszekember
aktív tag

Aztabüdösviharmindenit,mivel jött a csomag? :Y :C

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#26154) matykooo válasza maszekember (#26153) üzenetére


matykooo
aktív tag

van ilyen amikor elkap egy egy jó időt :D Nekem múlthét Csütörtökön érkezett meg egy (22.-e) egy olyan amit 16.án adtak fel Kínából, tehát 6. napon már nálam is volt és ebbe ugye volt hétvége, vám stb... :) Ha mind így jönne fejem sem fájna :)

''a walesi srác aki legenda lett''

(#26155) TaaT válasza maszekember (#26153) üzenetére


TaaT
veterán

Air Mail :)

Előtte azért 5napot dekkolt a hongkongi postán de így is jó időt futott ahhoz képest amit egyesek írtak itt korábban :))

Give them hell Ukraine!

(#26156) maszekember válasza matykooo (#26154) üzenetére


maszekember
aktív tag

És neked is rapülőval ( :DDD ) jött,vagy hajóztás-fuvarozás stb. párossal? :C

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#26157) matykooo válasza maszekember (#26156) üzenetére


matykooo
aktív tag

repülő természetesen, egyáltalán van olyan ami hajóval jön? :D passz

[ Szerkesztve ]

''a walesi srác aki legenda lett''

(#26158) üszök


üszök
őstag

Üdv uraim.
Most akadtam erre a topikra.Lenne egy kérdésem,rendeltem Ebay-ról egy billentyűzetes tokot a tabletemhez. Nem nagy tétel 2500Ft körül volt. Viszont szerintem hibás a tokban lévő billentyűzet.A t,f,g, billentyűk bármelyikének lenyomására mindhárom karaktert írja egyszerre,más karakterekkel is van gond.Írtam az eladónak a terméknél lévő asszem Yahoo-s címre vagy 3 napja,leírva a problémát,de nem válaszolt. Az a kérdésem mit tegyek?Ha ki szeretném cseréltetni,a vissza postát gondolom nekem kell állni,ami tuti van egy 1000-es. Szerintem annyit nem ér az egész.Vagy esetleg milyen módon zaklassam az eladót?Rendeltem még tőle 4 terméket azok rendben és hibátlanul megérkeztek.
Bocs ha nem idevaló a kérdésem.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#26159) matykooo válasza üszök (#26158) üzenetére


matykooo
aktív tag

a posta még több is van ha vissza akarod küldeni, ez tuti...
Mikor vetted? Mikor jött meg? Gondolom már értékelted pozitívra... mert ha igen nem hiszem, hogy fogja érdekelni... és ebay-en vedd fel vele a kapcsolatot (contact seller) írd le, hogy szar... de azt fogja mondani, hogy küld vissza és ő meg küld másikat... viszont mint írtam is nem éri meg... szóval sztem bukta

''a walesi srác aki legenda lett''

(#26160) NSG válasza üszök (#26158) üzenetére


NSG
csendes tag

Kitől vetted? Ha szabad tudni. :)
Én is épp egy billentyűzetes tokra várok. ( milyonline nevű eladótól )
Remélhetőleg nem lesz hibás. :(

*** FiveOmens'04 *** :-)

(#26161) Chaser válasza Fecogame (#26151) üzenetére


Chaser
titán

Pár napja. De e nem bayes és tablet, szeretném tudni hol is jár:) Egyik oldal adott róla infot, többi semmit.

TaaT: Numbert megadom, utána még kér dolgokat aqmit nem tudok :F Néztem ezt is de nem jutottam vele semmmire.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26162) üszök válasza matykooo (#26159) üzenetére


üszök
őstag

kilencedikén vettem,kedden vagy szerdán jött meg.Nincs értékelve még,asszem a contact sellerre írtam,csak nem közvetlenül,hanem kimásolt címmel ha jól emlékszem. Én is azt gondolom,hogy így marad,csak kíváncsiskodok kicsit.

NSG:Ez volt az

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#26163) NSG válasza üszök (#26162) üzenetére


NSG
csendes tag

Elég sokat eladott már belőle ahogy nézem, konkrétan 511 darabot.
Szóval elég nagy szívás, hogy pont hozzád került egy hibás.. :(((

Szerintem is bukó amúgy a dolog, mert drága dolog lenne visszaküldeni. :((

Van amúgy valahol a postának ilyesféle táblázata, hogy mennyibe kerülne pl. elküldeni valamit Kínába? Kíváncsi lennék, hogy mibe fáj. :))

*** FiveOmens'04 *** :-)

(#26164) randras válasza üszök (#26162) üzenetére


randras
veterán

15$-os szrt nem fog visszaküldetni, írj rá erélyesebben és kapsz refundot. ;)

(#26165) TaaT válasza NSG (#26163) üzenetére


TaaT
veterán

250g-ig 1140ft, 500g-ig 1915ft

Give them hell Ukraine!

(#26166) NSG válasza TaaT (#26165) üzenetére


NSG
csendes tag

Ja közben megtaláltam. :)
Már millió csomagot küldtem belföldön, sose tűnt fel, hogy a tarifatábla alján ott vannak a nemzetközi díjak. :) :D

[ Szerkesztve ]

*** FiveOmens'04 *** :-)

(#26167) üszök válasza randras (#26164) üzenetére


üszök
őstag

Mit írjak? Nem jó a billentyűzet add vissza a pénzem mert negatívot kapsz?
0-ás vagyok előtte 10 perccel regeltem. Nem fog komolyan venni.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#26168) Chaser válasza üszök (#26167) üzenetére


Chaser
titán

Nem kell fenyegetőzni. Megírod neki a hibajelenséget. Ha benne van a hirdetésben hogy vissza postát a vevő állja akkor benne van. Viszont megkérheted, mivel innen nagyon drága hozzájuk a posta küldjön egy másikat. Nem fogsz neki negatívot adni, megelőlegezed a pozitívat. Remélve hogy a közeljövőben fogtok még más alkalmakkor is találkozni. talán ez hatásosabb, mint egy fenyegetőzés. aminek alapja sincs, ha visszavenné de ahhoz el kell küldened, amit te a pk miatt nem akarsz.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26169) üszök válasza Chaser (#26168) üzenetére


üszök
őstag

Én is inkább efelé hajlanék, tesztek egy próbát, és ha nem, akkor akkor is van egy tokom ami megtartja a tabletet az Asztalon.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#26170) maszekember


maszekember
aktív tag

Magyarországról tud vki olcsó küldési lehetőséget Hongkongba,illetve az Államokba? Refundra kéne
:R

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#26171) faresz5 válasza maszekember (#26170) üzenetére


faresz5
senior tag

posta. hu

(#26172) randras válasza üszök (#26167) üzenetére


randras
veterán

Én valahogy kihangsúlyoznám csalódottságom, és azt, hogy a termék visszaküldése többe lenne, mint amennyit a termék ér.

Fenyegetőzésre nem gondoltam... mondjuk így visszaolvasva tényleg úgy hangzott. :(

(#26173) kukacmolnar


kukacmolnar
csendes tag

Erre a trackingre: RA684193410CN tud nekem valaki mondani valamit? A pandawilltől rendeltem még szeptember végén,de nekem nagyon úgy tűnik még csak Kínát se hagyta el a csomag! E-mailt hiába írok nekik nem válaszolnak! Paypal-nál a case természetesen megvan nyitva de sajnos az sem halad egyenlőre!

(#26174) faresz5 válasza randras (#26172) üzenetére


faresz5
senior tag

nem kell fenyegetőzik, gyorsan tiltolistara tesznek. engem is arra tettek egy redund, miatt pedig amikor megjott a termék visszafizetési. Elég sok nicken ez az ebay store fut könnyen pórul lehet járni. Elég nehezen vettek le a tiltolistarol

(#26175) NSG válasza kukacmolnar (#26173) üzenetére


NSG
csendes tag

Nekem ezt dobta az azonosítódra:

RA684193410CN
(Official website) None Oct 24, 2012 9:42:00 AM Status:Posting, Location:HUBEI
Country unknow
Transportation
(Search By Destina)
Detail

Posta.hu-n pedig ezt írja:

2012.10.03
11:30
Item information :
Küldemény felvéve / Item accepted

[ Szerkesztve ]

*** FiveOmens'04 *** :-)

(#26176) Bodz válasza kukacmolnar (#26173) üzenetére


Bodz
nagyúr

A Trackit pl tud...

(#26177) kukacmolnar válasza Bodz (#26176) üzenetére


kukacmolnar
csendes tag

Köszönöm ennyit én is tudok! De már eleve az is érdekes, hogy eleinte Magyarország volt a célállomás aztán egy ideje Új zélandot mutatja !

(#26178) Bodz válasza kukacmolnar (#26177) üzenetére


Bodz
nagyúr

Akkor mi a kérdés igazából? :)

(#26179) kukacmolnar válasza Bodz (#26178) üzenetére


kukacmolnar
csendes tag

Leginkább, hogy vajon megérkezik e valaha! :) illetteve Új zéland hogy kerül "képbe" ?

[ Szerkesztve ]

(#26180) NSG válasza kukacmolnar (#26179) üzenetére


NSG
csendes tag

Szerintem az nem mérvadó.
Nekem még pénteken Hungary volt, most meg már semmi. :D

*** FiveOmens'04 *** :-)

(#26181) maszekember válasza faresz5 (#26171) üzenetére


maszekember
aktív tag

És az árnál csak az súlyát kell a csomagnak figyelembe venni,vagy azt is,hogy mekkora (teszem azt,ha nem fér be egy borítékba,de fél kiló alatti,akkor még mindig beleesik a nemzetközis 2000 ft-ba?) :R koszi!

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#26182) Chaser válasza randras (#26172) üzenetére


Chaser
titán

Én már éltem ilyennel és bejött. Mondjuk nem is tagadta az eladó, hogy nem tesztelik a cuccokat. Mondtam neki ha a defektesek árát visszaküldi legközelebb is tőle rendelek, ha nem küldi vissza akkor mástól, ozitívat ígyis-úgyis megkapja.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26183) kaliber válasza üszök (#26167) üzenetére


kaliber
aktív tag

Igaz macerás, de készíts videót és küld el neki (feltéve ha úgy látni a hibajelenséget) pl: rendeltem 5db melegfehér smd led izzót, erre kaptam 2db melegfehéret + 3db hidegfehéret, először írtam neki kérte küldjek képet, de azon nem látszódott volna a hiba, miután megkapta a videót válaszolt sajnálkozott és megigérte, hogy ingyen küld 3db izzót.
Először érdemes kérni aztán ha nem megy akkor követelni.

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#26184) steadywarp


steadywarp
tag

20$-os kacatot hogy éri meg freeshippingel elkûldeni?hk-bol
:R

itt nem érsz el!!!!! írj emailt steadywarp@gmail.com azt azonnal meg kapom :)

(#26185) radi8tor válasza steadywarp (#26184) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

$1 kacatot is küldenek. Az már sokkal érdekesebb :)

⭐ Stella

(#26186) Bodz válasza steadywarp (#26184) üzenetére


Bodz
nagyúr

Nem lehet bonyolult. Mondjuk 7 dollárért megveszi, 1 a postaköltség (sima levél, postakész boríték), 2 megy az eBay-nek. Tehát marad 10 dollár haszon. Ez csak egy elmélet, valószínűleg nagyobb haszna marad. :)

[ Szerkesztve ]

(#26187) bul07 válasza radi8tor (#26185) üzenetére


bul07
nagyúr

Én már rendeltem nem egy 0,01$ értékű kacatot ingyenes szállítással, ilyet [link], ezt csak azért hogy hozzon valamit a postás , volt hogy egyszere 15db ilyen jött meg mind különcsomagolva :D :DDD
Vagy ehez hasonlót [link] 0,06$-ért, nőnemű ismerősöknek ajándékba

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26188) NSG


NSG
csendes tag

"RA516256532CN 2012 departure from transit office of exchange HUNGARY NANJING 2012-11-23 "

Ez után a következő lépés, érkezés Magyarországra?! :))
Vagy ez mit takar? :)
Ha igen, akkor remélem innen Nanjing-ból még a héten Budapestre érkezik. :K Akkor talán lesz esély, hogy megkapjam karácsonyig. :DDD

*** FiveOmens'04 *** :-)

(#26189) Chaser válasza steadywarp (#26184) üzenetére


Chaser
titán

Ahogy 99 centeset:D Sztem ott van valami szerződésük a postával, minimálisat fizethetnek. Itt Mo-n qrva mind1 mennyit postázok, mindig csak azt kérdik a végén sorsjegyet kérek-e :W ;)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26190) albinolynx válasza Chaser (#26189) üzenetére


albinolynx
őstag

Valami trükk itthon is van. Vittem egyszer egy csomagot, start pluszként szerettem volna feladni. Előtte napon kaptam egy szintén start plusz csomagot, ugyanazokkal az opciókkal - törékeny, egynapos, stb. Vittem ezt a papírt is mintának. Odaadtam, hogy ui. ezekkel a szolgáltatásokkal kérném a csomagom feladását is.

Ami csomagot kaptam: 1.800,- Ft-ba került a feladása.
Sajátomé, ami ráadásul könnyebb is volt súlyra: 2.300,- Ft.

Azt nem feltételeztem, hogy rosszul számolták össze a kapott csomag feladási díját, mert akkor utólag nekem kellett volna kifizetni a hiányzó összeget. Az enyémet is többször összeadta.

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#26191) matykooo válasza Chaser (#26189) üzenetére


matykooo
aktív tag

Szerintem kb ingyen van nekik a posta... tuti szerződésben vannak, és mittudomén megveszik a borítékot a feladás meg ingyen van... sok csomagon rajta is van a nullázott ráragasztott címke... Itthon is lefelé mehetnének az árak ici picit jobban örülnék neki :)

Viszont még mindig nincs semmi az említett cuccom trackingjére 18 napja rendeltem, a másik ugyanattól az eladótól 1 már ideért, 1 meg már vámon van... szóval sztem el is veszett :/

[ Szerkesztve ]

''a walesi srác aki legenda lett''

(#26192) Tangerine


Tangerine
senior tag

Szeptember 10-én vett cucc ma(!) ért ide. :DDD

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#26193) randras válasza Tangerine (#26192) üzenetére


randras
veterán

:Y Vannak ilyenek. :(((

(#26194) dReFiX válasza matykooo (#26191) üzenetére


dReFiX
senior tag

Pont azért nem mennek le az árak mert a postának monopóliuma volt [ ami mostanság kezd ugye megszűnni]. Egyik legnagyobb munkáltató, és védi őket az állam, cserébe olyan szar szolgáltatást adhatnak, realitással köszönőviszonyban sem lévő árakon amilyeneket csak akarnak. :(((

[ Szerkesztve ]

(#26195) Chaser válasza albinolynx (#26190) üzenetére


Chaser
titán

Ha több csomagot adsz fel olcsóbb, de csak startnál meg start+-nál ha jól rémlik. ez azon nem segít, hogy én 98%-ban ajánlott levélként postázok és hiába hagyok ott évente akár fél millát, semmivel nem tehetem meg olcsóbban mint aki egész évben csak egy db levelet ad fel. Szánalmas.

matykooo: Biztosan így van, különben nem tudna 99 centért elpostázni egy mini BT adaptert. eleve meg kell vennie, legyen 50 cent v kevesebb, de még ott abay jutalék és haszna is legyen rajta. Amúgy nem is gondoltam hogy meg fok érkezni, feladja-e egyáltalán, de feladta:) Ha nem jött volna meg akkor lesz@rom, ilyenért nem indítok refundot.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26196) Tangerine válasza randras (#26193) üzenetére


Tangerine
senior tag

Kicsit felcsillant a reménysugár, hogy lehet, hogy az augusztus végiek is még megjöhetnek. :C (Kb. 10-12 csomag)

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#26197) Chaser válasza Tangerine (#26196) üzenetére


Chaser
titán

Sztem azok már más dimenzióban vannak :U Aug végi, szept eleji megrendeléskor nem tudom mi volt, de nekem is akkor tűntek el vagy indokolatlanul későn jöttek meg csomagjaim, 50+ nap.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#26198) üszök válasza dReFiX (#26194) üzenetére


üszök
őstag

Ha jól emlékszem január 1-el szűnik meg a posta monopóliuma,de csak az üzleti felhasználók részére. Magánszemélyeknek csak 2014-tol.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#26199) albinolynx válasza Chaser (#26195) üzenetére


albinolynx
őstag

Ezt sem tudtam például - köszönöm a tájékoztatást!

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#26200) üszök válasza bul07 (#26187) üzenetére


üszök
őstag

A második link az mi pontosan? Mert annyit nekem is megér.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.