Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20801) bul07 válasza enginev3.0 (#20800) üzenetére


bul07
nagyúr

Töröld a régit és regisztráld újra a mostanit mert gondolom azóta már kaptál újat, vagy nyiss egy új számlát és annak a kártyáját regisztráld be

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20802) enginev3.0 válasza bul07 (#20801) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem kaptam újat sajnos, csak jövőre jár le, új kártyát pedig nem nagyon akarok :(
Más megoldás nincs eladáshoz?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20803) Vukmuty


Vukmuty
csendes tag

Sziasztok,

Új vagyok még az ebayen.Ma "megnyertem" egy aukciót, de a termék árába nem kalkuláltam be a szállítás költségét.Szóval csak jövőhéten tudok pénzt tenni a paypal számlámra.Mennyi idő van számla kiegyenlítésre?

(#20804) Melack válasza Vukmuty (#20803) üzenetére


Melack
veterán

Az egyenleg feltöltését már most is el tudod indítani, és akkor elviekben már kedd reggel el is utalják a pénzed.
Az aukció megnyerése után változó, hogy meddig tudod kifizetni az összeget. Nekem volt már 3 munkanapos is - de ált mindig van annyim, hogy menjen egyből. De nézd meg az aukció leírásában, vagy kérdezz rá az eladóra.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20805) faresz5 válasza Vukmuty (#20803) üzenetére


faresz5
senior tag

Beszéld meg az eladóval rajta fog múlni a dolog(én 7munkanapról tudok)

(#20806) radi8tor válasza Vukmuty (#20803) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Attól függ. Ha a termék adatlapján oda volt írva, hogy hány napon belül kell fizetni, akkor ahhoz tartsd magad, ha nem volt odaírva, akkor simán bele fér még csütörtök is.

Úgy a tiszta, ha jelzed az eladó felé, hogy melyik napon tudod fizetni. Akkor nincs félreértés.

⭐ Stella

(#20807) bul07


bul07
nagyúr

tárgytalan elnéztem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20808) bul07


bul07
nagyúr

Na ilyet se kaptam még , meg akartam venni valamit ere ezt dobja Buy It Now-ra kattintva
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20809) randras válasza bul07 (#20808) üzenetére


randras
veterán

Volt már nekem is ilyen, írtam az eladónak, lerendeztük eBay-en kívül.

(#20810) vobavoba


vobavoba
csendes tag

Hali!

Egy csomagot várok tinydeal-ről, eddig minden megérkezett onnan azonban mostani csomagom ami a posta.hu nyomkövetés szerint már hétfőn vámkezeltek nem jött meg. A posta ezen funkciója azonban napok óta szar, de a kínai tracking ezt írja perpill:

Destination - Hungary

The item (RC055743440HK) was tendered for delivery on 25-May-2012 without success because the addressee cannot be located. The item is being held and the addressee is being notified.

Ez mit jelent a gyakorlatban?

Előre is köszi a segítséget.

(#20811) radi8tor válasza vobavoba (#20810) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Címzett nem található, ki lett értesítve, postán átvehető.

Ez a része nem volt érthető?

⭐ Stella

(#20812) vobavoba válasza radi8tor (#20811) üzenetére


vobavoba
csendes tag

sejtettem hogy valami ilyesmi lehet, csak azért furcsállom mert semmiféle értesítőt nem hagytak a postaládában.

(#20813) radi8tor válasza vobavoba (#20812) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Még szerencse, hogy van rajta nyomkövetés, mert ha 10 napig nem mész érte a postára, akkor visszaküldik.

⭐ Stella

(#20814) faresz5 válasza vobavoba (#20812) üzenetére


faresz5
senior tag

Nekünk rendszeren azt csinálja az autós postás,(biciklis kihoz mindent) hogy lusta feljönni a másodikra, ha látja,hogy csomagom van,mégse próbálja kézbesíteni,(fel se csönget, pedig mindig lemegyek érte) hanem másnap dob egy értesítőt,hogy menjek be érte a postára. Múltkor volt is keveredés, mert láttam a trackingen,hogy sikertelen kézbesítés bementem a postára a csomagért, másnap(este 8kor néztem a postaládát utoljára,tehát biztos nem aznap dobta be,másnap délelőtt meg már ott volt) az öreg bedobta az értesítést(több csomagot is vártam nem figyeltem a trackinget) megyek be a postára ismét, keresik és ugye nem találják. Mire nagy nehezen megnézik a gépben, miszerint már át van véve. Szóval ha látod a trackingen,hogy megjött akkor irány a posta, lusta volt kikézbesíteni a postás.

(#20815) beneboy


beneboy
tag

Helló!
Nem eBay, de nem tudtam hova írjak!
A www.chinabuye.com nevű oldalról lenne szó! Érdekelne, hogy van-e valakinek tapasztalata vele?
Az oldal szerintem nagyon jó felépítésü, saját fóruma van, úgy néz ki mint bármelyik megbízhatóbb ilyen oldal. Lehetett PayPal-lel fizetni ezért gondoltam kevés kockázattal olcsóbban beszerzem azt amit szeretnék.
Kivártam a határidőt nem postáztak. Írtam a fórumukra jött a válasz, hogy készlethiány van (naná hogy elérhető a shopban a termék) 3 napon belül beszerzik. Ez is letelt.
Írtam nekik ismét fórumon, küldtem PM-et és e-mailt annak aki az előző megkeresésre is válaszolt, de semmi (többször is online volt, tehát kellett látnia, hogy írtam).
A kérdésem az lenne, hogy mikor érdemes a PayPal-hez fordulni?
Az oldalon nincs mail cím, a fórumon kell velük levelezni, ezeket a "levelezéseket" esetleg mentsem valahogy a paypal-nek, nehogy eltünjenek?
Ha tud valaki okosságot, előre is köszönöm!
Gergő

(#20816) faresz5 válasza beneboy (#20815) üzenetére


faresz5
senior tag

Nem kell izgulni, ha nincsen tracking number, akkor a pl a 30napon elindítasz egy casse-t és visszakapod a pénzed. Ha van akkor is nyertél még időt. Mondjuk az is megfontolandó lehet,hogy ha nem tudsz várni akkor visszakéred a pénzt és megrendeled mástól, beszéld meg velük.

(#20817) beneboy válasza faresz5 (#20816) üzenetére


beneboy
tag

Köszi a választ!
A fő problémám az idő! Azt belekalkuláltam, hogy 30 nap mire ideér, de azt nem, hogy +2-3 hét mire egyáltalán feladják :W

(#20818) rocket válasza beneboy (#20817) üzenetére


rocket
nagyúr

Akkor kerjel refundot, mondvan, hogy az igert ido alatt nem tudtak a termeket beszerezni.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#20819) bul07


bul07
nagyúr

Ma reggel(most) PayPal váltással:
$0.99 USD = 247 HUF

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20820) faresz5 válasza bul07 (#20819) üzenetére


faresz5
senior tag

Az durva, nekem 238ft-ért váltott a bank ma reggel, hát tényleg nagyon megéri ez a paypalos váltás:) pl150 dollárnál már több 1000ft-t vesztesz:)

(#20821) bul07 válasza faresz5 (#20820) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen nagyobb összegnél azért már érdemes bankos váltást választani de alacsony összegnél(max 8-10$-ig) szerintem elhanyagolható különbség , de nem értem hova és miért emelkedik megint biztos a görögök miatt megint :W

Amúgy most hogy nézelődtem véleményeteket kérném erről, olyan szempontból hogy újabb tegyük ki olcsón sokan vegyék majd eladó eltűnős hirdetés vagy simán hihető, mert a többi ilyen 5$-nál kezdődik
Az adataihoz kis olvasmány
Egyet azért rendeltem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20822) Melack válasza bul07 (#20821) üzenetére


Melack
veterán

Majd 22.000 értékelés után nem hinném, hogy csak úgy eltűnik. Itt a kérdés inkább az,hogy a jelző mennyire pontos, illetve érzékeny. De ennyi pénzért ajándék.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20823) randras válasza bul07 (#20821) üzenetére


randras
veterán

Ha eltűnik, még akkor is... mondjuk az életemet szó szerint nem bíznám egy ilyenre, bocs. :(

faresz5: Nnna, és ezt hol tudom beállítani?

[ Szerkesztve ]

(#20824) faresz5 válasza randras (#20823) üzenetére


faresz5
senior tag

Bankom honlapján a lakossági deviza árfolyamoknál nézem(minden bankál más,illetve naponta többször változik,honlapon 3x változtatják naponta, kb pontos.), illetve reggel netbankon néztem,hogy mennyiért váltott át, onnan tudom.

(#20825) pistiamazon válasza Boolash (#50) üzenetére


pistiamazon
csendes tag

pontosan így van

(#20826) randras válasza pistiamazon (#20825) üzenetére


randras
veterán

Több, mint 7 éve volt, azóta biztos rájött! ;]

faresz5: Köszi, megnézem találok-e ott valamit.

(#20827) Zirowe válasza bul07 (#20821) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az eladó megbízható, én már rendeltem tőle mást, amúgy a dragonext egyik regje.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#20828) Def26


Def26
félisten

Sziasztok!

Kissé off vagyok. Ezt szeretném megvásárolni, US -ből. kb. milyen árat kellene fizetnem, hogy a kezembe kaphassam? nem tudtok olyasvalakit, aki "bérben" rendelget ilyen cuccokat?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20829) radi8tor válasza Def26 (#20828) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ment PÜ.

⭐ Stella

(#20830) faresz5 válasza Def26 (#20828) üzenetére


faresz5
senior tag

Availability:
Out of Stock
Nincsen raktáron.

(#20831) randras


randras
veterán

Öröm é bódottá, majd 200k-s cumóm úszta meg a vámot! Méretre is nagy, értékre is, súlyra is, érthetetlen! (USPS Parcel Post) :C

(#20832) bul07 válasza Melack (#20822) üzenetére


bul07
nagyúr

(#20823) randras , (#20827) Edenyke
Megnyugodtam hogy legalább ideér , amúgy ha ezt bele merte írni a hirdetésébe Alarm Style: Per EN50291 akkor lehet mégis jó valamire, úgyis az számít hogy milyen minőségű az érzékelője
Semminél talán ez is jobb

Amúgy nem vettetek olyat észre hogy mintha emelkedtek volna kicsit az árak , az ilyen 0.99$ egy része felment 1.05$-re és nagyobb értékűeknél is ilyen 10-30centes emelkedést figyeltem meg (főleg az olyan termékeknél amiből sokat vesznek)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20833) Melack válasza bul07 (#20832) üzenetére


Melack
veterán

Biztos növekedtek a kínai gyári munkások bérköltségei :DDD

Én nem, mert telefonokra normális tokot továbbra sem tudok olcsón beszerezni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20834) Zirowe válasza bul07 (#20832) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Èn csak csökkenést vettem èszre a drágább cuccoknál.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#20835) Melack válasza Zirowe (#20834) üzenetére


Melack
veterán

Nagyobb mennyiségű cuccoknál kér vmi pluszt a posta, vagy elég a személyim? (Nem hinném, hogy 30-40 db termék beleférne a postaládámba :) )

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20836) randras válasza bul07 (#20832) üzenetére


randras
veterán

Az tök mindegy, mit írnak oda, ne légy már ilyen naív! ;]

Dettó, én is csökkenést vettem észre!

(#20837) bul07 válasza randras (#20836) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor te csak képek alapján vásárolsz, az miért jobb

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20838) Zirowe válasza Melack (#20835) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha van otthon vki, akkor csönget a posta, ha be kell menni érte, akkor személyi kell csak.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#20839) Melack válasza Zirowe (#20838) üzenetére


Melack
veterán

Köszönöm! :R (itt még nem ismerem a postást, ilyen csomagot meg nem akarok munkahelyre kérni)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20840) faresz5 válasza Melack (#20839) üzenetére


faresz5
senior tag

Minél hamarabb haverkodjál össze vele, sokkal gördülékenyebben fog menni minden:)

(#20841) Dzsana válasza faresz5 (#20840) üzenetére


Dzsana
senior tag

Én még azt is tudom, hol szokott kávézni a postásom. Mindig ott keresem 12:10-kor, ha csomagot várok! :D

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#20842) faresz5 válasza Dzsana (#20841) üzenetére


faresz5
senior tag

lol, mondjuk én is tudom kb mikor érkezik

(#20843) bul07 válasza Dzsana (#20841) üzenetére


bul07
nagyúr

Én meg falun lakok és mindenki ismer mindenkit és mindent tud a másikról :D (sőt a szomszédom volt a postás csak ő most ment nyugdíjba)
Amiből nekem már elegem van

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20844) bul07 válasza bul07 (#20821) üzenetére


bul07
nagyúr

Fú nagyon elkapkodták már le is vette , valaki innen rendelt esetleg belőle

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20845) Drbonci


Drbonci
aktív tag

Kérnék segítséget , vásároltam az ebayen cuccot de egy rakás szemetet kaptam , irtam az eladónak hogy kérem vissza a pénzem , erre ő válaszolt is hogy rendben , küldjem vissza a terméket és ő visszaadja az árát .

Ennek ez a folyamata ????

Még nem indítottam el a reklamációs eljárást az ebayel .

Vkinek vmi tapasztalat ??

(#20846) faresz5 válasza bul07 (#20844) üzenetére


faresz5
senior tag

persze mert máshol 6-9dolláért volt.

(#20847) bul07 válasza faresz5 (#20846) üzenetére


bul07
nagyúr

Azért remélem fel is adja , mert tartok tőle hogy elírták az árat és nem add fel semmit majd 30-40nap múlva ha írok neki hogy nem jött meg visszaadja a 1$

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20848) Melack válasza Drbonci (#20845) üzenetére


Melack
veterán

Helló!

Igen, ez is lehet a menete, de van, aki alapból refundolja az összeget.

Neked a macerásabb része jutott sajnos.

Üdv

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20849) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Pár hete írtam arról hogy visszaküldök egy terméket Kínába mert nem az érkezett amit megrendeltem és megtérítik az árát.

Ma reggel írta az eladó hogy megérkezett a termék postán hozzá és vissza is utalta a teljes vételárat a PayPalomra, le is csekkoltam, megérkezett, korrekt eladó.

Már csak annyi a kérdésem hogy a PayPal számláról hogy tudom visszautalni az én OTP-s számlámra.

Let the Zone take me if I am.

(#20850) Melack válasza kutga (#20849) üzenetére


Melack
veterán

Itt a fórumon keress rá a withdraw kifejezésre, ott tudsz kiutalni, miután az OTPs kártyádat beregelted.

És meg lehet tudni, hogy mennyibe került mindez neked?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.