Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21051) randras válasza kutga (#21050) üzenetére


randras
veterán

Minőségben úgy tudom rendben volt, ezen túl nem tudom mire vagy kíváncsi, mert a sebességét már ismered, másról meg nagyon nem tudok nyilatkozni! Ugyan olyan, mint bármelyik másik, csak úgy néz ki, hogy gyorsabb...

(#21052) Zirowe válasza Tomate (#21045) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kiírja, hogy mennyi idő belül mehet az escalate, ami az eladó válaszától független.
Egy hét azt hiszem.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21053) kutga válasza randras (#21051) üzenetére


kutga
nagyúr

Kár hogy pont az én telómhoz nem árul (BB 8900). :(

Let the Zone take me if I am.

(#21054) randras válasza kutga (#21053) üzenetére


randras
veterán

El szoktam menteni a jobb eladókat, akkor tudok bennük keresni. Szóval rákerestem az akkudra, és rászűrtem a mentett eladókra, ezt dobta. Tőle magamnak rendeltem anno valamit, ez sem volt lassú ahogy emlékszem. (Top Rated Seller)

(#21055) kutga válasza randras (#21054) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszi, ilyenem van, azért kerestem a goldok között mert azoknak nagyobb a kapacitásuk.

Valamikor régebben láttam csak akkor épp nem akartam venni, majd én is felkutatom. :R

Let the Zone take me if I am.

(#21057) Tomate válasza Zirowe (#21052) üzenetére


Tomate
veterán

Jah értem. Köszi! :R

(#21058) Dzsana


Dzsana
senior tag

Egy nímand megnyerte az egyik aukcióm, de nem jelentkezik, nem fizet, nem reagál az üzeneteimre 4 napja. Ilyenkor mit érdemes csinálni? Open case, vagy van az a második lehetőség, amikor fel lehet ajánlani az alatta licitáltaknak. Vagy attól, hogy indítok egy ügyet, még mindig választhatom a second chance-t?

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#21059) fpatrik17 válasza Dzsana (#21058) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Ahoj!

Valaki nem használja véletlen az ioffer.com-ot? Vásárolnék, de valamiért nem vonja le a PayPal-on keresztül a lóvémat :( Ma rendeltem Ebay-ről is, ott meg működik.. Any idea?

Köszi!

• Honor Magic5 Pro •

(#21060) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Egyébként valaki nem tud más külföldi eladós oldalt? Mint pl ebay, vagy hardverapro?!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21061) randras


randras
veterán

au.supershop - 70$ értékű cucc (vám nélkül), pont egy hete rendeltem és fizettem, most jött meg. Közben volt egy hétvége. Egyértelmű új rekord! Több akkja is van, ha érdekel, bemásolhatom őket...

:C

szerk.: Free shipping, "Standard International Flat Rate Postage".

[ Szerkesztve ]

(#21062) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Üdv!

HongKongból miért jönnek lassan a csomagok? :F

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#21063) bzsolt99 válasza Ultrazord (#21027) üzenetére


bzsolt99
tag

igen a számlát küldik ki hogy fizesd ki.Ha nem fizeted ki törlik a fiókod vagyis inkább zárolják.

(#21064) Tomate válasza Snowy_owl (#21062) üzenetére


Tomate
veterán

Mert messze van? ;]

(#21065) kutga


kutga
nagyúr

Sajna megint lesz két refundom. Tracking nélküli csomagok egyszerűen nem érkeznek meg. Korábban otthoni címet adtam meg, mostanság a munkahelyit, de kivétel nélkül egy sem jött meg eddig amit rendeltem, főként Kínából.

Let the Zone take me if I am.

(#21066) bul07 válasza kutga (#21065) üzenetére


bul07
nagyúr

Van egy sejtésem hogy az ilyen meg nem jövő 1-2$ cuccokat fel se adják, próbálkoznak hátha nem kéri vissza a árát ,csak hát ugye nálunk 1$ nem egy forint és mindenki visszakéri

Amúgy kezdem megfejteni ezeket a leveleket amiket kapok , régebben licitáltam ezekre a termékére de nem nyertem meg és valami probléma van velük, most törölt eladóról kapok levelet (MC015 Important Message from eBay Loss Prevention Department)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21067) kutga válasza bul07 (#21066) üzenetére


kutga
nagyúr

Lehet benne valami mert amint írok nekik azonnal felajánlják a refundot.

Let the Zone take me if I am.

(#21068) zoli03 válasza bul07 (#21066) üzenetére


zoli03
őstag

Vagy valahol menet közben tűnik el. Egyik BuyinCoins-os cuccom régebben nem jött meg, pedig ott nem játszanak olyat, hogy nem adják fel (fényképet is csinálnak a borítékról).

[ Szerkesztve ]

(#21069) Winner_hun válasza Snowy_owl (#21062) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert gyalog hozza a kisz kínai.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21070) bul07 válasza zoli03 (#21068) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó persze, biztos van nem egy nem kettő ami a posta berkein belül tűnik el

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21071) Snowy_owl válasza Tomate (#21064) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Nem repülővel jönnek a csomagok? :F

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#21072) Zirowe válasza Snowy_owl (#21071) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Riksával.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21073) dReFiX


dReFiX
senior tag

Hali, sikerült egy olyan termékre postive feedback-et leadnom amit még csak tegnap rendeltem meg..... be dobta az összes értékelni való aukciómat mert elvoltam maradva párral és azt is közé dobta amit tegnap rendeltem és véletlenül azt is értékeltem.... ilyenkor mit tudok tenni ? vissza lehet valahogy vonni ?

(#21074) alexnowan


alexnowan
aktív tag

Sziasztok!

Sürgős segítség kéne!
Van valami telefonszám amin az eBayeseket el lehet érni?

Rendeltem Kínából. Megjött 25 napra de nem az amit kértem. ---> resolution center ---> Javamra döntöttek opciók:
vissza 20$, vagy küldjem vissza, vagy beszéljem le az eladóval.

Próbáltam lebeszélni, de egy idő után eltűnt. Irtam megint az eBaynek, azt írták küldjem vissza a cuccot.
Megírtam hogy sokba van a posta nem tudom visszaküldeni.

Kérdés: Hogy kaphatnám vissza legalább a 20 dolcsit?

akinek van ötlete írjon... :R

Egy hajónak a kikötőben a legbiztonságosabb. De a hajókat nem ezért építik.

(#21075) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Istenem, kezd kiborítani az ebay
azt írja nem tudok felrakni, mert elértem a 10-es limitet a hónapra, és csak 6 terméket raktam fel :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21076) harryls


harryls
csendes tag

Sziasztok!

Ebay-en meg lehet valahogy nézni hogy az általam kiszemelt terméket hányan tették aukció figyelőbe?

(#21077) randras válasza harryls (#21076) üzenetére


randras
veterán

Nem. Eladók látják csak.

(#21078) harryls válasza randras (#21077) üzenetére


harryls
csendes tag

:O Köszi

(#21079) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Lehalt az eBay de úgy hogy még pingelni se lehet. Másnál se megy vagy csak a szolgáltatóval (T) van valami?

No pár perc szünet után ismét rendesen megy. Bár fizetni még nem lehet, a fizetés utolsó lépésénél elszáll az egész mintha nem lenne netem.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21080) veze


veze
őstag

a kosárbol hogy tudok törölni valamit, ( fix áras, nem licitalt) ha nem kell mégse?
korábban már sikerült egyszer, de most nem jövök rá sehogyan se....
egyszer akartam megvenni, az meg is történt, ki is fizettem, de 2x került bele és a másikat most jó lenne törölni.

(#21081) ^Clown válasza Winner_hun (#21079) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Megváltozott a Buy it now gomb, én eddig ezt vettem észre.

(#21082) Winner_hun válasza ^Clown (#21081) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nálam Ctrl+F5 után se változott meg.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21083) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Megjött az autóstöltőm Hong Kong-ból,
9nap kellett neki :))
Még várok 3 cuccot

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#21084) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Hali, kéne egy kis "megerősítés" ebay -el kapcsolatban. Muszáj vennem egy halom kemping felszerelést, keresés közben találtam egy eladót (vagy inkább boltot) ebayen aki sok kiszemelt cuccot gyanúsan olcsón árul. Halom jó értékeléssel top rated seller, de az árak miatt nekem gyanús.
Hálózsák ami a mountexben 14.000.- HUF itt csak 20 GBP (~ 7400 HUF?!) gázfőző is 3000 forinttal olcsóbb...
Soha nem rendeltem ebayről, de most nem lenne rossz dolog pár ezer forintot megspórolni. Csak félek hamisítványt, vagy hibás terméket kapok...

Vélemény ? http://myworld.ebay.co.uk/outdoorvalue/

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#21085) randras válasza Thulcandra (#21084) üzenetére


randras
veterán

Ilyen értékeléssel tutira nem szar, de lehet, hogy a szállítási díjba van beépítve a különbözet, figyelj!

(#21086) rocket válasza Thulcandra (#21084) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem ertem miert arra gondolsz kapasbol, hogy gyanusan olcso, es miert nem arra, hogy hatalmas haszonnal arulja a Mountex a termekeket ;)

#21085: Nem kis termekek a kempingezeshez valo dolgok, ugyhogy a PK se lesz keves, akkor mar lehet nem sokkal dragabb itthon.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#21087) Thulcandra válasza rocket (#21086) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Azért mert egy csomó helyen néztem az árakat és mondjuk máshol átszámítva ~ 10.000 HUF körül van az a hálózsák.

Írok nekik mennyi lenne a PK, az igaz, nem kis cuccok ezek, több mint 5 kiló lenne a csomag.

Köszi, randras neked is!

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#21088) rocket válasza Thulcandra (#21087) üzenetére


rocket
nagyúr

A termekhez oda vannak irva mennyi a PK Magyarorszagra, ahova nincs azt nem kuldik.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#21089) randras válasza rocket (#21088) üzenetére


randras
veterán

"ahova nincs azt nem kuldik"

Vagy mégis, csak meg kell beszélni...

(#21090) radi8tor válasza randras (#21089) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jah, de nem szabad arra alapozni, hogy meg tudod venni, mert nem kötelezhető rá az eladó.

⭐ Stella

(#21091) randras válasza radi8tor (#21090) üzenetére


randras
veterán

Igen, ezért is írtam, hogy meg kell beszélni. Amerikaiak körében jellemző, hogy kérésre sem adják fel.

(#21092) Zirowe válasza randras (#21091) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én ezt inkább az angoloknál tapasztaltam, nagyon rugalmatlanok ilyen szempontból.

Míg a németek vígan elpostázzák mindenkinek akkor is, ha nincs kiírva, és viszonylag olcsó és gyors a dhl náluk.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21093) Winner_hun válasza Zirowe (#21092) üzenetére


Winner_hun
félisten

Míg a németek vígan elpostázzák mindenkinek akkor is, ha nincs kiírva,

Erre azért mérget ne vegyél, makacs népség a német.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21094) Zirowe válasza Winner_hun (#21093) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Jó, akkor mondjuk úgy, hogy nagyobb a hajlandóság bennük, mint a britekben. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#21095) Tomate


Tomate
veterán

Ez az 51$-os refund miért nem jelenik meg egyből a paypal számla balancnál?

(#21096) randras válasza Zirowe (#21094) üzenetére


randras
veterán

Nekem eddig csak Amerikaiakkal volt, hogy nem akartak valamit postázni, sem németekkel, sem britekkel nem fordult elő. Múltkor még egy lett taggal is sikerült letárgyalnom... 2 nap múlva itt is volt! :C

Tomate: Továbbítani fogja a bankkártyádra, nem?

[ Szerkesztve ]

(#21097) Tomate válasza randras (#21096) üzenetére


Tomate
veterán

Mikor legutóbb refundot kaptam az azonnal megjelent a paypal balancenál. És itt is completedet ír... Nem kell a bankkártyámra tolnia mert elköltöm paypal alól.

[ Szerkesztve ]

(#21098) veze válasza Tomate (#21097) üzenetére


veze
őstag

nekem is a bankkártyára( számlára) tette vissza azonnal
és azt irta hogycompleted.. a számlán meg 4 nap muva jelent meg
de jobban váltotta most vissza mint ahogy annó kifizette:)

(#21099) Winner_hun válasza Zirowe (#21094) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én ezt eddig pont fordítva tapasztaltam.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#21100) Zirowe válasza Winner_hun (#21099) üzenetére


Zirowe
nagyúr

7-800€-os cuccok (bringavázak), csak német címre hírdetve, kb 2 mail, és postázta nekem is.

Angol pedig szóba se állt velem, azután se, hogy leütöttem (kb £300)+nagyon gyakran kiírják, hogy csakis belföldre postáznak.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.