Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20951) Chaser válasza radi8tor (#20923) üzenetére


Chaser
titán

Köszi hát nem jött be, gyanúsan olcsó cuccok csak ide nem szállít egyik se:)

Winner_hun: Nem tudod véletlen hogy lehet alapértelmezetté tenni, hogy Mo. legyen a vásárlás helye? Mert engem nagyon idegesít hogy állandóan rákérdez mikor be vagyok jelentkezve akkor is, és ha 1x már kiválasztottam az országot következő kereséseknél random megint választani kell.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20952) ledgeri válasza randras (#20950) üzenetére


ledgeri
nagyúr

( ja, és egyébként akkor még nem volt befejezve a regisztrációs folyamat (kitöltve az összes rublika, szóval az akkot mentettem, de sebaj...meglett végül...[ ha off ba raktam az előbbit az kereshető ?])

:R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20953) randras válasza ledgeri (#20952) üzenetére


randras
veterán

Értem, ilyenről én sem tudtam. :( Kereshető, majd reméljük megtalálja, ha akarja valaki, habár a kereső használata nem nagy divat. :((

(#20954) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ha eladtam valamit, és elküldtem a vevőnek, de ő még nem adott pozitívat, akkor mikor kapom meg a pénzt? már pendingben van, de most ki kell várnom a 21 napot? (ha nem adok meg szállítási számot)
9értékelésem van még csak

Nem lehet valahogy gyorsítani a pozitív adást, nem lenne rossz a pénz...

Illetve olyat nem lehet eladásnál, hogy ha megvesznek valamit, és átküldik a pénzt azt azonnal megkapjam, úgy hogy azt használni is tudjam?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20955) radi8tor válasza enginev3.0 (#20954) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sajnos ez így működik addig, míg nincs elég eladásod. :(
Ameddig nem jön pozitív értékelés a vevőtől, addig zárolva van az összeg.

Ezzel védik az eBay-es vásárlókat a csalóktól.

⭐ Stella

(#20956) ledgeri válasza radi8tor (#20955) üzenetére


ledgeri
nagyúr

(a nem pozitív an nem negativ, de ez csak az én logikám.. mivel én semleges vagyok)(nem ellened, csak úgy általában nem értem..)

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20957) radi8tor válasza ledgeri (#20956) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Evvan, aki ezt nem fogadja el az szerintem ne áruljon eBay-en. :U

⭐ Stella

(#20958) ledgeri válasza radi8tor (#20957) üzenetére


ledgeri
nagyúr

ok.. és mi az a (#20954) enginev3.0: szállítási szám?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20959) radi8tor válasza ledgeri (#20958) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Küldemény azonosító, amivel a vevő nyomon tudja követni a csomagot.

⭐ Stella

(#20960) faresz5


faresz5
senior tag

Szerintetek én aludtam keveset(azt a 2órát), és roszúl értelmezem a levelet amit küldtak, miszerint egy 160dolláros tételért, ami teljesen használhatatlan, 6dollár refundot akarnak adni,és nagylelkűen mondják,hogy nem kell visszaküldenem?
:
Thanks for your message and sorry for the trouble.

We did make sure to check everything is ok before dispatch, but sometimes something wrong happens. We do trust you.

How about we refund you $6 as compensation and you do not need to send it back to us ? We can't ask for compensation from our supplier without the faulty item.

Look forward to your early reply.

Sincerely

angy

Most ezek hülyének néznek,vagy én nem tudok fordítani magyarra :) ?

(#20961) enginev3.0 válasza radi8tor (#20955) üzenetére


enginev3.0
félisten

és most akkor ha egy évig nem írj pozitívat akkor egy évig nem kapom meg? vagy 21napig ugye?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20962) bul07 válasza enginev3.0 (#20961) üzenetére


bul07
nagyúr

Eladástól számítva 45 napig kérhet refundot tehát ha nem add pozitívat akkor a 45 nap után kapod meg a pénzedet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20963) enginev3.0 válasza bul07 (#20962) üzenetére


enginev3.0
félisten

azt írja a paypal hogy elérhetőségi dátum

Estimated funds availability*
June 22, 2012

ugye pont így van meg a 21 nap
viszont annál is ezt írja, aki már megadta a pozitívat, úgy látszik, hogy csak szállítási adattal lehet gyorsítani
na most még az is jó, mert én a legkisebb borítékban el tudom küldeni, ami elvileg 2-300ft

sz.r kezdőnek lenni :)
kár hogy nem tudják hogy hardverapron megbízható vagyok :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20964) kutga


kutga
nagyúr

Ma megérkezett mindkét refundom.

Let the Zone take me if I am.

(#20965) bzsolt99 válasza enginev3.0 (#20963) üzenetére


bzsolt99
tag

Én magam is eladók de nekem mindig egyből megjön a pénz.Nálad lehet valami csak az első az amit visszafognak eladtam már egy garnitúrával de mindig megjött a pénz 2 nap alatt már a számlámon volt.

(#20966) randras


randras
veterán

Helló!

Van egy csomag, ami átjött a vámon, és már háromszor is megpróbálták kézbesíteni úgy, hogy otthon voltam, de senki nem hagyott értesítőt, vagy csöngetett. A helyi postán nem tudtak segíteni, mit kéne csinálnom?

Mennyi idő múlva küldik vissza?

Ez az első ilyen esetem, nagyon bosszantó... :W

(#20967) kutga válasza randras (#20966) üzenetére


kutga
nagyúr

Nyomonkövetés van hozzá? Ha van tracking number meg tudod nézni melyik postán dekkol és át tudod venni személyesen.

Hogy adták fel? Ha van azonosító száma ami alapján a postán beazonosítják, meg kell lennie.

Let the Zone take me if I am.

(#20968) Dzsana válasza enginev3.0 (#20963) üzenetére


Dzsana
senior tag

Én még sosem kaptam meg hamarabb lejárat előtt a pénzt, hiába volt pozitív értékelés, tracking number, stb.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#20969) jcvd válasza Dzsana (#20968) üzenetére


jcvd
tag

Sziasztok!

Adott már el valaki ebayen?

Aki igen, az kérem dobjon már rám egy privát üzenetet!

Köszönöm!

(#20970) enginev3.0 válasza bzsolt99 (#20965) üzenetére


enginev3.0
félisten

neked lehet 100 értékelés felett van már
nekem eddig 3 van visszafogva

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20971) bzsolt99 válasza enginev3.0 (#20970) üzenetére


bzsolt99
tag

van 10 db értékelésem.18 db terméket adtam el eddig.1x buktam el egy termék árát mivel lopott bankatyával fizettek.Mondjuk jól jártam mert valaki 60 dollárt bukott.
E szerint neked se kéne , hogy visszafogják lehet gyanús tranzakció miatt vagy visszafogva.

(#20972) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ti hogyan küldtetek külföldre dolgokat, és milyen a biztosítás, ha van egyártalán? egy 1000 eur+-os órát raknék fel, és érdekelne előre minden!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20973) Dzsana válasza ledgeri (#20972) üzenetére


Dzsana
senior tag

Én csak pár száz dolláros órákkal foglalkozom, de azt simán küldöm, levélként, tértivevényesen. Nagyon kevés országba lehet küldeni értékbiztosított levelet. Ha csomagként adod fel, akkor lehet értékbiztosítást is kötni rá, de akkor meg egy 100$-os óránál is 60 $ a biztosítás, szóval így senki nem venné meg. 1000 Eurós órát vélhetőleg tehetősebb ember venne meg, kérdés, hogy a több tízezer forintos biztosítást bevállalná-e hozzá.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#20974) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Na és ez most mi?

Ma kaptam 1 órája ebay-től egy levelet, hogy

Congratulations on your first sale!

Dear enginev3,

You've done it! You've sold your first item and it's making someone happy right now - and you've pocketed the cash.

The first time you sell is always the hardest but now you've learnt the ropes you'll be able to do it more easily next time.

Everyone has dozens of items in their homes that millions of eBay buyers want to get their hands on, so take a look around your house and list those items you're no longer using.

Regards

The eBay Team

Pedig már 4 terméket eladtam, abból 3 ki is van fizetve (paypalon pending) és kettőnél már megkaptam a pozitív értékelést :Y :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20975) Melack válasza enginev3.0 (#20974) üzenetére


Melack
veterán

Egy egyszerű gratuláló e-mail, hogy végre ez is megvan :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20976) enginev3.0 válasza Melack (#20975) üzenetére


enginev3.0
félisten

De hát már 4 napja eladtam az elsőt, legalább a pénzt oda adták volna :(((
Így nem is tudok tovább árulni, ha nincs pénz, mivel nekem is be kell szerezni a cuccot :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20977) randras válasza randras (#20966) üzenetére


randras
veterán

Megoldódott, hasonló esetben a 06-40/464-646 vagy a 06-1/280-1585 -ös számok valamelyikén érdemes próbálkozni!

Csak, hogy kereshető legyen esetleg!

(#20978) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Vennék ebay-ről 4pin-es droidos telefonhoz headset kábelt, de nem találok. Csak kábel kellene füles nem. Valaki nem találkozott ilyennel? :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#20979) Snowy_owl válasza randras (#20934) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Hello xy,

Ecell Global LTD (sales@elcell.co.uk) has issued a full refund for your payment.

----------------------------------------------------------------
Original payment details:
----------------------------------------------------------------

Date payment sent: Apr 26, 2012
Amount: 9.95 GBP

Thanks,

PayPal

Az baj hogy ez a pénz nem jött meg sehová. :Y :W

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#20980) randras válasza Snowy_owl (#20979) üzenetére


randras
veterán

3 munkanap alatt jön át átlagosan!

(#20981) bul07


bul07
nagyúr

Kis segítség kellene nekem
Két napja napi három ilyen üzenetet kapok
[link]

Hogy tudnám ezt letiltani vagy leiratkozni vagy tiltó listára tenni, mert kezd nagyon zavarni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20982) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Ha az amcsi ebay-re regisztráltam, de van egy termékem, amit kifejezetten eu-ban szeretnék meghirdetni, és azt szeretném, h főleg a co.uk, és .de oldalakon jelenjenek meg, ezt hogy lehet megoldani? (árat is €-ban szeretném megadni)

(#20983) radi8tor válasza faresz5 (#20960) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor írj vissza neki, hogy két karakter lemaradt a $ után.

G^zC^mp€r: Akkor szerintem a német oldalra lépj be, és ott hirdesd meg a cuccot.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#20984) randras válasza bul07 (#20981) üzenetére


randras
veterán

Nincs watch listen a cucc, amire hivatkozik?

(#20985) RockHaRD válasza radi8tor (#20983) üzenetére


RockHaRD
addikt

nemtok németül :F

(#20986) bul07 válasza randras (#20984) üzenetére


bul07
nagyúr

Nincs

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20987) randras válasza bul07 (#20986) üzenetére


randras
veterán

Akkor gerillamarketing. :DDD

(#20988) ledgeri válasza radi8tor (#20983) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A belépés . yx részétől függ a meghirdetési régió?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20989) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Sziasztok!

Van valami friss infótok arról, hogy az államokból mennyire nézik szigorúan a Li-Ion akkumulátorok postázását? Ugye nemrég bevezettek egy új szabályozást, miszerint légi szállítással letiltják az ezt tartalmazó csomagokat.
Próbálkozott azóta valaki?

Üdv. Mosqu!to

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#20990) faresz5 válasza Mosqu!to (#20989) üzenetére


faresz5
senior tag

Nem küldenek onnan olyat.

(#20991) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ti is kaptatok emailt a német ebay-től?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20992) bul07 válasza enginev3.0 (#20991) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem

Megvan az új rekordom , 2012,05,27 vásárolt 3Ft(ennyit fizetem érte) értékű dolgom ma jött meg , ez nagyon jó idő ahhoz képest hogy Budapesten feladott levél is három napra jön meg ide a Román határ melletti kis faluba

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20993) faresz5 válasza bul07 (#20992) üzenetére


faresz5
senior tag

Nekem meg, 06.01 -s csomagom ma 06.05-én jött meg Kínából(közben hétvége is volt) , Idáig mindig minimum 2hét volt.

[ Szerkesztve ]

(#20994) bul07 válasza faresz5 (#20993) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez is már múlt héten biztos Budapesten volt , mert máskülönben ma nem jöhetett meg

Ma újra kaptam ilyen üzenetet , szinte már minden értesítést kikapcsoltam

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20995) Melack válasza bul07 (#20994) üzenetére


Melack
veterán

Nem lehet, hogy a cart/whislist páros vmelyikében bent van ez a termék? Mert anno én egy órával jártam így.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20996) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Olyat mondtak, hogy nem indíthatok egy 1000 eurós órával, mert csak 500 dollárért lehet felrakni első körben..
igaz ez?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20997) bul07 válasza Melack (#20995) üzenetére


bul07
nagyúr

watch list-ben nincs semmi (ha ere gondoltál)
De mi az a cart? (hol kell nézni)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20998) Melack válasza bul07 (#20997) üzenetére


Melack
veterán

Igen, arrra.

eBay Shopping Cart - jobbra rent egy kis bevásárlókocsi. Ott sincs semmi?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#20999) bul07 válasza Melack (#20998) üzenetére


bul07
nagyúr

Ott sincs semmi
Most mikkor megnéztem az üzenetet újabb értesítéseket kapcsoltam ki hátha közte van ez is
My eBay > My Account > Preferences > Notification Preferences

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#21000) H1N1


H1N1
aktív tag

Sziasztok!

E szerint kell majd fizetnem, vagy sem?

2012.05.31 11:00 Budapest 1005 Postai vámkezelés alatt / Under postal customs procedure

2012.06.04 16:01 Budapest 1005 Vámhatározat kiadva / Issue of customs decision

Vagy ebből nem derül ki?

Köszi a választ előre is!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.