Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1946) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

Na ma végre megkaptam a négyjegyű kódomat.

Kérdeznék valamit: a számlát amit emailben küldenek, arról nem kapok az ebayre egy másolatot? Mert nekem citromailre jön de a thunderbirdömbe volt beállítva és az ma totál elromlott újra kellett telepítenem meg minden, és akkor jött a felismerés, hogy amit a thunderbird levelező citromailről áthoz, azt onnan a citromailről végleg törli, ergo, elveszett a számlám :F

Elmondok egy érdekes esetet mi történt velem:

szóval, ugyebár máig nem volt úgymond aktiválva a paypalom, ezért tegnap barát segítségével fizettünk egy általam licitált termékre. A terméket április 20-án licitáltam egy 8gb-os mp3 playerre. az eladóva váltottunk is néhány pü-t. Erre ma reggel képzeljétek miután tegnap este elkültük a pénzt, jött ohgy bocsi de a termékleírásban véletlenül 8 gigát írtam miközben csak 4 gigás és hogy ne küldjem el a pénzt. Erre visszaírtam, hogy de már elküldtem. Tiszta ideg voltam. Aztán délután mikor hazaértem, újra kaptam egy üzit hogy a pénzt visszaküldte a barátom paypaljára :W na mondjuk ekkor megkönnyebbültem.

Kérdéseim:

Szerintetek jó oké visszaadta a pénzt........de nem az lett volna a legfairebb ha elküldi a 8 gigást? mert én nem tehetek róla, hogy ő elcseszte és 8 gigásra licitáltam akkor 8 gigásat is adjon, nem??? úgyhogy most végülis ő maga vonta vissza a tranzakciót a pénzt meg visszaküldte.............

Szerintetek mennyi idő mire visszakapom a pénzemet? Mert azt tudom hogy paypalon pénzküldés zökkenőmentesen megy országunkból(a pénzküldés érdekes mindenhol marha könnyedén megy), de úgy tudom hogy a pénzfogadás még mindig akadozva megy.... vagy ez már megváltozott? :F

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.