Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34601) Casanova* válasza Ijk (#34600) üzenetére


Casanova*
veterán

ahogy Gyurcsány mondta: ha nem tetszik,el lehet menni. :D viszlát!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#34602) Ijk válasza Casanova* (#34601) üzenetére


Ijk
nagyúr

Rendben, hát ha nektek tetszik ilyen hülyegyerek akinek pereg a búza a szájából, és 1 év edzés után már osztja az észt a youtube-on. :DDD
Néha megértem miért nézik hülyének a testépítőket. Ha valaki a hobbimról érdeklődik, már nem merem megemlíteni. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#34603) penene válasza Ijk (#34602) üzenetére


penene
őstag

Egy szint utan meg nem azt kerdezik,hogy mi a hobbid,hanem hogy "te gyursz?"!

(#34604) Tulku válasza Ijk (#34602) üzenetére


Tulku
veterán

Inkább a fotó masinák...ugye?
Majd lesz m4/3-od is :)

Én sem emlegetném, de hát most is azért rúgnak ki a melóhelyről, mert félelem keltő a külsőm...no comment

(#34605) Ijk válasza Tulku (#34604) üzenetére


Ijk
nagyúr

Lesz a fenét. :D

Miért, óvóbácsi vagy? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#34606) bandus válasza penene (#34597) üzenetére


bandus
veterán

tele van vele a topik :D amúgy az atomfizikának olyan túlságosan sok köze nincs az atomerőművekhez, meg a nukleáris technológiához.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#34607) Ijk válasza bandus (#34606) üzenetére


Ijk
nagyúr

De mindkettőben benne van az "atom". Meg az amúgy is olyan menő szó, ne zavard össze a topikot.
Legalább itt okosnak hiheti magát az ember, aztán mindig jön egy okosabb aki cáfol. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#34608) shteer válasza penene (#34603) üzenetére


shteer
titán

de rajta még nem látszik, így nem azt kérdezik

..szerintem jónak tűnik

(#34609) Tulku válasza Ijk (#34605) üzenetére


Tulku
veterán

Óvónéni...

(#34610) shteer válasza Tulku (#34604) üzenetére


shteer
titán

micsoda? :Y a HR-sben nem kelt félelmet?

..szerintem jónak tűnik

(#34611) stranger28 válasza penene (#34597) üzenetére


stranger28
addikt

Konkrétan azért gyúrok, nehogy valaki mérnöknek nézzen. Még mindig jobb, ha hülyének néznek, mint beolvadni a sok gyökér közé. ;] Legjobb rész, amikor vizsgáztat a tanár és mosolyra áll a szája, hogy majd hamar meghúz, aztán módfelett érdekes fejjel ad négyest. :DDD :DDD

(#34604) Tulku: Ilyen tényleg van? 'zzzmeg...

[ Szerkesztve ]

(#34612) Tulku válasza shteer (#34610) üzenetére


Tulku
veterán

Valamit mondani kellett...munkámba nem lehetett belekötni, így jött a kinézet, habitus, miegymás...szubjektív ügyek...pozícióharc...ehhh, ezért voltak jobbak a korai idők, nem bájolgással döntöttük el az ügyeket...de azok elmúltak, mindenki retteg, kéjeleg, kurválkodik a pénzért, munkáért...

A jelenlévők természetesen kivételek, senkit nem akarok sérteni...

(#34613) Tulku válasza stranger28 (#34611) üzenetére


Tulku
veterán

"Konkrétan azért gyúrok, nehogy valaki mérnöknek nézzen."

Nem jó alapállás...könnyen határfelületen találod magad, vigyázz!
Inkább nézzenek gyökérnek, hülyének, úgy senki nem tart tőled...nem az archaikus időket éljük, mikor minden döntés gyorsan, pontosan, a felek képességeit figyelembe véve zajlott le...manapság a háttérből kezelnek mindent.

Én tavaly 115 kilósan, telisz.rt homokzsák kinézettel beleolvadtam a környezetbe (régi komcsi beállítottságú ipari cég) de mikor lefogytam, s pláne mikor elkezdtem 10 év után gyúrni és jött rám a sok hímpók...na akkor elfordultak, távolodtak...nem illettem többé a puzzle összképbe...azóta határmezsgyén mozgok, s most le is pottyantam...

(#34614) penene válasza Ijk (#34607) üzenetére


penene
őstag

Ja, zsír ez az atom forma!

(#34615) stranger28 válasza Tulku (#34613) üzenetére


stranger28
addikt

Egyrészt nem leszek sose olyan szinten nagy, ami már különösebb extra figyelmet generálna: vékonyak a csontjaim, plusz nem is érezném jól magam. Annyi látszik most és remélhetőleg majd, hogy sportolok; aki ebbe beleköt, az készítsen be koszorút. Kurva sokat.
Másrészt, ha emiatt kiesik 10-ből 3 meló, vagy valakinek ez a legjobb érve, hogy kirúgjon, egyszerűen nem érdekel. Nem fogok úgy kinézni, mint egy átlag puhány szardarab. Hányinger rám jön néha ezektől. Annyi erővel már főbe is lőhetném magam.
Harmadrészt mérhetetlenül kedves vagyok mindenkivel. Ez persze nem igaz, de hátha. :DDD Beilleszkedtem már nagyobb gyökerek közé is. :U

[ Szerkesztve ]

(#34616) szasanyi válasza Ijk (#34602) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha valaki a hobbimról érdeklődik, már nem merem megemlíteni. - ez így van. Mert ha látszik akkor minek, ha meg nem akkor még inkább b@sztatnak miatta. :D

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#34617) penene válasza stranger28 (#34615) üzenetére


penene
őstag

Azert az mar egy masik veglet,hogy atlag csoffadt szar es 120 kilos romszalka szörny.
A ketto kozott van atmenet es itt valszeg 95% ott van (maradek a csoffadt). :D

(#34618) tutis


tutis
őstag

cukor témához: édesítőszer mehet? (folyékony/tabletta)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#34619) jookomak válasza tutis (#34618) üzenetére


jookomak
őstag

Nem, mert méreg, rákot okoz, Orbán Viktor sem engedi, na és mert hardcore-nak kell lenni, és mindent ízetlenül tolni.
Célszerű minimalizálni a használatát, egyik sem túl természetes anyag. Tea, kávé csak az első pár napban rossz cukker nélkül, másból szerintem teljesen elhagyható.

(#34620) Dicker válasza tutis (#34618) üzenetére


Dicker
őstag

De a természetes édesítőket nyomhatod. Laktit, xilit, szorbit, mannit, amiket kerülj.

(#34621) tutis válasza Dicker (#34620) üzenetére


tutis
őstag

ciklamát és szacharin alapú az édesítőszer (süssli)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#34622) Tamoo válasza Dicker (#34620) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Amiket felsoroltál azokat nyomathatja vagy azokat kerülje?
Én xilitet vettem utoljára. Mondjuk az sem túlságosan energiaszegény. Bár cukortól persze jobb.

[ Szerkesztve ]

(#34623) Jim-Y válasza Tamoo (#34622) üzenetére


Jim-Y
veterán

En sztevia tablettat vettem legutobb, ebben 0kcal van de cserebe alig edesit valamit. En csak kaveba rakok belole, 2 darabot, erezni nem lehet, de akkor se teszek bele tobbet, mert a maradek izhianyt rabizom a placebohatasra:D

(#34624) KoVee84 válasza tutis (#34618) üzenetére


KoVee84
senior tag

Eritritolt használj, az a legtutibb!

(#34625) Dicker válasza Tamoo (#34622) üzenetére


Dicker
őstag

Szerintem odaírtam, hogy azokat kerülje. Bár ebből a xilit határeset, viszont, ha a tegnap említett 170g cukrot ezzel helyettesítené valaki, akkor már inkább maradjon a cukornál.
Én a szacharint, sem támogatom. Bár ezek emésztés nélkül tovább mennek a szervezetben.
Xilit (nyírfacukor), sztívia, melasz ezekkel lehet próbálkozni. Én leginkább vegyesen ajánlanám.

(#34626) tutis válasza KoVee84 (#34624) üzenetére


tutis
őstag

köszi, beszerzem. :R

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#34627) _NCT


_NCT
őstag

Vettem hétvégén kontaktgrill-t 13 pézé. Indulhat újra a normális kajálás + edzés. :)

(#34628) littlelion21 válasza KoVee84 (#34624) üzenetére


littlelion21
addikt

Megerősítem, tényleg qrvajó, talán ez áll a legközelebb a cukor természetes édes ízéhez.

(#34629) Shadowbull válasza Jim-Y (#34623) üzenetére


Shadowbull
addikt

"sztevia tablettat vettem legutobb, ebben 0kcal van"

Ez igy ebben a formaban nem igaz.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#34630) Tamoo válasza Dicker (#34625) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Mi szól a Xilit ellen?

(#34631) szasanyi válasza _NCT (#34627) üzenetére


szasanyi
félisten

Valami normálisat is egyél, mert ennek csak a vastartalma lehet elég. :DDD

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#34632) Jim-Y válasza Shadowbull (#34629) üzenetére


Jim-Y
veterán

nem neztem utana neten,ez allt a dobozon. Amugy valamilyen gyogyszertarbol hoztak nekem. Ma voltam sparban, ott is volt stevia tabletta, de arra tenyleg ra volt irva hogy x kaloriat tartalmaz. Mondjuk ezen kb semmi nem mulik, de har mar ez a tema...

(#34633) _NCT válasza szasanyi (#34631) üzenetére


_NCT
őstag

:DDD Külön tetszik benne, hogy a belső rácsos teflon lap kivehető és megfordítható, másik felén ilyen kör alakú a lap, tehát tükörtojást stb lehet rajta szépen csinálni.

Amúgy aki használ ilyet: olaj/zsír stb kell-e rá ha pl húst sütök?

(#34634) csiben1 válasza _NCT (#34633) üzenetére


csiben1
tag

Szia!
Én használok kontaktgrillt, véleményem szerint valami pácot mindenféleképpen csinálj a húsnak, mert különben nagyon száraz lesz. Olajat, zsírt nem is tudsz használni, mert az helyből kifolyik belőle (gondolom a tiéd is egy edénybe gyűjti össze a levét a húsnak).
Én eddig nem használtam semmit, de láttam már videókban, hogy használnak ilyen olaj sprét, amivel vékony olajréteget hoznak létre a sütőlapon és nem ragad le egyáltalán a husi. Venni is akartam ilyet, de sehol nem találtam még...
Egy személyes tapasztalat: Ne max teljesítményen süss, én közepesen szoktam és akkor szépen át lehet sütni a húst, nem is lesz száraz. Így is kész van fél kg 15 perc alatt...

You can walk straight through hell with a smile

(#34635) _NCT válasza csiben1 (#34634) üzenetére


_NCT
őstag

Én nem vettem észre, hogy valahova összegyűjtené a hús levét, olajat stb. Köszi a tanácsot! :R

(#34636) csiben1


csiben1
tag

Ha már beírtam ide, lenne egy kérdésem is: hiperhajlításból hány ismétlésig érdemes elmenni? most 4x20-at csinálok, de már keveslem. Ismétlésszámot növeljek vagy ragadjak meg egy súlytárcsát és úgy nehezítsem? :F

You can walk straight through hell with a smile

(#34637) Coccolino_O válasza csiben1 (#34634) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mekkora teljesítményű ez a kontaktgrill? Nem zabálja az áramot?

(#34638) _NCT válasza Coccolino_O (#34637) üzenetére


_NCT
őstag

Nekem 1800W-os van, de gondolom ez a csúcsteljesítménye. Sztem 1000-1200 körül ehet közepes teljesítményen.

(#34639) csiben1 válasza Coccolino_O (#34637) üzenetére


csiben1
tag

2000W, de nem vettem észre drasztikus áramszámla növekedést :DDD
Amúgy nálunk a sütő és főzőlap is elektromos, szóval én esetemben tök mindegy hol csinálom

You can walk straight through hell with a smile

(#34640) penene


penene
őstag

Arra a 10 percre, amig használja az ember, nem lehet sok a fogyasztás. Egy 1 órás sütés a villanysütőben szerintem többet fogyaszt jóval. De nem vagyok mérnök, mint itt minden második. :D ;]

(#34641) stranger28 válasza penene (#34640) üzenetére


stranger28
addikt

Ha ezt nem tudod kiszámolni, akkor ember se vagy. ;]

(#34642) BÁ Nutrition válasza Tulku (#34604) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

képet!!! :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#34643) BÁ Nutrition válasza Eagl3 (#34599) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

írtam kommentet rá, lájkoljátok ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#34644) BÁ Nutrition válasza P-SZ-S (#34563) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

elég jól lehet úgy is küldeni, de egy egyenes rúddal is jól jönne majd.
alapnak mindenesetre megfelelő, csak a nagyobb súlyokat elég nehéz felvenni egyedül, 50 kiló is nehéz már. Ron felvette a 90et, de máig nem értem hogyan :N

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#34645) pajinka válasza BÁ Nutrition (#34643) üzenetére


pajinka
tag

Ezt mira írtad? :DDD

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#34647) venge


venge
tag

Figyeljétek már 9:33-nál Cutler arcát, ahogy bejön Greene: Backstage

(#34648) venge válasza Dani82 (#34646) üzenetére


venge
tag

Te mennyi ideig vagy wellnessen? Másfél évig? :Y

(#34649) Coccolino_O válasza _NCT (#34638) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Milyen márka/típus?

(#34650) Dani82 válasza venge (#34648) üzenetére


Dani82
senior tag

most jöttem tegnap :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.