Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35301) megint én


megint én
őstag

Köszönöm!
A Lif1 azt néztem most, de nem találtam kondigépeket. Szinte csak aerob, kardióra van ráállva, és drága is.
A BME honlapján meg semmit sem találok. Még egy súlyzóról sem találtam képet.

(#35302) #65313280 válasza Dani82 (#35300) üzenetére


#65313280
törölt tag

Nálunk a "Kék Duna" rádió szól állandóan, és az is csak halkan mert a terem felett lakó öregasszony állandóan panaszkodik hogy szól a zene... Rúzsa Magdira lehet igazán hácét edzeni :D

(#35303) Tulku


Tulku
veterán

Én ha lemegyek a Lantosba, kilövöm a nigger tahó nyavalygást és beteszem a two steps from hell-t...oszt volume megy neki...és biza tetszik sokaknak...

(#35304) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Nem értem ezt a zene problémát. MP3 lejátszó meg egy füles, azt kész. Nekem is mindig üvölt a metál a fülemben. :)

(#35305) Tulku válasza kolosanyi (#35304) üzenetére


Tulku
veterán

Én nagyon nem szeretem ha a fülemben van valami edzésen...persze tudom, ez egyéni szociális probléma...

(#35306) Jim-Y válasza Tulku (#35303) üzenetére


Jim-Y
veterán

Uuu, azt en is szeretem nagyon. na ha legkozelebb az megy a teremben, akkor legalabb tudom hogy ott vagy:)

(#35307) Dani82 válasza kolosanyi (#35304) üzenetére


Dani82
senior tag

gyere el a gildaba, max hangeron uvolt a fulembe a metál, de megis az istenverte dübörgő technolofaszt hallom jobban. mindig megkerem kicsit hallkitsak mar le, de utana visszanyomja a kövérfasz teremmanager

(#35308) kolosanyi válasza Tulku (#35305) üzenetére


kolosanyi
veterán

Erre nem gondoltam. :D Nos igen, így bonyolultabb...

(#35307) Dani82
Jó, hogy mondod, akkor oda nem fogok menni az tuti. :D De viccet félretéve, milyen fülesed van? Azért egy jól izoláló IEM-et hallgatva nem lenne szabad mást hallani, én volt, hogy légkalapács mellett mentem és nem hallottam semmit belőle.

[ Szerkesztve ]

(#35309) Tulku válasza Jim-Y (#35306) üzenetére


Tulku
veterán

Nagy barom, Gasp-ban (szürke alsó narancs felső)...az én vagyok...néha üvöltözök Johnny-ra (ha meglátok elillanni valami fitness-es lyányt egy szál semmiben; hogy már pedig erről nem vót szó komám....)

(#35310) Shadowbull válasza Tulku (#35309) üzenetére


Shadowbull
addikt

pucer csajok a teremben? add a cimet de izibe´ :D

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#35311) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ezt próbálta már valaki? Ismerős ajánlotta, de nem nagyon bízom az ilyen kiszállítósdiban. Vagy szar a minőség, vagy kicsi az adag, vagy nagyon drága. Itt vannak mindenféle egészséges ételek is (elvileg), lehet egyszer kipróbálom. Ha tényleg jó, nem kéne főznöm, de nem hiszek benne...

(#35312) Miamiquake válasza kolosanyi (#35311) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Ne váltsd le a Mekit!! ;]

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#35313) kolosanyi válasza Miamiquake (#35312) üzenetére


kolosanyi
veterán

A meki jó. Minden tápanyagot feltüntetnek és bent a kijelzőkön mindenki majd kicsattan az egészségtől, meg sportolnak is. Ez kérem bizonyíték. Sajnos házhoz nem szállítanak.. :(

Hülyeséget félretéve, valami ilyesmi megoldás mindenképp kell, mert mindjárt jön a zh időszak és baromira nem lesz időm kaját csinál

(#35314) Miamiquake válasza kolosanyi (#35313) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Viccet félretéve nem hiszem el hogy nincs valakinek napi 15 perce kaját csinálni (vásárlást is beleértve a közértben)
Anyagilag sokkal kedvezőbb és így tudod is, hogy mit eszel meg. :B

nagyon nagyon későn este szoktam pizzát rendelni, egy évben 4x.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#35315) penene válasza Miamiquake (#35314) üzenetére


penene
őstag

Azert nincs meg napi 15percbol a 2-3 etkezesnyi meleg kaja,mosogatassal egyutt. Ekkorat ne tulozzal,meg ha jol is hangzik.
De teny,hogy nem annyira sok. Nekem mondjuk nincs ra napi 1oram,de ha akarnam,lenne!

[ Szerkesztve ]

(#35316) kolosanyi válasza kolosanyi (#35313) üzenetére


kolosanyi
veterán

Bassza meg, kezd elegem lenni abból, hogy a Swype+Firefox kombo azt eredményezi, hogy kitörlődik a fele hsz. Szóval: Kell valami megoldás, mert mindjárt itt a zh időszak, baromi sokat kell tanulni és én még TDK-t is csinálok, szóval kb minden perc számít. Ha valaki ismer rendes kiszállítót, ossza meg, sokat segít vele. Pl. az Interfood csinál olyan menüt, hogy kiírja a tápanyagokat, de nem mindegy a minőség ugye.

(#35314) Miamiquake
Nekem az inkább 1-1,5 óra, nem negyed, de biztos én vagyok lassú...

[ Szerkesztve ]

(#35317) Shadowbull válasza kolosanyi (#35313) üzenetére


Shadowbull
addikt

tanultal volna eddig rendesen, nem most kene kapkodni ;]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#35318) kolosanyi válasza Shadowbull (#35317) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ki tanul év közben? :D Amúgy a TDK a baj, minden időmet elveszi, de legalább el tudom fogadtatni szakdolgozatként.

(#35319) Miamiquake válasza penene (#35315) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Sajnos HOBO életmódomnak köszönhetően profi szakács lettem, és egy jó étkezésnek csaka fantázia szabhat határt. Mosogatógép meg van.

Millió egy ilyen recept van fent a neten: vacsi 15 perc alatt

De persze igaz hogy általában tartalmasabb ételekhez több idő kell... :R

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#35320) deniro2 válasza penene (#35315) üzenetére


deniro2
senior tag

nem is 1 napra kell főzni a 0-ról... 3 napra 45-60 perc simán elég...

(#35321) Yeffy válasza penene (#35315) üzenetére


Yeffy
veterán

+1

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#35322) Jim-Y válasza kolosanyi (#35316) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én a teletal.hu-tol szoktam rendelni. A kaja minőségével nem volt bajom, legtöbbször a mennyiséggel sem. Amiatt ezekre esett a választásom, mert szállítanak a munkahelyemre, és előtte neten bankkártyával ki tudom fizetni a kaját, így az átvétel nekem egyszerűbb volt sokkal.

Nekem a főzéssel mindig sok idő elmegy. Sima csirkemell meg rizs is 1 óra nálam, és akkor ez még csak egy kaja :D

[ Szerkesztve ]

(#35323) Dani82


Dani82
senior tag

mitol lehet h egesz nap semmi bajom, lejottem edzeni elkezdem es a 2. sorozatnal olyan szinten fajdult meg a bal agyfeltekem a szememmel egyutt hogy beszarok. remelem nem vmi nyomorult agyer elzarodas

(#35324) kolosanyi válasza Jim-Y (#35322) üzenetére


kolosanyi
veterán

Köszi, korrektnek tűnnek. Tetszik, hogy sok adatot megadnak a kajákról, ráadásul nem is drágák. Szerintem kipróbálom őket.

Dani82
Migrén? Én a helyedben nem erőltetném az edzést.

(#35325) penene válasza deniro2 (#35320) üzenetére


penene
őstag

Ja, ha annyit csinálsz, akkor igen. Főleg ha többféle fűszerezéssel (én egyfélével szoktam és az k. unalmas 3 napig napi 2-3x - volt ilyen korszak, de azon már túlvagyok :DDD ).
Én most úgy csinálom, hogy 1 étkezést vásárolok a munkahelyi étteremben (munkatársakkal lemegyek, nem kell melegiteni, stb), egyet meg délután eszem a konyhában, amit otthonról hozok. Igy változatosabb is, mintha napi többször ugyanazt eszem, és azért bár szutyok az éttermi kaja az otthonihoz képest, azért még igy is jobb, mint a vajaskenyér.

[ Szerkesztve ]

(#35326) penene válasza kolosanyi (#35324) üzenetére


penene
őstag

Teletálaztam egyszer fél évig egyhuzamban. Tök jó volt, de egy idő után abba is bele lehet unni, mert nagyjából mindig ugyanazt veszed (többféle van, de csak néhány jön szóba gyúrósnak :D). Meg az izvilág, stb.
Tanulási időszakra tökéletes. :D

[ Szerkesztve ]

(#35327) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Minden szar jelenleg, de azért ebből erőt merítve szétküldtem magam. Még nem okádtam edzésen, ma bicepszezés közben el kellett dobnom a súlyt és kiszaladni a wc-re. Nem biztos hogy ez jó, de ilyen is volt. KÉP

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#35328) Ijk válasza mocsanisi (#35327) üzenetére


Ijk
nagyúr

De ugye ez a kép a wc után készült? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35329) mocsanisi válasza Ijk (#35328) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Igen :D sajnos nagyon nem vagyok jó paszban :( minden összejött, de legalább arra az 1 órára nem foglalkoztam semmivel csak a súlyokkal. :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#35330) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Életem első normális napi kajálásán is túlestem, eljött ennek is az ideje. :D Este csak túró van, mit lehet még enni, mert utoljára fél 3-kor ettem normális, laktató ételt, és kívánom a háztartási kekszet, meg a ropit, de tudom, hogy nem szabad ilyet enni. ;]

(#35331) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

3-4 napja offline voltam, nem olvasok vissza gondolom nincs miért ;]
tegnap óta jó taknyos vagyok, fuck, nemtudok menni edzeni :( :(

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#35332) stranger28


stranger28
addikt

Mi a megveszekedett, pusztulatos, mindjárt mondom micsoda van már :F Tárogatás baró, tolódzkodás baró, de a fekvenyomás egy nagy lóf@sz lett. Nem tudom mitől. Kicsi súllyal kell edzenem, mert nem megy bele másképp 10 sem. Aztán lejjebb veszem gyerek súlyra(40-50), hogy majd akkor most na, és abba se megy több. :DDD Végén felbaszott, levettem mindent, rúdba ment vagy 60. Edzés végén nekimentem megint, mert bitangulnagyon felqrt, felraktam egy kíméletes 70 kilót, abba ment elég hamar 10, de inkább leraktam, mert ki tudja mi a halál van. Még 10 simán volt benne. Ez most mi a rák, de komolyan?

Az a vicc, hogy amúgy bedurrantam. :DDD Mondjuk lehet csak a rudas mókától.

[ Szerkesztve ]

(#35333) Coccolino_O válasza Tipo16V (#35331) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Fölösleges visszaolvasni, úgyis csak baromság a 90%-a. Beteg én is voltam/vagyok, nem tudom mire vélni, hogy non-stop folyik az orrom. Lehet, hogy tényleg allergiás vagyok/lettem, ahogy deniro mondta.

(#35334) Tipo16V válasza Coccolino_O (#35333) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

de már nincs allergia szezon nem?

én szerintem megfáztam budapest rally prológon, sima pulcsi volt rajtam, mert elfelejtettem kabátot rakni reggel a kocsiba :W, aztán most meg a cumi megy mert nemtudok edzeni :((

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#35335) Ijk válasza stranger28 (#35332) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez az egy bekezdéses megfogalmazása annak hogy gyenge vagy. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35336) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#35329) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

megy már a metil?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35337) stranger28 válasza Ijk (#35335) üzenetére


stranger28
addikt

Igen, de csak fekvenyomásnál. Ha mindenhol ez lenne, elmentem volna dokihoz, mert ez nem normális. Mondjuk lehet az sem, hogy pár hét alatt így elszaródott.

Meg ez, hogy a végén simán jó lett volna. :F

[ Szerkesztve ]

(#35338) gooool


gooool
őstag

Ma mell-bicepsz edzésen kipróbáltam az Ijk-féle módszert és kisebb súllyal tökéletes kontrollal hajtottam végre a gyakorlatokat. 4x10-12 ismétlést csináltam, de a végén valami elképesztően durrantam és savasodtam, szóval bevált. ;]
Izmos még nem lettem és a fehérjekox is fogyóban van... :O

Üdv, Balázs

(#35339) penene


penene
őstag

Aki szedett Tribulust: lefekvéskori vétellel okozott nektek álmatlanságot, szokatlan éjszakai pörgést?
Leirás szerint lefekvés előtt kell. Amikor úgy szedem, sokkal éberebb és pörgősebb vagyok, és nincs olyan jó mély alvás.
Nem tudom, miért fontos, hogy éjjel legyen, de azon kivul, hogy érzem, hogy hat, azért ez nem túl szimpi. :D

Ti hogy veszitek? És tapasztaltatok hasonlót?

(#35340) Jim-Y válasza gooool (#35338) üzenetére


Jim-Y
veterán

Probald ki 3-1-1 ben is, ugy meg jobban adja:)

(#35341) gooool válasza Jim-Y (#35340) üzenetére


gooool
őstag

Rendben!
Mindig variálok valamit az éppen aktuális edzésen, most éppen áttértem a szabad súllyal evezésre, a gép nem annyira vált be, illetve ferde padon kezdem a nyomást, mert azt olvastam itt, hogy az jó. :D

Üdv, Balázs

(#35342) Woodslave válasza mocsanisi (#35327) üzenetére


Woodslave
nagyúr

faxa :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35343) baluka26 válasza Dani82 (#35323) üzenetére


baluka26
veterán

Szerintem valami vérnyomásprobléma lesz.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#35344) Radnix válasza penene (#35339) üzenetére


Radnix
senior tag

En egyszer szedtem (de minek?) Raadasul nagy dozisban es nullazero hatasa volt, bar feherjere v kreatinra vagy akarmi masra koltottem volna :D

(#35345) penene válasza Radnix (#35344) üzenetére


penene
őstag

Én 27 évesen szedtem először, akkor is éreztem a hatását, erőben, fókuszban, motivációban, szexben.
Most 31 évesen próbálom újra, és most is hasonlót érzek. Mivel más teljesitmény fokozó kieget nem szedek, igy vagy placebo, vagy tényleg hat. :)

Lehet nekem alapból gyengébb a tesztó, és azért van hatása, passz.

[ Szerkesztve ]

(#35346) penene válasza penene (#35345) üzenetére


penene
őstag

De a kérdésem nem is a hatására vonatkozott, hanem az éjszakai pörgetésére, és hogy miért lefekvés előtt kell szedni. :)
De lehet mindjárt guglizom, amellett beszédtémát generálva.

Minden esetre ma erősebb voltam, mint múlt héten, és ez valami (persze még mindig nem elég erős). :D

(#35347) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#35336) üzenetére


mocsanisi
senior tag

nem, ma jön meg a methdrol. Jövőhéttől vagy az utáni héttől fog menni. :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#35348) Morris


Morris
veterán

Világosítsatok már fel, hogy mire a jó a 10-12-es ismétléses sorozatok? Szálkásodni?

(#35349) gooool válasza Morris (#35348) üzenetére


gooool
őstag

Nem tudom nekem pl. a 6-8 ismétlés nem mindig hozza meg a várt izommunkát, meg ott már nem tudok nagyrészt annyira koncentrálni az adott izomra és romlik a hatásfok...
A 10-12 meg még vállalható kompromisszum, és a magas ismétlésszám tudtommal nincs hatással a szálkásodásra. :)

Üdv, Balázs

(#35350) Morris válasza gooool (#35349) üzenetére


Morris
veterán

Azért kérdezem...

Nekem meg pont az alacsony ismétlésszám a jobb. max 6 vagy nagyon max 8. :F
Kegyetlenül bedurrant és érzem az erőt is :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.