Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35601) _NCT


_NCT
őstag

Én meg csináltam gyúróspalit zabpehelylisztből. Hát érdekes íze van, de finom. Túróval töltöttem meg (250g-ra futotta első körben) a túrót összekevertem ízesített málnás joghurttal, kurvajó lett :)

Asszem 3-nál több nem is fog lecsúszni, rohadtul laktató, teljesen más mint a hagyományos palacsinta... Pedig nem lettek vastagok, kb papírvékony a tészta.

[ Szerkesztve ]

(#35602) Radnix válasza _NCT (#35601) üzenetére


Radnix
senior tag

Én tegnap inkább klasszikus palacsintát toltam sok-sok fahéjjal a tésztájában és persze nutellával finoman megtöltve. Ez kell gyerekek, nem rizs! :C
A rizs a versenyzőknek való (amíg szerepelnek a bbtv-ben) ;]

[ Szerkesztve ]

(#35603) _NCT válasza Radnix (#35602) üzenetére


_NCT
őstag

1-2 palacsintám nekem is fahéjas-kakaós lett, elfogyott a túró, nem akartam másik 250g-ot bekeverni :)

Jövőhéten megyek vércukorvizsgálatra, kiderül van-e bajom. Mondjuk most megint mióta visszatértem csirke-rizs kombóra, meg az ilyen "gyúróskajákra" nem jön rám álmosság és nem vagyok olyan mint a kivert lóf@sz.

(#35604) Dexar007 válasza Radnix (#35602) üzenetére


Dexar007
veterán

+1
Kihalok mikor 70 kilos pokemonok rizzsel tomegelnek.

Give me your cum,bull!

(#35605) mocsanisi válasza Dexar007 (#35604) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Mert? Énis azzal fogok, és mellé még most 70 alatt is vagyok....

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#35606) kolosanyi válasza Dexar007 (#35604) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én meg utálom, mikor az ektomorf haverjaim minden szart megesznek körülöttem és nem zsírosodnak be, én meg a jó kis mezo-endo alkatommal ha nem figyelek, simán felmegy 20 fölé a testzsír. Szemét egy dolog a genetika. :D

(#35607) stranger28 válasza mocsanisi (#35605) üzenetére


stranger28
addikt

Te vagy akkor az említett pokemon definíciója. :DDD

(#35608) _NCT válasza Dexar007 (#35604) üzenetére


_NCT
őstag

Mert mivel kéne tömegelni? Igaz én több vagyok mint 70,de nem értem miért halsz ki ha valaki ezzel tömegel. Vagy a rizs tiltólistán van a fórumban? :D

kolosanyi: asszem Te írtad itt nemrég, hogy csináltál zabpehelylisztből palacsintát, csak nem sikerült. Na az első 3db nekem sem jött össze, öntöttem még hozzá jócskán a lisztből, vissza hűtőbe és láss csodát tökéletes volt. Több kell a zabpehelylisztből mint a sima lisztből.

[ Szerkesztve ]

(#35609) Koczó93 válasza _NCT (#35608) üzenetére


Koczó93
őstag

Úgy vettem észre hogy kicsit tovább érdemes sütni, mert könnyen szakad. De tényleg finom :)

(#35610) Radnix válasza mocsanisi (#35605) üzenetére


Radnix
senior tag

Szíved joga, de szerintem nem arányos az esetleges haszon a lemondással.
Mondjuk pozitívumként tudnám megmelíteni, hogy kétség kívül jobban be tudod lőni így a ch-t/kalóriát.

(#35611) kolosanyi válasza _NCT (#35608) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem szétesett, hiába próbáltam. Na majd hétvégén megpróbálom megint. Kíváncsi leszek rá. :)

(#35612) Dicker


Dicker
őstag

A jövő héten jön egy doboz Peak Plutonium, mert lassan elfogy az Assault. Kíváncsi vagyok mit tud a nagy reklám duma nélkül. :)
Tapasztalat valakinek?

(#35613) _NCT válasza kolosanyi (#35611) üzenetére


_NCT
őstag

3-4 tojás, 30dkg liszt és 4-4.5dl víz, ezzel sikerült jóra csinálnom, tejjel olyan fos massza lett, mint amit Te is írtál. 1 kis 8g-os vanilincukor.

Sima palacsintából 6-7 legurult eddig, ebből 3-nál meg kellett állnom....

[ Szerkesztve ]

(#35614) koxx válasza Dicker (#35612) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Számolj be mindenképp, érdekel mit tud ennyiért.

Ha kell vkinek a Trec webshophoz 20%-os kuponkód írjon rám, én nem fogom felhasználni.

[ Szerkesztve ]

(#35615) mocsanisi válasza Radnix (#35610) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Van mellette durum tészta, 1-2 öntet, szósz is hogy csússzon. Én mind ektomorf régebben egy kicsit azért bezsírosodtam és elfedődtem mikor 2pofára zabáltam mindent... Csak erre a 70kilóra is néha feltudom cseszni az agyam, mert ha 170 centihez, 70 kilósan van egy definiált 40-es karod, van mellette akár még erő is, akkor mit kell rábélyegezni hogy jajjj 70 kg. Feltesz magára 10kg zsírt meg vizet, akkor már 80, de fele annyira se definiált... Tele van a terem is 80kg+-os emberekkel, aztán hasin bőven van felesleg, definiáltság sehol, és általában ezek verik a mellüket egyfolytában hogy a férfi 100kg felett kezdődik ésatöbbi.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#35616) Ijk válasza mocsanisi (#35615) üzenetére


Ijk
nagyúr

A férfi 100KG-nál kezdődik. Na jó, a te magasságoddal 80. ;]
Ezen meg kár aggódni, mert még van kb 10 éved amíg jelentősebb tömeg jöhet, nagyon fiatal vagy és még sokat változik a hormonháztartásod. Ezért sem jutna 25-ig eszembe belepiszkálni, mondjuk azután sem, de az elvi kérdés és arról felesleges vitatkozni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35617) #65313280 válasza _NCT (#35601) üzenetére


#65313280
törölt tag

Most hogy mondtad én is összeraktam egy gyúrós pancake-et, megettem kettőt, de több már nem megy, iszonyat laktató. Viszont az egész napi kalóriabevitelem a nullához konvergál és étvágyam se nagyon van a napokban. :(((

Hétfő óta járok fizikoterápiára és már az első áramkezelés után megszűnt a fájdalom a derekamban, tiszta jó. :)

(#35618) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#35615) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"van mellette akár még erő is"
ez mit jelent most nálad?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35619) KoVee84 válasza #65313280 (#35617) üzenetére


KoVee84
senior tag

Gyúrós sütikhez és receptekhez egy kis segítség: mástészta
Brutál finom és egyszerűen elkészíthető kaják vannak!

(#35620) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#35618) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Annó 69 kilósan, 100-ba nyomtam 3-4-et, 110-120-ba guggoltam 10-et, meg 140-150-et húztam fel. Szerintem az nem volt rossz.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#35621) Tamoo válasza mocsanisi (#35620) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Mihály! Ez elég jó! :K
Előzővel is egyetértek. Nem mutatnál jobban 10kg zsírral vízzel. :D

[ Szerkesztve ]

(#35622) deniro2 válasza mocsanisi (#35620) üzenetére


deniro2
senior tag

Misi! Szerintem is erős vagy.

(#35623) Woodslave válasza mocsanisi (#35620) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja fasza. Nem tudom hogy állsz most erőben nincs is nagy jelentősége, ha meg ettől a stacktől felkapnál egy 4-5kg-t (ami nem lehetetlen) akkor faxa lesz :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35624) mocsanisi válasza Woodslave (#35623) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Vissza vettem a súlyokból, hallgatok inkább a nálam okosabbakra halason :D Igazából inkább intenzitásnövelő technikákat használok, illetve izomérzetre megyek. Majd meglássuk mi lesz.

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#35625) megint én


megint én
őstag

Véleményt kérhetek?
Power amino 7000

(#35626) Zomb€€


Zomb€€
őstag

macikos eladta a testét: [link]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#35627) _NCT válasza mocsanisi (#35624) üzenetére


_NCT
őstag

A kúrád mikor indul?

KoVee84: na ez jóféle, kipróbálom majd :D Vagy megcsináltatom asszonnyal.

[ Szerkesztve ]

(#35628) Miamiquake válasza _NCT (#35627) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

d helyett s-t olvastam hirtelen ;]

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#35629) #65313280 válasza KoVee84 (#35619) üzenetére


#65313280
törölt tag

Ez jó, valami ilyesmit kerestem. Köszi! :R

(#35630) KoVee84 válasza #65313280 (#35629) üzenetére


KoVee84
senior tag

A köleses-túrós szilvás kocka meg a tökös mufflon nagyon finom, azokat már teszteltük! A "központ" meg aszonta hogy hétvégén meg mákostészta lesz! :C

[ Szerkesztve ]

(#35631) God Vazzeg válasza Zomb€€ (#35626) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Biztos gumicukrot kap :K :D

(#35632) mocsanisi válasza _NCT (#35627) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Hétfő. :U

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#35633) Fred23 válasza mocsanisi (#35615) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nem meglepő pedig, szar dolog alacsonynak lenni, nálam is ez a szitu. Csinálhatsz bármit, csak a tested miatt sokan nem fognak elég férfiasnak látni, mert a 170 centi 70 kilóval egyszerűen kevés. Stílussal, fellépéssel sokat lehet dobni azért a genetikán. Többet ér, mint egy kigyúrt test, de az is igaz, hogy jól kiegészítik egymást: a 40-es kar, meg a férfias fellépés. Aztán azt meg el kell fogadni, hogy más meg 2 méter, és 50-es a karja. ;)

(#35634) Ijk válasza Fred23 (#35633) üzenetére


Ijk
nagyúr

"Aztán azt meg el kell fogadni, hogy más meg 2 méter, és 50-es a karja."

Igen, ilyenekből sok szaladgál az utcán. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35635) Fred23 válasza Ijk (#35634) üzenetére


Fred23
nagyúr

Beülsz bármelyik mekibe, 1-2 óra alatt láthatsz egyet. Ami engem idegesített sokáig, az az, hogy a nők is valahogy magasságra és tömegre mennek, és mivel nem tudják, mi az a testkompozíció, csak azt látják, hogy ez 180 centi, az meg csak 170, az első kicsit pocakos 80 kiló, a másik meg egy kicsit izmosnak tűnik, de azért inkább csak kicsi. Melyik tudja őket jobban megvédeni: a sakkozó 180 centis 80 kilós, ez egyértelmű. Mondjuk mindegy tömeg, magasság, ha van vastag pénztárca meg bömös.

(#35636) God Vazzeg válasza Fred23 (#35635) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezért kell 170 centihez 110 kilónak lenni :K :D

(#35637) Ijk válasza Fred23 (#35635) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ezt neked határozottan megcáfolom. Rengeteg fullos nőtt láttam 170 körüli férfival, nem ezen múlik. Nyilván előny a magasság, de sokkal többet számít a személyiség, kisugárzás. Én 187 vagyok, jó testkompozícióm van, jóképűnek is tartanak, de nem mondanám hogy tapadnak a nők, egyáltalán nem.
Az agyamat kellene kicserélni, mert elég visszahúzódó vagyok sajnos, illetve nem szeretek éjszakai életet élni, bárokba járni, leszólítgatni. Tipikus monogám vagyok, egyszerűen nem érzem jól magam bizonytalan, vagy rövid kapcsolatokban.
De nem volt még olyan hogy úgy kellett magamról levakarni a nőket, volt egy két csúnyább aki pár perc alatt biztosított hogy nyitott kapukat döngetnék, de amúgy nem.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35638) Woodslave válasza Ijk (#35637) üzenetére


Woodslave
nagyúr

aki ezt nők miatt csinálja meg is érdemli :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35639) Tamoo válasza Ijk (#35637) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

"többet számít a személyiség, kisugárzás" ...... aha :DDD $$$

[ Szerkesztve ]

(#35640) Unsign válasza Fred23 (#35633) üzenetére


Unsign
tag

71 kg vagyok 170 cm mellett. 13 kilót ledobtam az elmúlt hónapokban, oda a férfias megjelenés:)) Még gyík sem lettem, de már lejjebb súlyban nem szívesen mennék.

Ne haragudjatok, de ekkora baromságot csak itt lehet olvasni :C

(#35641) stranger28 válasza Fred23 (#35635) üzenetére


stranger28
addikt

Mindegyiknek más jön be, szóval elég merész ezt így kijelenteni.

Pont valamelyik nap beszéltem eggyel, amelyik azt mondta, hogy el is hányná magát egy kockás hastól. A lottyadt gyökerekre megy, mert tetszik neki. Szóval...

[ Szerkesztve ]

(#35642) Ijk válasza Woodslave (#35638) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát bizony egy guggolás vagy lábtoló közben arra gondolnék hogy ezt csak azért csinálom hogy jól nézzek ki, akkor otthagynám a picsába.
Mondjuk elég vegyes motivációim vannak, és azért az ember fia nagyon sok erőfeszítést tesz ösztönösen a nők miatt. Neked meg könnyű, már van asszony, gyerek, bejött az élet. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35643) God Vazzeg válasza Unsign (#35640) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az, fasság.. Mikor 20-21 éves voltam, 68kg voltam 173 cm-hez, nem is edzettem, de sokkal több csajom volt mint most.. Bár akkor még a mennyiség volt fontos, most már a minőség :D Nem az a lényeg ki hány kg, hanem hogy milyen a megjelenése, és a kisugárzása. Ha elhiszed magadról hogy "jó" vagy, ezt sugárzod, és mások is elhiszik.. Ha "szar" vagy és ezt sugárzod, akkor ezt hiszik el rólad. Ez ilyen :K

(#35644) Kleroo válasza Ijk (#35637) üzenetére


Kleroo
veterán

Jellemzően nem is a particsászárnők lesznek a megbízható igazi társak az életben.
Szükség van a magunkfajtákra. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#35645) Woodslave válasza Ijk (#35642) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja, de remélem nem az utolsó mondatod fog a szemem előtt lebegni az 5. sorozat guggolás előtt :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35646) Radnix válasza stranger28 (#35641) üzenetére


Radnix
senior tag

Lehet hogy ezt mondják, amikor meg meglátják, akkor libabőrösek lesznek kivirulnak és ugrándoznak :D

(#35647) stranger28 válasza Radnix (#35646) üzenetére


stranger28
addikt

Én elhiszem neki, mert tényleg ilyen gömb alakúakkal hál. :DDD

(#35648) Miamiquake válasza Ijk (#35637) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

"volt egy két csúnyább aki pár perc alatt biztosított hogy nyitott kapukat döngetnék"

Itt azért felnevettem!!! :R

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#35649) kolosanyi válasza Ijk (#35637) üzenetére


kolosanyi
veterán

A nők nem kifejezetten a kinézetre mennek. Nézd csak meg, nem a jó megjelenésű, intelligens, sportos fazonoknak vannak a legszebb barátnőik. Azonban egy igazi tuskó, tele pénzzel sokszor olyan csajokat szed össze, hogy csak ámul az ember. Evolúciós magyarázata van, biztonság kell nekik, meg határozottság. A biztonsagot manapság nem a jó fizikum jelenti, hanem a stabil anyagi háttér, ez tény. A bunkó idióta meg határozott is, amellett, hogy bunkó idióta. Ezáltal megvan a hamis biztonságérzet. Hozzátenném, hogy ezek a csajok nem túl intelligensek, nem is próbálnak azok lenni, egyszerűen azért, mert nem kell nekik. Szépek, így elérik szt, amit akarnak, a biztonság érzetét és még csak meg se kell erőltetniük magukat.
Hosszú távú kapcsolatra különben se jó egy ilyen maca, én legalábbis nem tudnám megszeretni. Szerintem a legjobb ilyen célokra egy nem csúnya, de nem is szép csaj (nyilván annyira nézzen ki jól, hogy a szexualitás rendben legyen, de ne legyen egy címlapmodell), akinek az anyagi háttere rosszabb, mint a férfié, hogy fel tudjon nézni rá a nő. Persze fontos, hogy mellé intelligencia is társuljon, hosszú távon csak azt tudja elviselni az ember. Ha ezek a tényezők adottak, akkor a férfi domináns tud lenni a kapcsolatban úgy, hogy tökéletes kompromisszumot kötött, elvileg minden adott a hosszú távú sikeres kapcsolathoz. Feltéve persze ha képes megszeretni a nőt és a nő is a férfit. (Önmagában ez se elég.)
Ez csak az én véleményem azok alapján, amit eddig láttam ismerősöknél, illetve átéltem. Sose voltam én se egy Casanova, mindig is a tartós kapcsolatok érdekeltek igazán. A jelenlegi úgy érzem, végre működik is.

(#35650) panizzi válasza Miamiquake (#35648) üzenetére


panizzi
aktív tag

na ezt a májprotein biztosította, ha a dolgok mögé nézünk :D

amúgy jó a topik, kóla-popkorn :D

no limit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.