Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34051) kolosanyi válasza Tamoo (#34049) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én sajnos visszaestem. Eléggé megviselt a betegség, a tegnapi kis fekvözgetéstöl (de szar ez a HTC billentyüzet, nincsenek hosszú érkezettek) olyan izomlázam lett, mint az állat. Ma tervezek egy kis pörgös, crossfit jellegű edzést. 600 m futás, 10 húzódzkodás, megint futás, ezt bukásig, majd a végén törzs. Asszem elegem lesz vele...

(#34052) Radnix válasza Dani82 (#34047) üzenetére


Radnix
senior tag

szerintem igen, én volt hogy 360g-ot nyomtam és nem aludtam rosszul tőle.
(csodálkozom hogy te nem kazein tolsz inkább helyette)

(#34053) Sotho válasza Kidus (#34050) üzenetére


Sotho
őstag

Mi történt ? :Y Képet! :DDD

(#34054) Dani82 válasza Radnix (#34052) üzenetére


Dani82
senior tag

én felkelek minden éjjel pisálni 2x.3x. és be van téve egy sima turmix amit 2 körül félzombi állapotban ledöntök pisálás közben :) ezért csak 100-150g turot szoktam enni egy kis csirkevel este 10-11 körül, csak ma kevés a csirke itthon és lusta vagyok elmenni a tescoba ezéprt gondoltam akkor legyen dupla turo lefekvés előtt :DDD

(#34055) Tamoo válasza Dani82 (#34054) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Beteg! :DDD

(#34056) Kidus válasza Sotho (#34053) üzenetére


Kidus
őstag

Ehh :)
Nincs kep.
Csak sokan voltak, varni kellett, mikozben bamultak mindenfelol, ruhellek igy edzeni :U
Meg volt valami diszp*csa aki ott jarkalt fel s ala, lehetoleg mindig mellettem ment el, kozben 10 percenkent csinalt egy sorozat akarmit, baseball sapka, osszeillo fekete passzos ruhacska, pasija meg nyomta a szabalytalan gyakorlatokat ektelen nagy sulyokkal.... :U
Teljesen ugy ereztem magam mint egy cirkuszban....
Erre mar csak ratett, hogy nem kajaltam elotte, ugyhogy jo szar volt, fejem is megfajdult a vegere, hazajottem, kipakoltam a hutot, most meg sutok husit, mire kesz lesz megint ehes leszek :)

Assuming Control

(#34057) Sotho válasza Kidus (#34056) üzenetére


Sotho
őstag

Nekem tömegiszonyom van, arra is volt példa hogy kifordultam a teremből miután benéztem. Engem egyszer egy csaj bámult de miután észrevette hogy észrevettem nem csinálta többet. :DDD És a bicepszemet sem akarta megfogni senki. :( :D
Ha nem iszol eleget sokkal jobban kikészülsz mint a nemvéstől :K

[ Szerkesztve ]

(#34058) Jim-Y válasza Sotho (#34057) üzenetére


Jim-Y
veterán

nemhogy örülnél neki, hanem még el is ijeszted..széép.. ;]

(#34059) Dani82 válasza Kidus (#34056) üzenetére


Dani82
senior tag

a csajok nem szoktak igy megnézni pasikat a terembe? vagy csak jobban álcázzák mint a pasik akik 49 másoidpercig utánafordulva legalja módon bámulnak meg minden nőt ? :DDD

(#34060) Coccolino_O válasza Sotho (#34057) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Biztos, hogy tetszettél neki... :K ;]

(#34061) Kidus válasza Dani82 (#34059) üzenetére


Kidus
őstag

Ne aggodj mindenkit megnezek akit erdemes, minden kis izomcsoportot kulon is, de sose jonnek ra :U :P
Diszkreten nezegetni valakit neha-neha egy dolog, nyiltan bamulni viszont szerintem eleg nagy parasztsag.

Assuming Control

(#34062) Bibby válasza Sotho (#34057) üzenetére


Bibby
addikt

"Ha nem iszol eleget sokkal jobban kikészülsz mint a nemevéstől :K"

Így van. Ha eleget iszol pont lesz@rod hányan vannak a teremben. :))

Ελευθερια η θανατος

(#34063) Kidus válasza Bibby (#34062) üzenetére


Kidus
őstag

:DDD

Assuming Control

(#34064) Sotho válasza Bibby (#34062) üzenetére


Sotho
őstag

Hát ez az, családi összejövetel volt gondoltam bebaszcsizok egy kicsit de valamilyen tiszta zsír pörkölt hatására eljutottam az akármennyit iszol nem rúgsz be állapotig sajna. A tervem nem jött be. :D

[ Szerkesztve ]

(#34065) bognar110 válasza szasanyi (#34037) üzenetére


bognar110
őstag

Eddig sciteces whey prot szedtem ma is azt vettem meg, kövinek ki próbálok egy ilyet köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#34066) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Ma is kimentem edzeni kicsit. Az volt a terv, hogy kis lightos crossfit jellegű valamit csinálok. Sikerült majdnem hányásig edzeni magam... Van a sulink körül egy úgynevezett kiskör, kb 30 méter lépcső felfele, 70 m futás (abból 20 lejtő). Pont az akadálypályától indul (aki esetleg ismeri az RTK épületét - volt RTF -, a "nagyalakuló", azaz a parkoló a kiindulási pont, ott az új pálya, nagyon komoly). A program tehát a következő volt: 8 húzódzkodás, egy kiskör, 8 tolódzkodás, egy kiskör, 8 térdfelhúzás, majd megint egy kiskör. Ezt négyszer ismételtem meg, pihenő nélkül, tehát összesen 12 kiskör volt. Ehhez 32 perc 30 másodperc kellett, 2:42 volt a körátlag. Az utolsó 3 kiskör már sétálva, meg-megállva ment csak. Tényleg durván elfáradtam.

Inkább offba teszem ezt itt, nem pont ebbe a topicba tartozik.

(#34067) DirtyFREE


DirtyFREE
tag

Üdv Srácok!
Lenne nekem 2kg Impact Whey Proteinem,
ami megmaradt az 5kg-ból,és szeretném eladni!
Mennyi lenne érte a reális ár?
(Kb 3 hónapja vásároltam.)
Köszönöm :R

"A siker létráját nem lehet zsebre tett kézzel megmászni" by AS

(#34068) Jim-Y válasza kolosanyi (#34066) üzenetére


Jim-Y
veterán

Van itt egy ennek való topik amit elég kihalt sajnos :( :))

[ Szerkesztve ]

(#34069) kolosanyi válasza Jim-Y (#34068) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tudom, de pont azért írtam ide, mert az a topic kihalt. Csak téged ismerlek az aktív PH tagok közül, aki szokott így edzeni. :) Egyébként úgy voltam vele, hogy inkább ide írom, ez pörög a legjobban, de talán jobban illik akkor már a fegyences, calesthenicses topicba. Vagy inkább oda se, nemtom... :D

[ Szerkesztve ]

(#34070) stranger28 válasza DirtyFREE (#34067) üzenetére


stranger28
addikt

vételár * 2/5 * 0,825
Más lehetőség nincs.

(#34071) Radnix


Radnix
senior tag

ÁÁÁÁÁ!!!

Megfájdult megint a jobb térdem első sorozatban 120x10, utána saját súlyomtól is fájt. érdekes, csak vízszint felett kicsivel és az alatt fáj, alap állapotban ha csak állok nem is érzem...
Alig több mint 1 hónapig tudtam lábazni, fakk.
mondjuk jó is volt a héten, fekve ment 90-be 14 mellről nyomás ülve rúddal 60-ba 8 utolsó sorozatban.
Amikor motiváció van, olyankor kell mindig megfájdulnia valaminek :W

(#34072) Casanova* válasza Radnix (#34071) üzenetére


Casanova*
veterán

hagyd abba ezt! nem neked való a gyúrás. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#34073) Lecs@


Lecs@
addikt

Szevasztok ! Nincs időm és kedvem gyúrni., Mert fárasztó, és teljesen tönkreteszi az izületeket, meg a szívet. ( lásd sok-sok hozzászólást ) Kitaláltam, hogy Synthollal megnövelem magam ( gondolom ti is ) azt jó idő. Mennyi dő alatt nő meg vele a bicepsz ? [link]

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#34074) God Vazzeg válasza Lecs@ (#34073) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szia, mi is ezt nyomjuk, nagyon jó, kb 2 hét alatt lehet normálisabb méretet elérni, ki akarna edzeni ha így is lehet, és mivel olaj, az izületeknek is jót tesz, duplán király! ;)

:D ;]

(#34075) stranger28 válasza Lecs@ (#34073) üzenetére


stranger28
addikt

nől töle az enber nadjon nekem még haverom atta de nadjon be vált neki is szal jo bicora

(#34076) Kidus válasza Lecs@ (#34073) üzenetére


Kidus
őstag

Venasan kell kezdeni hogy serkentse az agymukodest.... aztan ha tulelted, mehet izomba :K

Assuming Control

(#34077) Shadowbull válasza Lecs@ (#34073) üzenetére


Shadowbull
addikt

igaz, de elso korben a dobhartyan keresztul az agyba kell szurni, hatha az no meg eloszor :D

itt a cimborad e. o is az agykurat kezdte eloszor...

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#34078) Lecs@ válasza Kidus (#34076) üzenetére


Lecs@
addikt

Ti átvertek :O

512 GB

(#34079) Radnix válasza Casanova* (#34072) üzenetére


Radnix
senior tag

El is kezdtem áttérni a szolira ma. Az legalább meglátszik :D

(#34073) Lecs@: inkább tegyél be implantátumokat, állítólag arni vádlija is emiatt "nőtt meg" egy nyári svájci kirándulása alatt... :D

[ Szerkesztve ]

(#34080) Miamiquake válasza Lecs@ (#34073) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Szerintem pár óra és szépen látható eredmények lesznek. Én speciál tudok is segíteni neked kellő szakértelemmel beadni házilag.
Úgyis most akartam a kocsiban lecserélni az olajat, akkor nem dobom ki, hanem félreteszem neked...

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#34081) penene válasza God Vazzeg (#34074) üzenetére


penene
őstag

Jah, mióta omega3 zsirsavat szúrok, a könyököm is megjavult! :K :R ;]

(#34082) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

bunibilder.hu-n van most pár jó kép a cutlerről :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#34083) kolosanyi válasza Lecs@ (#34073) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ne halgas rályuk a szintol nagyon aggya én is azt tolom. 2 hét alat 10 kiló izmot hozot. Ilyen jó kokszot nem láttam még és tejjesen biztonságos is nem igaz hogy meghalhacc tőle. Csak azért szivatnak mert irígyek hogy ők nem merik beválalni.

(#34084) stranger28 válasza kolosanyi (#34083) üzenetére


stranger28
addikt

10 kilo az nadjon jo meiket veted kene nekem is az meg hüjeség h meghalol ratyik mongyák

(#34085) littlelion21


littlelion21
addikt

Egyébként a sárgán minden ma (még éjfélig) leadott rendelést ingyen kiszállítanak értéktől függetlenül.

(#34086) stranger28 válasza littlelion21 (#34085) üzenetére


stranger28
addikt

Milyen az a designer protein? :DDD

Nekem egy Carni Cannont dobtak hozzá, jó az valamire? :U

[ Szerkesztve ]

(#34087) kolosanyi válasza stranger28 (#34084) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azt it nem mondhatom meg mer szabáj ellenes, de írok privátot ha télleg érdekel.

(#34086) stranger28
Adnak hozzá egy IKEA prospektust, meg 10% kedvezményt az őszi kínálatból. :D
Egyébként hihetetlen ez a gyerek. Először azt hittem viccnek szánja... :U

[ Szerkesztve ]

(#34088) stranger28 válasza kolosanyi (#34087) üzenetére


stranger28
addikt

:DDD Meg valami bitangbuzi kötött sapkát.
Annak is, nem?

ui.: szabáj hagyámá engem az ucca nevelt

[ Szerkesztve ]

(#34089) kolosanyi válasza stranger28 (#34088) üzenetére


kolosanyi
veterán

De akkor innentől az összes bölcsészkaros, színművészetis azt venné. Lehet azt tekernék be a spanglijukba is. :D
Hát nagyon remélem, az "átvertek" kicsit elbizonytalanított.

Ui.: Ucca? Erről ez jut eszembe. :)

(#34090) hrvp válasza kolosanyi (#34089) üzenetére


hrvp
aktív tag

Reméltem, hogy legalább egy mc zsolax - len az utszán lesz a link mögött :(

(#34091) kolosanyi válasza hrvp (#34090) üzenetére


kolosanyi
veterán

Bocsi, csak a fémzene... :) (Ez persze nem igaz, hallgatok én mindenféle hangszeres zenét, de a hiphop, disco és egyéb, esetenként már teljesen elfajzott műfajokat nem kedvelem. Ilyennek tartom pl. a dubstepet. Remélem nem sértek meg vele senkit, de szerintem iszonyú, el nem tudom képzelni, hogy tud valaki olyat hallgatni, pedig mennyien szeretik...)

[ Szerkesztve ]

(#34092) Kidus válasza kolosanyi (#34091) üzenetére


Kidus
őstag

Verig sertettel. Soha tobbet nem irok be ide :(((

;]

Assuming Control

(#34093) Tyer válasza Kidus (#34050) üzenetére


Tyer
őstag

Komoly, én pont tegnap fogadtam meg, hogy este nem megyek többet, mert oylna gyenge vagyok, mint állat, reggel meg mint atomanti... kipihenten...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#34094) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Ilyet rendelt már vlaki?

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#34095) kolosanyi válasza Kidus (#34092) üzenetére


kolosanyi
veterán

Oh shit. Te voltál az utolsó mentsvára a topicnak. Muszáj lesz csinálnom egy másodreget és elhitetni mindenkivel, hogy ő az új csaj a topicban. Remélem senkinek nem tűnik majd fel, hogy sokat ért majd egyet velem... :DDD

(#34093) Tyer
Én meg nem bírok aludni az edzéstől. Nem szeretek este edzeni, mindig úgy felpörget. Olyan vagyok, mint a mérgezett egér ilyenkor. Az 5 órás kezdés pont jó, akkor 10-re fáradt leszek és tök jót alszok. Ebben csak az a gáz, hogy holnap szolgálatban leszek, 24 órás ügyeletet látok el. Aludnom kéne... :U

(#34096) #65313280 válasza Miamiquake (#34094) üzenetére


#65313280
törölt tag

90g glutaminért 2300Ft nagyon sok...

(#34097) Kidus válasza kolosanyi (#34095) üzenetére


Kidus
őstag

Engem nem lehet potolni, egyedulalloan nagyszeru vagyok, csinos, okos es kifejezetten szereny :)

De ha mar dubstep, hadd vedjem be, vannak jo es igenyes zenek ebben a kategoriaban is, a sok selejt mellett persze.
Peldaul ezt es ezt is kifejezetten csipem.
Nameg itt van Lindsey aki szerintem eleg jol tolja :)

Assuming Control

(#34098) God Vazzeg válasza Kidus (#34097) üzenetére


God Vazzeg
veterán

(#34099) prot-ko válasza Miamiquake (#34094) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Ez nagyon sok érte. 750mg/tabletta (??) A por verzió jobban megéri. 6.990Ft/kg-ért veszem.

(#34100) prot-ko válasza stranger28 (#34086) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Dizájner protein = csili-vili dobozba tesznek valamilyen protein fajtát (fajtákat) hozzáadnak valamilyen cukrot, adalékanyagokat, hogy krémesebb, ízesebb, stb. legyen. Tesznek hozzá valami bugyuta reklámot, hogy azért jobb ez a TM-es meg mátrixos általuk összekutyult, mert a többiek "nem értenek hozzá". Közben elrejtik a kukoricaszirupot, a tejproteint, a tejport, stb. Kedves vevő meg látja egy kigyúrt testépítő mellett lefényképezve, és úgy gondolja, ebből megeszik egy evőkanállal, és kb. izomosabb lesz, mint a képen a csávó. :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.