Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35651) God Vazzeg válasza kolosanyi (#35649) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jókat írsz :K :R

(#35652) deniro2


deniro2
senior tag

Én még nem találkoztam nővel aki kimondottan az alacsony férfiakat kedvelte, az ellenkezőjére viszont jópár példa volt.
Amit meg a vastag pénztárcáról írtok soha nem értettem, mert szerintem elég satnya lelkivilág kell hozzá, hogy valaki ne igényelje, hogy szeresse a nő akivel van, azt meg pénzért nem lehet megvenni...

(#35653) Fred23 válasza God Vazzeg (#35636) üzenetére


Fred23
nagyúr

:D Inkább specializálódni kell. Nekem jó lesz a 75 kiló is. Előnyösebb rámenni néhány képességedre, néhány személyiségbeli dologra, ami amúgy is jó nálad, s neked is tetszik, és azokat még fokozni kicsit. Mivel a nők is emberek, egyértelmű, hogy ők is boldogulni akarnak, ők is úgy választanak -akár tudatosan, akár érzelmi alapon, akár ösztönösen-, ami szerintük viszi őket valami jóba. Egy férfi szinte mindig vonzóbb, ha hatalmas, biztonságot sugárzó, és kiszámítható / következetes. Kivéve tán akkor, ha a nő úgy számol, valamiért ő nem járna jól egy hatalmasabb férfival; de ez a ritkább eset. Alap, hogy legalább vonzódás szintjén az jön be a nőknek, akit a legdominánsabbnak tartanak. Akkor nem, ha sok negatív élményük született már az ilyen pasikkal szemben. Tehát: specializálódni.

Ijk: a visszahúzódó valahol azt is jelenti, hogy nem törekszik a dominanciára -> nem elég férfias. Másrészt szerintem a hozzászólásaid alapján Te sok nő álma lehetnél. Talán csak az a baj, hogy nem beszélgetsz megfelelő nőkkel, s talán pont azért, mert nem jársz sok helyre.

Én specializálódok, nagyrészt magam adom, de az is tény, hogy építek magam köré egy képet is. Szerintem minden jobb férfi ott kezdődik, hogy vannak a környezetében, akik nem kedvelik. :D A határozottság miatt szükségszerű, hogy lesznek, akik nem értenek egyet veled, de fontosabb és előnyösebb, hogy stabil pont legyél -akár pozitív, akár negatív értelemben. Ne lássanak sodródónak, bizonytalannak. Inkább tűnj hülyének és erőszakosnak, mint bizonytalannak!

ON: végre nem fáj a derekam.

(#35654) Woodslave válasza Fred23 (#35653) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ezt te tényleg jól hozod :R ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35655) God Vazzeg válasza Fred23 (#35653) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem az az erősségem hogy tudok nagydarab lenni, tetszeni meg nem akarok :D Én mindig is nagyon megosztó személyiség voltam, mindig volt saját véleményem, és nem problémáztam ha hangot kell ennek adni. De sose voltam pl harsány.

Nőkön kiigazodni meg nem lehet, mikor kopasz voltam, lepattintott a csaj hogy fúj, de csúnya a kopasz fej, aztán lett egy kopasz csávója :D Nyilván inkább csak egyszerűen ronda voltam :DDD

Nem mindig a férfi méretei a lényegesek, inkább amit sugároz. Sokan nem szeretik a nagydarab férfiakat, amúgy is az egyszálbél a divat most. Sose voltam swag :D vagy micsoda :DDD

(#35656) Ijk válasza Fred23 (#35653) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát engem sokan nem kedvelnek, szóval ezzel a részével nincs gond. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35657) Fred23 válasza God Vazzeg (#35655) üzenetére


Fred23
nagyúr

A nők nagyon következetlenek, illetve belül töredezettek. Például mondom, hogy kedvem lenne egyszer kopaszra borotválni a fejem, mire megkapom, hogy a kopasz férfiak csúnyák egytől egyig. De 2 percre rá azért Vin Diesel az valami álompasi, valaki olyan, akire tán még engem is lecserélne.

Na, nem offolok többet, csinálok pár fekvenyomást, amíg meg nem jön a nőm, aki nem olvassa ezt a fórumot. :D

(#35658) Morris válasza Fred23 (#35657) üzenetére


Morris
veterán

áh, Vin Diesel a másik kategória. Neki muszáj kopasznak lennie! Nézd csak meg, hogy nézett ki anno a hajkoronájával. Tiszta bohóc! :D

(#35659) Ijk válasza Fred23 (#35653) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egyébként ha már átmentünk nőügyek topikba, érdekes gondolatok ezek, csak a férfiak nagy része nem ilyen. Az rendben van hogy azon vitatkozunk mi a férfi ideál, meg hogyan kellene megfelelni az elvárásoknak.
Már csak az a kérdés hogy az én elvárásaimnak ki akar megfelelni? ;]

Vin Diesel-t meg emlegessétek csak, Kidus rögtön kiszagolja hogy szóba került, és akkor legalább ő is elhint néhány hasznos gondolatot, nekünk butagyúrósoknak. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35660) Stirbi válasza Fred23 (#35633) üzenetére


Stirbi
addikt

Az alacsony ember rövidebb izomzattal rendelkezik, mint egy magasabb termetű ember. Ha egy magasabb és egy alacsonyabb termetű ugyan olyan megterhelést ad az izomzatnak, akkor a kisebb termetű gyorsabban fog fejlődni, mivel hogy rövidebb izomzatnak kell regenerálódnia. Viszont ha egy alacsony és egy magas termetű például ugyan akkora súllyal nyom egyenes padon mellből, akkor szerintem a magasabb termetű ember mindenképp erősebb, mert hosszabb kezével nagyobb távon kell megmozgatnia ugyan azt a súlyt, mint a kisebb termetű embernek, amely viszont rövidebb karokkal rendelkezik, tehát kisebb távon mozgatja ugyan azt a súlyt.

(#35659) Ijk-Amikor nagyon jó idő van akkor tökéletes a kopaszság, főleg a borotvált kopaszság, könnyebben tud hülni. Viszont hidegben azért elég kellemetlen tud lenni a kopaszság.

Dani82 csak azért kapott ban-t mert be szokta írni, hogy most rendel és irjon neki aki szeretne valamit?

Fel kéne lendíteni az fb-s ph gyúrósok csoportot, és ott lehet szabadon bármiről beszélni.

(#35643) God Vazzeg-A nádszál kölyköket könnyű a nőknek csicskáztatniuk a nőknek, meg lábtörlőnek használni őket! Vannak nők, akik szerintem a barátnőjüket keresik egy fiúban, azért vannak együtt olyan fiúkkal, akik úgy néznek ki mintha hölgyek lennének.

[ Szerkesztve ]

(#35661) God Vazzeg válasza Fred23 (#35657) üzenetére


God Vazzeg
veterán

3 éve mikor kopaszra borotváltam a fejem, akkor csajoztam a legtöbbet szerintem életemben :D Inkább nem mesélek :))

(#35662) P00By válasza God Vazzeg (#35661) üzenetére


P00By
nagyúr

Vazzeg az már 3 éve volt?! :(

(#35663) God Vazzeg válasza P00By (#35662) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jahh :K

(#35664) Ijk


Ijk
nagyúr

[link]
;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35665) Koczó93 válasza Ijk (#35664) üzenetére


Koczó93
őstag

Ki van faragva mint a HB ceruza :DDD

(#35666) Hege1234


Hege1234
addikt

Üdv, ismét

húgomnak állítottam össze kaját ami elég nehéz mivel suliban van (viszont használhatnak mikrót)
[link]

a túrót és a cottage chees-t nem szereti
mi az ami felveszi velük a versenyt (lassú felszívódású)
kefir vagy joghurt ? ha jók ezekből mennyit kéne ?

+ a 4. étkezéshez mit ajánlotok
tengeri halat jó lenne kivenni de nem akarok megint berakni csirkét
ti hogy oldjátok meg hogy minél változatosabb legyen ?

1. hónapban lenne így hogy kicsit hozzá tudjon szokni hogy nincs annyi zaba (így sem lesz neki könnyű)
+ szokja azt hogy nem 3x eszik egy nap
ennyi idő múlva képet kapok arról is hogy kell e emelni/csökkenteni a szénhidrátot

+18:40 kor lenne az aerob utána egy adag scitec majd 19:00 kor kaja ez így ok ?

valamit mindenképp ki kell találnom mert akkor jön a neten talált nyomorultnál nyomorultabb diétákkal
aminél már a 2. sorból lejön hogy csak manipulálják az embert :W

kösz előre is!

(#35671) venge válasza Stirbi (#35660) üzenetére


venge
tag

Ez így van. Én nyáron ezért vagyok kopasz, télen meg hajasbaba.

(#35677) Radnix


Radnix
senior tag

szerintetek szokott néha felhúzni? :D [link]

(#35678) BÁ Nutrition válasza mocsanisi (#35620) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tehát akkor női kategóriában már lennél vagy 5ik Ob-n :) (ha nem indulnak sokan)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35679) BÁ Nutrition válasza Fred23 (#35635) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem járok mekibe :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35680) Woodslave válasza Ijk (#35664) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bazmeg, hamarabb lesz izmos mint mi az biztos :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#35681) Sotho válasza Radnix (#35677) üzenetére


Sotho
őstag

Derék legény.

(#35682) _NCT válasza Ijk (#35664) üzenetére


_NCT
őstag

Nem akarom tudni miért olvasol kiskegyedet... ;] De remélem Zizike reinkarnálódott Justinkaban és hamarosan ő is a "jó" útra tér.

(#35683) Lipton válasza venge (#35671) üzenetére


Lipton
őstag

Harom eve minden heten borotvalom a fejem de rajtam ez sem segit :( lehet az a baj hogy ulve pisiliek es nem szedek kreatint...

(#35684) mocsanisi válasza BÁ Nutrition (#35678) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Jó nyílván ez még lófax teljesítmény, de sose végeztem erőedzéseket, nem is tudom hogy kéne versenyen nyomni, max-ot is nagyon rég nyomtam, illetve van egy olyan érzésem hogy az izületeimnek nem nagyon tetszene a nagysúlyos edzés :)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#35685) Hege1234


Hege1234
addikt

erre valaki ?

(#35686) norbi2010


norbi2010
őstag

Ti milyen multivitamint szedtek? Néztem a Mega Daily One Plus-t, az milyen?

(#35687) BÁ Nutrition válasza Hege1234 (#35666) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem feltétlen kell 6x enni ahhoz hogy fogyj, kérdés hogy mit szeretne elérni, edz-e, mennyit kell leadni, hány éves, milyen magas stb
ill hétvégén leissza-e magát a zegyetemen :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35688) KoVee84 válasza mocsanisi (#35684) üzenetére


KoVee84
senior tag

A te alkatoddal én a helyedben simán crossfiteznék. A fizikumod tök megvan hozzá. Magasságod ideális és pont a megfelelő korban vagy hozzá, hogy elkezd! :R

(#35689) mocsanisi válasza KoVee84 (#35688) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Nagyon nem szeretek semmiféle cardiomozgást. :D lusta vagyok, najó küzdősporton megerőltettem magam de ott is utáltam az állóképesség fejlesztő gyakorlatokat, futni meg kifejezetten rühellek :D

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#35690) Koczó93


Koczó93
őstag

Hány gramm durum tészta felel meg 350-400gramm rizsnek? 80 kiló vagyok 185 centihez. Mostanában kicsit nehezen csúszik a rizs kicsit tésztáznék :)

(#35691) #65313280 válasza Koczó93 (#35690) üzenetére


#65313280
törölt tag

Csomag hátulján rajta van a tápérték, kb ugyanannyi.

(#35692) Dexar007 válasza Koczó93 (#35690) üzenetére


Dexar007
veterán

Számold ki.Nehogy mar mi szamoljunk helyetted.

Give me your cum,bull!

(#35693) Koczó93 válasza Dexar007 (#35692) üzenetére


Koczó93
őstag

Azt tudom hogy mennyi szénhidrátot tartalmaz :) De nem tudom hogy mennyire egyenértékű a rizzsel.

(#35694) Hege1234 válasza BÁ Nutrition (#35687) üzenetére


Hege1234
addikt

170cm
18 éves (néha borozik)
75kg
- 15kg a cél (pár hónap után úgyis a centi fog számítani)
heti 2x zumbázik
flabelos-ozni is szokott
tehát mozog de sokat is eszik
így viszont nem sokat ér

sztem 5-6 hónap alatt hozható mivel van miből leadni

(#35695) hrvp válasza Hege1234 (#35694) üzenetére


hrvp
aktív tag

Kéne valamit sportolni a mozgás mellé ;]

(#35696) Zomb€€ válasza Hege1234 (#35694) üzenetére


Zomb€€
őstag

heti 2x zumbázik
flabelos-ozni is szokott

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#35697) _NCT


_NCT
őstag

Látom mostanaban surun jarnak erre a takaritok....

(#35698) KoVee84 válasza hrvp (#35695) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ja, pl bokwa :DD

(#35699) Dexar007 válasza Hege1234 (#35694) üzenetére


Dexar007
veterán

Pfubazmeh..

Give me your cum,bull!

(#35700) stranger28 válasza Hege1234 (#35694) üzenetére


stranger28
addikt

Szép is az, amikor a zsírdisznók zumbáznak. ;] :DDD

Nem kell ezt túlvariálni: küldd el valami rendes mozgásra, meg szép lassan szedd ki a szarokat a kajájából. Ha meg hisztizik, zárd be valahova.

Rendes étrendet úgyse tudja majd betartani, szóval felesleges neki szvsz. Plusz nem is feltétlen jó ez a hirtelen váltás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.