Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35701) Dicker válasza Hege1234 (#35694) üzenetére


Dicker
őstag

Ezen csak a clenbuterol segít... :O

[ Szerkesztve ]

(#35702) Ijk válasza stranger28 (#35700) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem meg hagyni kell a picsába.
Amikor valaki elér egy célt az csak úgy működik hogy saját maga tesz erőfeszítést, és nem vezetgetik végig.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35703) stranger28 válasza Ijk (#35702) üzenetére


stranger28
addikt

Alapvetően én is ezt mondanám, Tajgetosz-pozitív, aztán töltsük be kolbásznak, vagy virág alá táptalaj, de tekintve, hogy a húga, valamit csak ki tud és akar hozni belőle. Legalább annyit, hogy ne lottyadjon össze még jobban valami szar fogyókúrától.
Ha meg útközben feladja, annak ellenére, hogy kb. rugdossák a célhoz, akkor legalább tiszta lesz mindenkinek, hogy önnön akaratából néz ki undorítóan.

/Plusz azt a zárd be valahova részt komolyan gondoltam, szóval nem vezetgetés azért.

:DDD/

[ Szerkesztve ]

(#35704) KoVee84 válasza Hege1234 (#35694) üzenetére


KoVee84
senior tag

Mondjuk ha sokat zabál adjál neki sibutramint. Na attól nem fog. Heti 2 kiló minusz garantált és a szívét sem cseszi szét, nem pörget. Nemtom lehet-e még kapni!?

[ Szerkesztve ]

(#35705) adam432 válasza KoVee84 (#35704) üzenetére


adam432
tag

"szívét sem cseszi szét"

Sibutramine:
"... vizsgálatsorozat során tapasztalt súlyos szív- és érrendszeri mellékhatások előfordulásának fokozott kockázata."

Köszönjük a jó tanácsot. ;]

„Si vis pacem, para bellum.”

(#35706) kolosanyi válasza Ijk (#35664) üzenetére


kolosanyi
veterán

Attól függetlenül, hogy egy kis köcsögnek tartom, biztos gyorsan felszed majd viszonylag jelentős izomtömeget. Tudjuk miért, rendelkezik pénzzel és idővel. Sokkal nagyobb energiát képes belefektetni ha akarja. Amennyiben ehhez van kedve, biztos kigyúrja magát rövid idő alatt.

(#35707) Dicker válasza KoVee84 (#35704) üzenetére


Dicker
őstag

Vak vezet világtalant...

Én halolaj helyett szedem már évek óta, jó a szívre! :N

(#35708) Yeffy válasza stranger28 (#35641) üzenetére


Yeffy
veterán

Mindegyiknek más jön be, szóval elég merész ezt így kijelenteni.

ennyi a lényeg mindkét nemnél, de ennek ellenére szeretnek sokan ezen a témán lovagolni, meg légből kapott féligazságokkal dobálózni... :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#35709) Yeffy válasza God Vazzeg (#35643) üzenetére


Yeffy
veterán

Nem az a lényeg ki hány kg, hanem hogy milyen a megjelenése, és a kisugárzása. Ha elhiszed magadról hogy "jó" vagy, ezt sugárzod, és mások is elhiszik.. Ha "szar" vagy és ezt sugárzod, akkor ezt hiszik el rólad. Ez ilyen

+1 :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#35710) Hege1234


Hege1234
addikt

bazzz azért remélem szerencsétlen nem talál rá a topic-ra :(((

nem akarom hogy zsírégetőt használjon
azt a pénzt költse inkább vitaminokra

de inkább hagyjuk gondoltam hogy
csak a kérdéseim lesznek figyelmen kívül hagyva :))
akinek nem inge........

az enyém májustól aug. végéig tartott viszont abbahagytam mert az arcom full beesett
170cm
71kg -> 60kg
91cm -> 73cm
eddig tudtam jutni

ezt csináltam

januárban kezdem újra
pakoljak még hozzá több szénhidrátot
és csökkentsem a fehérjét ?

(#35711) Tamoo válasza Hege1234 (#35710) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Értem én, hogy 170cm, de 71kg-ról diétáztál 60-ra? :Y
Nem vagyok képben milyen formában voltál 71kg-san, de én biztos nem nyomtam volna ilyen diétát. Szép lassan kellett volna a zsírt izommá alakítani. ;]

(#35712) Hege1234 válasza Tamoo (#35711) üzenetére


Hege1234
addikt

nagyon hurkás :))
mondjuk ahhoz képest hogy 60kg inkább 70kg nak nézek ki csak nincs akkora hájam
nem számítottam rá hogy ennyi le fog menni
igazábol lazán hoztam volna a célom ha nem esik be az arcom
anyagilag viszont megterhelő

ha elkezdem akkor úgyis beszerzek egy kettlebell-t
az a húzódzkodáshoz is jól fog jönni

(#35713) penene válasza stranger28 (#35641) üzenetére


penene
őstag

Az én barátnőm is azt mondja, hogy nem kell neki a kockahas, meg amikor mutatok neki testépitőket kockahassal, akkor attól megriad.
Én meg mondom neki, hogy jövő nyáron pedig kockahasam lesz, és azt kell szeretnie, de csak röhög, mert tudja, hogy úgyse. Szóval csakazértis (megfogadtam, hogy 1* életemben lesz). :D
Egyelőre ő áll nyerésre. :D

(#35714) Tamoo válasza penene (#35713) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ja, nekem is jövő nyáron lesz! :DDD Mint mindig.

(#35715) stranger28 válasza penene (#35713) üzenetére


stranger28
addikt

Nekem ilyen téren könnyű dolgom van, mert 21%-on is látszott anno. :DDD

(#35716) penene válasza Tamoo (#35714) üzenetére


penene
őstag

Nálam már 4 éve megy ez, de igazából sosem tettem érte, mindig kihagytam a dolgokat, szóval nem vagyok HC.
Ha 1x végigedzenék fél vagy 1 évet, már akkor ég és föld lenne a helyzet. :D Na majd talán...

Stranger: nekem is látszik "valami", de én nem ilyet akarok. De nálam nem csak a zsirral van gond, hanem az izom nincs eléggé felépitve, nem elég vastag. Szóval a feladat adott, csak kéne csinálni. Ez meg már csak rajtam múlik, ha fele annyira lennék kitartó, mint Ti, már máshol tartanék.
Szóval respekt itt mindenkinek, aki folyamatosan tolja, és az mindegy, hogy gyúrás, crossfit, fegyenc, stb.

[ Szerkesztve ]

(#35717) oropher


oropher
csendes tag

Hali!

Fehérje vásárlásra adtam a fejem(ismét) csak most ki szeretném próbálni a myprotein termékét. A kérdésem az lenne, hogy ki milyen ízesítést tud ajánlani? Esetleg ha próbált valamilyen ízesítőt az is érdekelne :)

(#35718) stranger28 válasza oropher (#35717) üzenetére


stranger28
addikt

Ízesítetlen a legjobb szerintem, azt tudod mindig variálni kedved szerint. De magában is jó. Plusz olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

(#35719) penene válasza oropher (#35717) üzenetére


penene
őstag

Nekem a strawberrys bejött, azt tudom javasolni. De ne számits erős izre (mondjuk nyilván attól is függ, mennyiben oldod fel).

(#35720) KoVee84 válasza adam432 (#35705) üzenetére


KoVee84
senior tag

Akkor a spiropent szerinted akkor azonnal megöl? :Y

Egy kicsit olvass jobban utána a sibunak mielőtt ilyet ollózol be róla. Mondjuk nem a te hibád, hanem a wikipedia van hiányosan feltöltve, ez csak egy rosszul kivágott szövegrészlet. Ugyanis a sibut kórosan elhízott emberek számára kísérletezték ki, ahol az elhízás mértéke már komoly egészségügyi károkat okoz a szervezetben. Itt most ugyebár nem 10-20 kg pluszról beszélünk, hanem inkább 100-200-akról. Nem tudom mekkora volt a mintavételi sokaság, de a lényeg, hogy a vizsgált kórosan elhízott emberek között (akiket sibuval kezeltek), 16%-al magasabb volt a szív- és vagy érrendszeri betegségek kialakulása. Ez a gyógyszer a központi idegrendszerre hat és ezáltal nyomja el az étvágyat, és nem, nem pörgeti a szívet.

Asszony szedte és mielőtt elkezdte, rendesen utánajártam, nehogy bármi baja is legyen. Egy hónap, minusz 6 kiló, soha semmi rossz mellékhatását nem érezte...

peace

oropher: amiket eddig próbáltam belőle, a legtutibb a toffee, tejkaramellás, de a csokimenta is nagyon finom. (igazából mind jó volt :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#35721) oropher válasza stranger28 (#35718) üzenetére


oropher
csendes tag

Tény és való, hogy jobban megéri, de elég édesszájú vagyok és ha már nem bírom, akkor inkább legurítok egy shaket és nincs probléma :)

(#35722) stranger28 válasza oropher (#35721) üzenetére


stranger28
addikt

Hát akkor vegyél valami csokisat/epreset, azok édesek szoktak lenni. Mondjuk májproteint még nem kósoltam ezekből.

(#35723) Kleroo válasza oropher (#35721) üzenetére


Kleroo
veterán

Majd kinövöd. :P
Elhatározás, megszokás kérdése. Nálam édesszájúbb embert nem ismerek/ismertem. Cukrot cukorral, cukorban. Még a sós kaját is. :)
Most viszont már egy icipicit édesebb cucc is gusztustalanul édes. Némi tömegnövelő szénhidrátpor a turmixot pedig szinte ihatatlanan cukormasszává teszi érzetre. Tökéletesen át lehet formálni ezt a jellegű "ízlésed". :)

Furcsa is szembesülni vele,hogy egyszerűen xar íze van már annak is amiben egyáltalán van cukor. :D

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#35724) stranger28 válasza Kleroo (#35723) üzenetére


stranger28
addikt

Amikor megszűnik a cukorfüggőség, utána tényleg undorítóan édesnek talál az ember dolgokat. Olyan ez, mint a bagó.

(#35725) penene válasza stranger28 (#35724) üzenetére


penene
őstag

Nekem azért néha jól esik letolni az édes sütiket, de tény, hogy már barátnőm is rájött, hogy ha süt, akkor attól csak ő hizik. :D Egyszerűen nem kivánom, az étrendemben meg időben ha a "csirkerizs" vagy süti közül kell választani, akkor a normális kaja (és utána meg nem eszem sütit, mert nem akarom elrontani... utána meg már jönne megint a normális kaja, tehát nincs idő a sütire).

Viszont most nem főzött, és nem is hagyott kaját, úgyhogy azt hiszem itt az ideje rendelni a pizzát. :D Örülni fog a másik felének, amikor megérkezik, már látom előre. ;]

(#35726) stranger28 válasza penene (#35725) üzenetére


stranger28
addikt

Nekem van egy ilyen szeánszom 3 havonta, amikor nem túl édes rákóczi-túrósból annyit sütök és zabálok be, hogy még éppen ne hányjam el magam. Az úgy jó tud lenni. :D De, amikor egy rendes cukrászdai valamivel megkínáltak, akkor az már úgy elég kellemetlen volt.

[ Szerkesztve ]

(#35727) oropher válasza Kleroo (#35723) üzenetére


oropher
csendes tag

Igen a "kinövés" lenne a célom, ezért szeretném ilyen módon áthidalni... :) Komolyan örülnék ha hányinger kerülgetne a cukortól, de még csak az elején vagyok a leszokásnak. Persze megtudom állni, de az édes érzetre még szükségem van

(#35728) Tamoo válasza stranger28 (#35726) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nálam is. :DDD házi készítésű rákóczi túrós a best!

(#35729) Kleroo válasza oropher (#35727) üzenetére


Kleroo
veterán

Szerintem ez nem vezet végleges megoldáshoz,mert ha minimálisra csökkented, akkor minimálisan meglesz,és sosem alakul ki az,hogy marhára nem kell/nem jó.

Egyik nap még édeset eszel,másik nap 0, zéróóó; és idővel elszoksz.

Nekem ez egyszerű volt,mert amikor ezt megléptem élni sem volt kedvem, pont nem érdekelt,hogy akarok e csokit zabálni vagy sem. Illetve a legfontosabb szerintem,hogy semmilyen üdítőt,"levet" ne igyál, kizárólag vizet. Az ördög szerintem ebben van elásva. :)

De ez csak az én nézetem, lehet másnak célravezető a "lassú" leszokás.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#35730) stranger28 válasza Tamoo (#35728) üzenetére


stranger28
addikt

Szenvedjünk akkor. :D

Ez pont házi tojásból volt, atyaég...

[ Szerkesztve ]

(#35731) Tamoo válasza stranger28 (#35730) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

(#35732) Yeffy válasza Tamoo (#35731) üzenetére


Yeffy
veterán

mmmmm... nyáladzok én is :D
kár, h nekem nincs, ki süssön ilyeneket, a túrós sütiket/cuccokat imádom...

penene: szerintem, ha tudnál egy kis plusz akaraterőt magadban keresni, eredményesebb lennél. :) (mondom ezt úgy, h nem tudom, mi a célod, meg nem is akartam beleugatni, szal no offense)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#35733) oropher válasza Kleroo (#35729) üzenetére


oropher
csendes tag

Mindenki máshogy reagál az ilyen dolgokra, nekem általában a fokozatosság szokott beválni, azért is próbálom meg. A cukros levekért meg sose voltam oda, mert otthon mindig is csak víz volt, viszont más cukros rákfenéből annál több :\

(#35734) penene válasza Yeffy (#35732) üzenetére


penene
őstag

Teljesen igazad van "láttatlanban" is.
A célom: igazából nincs különösebb. Erősödni, és erősödni.
Amikor gyúrtam, akkor se volt igazán: tömegelni, tömegelni.
Mivel nem értem el azt, amire mondhattam volna, hogy "diétázni, diétázni", igy igazából sosem sikerült teljesiteni. :D

De ezt a jó sorozatot most is viszem.
Fegyencezem már lassan 1.5 éve, és rengetegszer kihagytam hónapokat (1-2 hónap edzés után), ill. alkalmakat, edzéseket, olyankor visszaesel, és épitheted újra (mondjuk ez a testépitésre is igaz, csak máshogy jelenik meg).

Szóval amióta ezt csinálom, nincs kimondott rövid távú elérendő cél, csak az, hogy folyamatosan erősödjek, ill. edzésről edzésre progresszivan lépjek előre. Igazából működik, mert amiből nem hagytam ki sokat (láb), abból fejlődtem is rendesen, viszont amiket kihagytam, azoknál stagnálás van.
Ha 1 hónapban 1x mész le a terembe mellezni, akkor annak olyan is az eredménye.

Számomra az otthoni edzés sokkal nagyobb fegyelmet kiván, mert heti 3x lemenni a teremben számomra könnyebb (ha ott vagyok, akkor meg már megvan), mint 3x hazamenni munka után, és motiváltan nekiállni a dolgoknak.

A táplálkozás része az ugyanolyan, mintha gyúrnék, viszont amolyan test kompozició változtatás céllal.
Most igazából vissza sem fogom a kaját, mert most csak az érdekel, hogy erősödjek. Meg igazából amúgy sem diétáztam soha még életemben. :)

Testzsir amúgy van, uszógumi, lenne mit szálkásitani, de jelen helyzetben öngól lenne, 170/70el legalább nézek ki valahogy, de ez most amúgy is kevésbé érdekel, ha ott lesz az idő, majd úgyis csinálom.

Szóval ez nem feltétlenül egy sikersztori siker stratégiával. :D

(#35735) penene válasza penene (#35734) üzenetére


penene
őstag

Bazz de hosszú lett. Sry, rég volt már ilyen. ;]

(#35736) Dexar007 válasza stranger28 (#35730) üzenetére


Dexar007
veterán

Receptet kerek szepen!

Give me your cum,bull!

(#35737) adam432 válasza KoVee84 (#35720) üzenetére


adam432
tag

"Akkor a spiropent szerinted akkor azonnal megöl? "

Ezt honnan veszed? :) Egyik se öl meg azonnal, de vannak rizikók.

Egyébként teljesen jó amit írsz, ismered te is a szert, le is írtad a kardiovaszkuláris rizikót. De ez a szer máshogyan hat, mint a clenbuterol, ugyanis az közvetlen a béta-adrenerg receptorokon hat, ez pedig főleg a szerotonin és noradrenalin szinaptikus visszavételét gátolja, és ahogy jól leírtad, centrálisan hatva csökkenti az étvágyat és jóllakottság érzést kelt. De ezt szerintem te is tudtad eddig.
A szív és érrendszeri rizikó így ez esetben máshogyan jelentkezik, mint a clenbuterolnál, tehát nem lesz se szívdobogás érzés, se remegés, se izzadás stb. Nyilván itt azoknál van jelentősége, akiknek valamilyen ismert/fel nem ismert szívbetegsége van, vagy olyan genetikai faktorokkal rendelkeznek.

1000 emberből lehet csak 1-nek lesz bármilyen panasza, de az akár komoly is lehet.

Respect, hogy utánanéztél, de én azért óvatosan ajánlanám bárkinek is, nem hiába tiltották be.

"If you want peace, prepare for war." ;)

„Si vis pacem, para bellum.”

(#35738) Ijk válasza oropher (#35733) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a gond hogy ha megcsap egy kis édes íz, annál jobban fogod kívánni. Ha meg kizárod 2-3 nap gondolni sem fogsz rá. Édesség függőség baromi könnyen legyőzhető, mivel nincsenek elvonási tünetek. A többi csak picsogás és gyengeség.
Az egyetlen nehézség kizárni ebben a civilizációs kényelemben. Otthon kisöpörni minden szart, boltba listával menni. Legkönnyebb ha egyedül él az ember és nincs otthon dugi szemét kaja.

Mondjuk ezekben a minőségi kiegészítőkben nincs sok édesítés, legalábbis én régebben vaníliás myproteint ettem, teljesen korrekt volt.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#35739) BÁ Nutrition válasza penene (#35713) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem kb 20 kilót kellene leadnom hogy látszódjon valami, addig csak kocahas van :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#35740) stranger28 válasza Dexar007 (#35736) üzenetére


stranger28
addikt

Ha hazaertem, leirom, de egyebkent egy alap recept, csak turoba is megy tojas.

(#35741) Radnix


Radnix
senior tag

Óvatosan tudtam guggolni ma már :DD
Elég cink lesz a brutal guggolás terén :(

a hasamat meghúztam piszkosul közvetlen a mell alatt a bal oldalát, iszonyat fájt, azt csináltam amikor a lábadat jobbra-balra döntöd egy húzódzkodó cuccon lógva, és gyorsan engedtem le... :(((

(#35742) venge válasza Radnix (#35741) üzenetére


venge
tag

Megvan már a helyed?

(#35743) Radnix válasza venge (#35742) üzenetére


Radnix
senior tag

Megvan, elintéztem haverommal :R

(#35744) penene válasza BÁ Nutrition (#35739) üzenetére


penene
őstag

Nekem max. 3-4et, zsirban, viszont szerintem 10 kiló is lemenne, mire annyi zsir is. 60 kilós "szálkás" penene meg már volt, nem kell még1x. ;]

(#35745) Shadowbull válasza Fred23 (#35635) üzenetére


Shadowbull
addikt

manapsag a csajok is magasak, hogy nez ki egy 170 centis csaj egy 170 centis ficko mellett?

Sajna ebben nagyon hatranyban vannak az alacsonyabb sracok.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#35746) Shadowbull válasza kolosanyi (#35649) üzenetére


Shadowbull
addikt

engem a buta noktol mindig kivert a viz. Mar kamaszkoromban megfogadtam, hogy nalam hulyebb novel nem kezdek.

Ugyhogy eleg nehez dolgom volt a parvalasztasnal :D

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#35747) kolosanyi válasza Shadowbull (#35745) üzenetére


kolosanyi
veterán

Barátnőm 185 centi. :DDD
Reagálva a lentebbire is: ne is mondd... Ki tudnak borítani a vernyogós csajok. :U

(#35748) Dicker válasza Shadowbull (#35745) üzenetére


Dicker
őstag

Ismerek egy magas lányt. 2 méter körül van, és súlyban is sokan távol állnak tőle itt, de valami brutálisan nagy darab, nem az a kövér fajta, de ettől függetlenül ronda, mint a bűn, hiába van 40-es karja... De a poén, hogy valaki így is felpiszkálta a motorját, mert kijött egy gyerek belőle, biztos valami turbótörpe vénember.

(#35749) baluka26 válasza Shadowbull (#35746) üzenetére


baluka26
veterán

Arc az van. Ha edzés is így menne, jó lenne... :D :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#35750) S e t h


S e t h
nagyúr

Phil behúzta az európai Arnold Classicot is,kétség sem férhetett hozzá, hogy vki megszoríthatja.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.