Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Viktor77


Viktor77
titán

Olvasd el a téma összefoglalót!

[ Módosította: radi8tor ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2) Petie


Petie
veterán

2nd xD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#3) Wolverine


Wolverine
félisten

whitezo, Atiesh darabka csak egy esik minden esetben... és nem esik mindig. Na ezért van az, hogy nem fogják már összeszedni szerintem...

Az első postban a Curse linkjénél a legfrissebb javítandó, illetve a link helyesen http://wow-en.curse-gaming.com/files/addons/new-files/ egy ideje ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) Polacheck válasza Petie (#2) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

kecskét neki :))

less qq more pewpew!

(#5) Polacheck válasza Wolverine (#3) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ráadásul 40 darab kell. Nálunk mai napig hiányzik 3 az illetékesnek, pedig nem keveset toltuk naxxot, és nem kevés boss hullott el a pengéinktől :)

első hsz javítva

less qq more pewpew!

(#6) Wolverine válasza Polacheck (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

Eveliiin!!! :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) whitezo88 válasza Polacheck (#5) üzenetére


whitezo88
nagyúr

csak így tovább! :DDD

(#8) anulu


anulu
félisten

ma óriási élménnyel lettem gazdagabb :) szombat lévén kb az egész TN raid szempontjából halott. ellenben sokak vissza akarnak járni Naxxramasba. még Ragnán kiváltottam a kulcsot, így nem volt gon a lemenetellel. elég durva csapat jött össze. a lényeg az, hogy végre öltem Patchwerk-et! :D 2.0.1 akkor jött ki, mikor menni akartunk rá :S:O

remélem, h azért guilden belül mondjuk 30 emberrel meg tudjuk oldani legközelebb, mert ez most nagyon pug volt. Gluth nem is ment le (akkor lépnem kellett Spider wing kitakarítása után). Plague Winget még kipucolták. remélem legközelebb DK-val kezdünk, és megnézzük a 4 lovast :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) sasa311 válasza anulu (#8) üzenetére


sasa311
veterán

heal szempontból kemény volt?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#10) anulu válasza sasa311 (#9) üzenetére


anulu
félisten

dehogy :) igazándiból Maexxnánál kb a hot-ok életben tartották a tankot, Patchwerk-nél meg flash spam volt. volt elég healer, így kb 80%+ volt végig mindenki :)

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) sasa311 válasza anulu (#10) üzenetére


sasa311
veterán

ááá de visszamennék én is naxxba :(

Gondolkoztam így hirtelen, hogy melyik bossokhoz lenne elég kevesebb ember. Instructorhoz szerintem tuti elég lenne kevesebb. Anub'rekanhoz és Maexxhez is szerintem, főleg, hogy a hunterpet immunis a loctus swarmra :D

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#12) Polacheck válasza anulu (#10) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Azért abba gondolj bele, hogy annyo 800-as heallel spammeltük a tankokat, akik nem bírtak ki két ütést. Kicsit nehezebb fight volt...

less qq more pewpew!

(#13) Kanczy


Kanczy
veterán

egyébként itt már mindenki 70-es? :))

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#14) whitezo88 válasza Kanczy (#13) üzenetére


whitezo88
nagyúr

áh én csak most leszek 54es, de a többiek szvsz igen

(#15) jossy


jossy
csendes tag

Na végre tudok írni....

Kb 1 hetet hanyagolni kellet raidek terén, hála istennek suli miatt szal PFF...

De mind1 mert tegnap lementünk karába kipucoltuk curatorig és végre romeo és julia volt az opera eventen és nem az ozos b@xás, hát mit ne mondjak sokkal egyszerübb kis fight mint oz. Ja és minden boss elsőre wipe nélkül ment le! :R

A droppok elég gyérek voltak, mármint nem nekem valók ;S

De ma megprobáljuk curatort és remélem lemegy végre :))

üdv
josy

(#16) Wolverine válasza Kanczy (#13) üzenetére


Wolverine
félisten

Ma két éve regisztráltam az első karakteremet, aki kemény 68-as most; jövő héten meglesz a 70 is :DDD (mondjuk van mellette 15 alt is :U)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Amit ígértem:

Thunrog in T5 live at testszerver:

[kép]

Nekem tetszik :)

less qq more pewpew!

(#18) Horny256 válasza Polacheck (#17) üzenetére


Horny256
aktív tag

Szia
Azt hiszem irtam neked privit :R :((

(#19) Horny256 válasza Kanczy (#13) üzenetére


Horny256
aktív tag

Van az is :R

(#20) anulu válasza Polacheck (#12) üzenetére


anulu
félisten

tisztában vagyok vele :) valamint azt kell mondjam, minden tiszteletem azoké a healereké, akik pre-BC öltek PW-t! :R

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) anulu válasza Polacheck (#17) üzenetére


anulu
félisten

nekem is :)

remélem, jövő7-en lesz végre gatyám :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hogyhogy BLizzard adott most 2 nap bónuszt ? :F Nem is vettem észre,hogy lett volna jelentős leállás...

(#23) Darth_Revan válasza anulu (#20) üzenetére


Darth_Revan
veterán

mikor magemmel voltam PW-n emlékszem,hogy volt 1 PW raid aminek a 70%-a azzal telt,hogy healerek addonokat isntalláltak fel :D

(#24) Bigtau válasza Kanczy (#13) üzenetére


Bigtau
csendes tag

Nem éppen... Nekem még 10 szint kell a 70 hez xD. Csak most inkább druidát nyúzom. Meg most akarok troll huntit is szval nemtom mi lesz. :DD

WoW-ragnaros-horde-dr00d-Friend in arms guild

(#25) Polacheck válasza Darth_Revan (#23) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Skill kellett oda kizárólag. Addonok nélkül toltam, belépegetős módszerrel. Ott megtanította a blizzard, azóta pedig igen sokat használom. Az új healerek meg azt sem tudják mi az, és ezért jóval tovább húzom manával, mint azoka, akik a BCben kezdtek healert.

less qq more pewpew!

(#26) Polacheck válasza anulu (#21) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Kabbe :)

Btw jövő héten elkezdjük SSC-t. Sokat szívtunk már magtheridonnál a nem optimális raidsetup miatt, így úgy döntött a vezetőség, hogy a progressnapon mindíg oda megyünk, ahová optimálisabb a raidsetup (értsd, 4 lock alatt nem megyünk maggie felé).
Kíváncsi leszek, hogy fog menni, az első két boss álitólag ez mode.

less qq more pewpew!

(#27) LucifeI2 válasza Polacheck (#25) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nem healeltem PW-n sosem de mindig is használtam ezt a módszert.

(#28) sasa311


sasa311
veterán

Na megjártam a PTR-t...
[link] - A saját gearem rögtön költözés után
[link] - a Full T5ös szett és a hozzáadott összes imba cucc (200spelles staff, 2 x 40 spellupos trinket, öv, bracers, köpeny, 2 gyűrű)
Vagyis ha hozzáadjuk a +40 wep dmg enchantot és a +20at a kesztyűre akkor jelenleg 67el lesz több dmg-m, mint a mostani gearembe és kapok 1300hp-t 2 használhatatlan szar szetbónsszal. Csodás! (ja és külön imádom, hogy 1 kék és CSAK ISTENVERTE SÁRGA socket van T5be.. GZ)
Ha a T5öt úgy ahogy van kivágom a francba és a random epicecet ötvözöm a mostani frozen shadow settel és spellstrikeal akkor mégjobb vagyok.... T5öm se lesz egyhamar. Elbaszott egy itemtervezők vannak a blizzardnál annyi szent.

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#29) Wolverine válasza sasa311 (#28) üzenetére


Wolverine
félisten

A sárga socketekbe zöld és narancs kövek is mehetnek, azok is beleillőnek számítanak... (az allres-t adó prismaticokról nem is beszélve)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#30) anulu


anulu
félisten

Loot Reaver Down by Public Enemy :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#31) szepi79 válasza Wolverine (#29) üzenetére


szepi79
őstag

bármilyen szinű socketbe bármilyen szinű gem mehet (kivéve meta), maximum le kell mondani a socket bónuszról. nekem is, az összes ruhám összes socket-ébe piros +9 sepll dmg-s gem van.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#32) Wolverine válasza szepi79 (#31) üzenetére


Wolverine
félisten

Tudom; én a bónuszra értettem, amit mondtam... (azaz a sárga bónuszt a zöld és a narancs kövek - na meg a prismaticok - is kiváltják...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nem tudom, érdekel-e valakit, de még mindíg két allys lockot keresünk a Raqgnaroson. LVL70, kulcsok, skill és heti 3 napnyi raidelés az elvárt (hétfő, csütörtök, péntek). Ez az utolsó két kiadó hely a guildben jelenleg :)
Ha valakit érdekel, dobjon privit.

less qq more pewpew!

(#34) anulu válasza Polacheck (#33) üzenetére


anulu
félisten

hogy álltok Magtheridonnal?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#35) Polacheck válasza anulu (#34) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Egész jól. Még 1-2 nap kellene és biztosan fekszik, de összesen 3 lockunk van, aki raidel, így ha egy kiesik kb. már nincs értelme odamenni. Utóbbi két hétben három raid maradt el ilyesmi miatt. Ezért inkább SSC, aztán ha van elég online lock, akkor magtheridon.

less qq more pewpew!

(#36) -conrad-


-conrad-
addikt

Tegnap lementünk befejezni Ony-questet UBRS-be, mert lemegyünk oda is párszor még, hogy összekovácsolódjon kicsit a társaság.
Volt egy 70es healer pala, meg egy 70es warri tank, a többi kari 60-70 között valahol.
Nem kellett healelnem, így végre kidps-elhettem magam. :)
A tankunknakazért kellett figyelnie, mert 63as szinten lehúztam róla a boss-t.
Második lettem dps-listán, a warri lett az első, mert két egykezessel osztott, utánam Puszedli, 63 fury warri. :) Amin meglepődtem, hogy moonkin 65ös druida 4-5. lett csak...

Egy kis dilemmában vagyok:
2 fegyóm van:
- 270spelldmg + 12,08% crit
- 297spelldmg + 10,88% crit
Szerintetek?
Most a nagyobb dmg-set használom, mert ha jól olvastam akkor a SW: P, VT, és Mind Flay az nem crittelhet, mind blast meg SW: D miatt pedig nem érné meg..

(#37) szepi79 válasza -conrad- (#36) üzenetére


szepi79
őstag

Általában a Dotok nem crittelhetnek (kivétel azok, amik azonnali sebzést is okoznak; lásd moonfire, immolate, holy fire, stb.), így a shadow papoknál és az afflockoknál érdemesebb a +dmg maximalizálására törekedni (és kitalentolni a +10% chance to hit-et, ha raidelni akarsz, bár fejlődésre is nagyon hasznos tud lenni)

Ha esetleg disc-el fejlődnél, akkor más lenne a helyzet, akkor én már inkább a +crit-re mennék rá.

mi tegnap meg ZGben voltunk, 14en, vegyesen 57-70 között, előnytelen elosztásban :DDD wipe csak panternél volt, mert az a szemét behúzta azokat a mobokat, amiket ügyesen kihagytunk, meg a tigrisnél 1x ki kellett futni, mert a fél banda nem volt ventrin, és persze ált. azok, akik még sose voltak ott, és folyton agyondemidzselték az addokat :W

egyébként fun volt, hakkarnak már nem mentünk neki, addigra már nagyon késő lett, és csak 9en maradtunk, még rosszabb elosztásban :( na sebaj, majd most a héten...

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#38) ciao válasza szepi79 (#37) üzenetére


ciao
senior tag

Arlokk, hogy a fenébe húz be mobokat? le is zárja a szobát zöld takonnyal amikor megütöd a gongot

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#39) anulu válasza Polacheck (#35) üzenetére


anulu
félisten

:) gz! Naaru heroic-okat csináljátok, hogy után Magtheridon kill kelljen csak. Void Reaver ugyanis piszok easy fight! úgy, hogy minimálisnál is kevesebb infonk volt róla 1. ''megnézős'' try-on 53%-ra ment le! oda viszont kell a Maght q.

ha a tankoknak nincs meg a frost és nature res-e, akkor ne Hydrosst erőltessétek, hanem Tidewalkert és utána Karathress-t. szerintem ilyen a boss nehézségi sorrend SSC-ben:
1) Vajsh
2) Leotheras
3) Hydross
4) Lurker
5) Karathress
6) Morogrim Tidewalker
kell sámán aki felrakja a weterwalking-ot, és úgy ki lehet hagyni Hydross-t. az 5 és 6. boss előtti trash nagyobb cumi mint maga a boss.

mégvmi: Void Reaver abszolút nem meele fight. 4 protos tank. ennyi. tegnap nem vittünk rogue-t, és 8 healer volt. így teljesen easy mód. 10 perc alatt kell levágni a 4,5m HP-ját, ami igazán nem megerőltető :) ha érdekel vmi tax féle, akkor írhatok. MC bármelyik bossa több koncentrációt igényel, mint a Void :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#40) szepi79 válasza ciao (#38) üzenetére


szepi79
őstag

hát mi is k***ára csodálkoztunk, de a mobok átjöttek a zöld takonyon, aztán nem volt vicces a sok kispárduc mellé 4 elite meg egy shadow hunter :(

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#41) Polacheck válasza anulu (#39) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ah, mire mindenki eljut odáig, hogy a kulcsquestet elvigye maggie-ig, addigra szerintem 3-4 bosst letolunk SSC-ben. Saját magamat ismerve nekem is legalább 2-3 hét lesz a dolog.

less qq more pewpew!

(#42) anulu válasza Polacheck (#41) üzenetére


anulu
félisten

a heroic előtti rész nem nehéz, 3-4 óra alatt lezán hozható, ha többen csinálják, akkor még kevesebb alatt. nekem holy palával volt kb 4 óra úgy, h közben még némi ganket is kaptam.

Heroic-okból Arcatraz és Shattered a nehéz igazán. nomeg SLab-ban Murmur. Steamvault 1,5 óra alatt behúzható, Arcatraz max 2. Shatteredben nem voltam, azt kiütötte egy olyan csapat amelyik ismerte, és jól tudott haladni, így a végén 5-en bementük az utolsó bosshoz mikor már halott volt, megöltük a 71-es elite-t (15k hp), majd kilootoltuk az axe-ot. Arcatrazt pedig ha egy csapat végigüti, akkor mindenki bemehet és beszélhet a gnome-mal.

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#43) anulu


anulu
félisten

ja igen, tegnap estéről 2 kép (sajna a KTM vmiért nem tűnt el Alt+Z-nél :O)

[link]
[link]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#44) szepi79 válasza anulu (#42) üzenetére


szepi79
őstag

ez az a q-sorozat, amit sattarattarattarattában ad Adal? 3db heroicos dungeon-quest (és lvl70esek, és persze a főbossokból kell a loot) ?

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#45) anulu válasza szepi79 (#44) üzenetére


anulu
félisten

jaja. 3 quest de 4 insta. az egyikhez kell Murmur és Steamv főboss-ából a loot. darabonként 10g, úgyhogy némi repair költség visszajön :) mármint ez a q sorozat vége (ofc Magtheridon előtt)

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#46) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kicsit off :)
[link]
ha az istenbarma nem törli ki akkor mennyit kapott volna érte?

(#47) szepi79 válasza whitezo88 (#46) üzenetére


szepi79
őstag

maximum az ateish-ért kapott volna valamennyit, a T3 70en már nem akkora nagy szám. én igazából a guildjét sajnálom, mert rohadt sok munka van egy ilyen botban, a köcsögje meg csak kitörölte... inkább adta volna oda vkinek az accountját a guildből (nálunk volt ilyen, pedig közel ilyen jó felszerelése nem volt a srácnak)

anulu: thx.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#48) pooshi válasza anulu (#42) üzenetére


pooshi
tag

A heroic elotti reszt full resto druidaval jo 3-4 ora alatt en is letoltam, nem gaz.

(#49) szepi79 válasza pooshi (#48) üzenetére


szepi79
őstag

én már nem is emlékszem mi volt az, de tuti szólóztam :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#50) anulu válasza whitezo88 (#46) üzenetére


anulu
félisten

istenbarma... erre most mit mondjak? még BC előtt kisebb vagyont kapott volna érte. az, h elvesztette azokat, amiket állít, az nem a WoW hibája, hanem a játékosé (feltéve, ha tényleg megtörtént :U)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.