Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85017) Mister_X válasza lakisoft (#85016) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ahogy volt tanárom mondaná: "szívesen értékelném, csak épp nincs mit", mondjuk még nullát lehet osztani, legyen 0/10.

De akkor haladjunk sorban.

"Éreztem hogy lesz erre is egy frappáns de nem túl értékelhető válaszod. :C"

Ezt bóknak veszem... ?

"Amit mondasz az nem úgy van"

Tehát nincs alapja annak az állításomnak, hogy level 20-as trial korlát mellett csak és kizárólag TBC (Azuremyst Isle (draenei kezdőterület) és Quel'thalas (blood elf kezdőterület), valamint Cataclysm (minden más faj kezdőterületei + későbbi céltalan bolyongás Kalimbdoron és Eastern Kingdomsban) contentek lesznek elérhetőek? Természetesen annak sincs alapja, hogy az akkori textúrák kisebbek voltak, kevésbé voltak részletesen a modelek és, hogy kevesebb objektum volt egyszerre a képernyőn, mint most vagy MoP óta.

"kérlek olvass egy kis szakirodalmat a wowwal kapcsolatban is. Mielőtt hülyeségeket osztasz meg kellően magabiztosan."

Ja, igen, az én k### a###t, a jelenlegi víz- és árnyék animációk Legionből vannak, már ahol. Lehet class trial is elérhető, ami -kapaszkodjunk meg- BfA content, fogalmam sincs. De nyugodtan forrásokkal támaszd alá, hogy tévedek és nincs igazam, mert személyeskedve, érvelés nélkül én is bele tudok állni bárkibe, de mégsem teszem.

"UI: Édesanyám kiváló egészségnek örvend. :)"

Ennek örülök, sok boldog, egészségesen eltöltött évet kívánok neki!

"Eljött az ideje a prémium előfizetésnek :D. Köszönöm Uram! :Y :R"

Nincs mit! Mindig öröm szorgos tevékenységemmel hozzájárulni a prémium tábor növeléséhez és ezzel plusz bevételhez juttatni a lapcsaládot! Érdekes módon én nem tiltok le senkit, mert én tudok vitát folytatni és szeretek győztesen kikerülni belőle. Ha azt akartad elérni, hogy most érezzem jó szarul magam, mert "jajj letiltottak", akkor csak kiröhöglek :DDD De rossz lesz nekem, jól megmutattad!

Nem fogok megharagudni, ha nem kapok választ, kevés kompetenciával én is ezt csinálnám (jólmegaszondom a tutit, aztán teszek magasról a másik oldalra).

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.